33479
12316971501353788406.png
  • SeanJRRussel
    #14024
    Jah hasprés.
  • csuszi
    #14023
    igaz hogy vörös zoli szerint (de hát ő hülye) évente max 3 kg izmot lehet pakolászni, de neked legyen 10. ja és doppinggal. én 10 év alatt cirka 12őt raktam fel. komolyan mondom, semmi kedve az embernek beirkálni ide, mert annyi a gyagyás hogy iszonyat. és nem is ez a baj, hanem hogy az értelmes beírás falra hányt borsó. most komolyan, hányszor írtuk le neked mi a baj a testeddel? hogy mi a rendes diéta? hogy mit kellene csinálnod? de ne aggódj, nem vagy hülyébb mint az átlag, 10ből 9 ember ugyanilyen fasz. hihetetlen...
  • Tibi7
    #14022
    Na én még 1 éve kb, gondoltam nekem tökmind1 a hasizmom, de kipróbálok egy ilyen interneten keringő "napi5 perc és téglák lesznek a hasizmaid" gyakorlatot. Kb 3 hónapig csináltam kétnaponta, és büszkén mondthatom, h szart sem ért. Legalábbis nem vettem észre h kockás lenne:D. Amíg zsír van, addig felejtős. 1 hónapja viszont gondoltam h megpróbálom előcsalogatni a kockákat, most hasprés-t csinálok, úgy h a lábam felrakom a padra, és csinálok olyat amin forgok is, meg simát is, emellett lábemelés-t csinálok még, mindegyikből 3X vagy 4X 50et, heti 2-3X, és máris többet értem el így mint a netes szutyokkal. A legfontosabb az, h tudj az izomra koncentrálni. Ezt kell kigyakorolni, és így lehet fejlődni.
  • Jamirofan89
    #14021
    épp ez az,hogy komoly izomtömeg kell hozzá,de soha nem említik,hogy tömik magukba a kreatint meg a fehérjeport,hogy minél előbb meg legyen az izomzat és lehessen szálkásítani.persze erre is nekem kellett rájönnöm egy blogon keresztül ami természetesen a 16 hetes 'kockává alakulásról' szólt.diétás étrend,komoly edzés és fehérjepor."fehérjepor? wtf?"
    egy év alatt tiszta edzéssel (genetikától függően) 5-10 kgnyi izmot lehet építeni.ezt biztos forrásból tudom.míg a sok kreatini 1 hónap alatt szed fel ennyit.persze semmi baj nincs ezzel.ma már vicc,ha valaki hagyományosan kiegészítő szerek nélkül edz.a táplálékkiegészítők természetessé váltak.TVshopban sem mondják el,hogy a termék szart sem ér.NEM az bánt,hogy sok hónap vagy akár évek munkája.az bánt,hogy mások könnyen és gyorsan meg tudják szerezni.sokan azt hiszik (akik olyan hülyék mint én) hogy kitartás nélkül lehet eredményt elérni.sokan hülyék azt hiszik,hogy aki nem szed semmit az nem is foglalkozik komolyan a gyúrással.
    ez az elv

  • MEdievil
    #14020
    "(feltettem a lábam valamire,úgy hogy a combom és a hasam 90 fokos szöget zárjon be)"

    Az hasprés nem felülés nemde?
  • SeanJRRussel
    #14019
    Felesleges több száz felülést csinálni.Én diéta alatt,minden nap 300 felülést csináltam(feltettem a lábam valamire,úgy hogy a combom és a hasam 90 fokos szöget zárjon be), akkor ment le zsír.
    Most, hogy csináltam a jogsit,meg melegvan és nem tudtam annyit enni,illetve jobban odafigyeltem rá h mit ezsek,megint ugyan ott vagyok mint amikor diétáztam.ÉS most csak heti 150-200 felülést csinálok.
    szóval saját tapasztalat szerint hülyeség a rengeteg felülés,jó minőségű ételek+ diéta és ennnyi.Aki meg télleg a strandra akar most gyúrni hát arról is megvan a véleményem...
  • Jamirofan89
    #14018
    jóvan nem érdekel.a bicepszem&tricepszem fejlődött/nőtt ez idő alatt azt edzem a másik meg nem érdekel.teli van a net ilyen baromságokkal mint a 6pack abs-es marhaság hogy fél év alatt le ad 100 kilót,tiszta kocka meg szálka én meg bedőltem ennek.ez van
  • Frayer
    #14017
    Az emberek az ilyen alapvető dolgokkal sincsenek tisztába mint a saját testük működése. Táplálkozás, stb.

