33479
12316971501353788406.png
  • Jamirofan89
    #13864
    jaaaj és még egy kérdésre válasz! "De tényleg, mitől piros a hasad? Háton fekve tekertél felső nélkül?"
    szerinted? -.-" nem igaz,hogy nem lehet felfogni,hogy minden fontosabb izmot megmozgat ez a "hegyi túra".cipeltél már fel alá lépcsőházban egy nagy darab monitort vagy akár tévét? hasonló,csak nem annyira megerőltető a hasizmodnak.annál piciket lépkedsz és haladsz előre,de ennél csak nagy léptekben tudsz előre haladni és közben görnyedve vagy 2 karoddal tolod a gépet.nem tudom megmutatni se lerajzolni.megdolgoztatja a hasfalam rendesen nem hiába lett piros hidd már el.direkt olyat csinálok,amitől vért izzadok.de tudom én vagyok a puhány,már megszoktam....
  • Jamirofan89
    #13863
    http://www.youtube.com/watch?v=iqNMpSJo3CA&fmt=18

    ez az,de a vidin nem fog látszódni mennyire lejtős is valójában.ez a hosszabbik útvonal és a könnyebbik is.most ez a 2 és fél perc út visszafelére fél órának felel meg,ha sietek.én egy másikról beszéltem,ami egy rövidebb szakasz a hegytetőre,de ***va nagy emelkedő van benne.hát de most mit tegyek? nem rajongok a futásért és az úszásért azt hittem fontos az,hogy élvezd az edzést amit végzel
  • Jamirofan89
    #13862
    a cementes zsákból kiindúlva írtam el lehetne vele indulni,de ha megállnál perec persze súly nélkül más,csak nagyon meg akarom edzeni magam,mert most szálkásítás van.az meg a másik,hogy a HIMALÁJÁRA is felmennek gyalog,mert edzettek ÉRTED? nem puhányak mint a sok túrista akit láttam errefelé.
    Tamás hegy.Itt van füreden
  • Roger6
    #13861
    "sok puhány gyalog se bír felmenni" - még a Himalájára is felmennek gyalog, biciklivel meg nem. De tényleg, mitől piros a hasad? Háton fekve tekertél felső nélkül?

