33479
12316971501353788406.png
  • King of Roads
    #14225
    mondom alig 1 honap csak megláttam és megvettem..és annyi volt ott is mint egy boltba annyi különbséggel h ott nem adtak kedvezményt..az meg max 200 ft de mondom síkhülye voltam még mindenhez
  • matthias92
    #14224
    MÁSFÉL hónap alatt 10 KILÓT szedtél fel? mien kieg volt az? susta+deca? :D
  • matthias92
    #14223
    sok eszed van, 10szeres áron megvenni tuskóba... basszus :D:D
    én megint vm35tel kezdem, nekem az bejött nagyon-nagyon.
    már csak -5 kilóban vagyok, majd szeptember elején ismét badizunk keményen keményen! :)
  • SeanJRRussel
    #14222
    Elkezdtem kieggel,amit alább írtam,1,5 hónap alatt 10kg.
    Tyler,erről fingom sincs,ha akar venni akkor vegyen,de csak is úgy ha normálisan edz és elsajátította a gyakorlatokat.
  • King of Roads
    #14221
    kezdőként fejlődsz még anélkül is...mondjuk nekem fogalmam se volt semmiről és alig 1 hónap után kreatin transzportot vettem a teszkóba XD na az megdobott rendesen mivel ettem mint állat
  • Tyler1
    #14220
    naja de könnyebb bedobni 3 deci turmixot mint kajálgatni napi 6-7x.
    de kezdőknél pont az alacsonyabb fehérjetartalmú kiegészitők az ajánlottabbak nem??
  • SeanJRRussel
    #14219
    Ki kell próbálni,kinek mi jön be.Én vmi zacskós biotech cuccal kezdtem anno vmi hatvan nem tom hány %-os fehérje volt.
    Igazából amiket leírtál az tömegnövelős cucc,de én nem fizetnék a szénhidrátért,mivel azt könnyebb megenni mint pl a fehérjét.
    (Szénhidrát mindenben van pl: kenyér,tészták,rizs... még a fehérje a legjobb a csirke cici ez túl költséges.Tehát inkább fehérjét vegyél tömegnövelős cucc helyett mert utóbbiban kb 20-30% a fehérje előbbibe meg 65-72%.)
  • King of Roads
    #14218
    naja
  • jazzy
    #14217
    "Kuss én így szoktam lepakolni!" :D
  • King of Roads
    #14216
    gecc ma láb nap volt, pakolom le a súlyokat az egyik oldalról, jön 2 haver kezelünk, fordulok vissza csak azt látom h az állványról a súly hírtelen függőlegesbe emelkedik és baszott nagyot csattan a földön a másik oldalán
  • Tyler1
    #14215
    vagy a jumboról???
  • Tyler1
    #14214
    na már kérdeztem eccer de akk nem volt válasz, h scitec mass mint kezdőcuccról mi a vélemény???
  • SeanJRRussel
    #14213
    100% whey pro.
  • hitch
    #14212
    sziasztok.tudnátök ajánlani egy viszonylag nem drága és jó tömegnövelöt?

    a válaszokat elöre is köszönöm.
  • BADE
    #14211
    optimum nutrition - opti men
    Én ezt szedem,persze az itthoni piacon drága
    De még az Animal Pak-ot ajánlom,na az tényleg király,főleg a 88Pakos:D
    Másban tudok neked segíteni(pl.BSN,Gaspari,Muscletech,Animal,MHP),Animal Pak 88-ast meg majd szeptemberben hozatok legközelebb.
  • matthias92
    #14210
    esetleg összevonhatnánk a Forma1 topiccal is. Hallom, Roman h indulsz valenciában a Renaulttal.
    amugy akkor ha jóllátom rendesen fogyózol te :))
  • sandor8206
    #14209
    pontosan helyi zsírégetés nincs! a súlyzós dologról nagy általánosságban nem tudok nyilatkozni, csak a saját véleményemet és esetemet tudom leírni, 12 kilót fogytam, tisztán zsírból (+víz gondolom :-D) úgy hogy semmit nem változtattam az életvitelemen, edzésen csak a kajára figyeltem oda, szóval a diéta a lényeg ( + ha van lóvéd megfelelő tápkiegre)
  • Kinga19
    #14208
    szálkásításról kérdeznék
    Lauter Viktor azt irta h nincs helyi zsírégetés és h ahellyett h kisebb súlyokkal több ismétlésszámban edzünk inkább própáljuk megtartani a nagyobb súlyzókat megfelelő diéta mellet.
  • SeanJRRussel
    #14207
    válság van....
  • Tyler1
    #14206
    mivan összevonták a jogsi topicot ezzel??
  • Lazarus
    #14205
    valaki mondta anno hogy a scitec tápkiegek nem olyan jó minőségűek mint xy, mit ajánlotok helyette és miért? Eddig Multi-X-ből láttam el magam vitaminnal, de szívesen kipróbálnék mást is.
  • SeanJRRussel
    #14204
    Nem tudom arra felé h működik de nálunk miskolc környékén 20 óra a kötelező.Miskolcon csinálják h vezet a gyerek 10-14 órát a többit meg aláírattatják vele de hát az élete múlhat rajta.A vizsga kör meg távolságra van nem időre:D Nekem is 3 hete lett meg a jogsim,elsőre sikerült minden,igaz ment is le zsír rendesen a 1,5 hónap alatt.
  • Roman
    #14203
    Nekem holnap megint úgy lesz, hogy reggel 6ra menjek az autóssuli elé, onnan valszegg felvezetek nyír1ig, ott átadom a kormányt másoknak, s mindenki megy 1-2 órát, én majd a végén megin, aztán lesz délután, mire hazaérek. :D