    Ha lenne lehetőségem megreformálni a közoktatást, nem lennének ilyen buta emberek az országban, az hét szentség.
  • MEdievil
    #14016
    "2 hónapot szánok még rá"
    Soha az életben nem lesz neked kockás hasad! Ilyen hozzá állással ez biztos.
    El lett mondva normális diéta de mellette azért kell súlyzós edzést végezni viszont amikor beraktál képet utána egyértelmű volt hogy semmi izom nincs rajtad szinte csont és bőr vagy már pedig komoly szálkásságot csak izomtömeggel lehet elérni nem lehet átverni a szervezetet mert minél kevesebb rajtad a zsír annál inkább ragaszkodik hozzá hogy meglegyen a tartaléka és csak akkor enged ha van más és folyamatos az utánpótlás ezért is nem működnek a nem eszek semmit diéták egy szint alatt.

    Kitartás nélkül nem mész semmire ez nem 2 hónap alatt kockás vagyok és minden oké soha többet nem kell csinálnom semmit ez életforma. Súlyal végzett hasizomedzés jó de nem minden helyzetben és nem mindenkinek. Én személy szerint egy pár hónapig használtam amivel sikerült átlendíteni egy holtponton de most nincs szükségem rá mert nélküle rákoncentrálással jobb eredményt tudok elérni. A másik tévhited (ami már el lett itt mondva) nincs szükség izomlázra ahhoz hogy fejlődj! Nekem hasizomnál szinte egyáltalán nincs és még sincs probléma vele. Az a baj hogy még mindig a csodamódszereket kutatod pedig nincsenek csak kemény munkával lehet elérni valamit nem az ilyen 8 perces valamik a lényeg és ha még mindig meg tudnak zavarni az ilyen csinálj néhány száz felülést idióták akkor mit vársz? Alapból felülésre nincs szükség mert ott semmi koncentrálás nincsen csak fölösleges mozdulat rásegítés meg lendület azzal nagyon lehet fejlődni.. baromira nem mindegy hogy csak összehúzod a hasad haspréskor vagy "szétszaggatod" vele a gerinced. Én több mint 2 éve edzek (lassan 3) nem egy hónap után sírok és el lehett mondva pár százszor ha csak a strandra kell az nem fog összejönni. Ja az ilyen meg az izmokat nem lehet naponta edzeni vagy mégis dologban néha olvass már utána miről van szó.. mert te kevered a nagy fő izmokat a kicsikkel.. Egy combizmot nem fogsz minden nap megedzeni de egy hasat pl. lehet bár szerintem továbbra is elég heti 4x mert különben megint a sok de kevés hibába esel.
  • pittyu
    #14015
    - 1 hónap alatt nem leszel izomkocka
    - hasat mindennap lehet edzeni, gyorsan regenerálódik
    - jó diéta minimális izomveszteséggel jár, de ahogy néztem, neked nem kell; egyél megfelelően
    - hasra bőven elég 3 gyakorlat 25 ismétléssel (hasprés, csípőemelés emelt lábbal - hasonlít a gyertyára, csak nem mész fel tarkóig :P, térdfelhúzás ülve); senki nem tudta bizonyítani, h ezen felüli szám többet érne, ha már túl könnyű, használj súlyt ellenállásnak - lényeg, h intenzív legyen: megfelelő tempó (ne rángatózz meg ne "lassúfelvételezz"), rövid szünetek
  • Tyler1
    #14014
    amúgy a diéta mér lenne hülyeség?? ha sok a zsír a hasadon akk tök mind1 mennyit ülsz fel, lekell vinni a testzsírszázalékot annyira h látszodjon az eredmény.
  • Tyler1
    #14013
    és te mindennap csinálod???
  • Jamirofan89
    #14012
    © zola8787
    "Találtam 1 has edzés programot. 8 perc az egész, minden nap 1szer megkell csinálni asszem. Ha valakit érdekel itt 1 link róla: http://www.youtube.com/watch?v=pNqrkGnkUWc"

