33479
12316971501353788406.png
  • Jamirofan89
    #13824
    mi a véleményetek a rengeteg folyadék fogyasztásról?külföldi fórumon olvastam,hogy az átlag 2,5-3 liter mennyiséggel elfelejtheti az ember a gyönyörűen megformált felsőtestet,beleértve a kockás hasat is és ők 4-5 litert ajánlanak.nem túl sok egy kicsit?
  • Tyler1
    #13823
    amúgy van itt olyan aki olyan téren dolgozik vagy szeretne dolgozni ahol hasznát veszi a testépítésnek??? (biztonságiőr, tréner, stb..)
  • Gyúrógép
    #13822
    Neszkvikkel fini...
  • sandor8206
    #13821
    hát valamikor én tuti rendelek majd, eléggé korrekt. Csak valamivel kellene majd ízesíteni.
  • Jamirofan89
    #13820
    "És mitől lesz kockás a hasam? Fogyózok, de a hasamon már csak bőr van sztem :/ Felülés, hasprés, ilyeneket csinálok elég sokat."

    Ezek szerint egy a célunk.Egy bizonyos testzsír százalék alá kell csökkentened a zsírt!Táplálkozz egészségesen,csinálj aerob gyakorlatokat vagy kardiot.És ne felejts el foglalkozni az izmokkal sem!!!! Minél izmosabb vagy,annál könnyebben adod le a felesleges zsírt a testedről.Szóval egyél sok fehérje tartalmú kaját zöldséggel,építs az izmod és mozogj mellette(kardio).
  • demons1987
    #13819
    Igen a 10 kg-s wpc 80 20000 ezer a posta 2000
    Szerintem korrekt ár
  • Roman
    #13818
    http://www.tejpor.hu/termekek_2009.html bazdmeg.. kazein hidrolizátum, 90% feletti fehérjék, tejsavóizolátumok, minden szar.. nagyon durva, végiglapozni a listát fárasztó..
  • Panzermeyer
    #13817
    Megkérdezted már mit kérnek egy 10 kilós WPC80-ért? Kíváncsi lennék rá.
  • demons1987
    #13816
    SZiasztok.

    Valaki itt ette már ezt a terméket?
    http://www.tejpor.hu/wpc80.html
    MErt elég jó árban van , és nekem csak tejsavó kell most.
    Kérlek mondjatok véleményt.
  • Lazarus
    #13815
    lábemelés
  • zola8787
    #13814
    Értem, köszi nektek. És mitől lesz kockás a hasam? Fogyózok, de a hasamon már csak bőr van sztem :/ Felülés, hasprés, ilyeneket csinálok elég sokat. Az alsó kockákra mivel érdemes edzeni? mert azokat még kitapintani se lehet sajna.
  • sz4bolcs
    #13813
    Csodakolbász, csodaszendvics?
  • Roman
    #13812
    ha nagyon bele akarnék menni, aszondanám, hogy ha tömegnöveléskor 100al nyomtál 10eket, akkor szálkásításkor nyomj mondjuk 105-tel 4-5-öt de ne bukásig, ne legyen hosszú negatív, csak elég intenzitás ahhozz, hogy megtartsd az izmot.