    "nem lehet megállni,mert úgy hátra brunyálsz hogy törnek a csontok" - te, ezt mutasd már meg nekem hol van! Érdekelne, hogy melyik dombra lehet csak bringával felmenni, ahol megállni sem lehet, mert utána eltörik mindened. Akkor hogyan jössz lefele? Vagy a másik oldala meg szép lankás? Vagy hogy van ez?
  • Panzermeyer
    #13860
    Én fehérjéből már bevásároltam az évre, de a multijuk igen tetszetős és ki fogom próbálni. Hasonló mint a Multi-x, lehet van még más különbség is, de amit kiszúrtam rögtön, h 500 mg bioflavonoid - az azért nem olyan rossz.
  • berto17
    #13859
    Valaki ismeri a Muscle Bear termék családot? Elég olcsók csak hát a minőségről nem tudok.
  • Jamirofan89
    #13858
    nézd nem olyan könnyű ez a biciklis dolog,mint hiszed.sok puhány gyalog se bír felmenni,én meg plusz súlyt viszek,görnyedve tolom a kerót felfelé amitől be is durran a karom.és még a 30 fokos égető napsütést is hozzá tehetjük.tudod ez nem olyan,mint a futás vagy az ugrókötelezés.itt a pulzusod az elejétől a végéig 150 és nem lehet megállni,mert úgy hátra brunyálsz hogy törnek a csontok.ez sokkal keményebb az előbb felsoroltaknál nekem elhiheted.
  • Panzermeyer
    #13857
    Hm... hát ez roppant érdekes. Az iskolatáskát valahová a hátadra, vagy a biciklidre tetted, mégis a hasfalad a piros a biciklizéstől. Javaslom legközelebb egy 25 kilós cementes zsák felrakását a bicikli csomagtartójára, vagy vmi túratáskába és azt fel a hátadra. 3-4 kiló könyv... Hát nem csodálom, h nem fáradtál el. Mi vagy te, óvodás?
  • Jamirofan89
    #13856
    ugye nem lehet egyfolytába csinálni ugyanazokat a gyakorlatokat,mert a szervezet hozzászokik és értelmetlen az egész...
    fogtam az iskolatáskát,bele 3-4kgnyi könyv és úgy tekertem fel a hegyre de a legdurvább az,hogy előbb felértem mint szoktam és kevésbé fáradtam elmég mindig tűzpiros a hasfalam felső része,szal gondolom megedzette azt is
  • matthias92
    #13855
    prof
  • Jamirofan89
    #13854
    előfordul,hogy az itthoni szobabiciklit tekerem meg,de leginkább rendesen a szabadban szoktam.itthon úgy,hogy 10 másodperc teljes erőből,20 másodperc közepesen erősen.ezt úgy 16-18 percig bírtam.ha pedig kinnt biciklizem,akkor eltekerek a hegy aljáig szépen lassan,majd fél vagy 3/4 órán át tolom a biciklit a 45 fokos emelkedőn.de van egy szakasz,ami 1 órás a 'csúcsig'közbe nem tudom betartani a HIIT szabályokat,mert levegőt is alig kapok.
  • zola8787
    #13853
    Az jó, bár én biciklivel nem pbáltam még. Hogy csinálod? 1 perc keményen 2 simán?
  • Jamirofan89
    #13852
    képzeld én is HIIT szerint szoktam biciklizni
  • Panzermeyer
    #13851
    vm35, vagy vm35 prof
  • matthias92
    #13850
    srácok, universal gain fast, real gains vagy vm35 scitectől? vm nagyon bevált, 3kilótól 3, 6tól 6 jött fel.
  • pittyu
    #13849
    Ciklizáld a kardió-edzésed, hogy meggyorsítsd a zsírégetést! Az elso két nap 30 perces „mindent bele” edzés, a következo két napon 45 percnyi intervallum edzés 3x(5 perc lassú - 5 perc közepes - 5 perc gyors), majd egy nap 60 perc könnyu, amit két nap piheno követ.
  • MEdievil
    #13848
    Az elvet akkor sem értem, mert az addig oké hogy izzadsz de azzal csak vizet vesztesz. Szerintem maga a futás miatt fogytál ami nyilván a zsírosabb helyeken a látványos amiket amúgy is nézegetsz. Az igaz hogy beöltözve az aerob némileg hatásosabb de ott is más a lényege. Szóval?
  • zola8787
    #13847
    Egyik Biotech-es eladó mondta, hogy ha befólizzuk magunkat, könnyebben fogyunk le onnan. Semmilyen drága övre nem kell gondolni, sima háztartási fólia. És ha ez nem igaz, akkor én valamit tudok, mert 2 éve fóliáztam a combjaimat meg a fenekemet és 1-2 hónap alatt baromira lefogytam azokról a helyekről...
  • MEdievil
    #13846
    Ezt most még is mire alapozod és honnan szeded? (Ügye ez nem valami homemade szauna öv akar lenni? )
  • zola8787
    #13845
