33479
12316971501353788406.png
  • SeanJRRussel
    #13904
    Nah végre ezt i smegértük, hogy mertek feltölteni képet magatokról.
    Akire nagyon kíváncsi lennék az ROMAN meg FRAYER.
  • Jamirofan89
    #13903
    vékony vagyok mint egy ropi,de 1 hónappal ezelőtt nem voltam az:)
    az izmot is sikerült lebontanom
    matthias de irígyellek b+
    nem baj egyszer majd csak lesz olyan kidolgozott hasfalam nekem is talán 2 hónap vagy több
  • csuszi
    #13902
    egy laza 20-as elférne "kegyeden" :)
  • csuszi
    #13901
    110 kg voltam tavaly, lementem 90-re, visszatömegeltem 100-ra, és most megint lemegyek 90-re. tegnap kezdtem:) kicsit szar lesz ez a 2hónap. de nyáron könnyen megy.
  • csuszi
    #13900
    testképzavaros
  • Roger6
    #13899
    Kérdezhetek valamit? Te miért diétázol? Olyan vékony vagy, mint egy ropi, szerintem kicsit tömegelned kéne, és utána diéta. Csak egy ötlet.
  • matthias92
    #13898
    http://k epfeltoltes.hu/090728/P7190519_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
    nekem is diétáznom kéne még, nem látszik sokminden
    vccet félretéve, most egy 4-5000 kcalos tömegelésre készülök (hosszasan magyarázós rész, h miért, mibajvan kimarad, bocs)
    csütörtökön jövök, addigis edzetek izmot! énis fogok:))
  • Jamirofan89
    #13897
    köszi!kitartó leszek és gyúrni fogok becs. szó
    akkor most már félretehetem a kardios dolgot és jó lesz ha csak a diétás kaját folytatom? úgy értem persze,hogy a napi hús+rízs adagot nem mulasztanám el és utána kellően megerőltetném az izmokat!
  • MEdievil
    #13896
    Hát elég vékony vagy.. és kevés izomtömegnél elég sokáig tart előhozni szóval szerintem igen elég sokáig tart ez így még. (Amúgy sem csak 1-2 hónap)
  • Jamirofan89
    #13895
    ha befeszítem a hasam és csak úgy látszanak a kockák akkor még messze vagyok a céltól? mert amúgy meg csak egy átlagas 'pocak' fogad a tükörben... itt a kép és a jelenlévő szakértők eldöntik

    http://k epfeltoltes.hu/view/090727/ezzzzz_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
  • csoxer
    #13894
    én ezt találtam

    "A tojásfehérje kb. 90, a tojássárgája mintegy 50%- a víz. A tojás 7 g-nyi fehérjetartalmának egy kicsit több mint a fele a tojásfehérjében, míg 44%-a tojássárgájában található.A tojás 6 g-nyi zsírtartalma a sárgájában van, melynek csak egyharmada telített, kétharmada telítetlen zsírsavakból áll, mely arány táplálkozásélettani szempontból optimálisnak mondható. "
  • Tyler1
    #13893
    hát tv-ben már többször hallottam ezzel kapcsolatos dolgokat ilyen tudományos magazinokban/műsorokban, és biosz tanárom is ezt mondta.

    info: ". A jó minőségű tojásfehérje-koncentrátumok esetén, így nem a tojásfehérje fehérjerészéről van szó, hanem a teljes tojásból izolált fehérjéről, melynek biológiai értéke lényegesen magasabb, a tojássárgája ugyanis élettani szempontból jobb fehérjét tartalmaz." /bodysport.hu/