    és diétázz.. és Sean, igazad van :) A halolaj-halmájolaj kifejezetten jó hatással van a diétára-zsírvesztésre-zsíranyagcserére.. én most gyógyszertárból életemben először leakasztottam egy dobozzal 1000 mg-os kapszulákat, napi 3-4 db-ot veszek belőle (100 kapszula csak 2200 ft volt, a legolcsóbb amit ismerek) és egész jól alakulok. lenolaj és olívaolaj mellé nyelem a halat :D
  • SeanJRRussel
    #13811
    Sok halat kell enni h minnél szálkásabb legyél
    diétázni kell és mellette ugyan úgy edzeni meg kardiózni(pl futás,úszás,bicikli....)
    Szvsz nem a súlyokon múlik a szálkásítás,hanem h hogyan eszel,de álltalában ilyenkor megemelik egy cseppet az ismétlészámot.
    De a többiek is leírják majd a vélemyénüket várd meg őket is.
  • zola8787
    #13810
    A szálkásítást hogyan kell értelmezni? Mit kell ahhoz csinálni? Kisebb súlyok vagy hogy? Segítsetek, még kezdő vagyok ebben a témában :)
  • Panzermeyer
    #13809
    Ezt már én is néztem, és valóban elég olcsó. Szerintem én be fogom tesztelni, mert kíváncsi vagyok. Azért lehet ilyen olcsó, mert sok terméket messziről kell utaztatni az országunkba, továbbá az uniós határon vámot is kell fizetni érte és ha mindez még nem volna elég, a hazai képviselő cég rárakja a hasznát, erre pedig a bolt is ráteszi a saját hasznát.
  • Roman
    #13808
    az izomlázat mondjuk nem tartom jó dolognak, ha izomláz van az nálam = azzal, hogy szar a kajám. Ilyenkor kell itt-ott rádobni egy-egy gyümölcsöt-zöldséget a több mikroért, pár korty olajat a több kalóriáért, pár szeletkével több husit a több fehérjéért.

    Nálam izomláz ekvivalens a nem elégséges tápanyagbevitellel. Ettől függetlenül nincs olyan edzés, ami után ne húzódna napokig az izom.. ^^
  • Roman
    #13807
    gyilkos nálam az, mikor utána egész nap vegetálok.. gyk. alig bírok menni, mozdulni, egy dologra vágyok, feküdni és aludni.. meg ami után kimerültnek érzem magam :P

    http://muscle-bear.eu/belepes.html hé.. ez egy NAGYON olcsó cég, mármár gyanúsan olcsó.. ismeri őket valaki? pl. a vitpakkjuk, glutájuk, savójuk olyna olcsó, hogy még én is megengedhetem magamnak..
  • Tyler1
    #13806
    gyilkos edzés = izomláz nem? :) én pl. akkor érzem h jól csináltam mindent ha másnap vagy harmadnap is érzem még az izmokat.
  • Roman
    #13805
    Bár nem versenyfutás ez. Szépen szétbaszom annyira, hogy ne nagyon legyen kedvem többet dolgozni, tegnap pl. csak felhúztam, és gecire fáj a seggem-combhajlítóm-hátam-csuklyám, de nagyon :)

    A lényeg hogy legyen elég sorozat, s elég pihenőidő sorozatok közt, hogy ÉRTELMES súlyt bírj használni. :) Szóval ha 100-al megy 2-3 fekve, nyugodtan nyomkodj 6-7 ismétléssel-- ahhoz meg kell 90-120 mp pihenő.

    Most az egy dolog, hogy 45-60 mp elég a légzés visszaálláshoz, de ha úgy kezdenél neki a következő sorozatnak,, annak bukás lenne a vége.

    Legyen nagy az intenzitás, elégséges a pihenőidő, és gyilkos az edzés. Ez szerintem mindenki egyéni, kinek hogy jön be. Ha bukásig mész minden sorozatban, 10-15 perc alatt szét tudsz baszni egy izmot úgy, hogy 4-5 napos intenzív izomláz van benne. Ha nem mész bukásig, akkor viszont lehet rá annyi munkát csinálni, amennyit csak akarsz ^^
  • Roman
    #13804
    Én felső-alsó bontásban edzek, heti háromszor, egy edzés kb. 40-70 perc. Ez függ sokmindentől. Ha nagyon ottvagyok, megvan hamar. Ha picit fáradtabb vagyok, hosszabban pihenek, úgy több.

    Egyébként szerintem edzésprogramtól függ. Lehet 1 órát is, de lehet 20 percet is.
  • Tyler1
    #13803
    egy izomcsoportra átlagosan mennyi időt edzetek??
  • Roman
    #13802
    Jamiro, zabkása az víz-édesítő. Speciel vaníliás fehérgye-fahéj-édesítő-zabkása az olyan tejbegríz feelinget ad, szóval finom.