    Mit ne mondjak ettől végre már izomlázam van,pedig 10 kilós súlyzóval a nyakam mögött/és mellkasomon még nem volt az sőt csak 20at bírtam megcsinálni mindegyikből kivéve az alap felülést.Ma már sikerült a 30.Hogy mindennap 8 percet végezni?De hát nem úgy van,hogy 2-3 napot kell pihentetni az izomzatot hogy fejlődjön? :O na mind1.
    Tényleg az őrületbe kerget már ez a hasas dolog.Itt mindenki azt mondja,hogy diéta diéta diéta,de attól csak leépítem az izmomat.
    Másutt meg azt írják,hogy csináltak naponta nem tom hány száz felülést és 1 hónap után kockás has.Nem tom... A vidi alapján végzem a gyakorlatokat és olyan nincs,hogy a semmiért teszem.Egyszer biztos kockás lesz! Olyan nincs,hogy nem! Már több mint 1 hónap hasizom edzést tudhatok magam mögött Ha van itt olyan aki nem rég bukkant a fórumra és úgy véli,hogy pár hét alatt elő lehet csalni annak elárulom az eddigi eredmény: ugyanúgy nézezk ki
    2 hónapot szánok még rá.puszcsi :D

  • dragon11
    #14011
    big thanks.:)
  • Tyler1
    #14010
    hasizom: hasprés, lábemelés, térdfelhúzás
    fenék: guggolás, kitörés, futás
  • dragon11
    #14009
    Hasizmot felülésen kívül hogy tudok edzeni?

    Fenék formálásra is van gyakorlat?:)

    thx.
  • SeanJRRussel
    #14008
    30 meg 45
  • Tyler1
    #14007
    hány fokos szög a legideálisabb a ferdepados fekvenyomásnak??? mert nekem van egy padom, és megakarom csináltatni dönthetőre is, csak nem tudom h milyen szögben hatékony a felsőmellizomra, és h egyátalán érdemes-e.
  • Frayer
    #14006
    Az agy miatt kell a szénhidrát.
    Az agy csakis dextrózzal megy, és ha jól tudom elég sokat fogyaszt.
    Ha nem kapja meg, akkor gondok lesznek a fejjel, és nagy nehezen de át tud állni, a ketontestekre, de akkor valami nagyon lassú gondolkodásod lesz addig.
  • SeanJRRussel
    #14005
    Sztem a legegyszerűbb az h felviszed a fehérje beviteled 3-5g/kg-ra a szénhidrátot 1-1,5g/kg a zsírokat is 1g körülire vagy kisebbre.
    Vmennyi szénhidrát kell a szervezetnek,azt ne kérdezd miért,csak kell me fontos feladatokhoz igényli a szervezeted.azsírokat megint nem lehet kihagyni,mert vannak zsírban oldódó vitaminok,D,E,K,A és ha ezek nem tudnak felszívódni az megint gáz.A fehérje bevitelt meg azé kell megnövelni h ne égesd le az izomzatod.
  • zola8787
    #14004
    Én is kíváncsi lennék 1 mostani képedre.
    Am lenne még 1 bajom-gondom. Szálkásítok, szal közbe fogyózom, és pár oldalon azt láttam, hogy közben TELJSEN el kell felejteni a szénhidrátokat. De máshol meg hogy minimum szénhidrát kell. Tom ha teljesen elveszem akkor nem fejlődök, de hát ez a lényege, vagy nem? Segítsetek, mert ez a szálkásítás téma még mindig zavaros nekem.
  • SeanJRRussel
    #14003
    Én is marha kíváncsi lennék,dobjál már egy mostanit.
  • jazzy
    #14002
    Ez így volt igen, sokan mondták, hogy ez tuti nem frayer. Viszont te egy építő példa vagy úgyhogy ha van kedved nyugodtan rakhatnál be képet.
  • Sequoyah
    #14001
    Szerintem, (és még sokak szerint) kifejezetten szarul néz ki a sok ér. Az izomzat szálkáinak kell látszódniuk, nem az ereknek.
  • Lazarus
    #14000
    nem elérhető :[
  • Frayer
    #13999
    Jah, a csövek főleg genetika kérdése.