    De imádom a tanulóautót, ahogy gyűlöltem régen, úgy szeretem most, mán elterveztem, hogy ha veszek autót használtan, vmi kis kocsi nagy dízellel lesz, mer az húúúz mint a zetor.

    btw, ez az emelvényes kistárcsás felhúzás volt a legjobb ötletem mióta edzek.. durván izomlázas a vádlim-combhajlítóm-seggem-alsóhátam-csuklyám-széleshátam. Ez ilyen hátsólánc dolog, hogy ha valaki rádnéz hátulról, megmonnya, hogy emelsz.

    Mostanában sok kis módosítástt hajtok végre az alapgyakorlatokon, s beválnak. Elölguggolást pl. szélesebb (kb. vállszéles) terpesszel csinálom jól megemelt sarokkal, fincsi. Szűknyomást franciarúddal, jobban érzem a tricepszem, fincsi. Vállra nyomásokat kb. 75 fokos padon, ez is fincsi, mellre szintén változtattam a 30 fokról és vízszintesről 15-re és 45-re.

    pici változtatások, de beválnak. Még próbáltam a szegycsontos húzódzkodásokat is, ahol hátrahajolsz s úgy fejezed be, mint egy elbaszott evezést. Kibaszott nehéz gyakorlat számomra, de legalább gizda.

    Amúgy imádkoznék, hogy úgy járjak, mint a szomszédfiú... Ő kétszer is egyedül ment el vezetni, az kétszer 4 óra tömény belváros, s mivel 14 óra városi vezetés kell, egész szépen lenyírbálta a penzumját az a két szerencsés alkalom. :D Plusz már vizsgára készülök, hátha kifogok olyan forgalmat, ahol kuplunggal araszolva tudok csak haladni, akkor kb. 1 km alatt letellik az 50 perces vizsgaidő. :)
  • csuszi
    #14202
    köszi.
    csak arra próbáltam utalni, hogy kezdő éveimben, és ez majdnem mindenkire igaz, azt hittem számít, hogy 22g fehérje van benne? vagy 21? vagy 24? vagy mennyi glutamin kell? és mennyi c? stb stb. kurvára nem számít. nem kell basztatni centikre, grammokra, mmm-re. enni kell egészségesen, finoman, edzeni keményen de nem sokat, éveket kell nézni és lesz eredmény. leszarom hogy egyik edzésen egy centivel arrébb fogom a rudat, hogy kicsit befelé áll a csuklóm, hogy két korttyal kevesebbet ittam turmixból, hogy 20g-vel több durum tésztát ettem köretnek. nem versenyző vagyok, csak jól szeretnék kinézni. nem akarok kiégni 3 hónap alatt, nem strandra gyúrok, nem randira, nem órára, nem percre, hanem életre. elkezdtem egy új trükköt vádlira, mondtam spannak jövőre talán látszani fog változás, de lehet kell neki 2 év:). kb ebben minden benne van.
  • matthias92
    #14201
    nálunk ez úgyment hogy 9től 4ig döglöttünk a kocsiban, addig szinte semmit nem ettünk. és én megcseréltem úgy hogy felmentem egyből a városba, ahol vezetek, ottaludtam a testvéremnél, felvettek egy órára, másfélre és így szépen tarthattam a súlyomat, meg tudtam hómbadibildinget folytatni. de azis badibilding
  • Panzermeyer
    #14200
    Nyugodtan belerakhatod a turmixba is.
  • dragon11
    #14199
    Azt mondták, ha nem viszem túlzásba nem lesz semmi bajom..:)
  • Rash87
    #14198
    Nem rég volt szó a kreatinról, s lenne egy kérdésem.Már 1 éve edzem,s 2 kreatin kúra már megvolt, még mikor kezdtem,utána olvastam a dolgoknak,csak most felmerült bennem 1 kérdés :)