    Sőt, szerintem vízzel finomabb a zabkása, bár tömegeléskor jó az tejjel is.. de ízre nem
  • Panzermeyer
    #13801
    Háh, hát akkor ezért bukta el az Olympiát :D
  • Jamirofan89
    #13800
    az baj,ha heti 6 alkalommal edzek és 1 napot pihenek?mert ugye kell pihentetni az izmomzatot stb. de remekül érzem magam.több mint 3 hete kezdtem el ezt a szálkásítós dolgot és arra lettem figyelmes,hogy már jóval vékonyabbnak tűnök.főleg az arcom! noha még a pofazacskóm picit pufis,majd ha testzsír százalék 8% alá megy más lesz
    tisztára olyan,mint egy Rocky-s filmben.kitartás,szabályok betartása,kűzdés... 3 hete semmi "szemét" kaja és mellette kőkemény edzés.ismét van energiám,mint tinédzser koromban volt és ha így folytatom el fogom érni a célomat.ez a Világ egyik legjobb érzéseközrejátszott az itt kapott sok tanács és segítség!
    jöhet az edzés
  • Jamirofan89
    #13799
    ezt jó tudni eddig víz helyett tej volt.éreztem,hogy nem úgy a megfelelő,mert ami finom az szar de sehol nem írtak erről,hogy vízzel kell
  • Lazarus
    #13798
    Belerakod egy kis teflonba felöntöd annyi vízzel hogy épp ellepje, felforralod annyira hogy beszívja a vizet aztán úgy ízesíted ahogy tetszik. Én ha nagyon ráérek vagdosok bele gyümölcsöket, ha lusta vagyok teleszórom dextrózzal és úgy eszem.

    De van aki szárazon eszi, ízlés kérdése
  • zola8787
    #13797
    Sziasztok! Nem tom, hog itt eszik-e valaki zabkását. Azt javasolták, hogy reggelire azt egyek, csak nem tom hogyan kell elkészíteni. Ha valakitudna segíteni megköszönném
  • SeanJRRussel
    #13796
    Tévedsz testvír,Ronnie az olimpia előtt 1 hónappal is kecsapozott végig, sőt mindig is kecsappal tolja a cuccokat
  • Roman
    #13795
    Figyejjetekmáide. Ez az oktatás hiányossága is. A mi sulinkban az osztályom nem a legalaposabb oktatást kapja bioszból, mert csak heti 2 óra van rá, ellentétben más osztály heti 4-5 órájával szemben.

    De, még nálunk is szóba kerülnek ilyen apróságok, hogy pl. egy sportoló-testépítő miért eszi azt, amit, vagy pl. hogy a sok tejsavat termelő edzés miért emeli meg jobban edzés után az oxigénfelhasználást, s hogy ez miért jobb zsírégetés szempontjából meg társaik.

    Lehet az iskolánk alkalmazottai végzik túl lelkiismeretesen a munkájukat, vagy én vagyok koczka, hogy 1 éve gyógyszerészire, most meg apám után orvosira szeretnék mönni majd tovább, de nagyon sok síkszarhülye ember van.

    Pl. egy gyerek RENGETEGET nőtt.. napi 3 órás edzésekkel s napi 2 étkezéssel, aszondja, alig eszik. Mégis nagy lett. Persze kiderült róla, hogy ment a Dana marikszám, de ez mókás azért.

    A testépítés szívvel-lélekkel-ésszel történő végzésére én elég egoista módon a hátamat szoktam felhozni, ami szerencsémre a legjobb részem. Kettő darab gyakorlatot végzek csupán rá, felhúzást és húzódzkodást, de ezeket olyan intenzitással, hogy beszarok. Mégis vastagabb, szélesebb, masszívabb, mint a csigát 3 órára blokkolók hátsó traktusa. BTW, pont miattuk nem végzek csigás gyakorlatokat. Fasz fog várni :)

    Amúgy látta valaki mostanság Christian Thibaudeaut? A tmuscle.com főoldalán van egy videó, amibe benne van. Bazdmeg, ahhoz képest, hogy naturál, kicsit megnőtt az elmúlt időben. Jó csúnya is lett így kopaszon.. :D
  • slime001
    #13794
    Azért, hogy hasson!:D
  • jazzy
    #13793
    Én azt érdeklődtem meg azoktól akik közölték, hogy tele van szteroidokkal a fehérje meg felfúj, hogy szerinte miért éri meg a 18k forintos fehérjébe belerakni a gyártónak 20-30k értékű szteroidot?