    De ha genetikailag úgy vagy összetéve, hogy egy komplett csőhálózat van rádépítve, akkor ahhoz még le kell pucolni róla a zsírtakarót. Mert amúgy az sem fog látszani.
    Nekem nincsenek csöveim, ezt beszoptam, ennyi.

    Amúgy valaki mondta, hogy rólam hiányzik még kép.
    Most mondom, hogy én voltam az elsők között aki rakott be magáról képet, ide a forumba. Roman, és Jazzy biztos hogy látták is.
    Mikor raktam be egy webcamos képet, egyesek elkezdtek baszakodni, hogy így nem nézhetek ki. Én onnantól fogva leszarom a képeket.
  • csuszi
    #13998
    nemmindegy, hogy nekem pl a vállnál-mellemnél látszik a fő ütőér, vastag meg ilyesmi, spanomnak meg inkább több vékony jött elő. úgyhogy jók azok a vaskos "csövek" részemről:)
  • MEdievil
    #13997
    Mindenkinek van erezete hogy az hol és milyen már genetika persze.
    Amúgy nem értem miért fontos szerintem az izomzat a lényeg nem az hogy hol futnak rajtad a csövek.
  • csuszi
    #13996
    genetika!!! az más kérdés hogy szálkásság is kell hozzá, különben nem látszik.
    részemről nem sajnos, mert nagyon jó az erezettségem, de barátomnak sajnos sokkal rosszabb és nem azért mert nem szálkás, teljesen máshol, más vastagságú, más sűrűségű érhálózata van.
    de ezt sokan szokták kérdezni profi edzőktől, versenyzőktől és el szokták mondani, hogy sajnos ez genetikai kérdés.
  • Tyler1
    #13995
    ohh
    thx
  • MEdievil
    #13994
    Az pont a szálkásság miatt jön elő.
  • Tyler1
    #13993
    az eresedés is genetikától függ, vagy azt kilehet hozni valahogy???
  • Fawkes
    #13992
    http://testepites.fw.hu --- Kezdőknek és haladóknak.
  • MEdievil
    #13991
    Szemét. Nem igazán alkalmas emberi fogyasztásra.
  • Tyler1
    #13990
    tejporról mi a véleményetek?? olvastam h sok benne a fehérje, meg a szénhidrát is. Kiegészítőnek nem lenne jó modnjuk edzés elött vagy után???
  • MEdievil
    #13989
    Kaja rendben van?
  • Kiado
    #13988
    Hali!

    Pár éve már edzem és szálkás testalkatomhoz képest 39-es a karom, de úgy igazán nem növök szinte semmitől, próbáltam nemrég kreatin kúrát is, nevezetesen Pump-fx és mellette volumass 35 (3kg-os), most lett vége kb. fél hete, de úgy igazi változást megint nem éreztem.
    Valakinek esetleg tipp, hogy Scitec termékek közül mi az, ami őt megdobta?
    Próbáltam régebben Attack-ot is, elején úgy éreztem, hogy kicsit ment több súllyal, de az se valami hűha.
  • Tyler1
    #13987
    én is erre tippeltem.
    amúgy ez látszik alapból is??? mert én nem rég kezdtem csak a hasizom erősítést, szal nincs kidolgozott hasam, de ez a vonal nekem megvan.
    Talán rendelkezem a Lazarus által említett genetikai adottsággal...
  • MEdievil
    #13986
    Mint a hasprés csak oldalra fordulsz közben. Érezni kell hogy pont azok az izmok is dolgozzanak.
  • zola8787
    #13985
    Találtam 1 has edzés programot. 8 perc az egész, minden nap 1szer megkell csinálni asszem. Ha valakit érdekel itt 1 link róla: http://www.youtube.com/watch?v=pNqrkGnkUWc