    Még pedig az, hogy én úgy tudtam+valahol olvastam(talán bodybuilder),h a kreatint (kizárólag) vízzel ajánlatos keverni,s úgy meginni.Miért?
    Ha pl. turmixba öntjük,nem olyan gyorsan jut át a szervezeten?
    Vagy ez a vizes dolog hülyeség? Csak kíváncsi vagyok, ki hogy tudja.
  • Roman
    #14197
    hmm kiknél működik úgy a jogosítvány dolog, hogy elmennek reggel 6kor, hazaérnek délután fél 1re, s mindössze 2 órát vezettek, a többi elmegy a "többi tagra"..

    elég idegesítő kelni reggel, meggebedni a meleg autóban, megsüketülni a lehúzott ablaktól a hátsó ülésen, arra várva, hogy mikor kapod mán meg a kormányt.. elől ugyanis nincs huzat, de hátul 20 perc után sípol az ember füle :D

    Én csak annyit tudok, hogy kb. 1 gr per fontot fogyasztok, a karom nemrég nőtt 17 inch felé, és 365 fonttal öt ismétlésre húzok fel kisátmérőjű tárcsával emelvényről. a súlyom 210 és 215 közt ingadozik, és amint lesz rendes "mindengépes" termem, DoggCrapp módszere szerint fogok edzeni. A legjobb testrészem a szám, a leggyengébb pedig minden vázizom a végtagjaimon.

    Most meg menek MassEffectezni, mer a Bioware az ász. az ME2-t és az SWTOR-t eredetiben fogom má megvenni, ennyivel tartozok annak a cégnek, amelyik tönkretette a gyerekkorom néhány művével, hozzájárulva a szedentáris életmódomhoz s elhízásomhoz :D
  • BADE
    #14196
    a tojás héja tényleg tele van ásványi anyaggal(főleg Ca),szokták is adni idős korban csontritkulás ellen,kisgyerekeknél fogzásnál
    Én a teknősömnek szoktam porrá törni és húsra rászorni:)
  • SeanJRRussel
    #14195
    Én eliszem h betegség,de a szülei is igen hibásak a dologban.Minek adnak neki annyi szart?Vagy vonják meg tőle vagy etesség zöldséggel amitől teltség érzete lesz meg kevés benne a kalória.Nem cukros hülyeségekkel.....
  • DAcafat
    #14194
    tömegnövelés mesterfokon :)
    http://velvet.hu/sztori/2009/08/16/halalra_eszi_magat_az_indiai_oteves/
  • Roger6
    #14193
    Pont az egyik legrosszabb emberbe kötöttél bele a fórumban. Hidd el, ő ért hozzá, kicsit sokkal jobban, mint ahogy te valaha fogsz.
  • MEdievil
    #14192
    Vegyél vissza! és igen nincs háromszor annyi benne ugyan úgy 30% körül van! (Az egyik 130 gramm másik meg ötven ha megnézted volna.. 3 tojásban több fehérje van jéééé ki gondolta volna de attól még százalékosan ugyan az.)
  • Kinga19
    #14191
    am meg nem mindegy mert a keményre főtt felszeleteltben 3szor annyi fehérje van mint a keményben
  • Kinga19
    #14190
    hát te nagy profi lehetsz ha még ennyit sem tudsz megmagyarázni..
  • csuszi
    #14189
    főzve? amúgy faszom se érti a kezdők állandó szőrszálhasogatását. nem mindegy? én pont leszarnám, nagyjából jóvan az oszt annyi.
  • Kinga19
    #14188
    de 1 tojás akkorsincs héjastúl 136g
  • csuszi
    #14187
    de bazzeg a másiknál ki van hangsúlyozva hogy héj nélkül. magyarul csak nem vagyok hülye.
  • csuszi
    #14186
    tipp volt.
    de a héjban rengeteg ásványi anyag van, megenni nem hülyeség.