    HÁTBELERAKJÁKMER, ja oké :)
  • Frayer
    #13792
    A marketingesek ezt a hülye emberek megnyugtatása érdekében találták ki.
    Mert ők is pontosan jól tudják, hogy mennyi sík hülye ember él a bolygónkon.

    Nem nekünk szánják ezeket a cimkéket, hanem pistike anyukájának, józsi báttyának, meg a teljes iq light generációnak akik összeadni nem tudnak már most sem.

    Én csak attól félek leginkább, hogy a társadalom ezen piócáit, akik nem tudnak semmilyen hasznos dologgal hozzájárulni a közösséghez, az én jövedelmemmel is akarják, fogják eltartani.

  • Jamirofan89
    #13791
    bár van BIZTOS módszer a fogyásra,de az izom is kárba vész.tavaly ilyenkor stabil 70kg voltam.aztán elhagyott barátnőm,és kevesebb mint egy hónap alatt 4 kilót fogytam..... ilyen az élet
  • Panzermeyer
    #13790
    Mekkora idétlenség már ez a doppingmentes igazolás a táplálék kiegészítőknél. Jó, akkor holnaptól olyat veszek, amihez nincs ilyen igazolás, mert abban biztosan dopping van és akkor sokkal jobban növök.

    Mellesleg, ha ez a dolog annyira komoly lenne, akkor a gyártó nem aközben szerezné be ezt az igazolást a termékéhez, amikor már jó ideje lehet kapni azt a piacon. Továbbá, ha már igazolva van, h a termék doppingmentes, és ez olyan nagyon komoly dolog, akkor minden egyes kis dobozka vagy vödör mellé kellene tenni egy igazolást, h ezt a terméket ez és ez a szervezet bevizsgálta, és nem tartalmaz anabolikus hormonokat. Ha pedig valakinek mégis tartalmaz ilyet a terméke, azt nem is engednék, h boltban árusítsák. Hülyeség az egész.
  • Panzermeyer
    #13789
    Ronnie Coleman mindent kecsappal evett. Bár biztos vagyok benne, hogy csak a tömegelési időszak alatt. Csípős kecsappal tényleg egészen jó, ha megszórod vele a rizs tetejét. Jó még paradicsommal, uborka salátával, savanyú uborkával, kovászos uborkával (na a bolti kovászos uborka nem vmi jó, inkább a házi), vegyes vágott savanyúsággal (káposzta-uborka-sárgarépa vagy Hevi Savi, ha még lehet kapni). Szóval van miből válogatni, h ne legyen olyan egyhangú az étkezés.
  • matthias92
    #13788
    kukorica, gomba, borsó, párolt zöldségek. :)
  • DAcafat
    #13787
    üdv
    Rizst mivel szoktátok enni?
    én amiket szoktam: csirkemell,kis csilisbabal össze öntve, tejberizs igaz amióta olvastam a tej pár rossz tulajdonságáról vissza vettem a tejes dolgokból :)
    Kiváncsian várom az újjabb recepteket :)
  • Jamirofan89
    #13786
    találtam képeket,amin 15-16 évesen feszítekha 59 kilóval nem látszottak a kockák,akkor szerintem a mérleg hazudott és kevesebbet mutat a valós értéknélnem tudom... itt egy napiszarra való kép tiniként,hogy néztem ki csont vékonyan haha

    http://k epfeltoltes.hu/view/090719/100-0118_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
  • redbull0304
    #13785
    Itt azon van a hangsúly, hogy csinált paint-el egy újságcímlapot és rátette magát!