    Vagy ha bírod nézz ez után: HIIT edzés ! 1 hete kezdtem, sztem baromi jó, 2 kilót már fogytam, pedig csak holnaptól kezdek odafigyelni az étkezésre. Állóképesség növelés, zsírégető és max. csak 30 perc ;)
  • zola8787
    #13844
    Kocogj napi min. 1 órát befóliázott hassal.
  • Jamirofan89
    #13843
    na már 63,5 vagyok és kevesebb mint egy hónapja 67el kezdtem
    szerencsére a bicepszem változatlan méretű,mert azért edzettem ám.
    viszont más változás nem történt.oldalról úgy nézek ki mint egy pálcikade a háj réteg a hasamon még MINDIG ugyanakkora
  • matthias92
    #13842
    25-30 kcal/ttkg, kevesebb szénhidrát, kb. 1-2 g/ttkg, magasabb fehérje bevitel, kb. 1.5-2-3 g/ttkg
    variálj úgy, hogy a kcallal kijöjj, a diéta elején még mehet három g ch is kilógrammonként, aztán szépen vidd le. ha túlgyorsan viszed le, lebontod az izomzatod.
    heti félkiló-kiló fogyás a jó.
  • zola8787
    #13841
    Szerintem is tök mind1. Annyit hallottam, hogy kardio edzést érdemes reggel végezni szénhidrát fogyasztás előtt, mert olyankor az elraktározottat égeti. Annyi kérdésem lenne, hogy hétfőtől szálkásítok és a kaját nem tudom mi legyen. Reggeli zabkása, vacsora rántotta eddig sztem. És az ebédek mik legyenek? Mert mondták, hogy 2 óránként egyek keveset. Válaszokat előre is köszönöm. Am megeszek mindent, jöhet zöldség gyümölcs bármi, csak nem tom mi a jó szálkásításhoz.
  • Kinga19
    #13840
    akkor nem számít h a meliyk napszakban gyurunk?(mert mondjuk olvastam olyat h reggel a legmagasabb a tesztoszteron szint és akk opmtimálisabb)
    mondjuk én késő este szoktam és haverom azt mondta h ne akkor csináljam:S
    vki bővebben kifejtené?
  • Lazarus
    #13839
    Ha már hozzászoktál a gyakorlatokhoz (~1 hónap) nem/kevésbé lesz izomlázad, de attól még fejlődni fog nem kell parázni :)
  • Tyler1
    #13838
    na ezt én se, tudtam thx :)
  • Jamirofan89
    #13837
    meg tudná valaki mondani,miért nincs izomláz a hasfalamban,miután elvégzem a gyakorlatot a legkeményebb felülés lábemelés után,pedig közbe be**arok.elvégzem a szokásos egykezest plusz a fekvőket és behajlítani se tudom a karom,de a hasizmom a gyakorlat után 2-3 percig érzem,hogy fáj.félek,hogy valamit rosszul csinálok
  • MEdievil
    #13836
    Nem jó.. az oliva olaj pedig hidegen egészséges(ebb) viszont amint magas hőnek teszed ki már rosszabb mintha napraforgó olajat használnál.
    Alap hiba mert sokan ész nélkül használják mert, hogy az egészséges DE nem sütünk olvia olajban! (nem véletlenül sajtolják hidegen és az extra szűz a jó belőle)
  • Tyler1
    #13835
    na okés, csak van aki szórakozik vele, de akk jó az úgy :)
  • matthias92
    #13834
    megfőzöd a rizst, felbontod a kukoricakonzervet és fogyasztás előtt összekutyulod. én ígyszoktam. isteni
  • Tyler1
    #13833
    2 kérdésem lenne: olajban kisüthető mirelit csirkemellről mi a vélemény(ha pl. oliva olajban van kisütve)?? a másik meg ha rizsbe kukoricát akarok rakni akk azt főzni kell vagy van vmi más módja(pl.dinsztelés)??
  • csuszi
    #13832
    mert hülye kérdés. ahogy érzed.
  • Kinga19
    #13831
    az enyémre miért nem válaszoltok:(?
  • BADE
    #13830
    egyik se

    gaspari,bsn,muscletech,animal,mhp
    Igaz drágábbak(én tudok olcsóbban szerezni),de aki használt már ilyeneket és van pénze az nem tér vissza biotech-re vagy scitec-re.
    De amúgy inkább ha választanom kellene a kettő közül inkább a scitec.
  • matthias92
    #13829
    tömegeléshez
  • matthias92
    #13828
    bajotekkes tömegcikkek, vagy szájtek?
  • Kinga19
    #13827
    Mikor a legoptimálisabb gyurni :reggel délután délben vagy este?(válaszokat előre is köszi)
  • Roman
    #13826
    Lénárd Lajcsi és Chris Thib meg verseny előtti héten végig 11-12 litert isznak naponta, aztán verseny előtti éjszakán-a verseny napján elveszik a folyadékot..

    És voila, összeszáradnak :D
  • MEdievil
    #13825
    Nem igyál csak nyugodtan. (A szárazság csak a versenyzőknek kell az is csak versenyre.)

    Ezt pedig most nagyon alaposan olvasd végig!:
    http://body.builder.hu/pub_hidratalas.htm4