    "...a fehér szik több vizet (86%) és kevesebb fehérjét (5%) és zsírt (4%) tartalmaz, míg a sárga szikben nagyobb a fehérjék (15%) valamint a zsírok (35%) aránya..." /mmk.szie.hu/

    ezeket találtam neten
  • Lazarus
    #13892
    Bár az egész tojásra meg azt írja hogy 6g... kicsit sántít a dolog :)
  • Lazarus
    #13891
    Honnan van az infó? Én úgy olvastam egy egész tojás tojásfehérje része 4g protein, a sárgája pedig 3g - bb.hu kalóriatáblázat
  • Tyler1
    #13890
    aha sárgájában 3x több a fehérje mint a tojásfehérjében, mivel annak nagy része víz! de thx a választ :)
  • jazzy
    #13889
    sárgájában több a fehérje? hm.
    a sárgája zsírokkal van tele, ezért nem érdemes egyben enni, mondjuk betolsz 4 tojásfehérjét mehet mellé 1 egész
  • Tyler1
    #13888
    tojást egyben enni mennyi gáz??(szal nem szétválasztva) Mert azt tudom h a sárgájában sokkal több a fehérje csak abban van vmi más cucc is ami....mind1 nem értek hozzá. szóval ha egybe eszem akk nem ér annyit???
  • Jamirofan89
    #13887
    oké mert unokabátyámtól kaptam egy doboz ilyen szopogatós kreatin kapszulákat,ami már itt porosodik egy ideje pontosan ez van ráírva:
    BioTech 100% Creatine monohydrate tablets (200 tropicanal fruits tablets)
    pure hplc
    pharmaceutical
    grade creatine
    monohydrate

    nem értek hozzá,nem tudom hogy ez a nekem való e a már sokszort elismételt izomtömeg növesztés és zsír réteg minimalizálás céljából
  • Roman
    #13886
    a kreatin 0 kcal. Attól már hogy szednél fel zsírt?

    Amúgy mindenkit bíztatok, edzetek keményen! Ne legyen hosszabb 1 órától az edzés, de tanuljátok meg magatokat legyilkolni hamar. És egyetek rengeteget.

    Én 2 év edzés után sem vagyok izmos, pedig mindent megteszek, amit tudok. És mégsem. Kiegészítő ide vagy oda, az csak étel. Szóval ne féljetek se a vastól, se a fehérjétől, se a kreatintól.

    Amire viszont figyeljetek, hogy sok tesztót olvassatok. Akár az angolt, akár a magyart, mindkettő a net LEGSZÍNVONALSABB bb témájú oldalai közt van. Ja, és nem kenyerem hypeolni edzőket, de Christian Thibaudeaut elég sokra tartom ahhoz, hogy belinkeljem az oldalát, ahun minden cikkjét megtaláljátok.

    http://www.christianthibaudeau.com/

    Ami jó benne meg Poliquinben meg társaikban, hogy nem csak testépítőket edzenek, hanem focistákat, kosarasokat, bringásokat, súlyemelőket, birkózókat, egyéb küzdősportosokat. És a jó 15-20 évnyi szakmai tapasztalat az edzésmúltjuk mellé.

    Szóval remek. Kajálni meg mindig minden mennyiségben mindent, ami egészséges, és feldolgozatlan, bár a gyümölcsöket érdemes kerülni délután már. Utána inkább mogyi-dió-mandula lesz a jó a kalóriabevitel égbe baszására.

    Ma amúgy sikeresen diagnosztizáltam, hogy kimerült vagyok, vagy franc se tudja, de 2 hónap alatt a mai volt a leggyíkabb, legszarabb, legfosabb, leggyengébb edzésem. Jöhet 1 hét pihi. Utána meg nekiállni tömegelni, tavaszig 105 kg a cél. Az 10 kg gyarapodás lesz. Szóval feleannyi, mint a tavalyi penzum vót 80-ról 100-ig, de szerintem reális. 5 kg fejlődés egy évben egész jó, nem?
  • Gyúrógép
    #13885
    http://body.builder.hu/bbcomment_post.htm4?id=45
  • Jamirofan89
    #13884
    na izé... próbáltam keresgélni fehérporral kapcs. bodybuilderen,de inkább a ti véleményetekre lennék kíváncsi! a szokásos: mi előtt,mikor,mennyit,melyik terméket vegyem..... tudom,hogy izomépítéshez szükséges és a kreatinnal ellentétben nem szedsz fel zsírt.ez igaz vagy nem?
  • MEdievil
    #13883
    Nyugi attól nem kell félned hogy baromira izmos leszel az nem úgy megy.
    Amúgy meg oké szerintem sem teljesen okés minden válasz stílusa de szerintem többet ér a hasznos tartalom kicsit bukóbban mint a kedvesen hülyeség szóval..

    Amúgy az intenzív edzés =! hosszú és sokkal. 2 óra 15 perc kicsit sok pláne heti hatszor az kizárt hogy elég intenzív legyen. Persze ha csak ilyen tessék lássék akkor el lehet tölteni az időt meg nyilván jobb mint aki semmit nem csinál de ez messze van a hatékonyságtól.
  • Gyúrógép
    #13882
    Az nagyon jo foleg dietaban, mer az ugyanis full gyumolcscukor.A gyumolcscukornak meg van az jo kis tulajdonsaga hogy csak majglikogent tolt de azt is max. 50gr/nap-ig.Utanna az egesz nagyon frankon zsirba megy...
    De szerintem te tudtad mar ezt...
    ha esetleg megse : http://body.builder.hu/bbcomment_post.htm4?id=45
  • zola8787
    #13881
    a gyümölcsöket kihagytam, azt sokat eszek
  • zola8787
    #13880
    Gyúrógép:
    Kaja: reggeli zabkása, ebéd 4 részre osztva általában rizs,hús mindig (összesen vagy 2 tányérnak felel meg), vacsora rántotta , vagy kefír, vagy ilyenek.
    Testúly: 77
    Magasság: 182
    Kor: 21
    Edzésem: kondis edzés héfő-kedd-csüt-péntek reggel 7:15től általában 9:30ig. Hazaérek: 20 km biciklizés. Aztán edzés heti 6 alkalommal + most hogy alapozás van heti 2-3-4 edzőmeccs. És este 7 körül HIIT edzés fél órán át. + általában kimegyek 8 körül focizni kispályára. Ja kispálya: heti 2 kispályás edzés. Ebből is látod, hogy nem izomember akarok lenni, úgymond gyúrógép, hanem csak 1 kis izmot akarok felszedni felsőtestre a reggeli kondival.
    Csak kérdezgetek itt, mert igen ebben a témában KEZDŐ vagyok, de nem csípem ha valaki elkezd nagyképűsködni.. Wolf pl. tök normálisan válaszolt.
    Na mind1, most megyek edzésre, na pá
  • zola8787
    #13879
    Értelek, köszi az infókat. Csak tudod te pl. normálisan tudsz válaszolni, más meg....
    Tom, hogy fontos a kaja, de még vagy 3 kilót leszeretnék adni, azért nem eszek olyan nagyon sokat, napi 6X keveset. És én a foci miatt edzek, 1 kis felsőtestizom a foci miatt is baromira fontos, mert könnyen eltolnak izom nélkül. Szóval nem szedek semmit, nem is fogok, mert én nem akarok baromi izmos lenni. Remélem értitek. Am mától szálkásítok. Ahhoz is olyan sokat kell enni? Mert én úgy tudom, hogy fogyózni kell mellette.
  • Gyúrógép
    #13878
    B@szhatod az edzesedet nagy ivben ha nem eszel eleget.Arrol mar hallottal hogy SOHA nem edzes kozben fejlodunk hanem pihenonapokon ill. alvas kozben ?
    Azer csak tuti ami fix , karcold mar ide a kajadat , testsulyodat ,magassagodat meg a hires nevezetes edzesedet...
  • MEdievil
    #13877
    Időben vagy mennyiségben? Kajálás nélkül nem lehet fejlődni de ha azt mondod neked megvan a napi 5+ étkezés testsúlyhoz elegendő mennyiségű tápanyaggal akkor oké csak nem csak neki vannak kétségei. Nekem egy rántotta valahogy úgy néz ki 3-4 teljes tojás + 4-5 tojás fehérjéje.

    Zabkása pedig azért kell mert jó minőségű szénhidrát.
  • MEdievil
    #13876
    Van ám mire büszkének lennie...
  • zola8787
    #13875
    Miért is? Keveset eszek? Ha nekem ennyi elég. Megnézném kettőnk közül ki edz többet...........
  • Lazarus
    #13874
    Csaba edzésprogramját próbálta már valaki?
  • Gyúrógép
    #13873
    "vacsi meg rántotta 2 tojásból "
    :DDD azt a budos eletbe , nem am elrontod a gyomrod :DD
    latom te is komolyan veszed ezt a sportot
  • matthias92
    #13872
    gondolom szénhidrát van benne, dob beléd egykis kraftot, hogy bírd :)
  • zola8787
    #13871
    Na mától elkezdem a szálkásítást. Reggel ettem zabkását. Hát 1 szóval jellemzem: f.os. Hányingerem volt edzés alatt is. Mai ebédek 2 óránként felosztva lecsó meg csirkecomb, vacsi meg rántotta 2 tojásból. Am valaki elmagyarázná, hogy a zabkása miért is jó gyúráshoz?:) Megköszönném. Este meg megyek futni (HIIT). Sziasztok
  • Roger6
    #13870
    Csak félre ne érts, nem kötekedésből írtam, egyszerűen nem értettem. Miattam nem kell fényképeket csinálnod, hidd el.
  • Jamirofan89
    #13869
    tudom miről beszélsz,igaz én csak 10 kilóval csinálom a felüléseket.nem tom.jól meghúztam a mai délutánt,mert ilyenkor még nem szoktam fáradt lenni,de most az vagyok "de hogy a francba bicajozol úgy, hogy hasizomlázad lesz" figy ahogy írtam már sokszor,a hegy aljáig elbiciklizem,utána már csak tolom és tolom.a bicaj könnyű,de ha egy 45 fokos emelkedőn tolod magad előtt/mellett hosszú időn át tényleg megerőltető.ezt így nem lehet elmagyarázni! holnap csinálok képet és kész.
  • Roger6
    #13868
    Nem kell kép a kedvemért, bicikli nem mozgatja meg olyan mértékben a hasat, hogy piros legyen. Tudod mitől lesz piros? Ha magadra baszol egy 15 vagy 20 kg-os tárcsát, aztán azzal csinálod a felülést. Az igen. Ne haragudj, biztos én vagyok itt az abszolút maradi, de hogy a francba bicajozol úgy, hogy hasizomlázad lesz, ráadásul te ezt nem először csinálod (akkor is fura lenne, ha először csinálnád, de így meg főleg). Persze félre ne érts, bicaj jó, meg kell, meg egészséges, de hogy úgy megdolgoztassa a hasizmod, ahogy te írtad, az lehetetlen. Ezt ugye te is érzed?
  • pittyu
    #13867
    menjetek Kerekibe (másszatok fel a várromhoz) :D:D:D nekem hajszálon múlt, h nem pusztultam ott meg :D vicces hely
  • Jamirofan89
    #13866
    nem akarok senkivel se vitatkozni :( ezt a bicós témát ezennel lezárom végülis már sikerült hülyét csinálnom magamból de megígérem,ha legközelebb megyek a te kedvedért készítek képet a túra szakaszról és véleményezheted! nekem ez vált be.ettől tudtam zsírt le adni és izmot is építeni egyaránt.nem ez a hivatalos módszer erre a célra,de nem vagyunk egyformák!ennyi
  • jazzy
    #13865
    Tévedsz, vér kemény vagy, mi vagyunk puhányok