33479
12316971501353788406.png
  • csuszi
    #14265
    thx, én lusta voltam ezt leírni:)
  • MEdievil
    #14264
    Tudod a fogyás nem abból áll hogy 90 kilóról lemész 75-re hanem hogy leadod a zsírt és az értékes dolgokat pl. izomzat, víz meghagyod..
    Nem a súly a lényeg hanem hogy %-osan mennyi rajtad a zsír.

    Ha nem iszol 2 napig mindjárt fogysz akár 4-6 kilót is még is csak ártasz magadnak! Te is most sikeresen az izomzat kárára sikerült leadnod minimális zsírt de attól még lefogadom nem kockás a hasad és olyan messze vagy a szálkásságtól mint előtte.

    Jó táplálkozás nélkül soha az életben nem lehet normálisan lefogyni az ilyen 90 napos fogyokúrák pedig akkora baromságok úgy, hogy jó lenne ha nem terjesztenéd elég a sok idióta média és szellemi fogyatékos.


    Amúgy erről szól utóbbi időben a topik nehéz visszaolvasni a diéta témában és felfogni?
  • csuszi
    #14263
    lusta vavgyok felállni=emlékezetből írom az adatokat
  • csuszi
    #14262
    hm:)
    lusta vagyok felállni, de férfi léttemre, 18centis a csuklóm (azt nemkell bal és jobbot mérni;)), combom 63-65, vádlim 41-42 csípőm 100körül van és 100kg vagyok...ez hogy is van?:)
    csöcsöt férfi hiába mér, úgyis elviszi a hát.
  • kisagica
    #14261
    Az a baj, hogy a mérleg nyelve sem mozdul meg. Ezért nem kilókban mérem magam, hanem inkább centikben!

    Ma reggel megmértem magam, és összevetettem pár héttel ezelőtti eredménnyel!
    Ez jött ki:

    Előző mérés eredménye ( amikor eldöntöttem mindent )
    Mellbőségem : 108 cm
    Derékbőségem : kereken 100 cm
    Csípőszélességem : 115 cm. ( széles csípőjű leányzó vagyok, ami szép is lenne, csak nem ennyi felesleggel )
    Bal csuklóm : 17 cm
    Jobb csuklóm : 17 cm
    Bal combom : 66 cm
    Jobb combom : 66 cm

    Megmértem még a vádlimat is!
    Jobb : 41 cm
    Bal : 43 cm

    És a Mostani mérés :

    Mell : 108 cm
    Derék: 88 cm
    csípő : 109
    comb: 62 cm
    vádli : 42 cm.

    Vélemény? :D
  • kisagica
    #14260
    zola... a 90 napos diéta nem jó! Én nem fogytam tőle... Hiába futottam mellette, hiába választottam szét a napokat, nekem szart sem ért!!!

    Egyik héten lement 1 kiló, másik héten 2 jött vissza!!! A szervezetem úgy megsínylette, hogy 1 hónapig nem volt meg a havim!

    Úgyhogy kösz, de azt kihagyom!!!!
  • SeanJRRussel
    #14259
    Én anno sikeresen leadtam 7 kilót 3 hét alatt,úgy hogy egy kevset még az erőszintem is nőtt.
    Én is olyan vagyok mint King,ha lemegyek próbálom a maxot nyújtani a lehető legnagyobb súllyal(persze csak addig amíg szabályos a gyakorlat) és a 2 éve alatt egyetlen edző napot se hagytam ki,nem is pihentem, szóval próbálok helytállni.
  • Roman
    #14258
    Matykó, azért DC-vel vigyázz. max néhány dolgot próbálj ki, de a konkrét programot ne, mert egy hónap alatt olyan túledzett-túlterhelt leszel, hogy valszeg 1 évre elmegy a kedved a testépítéstől. Én sem vagyok még azon a szinten, hogy DC-t toljak, hát csak 1-2 tippet veszek át belőle. Túl kemény a dolog. Szerintem.
  • zola8787
    #14257
    Fogyókúra terén eléggé otthonos vagyok. Kb. fél éve csináltam 1et, a neve: 90 napos diéta ! Sokan mondják, hogy nem jó meg hasonlók, 2 hónap alatt lefogytam majdnem az ideális testsúlyomra, 15 kilótól szabadultam meg (3 kilóra vagyok az ideálishoz, szal nem 200 kilóról fogytam le185re :) ). Csak akaraterő kell a fogyáshoz, az jó sok :)
  • kisagica
    #14256
    Köszönöm szépen a gyors választ!
    Már csak a pénzt kell összeszednem rá :)
  • Lazarus
    #14255
    Ha hétről hétre fogynak a kilók akkor hibátlan. Hydroxycut Max ha jól látom tele van anyagcsere gyorsítókkal, nem kell hozzá súlyzózni hogy kifejtse a hatását.
  • kisagica
    #14254
    Sziasztok!
    Szép estét mindenkinek! Kicsit el voltam tűnve.... Sry.!!!!!!

    Nos, érdeklődnék : 20 kiló fölöslegem van, konditerembe nem járok, mert a pénztárca nem bírja, minden este futni járok ki, kaját keveset eszek, ezek mellett használhatom a Hydroxycut Max nevű női zsírégetőt? Vagy tök felesleges, mivel nem végzem súlyzós edzéseket!

    Köszönöm aki felvilágosít, és kérlek titeket, ne hordjatok el semminek a tudatlanságom miatt!!!!

    Előre is köszönöm!!!!!

    üdv:
    agica
  • matthias92
    #14253
    muszáj leszek kibírni a lazítós edzéseket, különben megint beszarnak az izületeim és hónapig semmi kondi. a kalciumot meg felemelem 2-3 grammra :)
  • King of Roads
    #14252
    van egy ilyen beütésem hogy ha nem edzek keményen ugy érzem nem végeztem kellő munkát és ilyen "lelkiismeret furdalásom" van h ez megint szart se ért. persze tisztában vagyok azzal sokakkal ellentétben hogy nem (csak) az edzéstől leszek izmos de énis olyan vagyok asszem mint a legtöbb badis mutáns hogy a nehéz súlyok és a kemény edzés éltetnek. nem tok tudományosan hozzáállni hogy "jaj most lazábban edzek"...nincs ilyen a laza edzés nekem nem edzés. és még működik is...szeptember óta idén júliusba éreztem h pihennem kell addig bármiféle pihenő nélkül folyamatosan nőttem.
  • Roger6
    #14251
    Én csak ennyit mondok: örülj, hogy az ízületeid bírják. Na persze én akkor sem biztos, hogy mindig a lehető legnagyobb súlyokkal dolgoznék, ha jók lennének, és úgy gondolom, hogy az izom akkor fejlődik a legjobban, ha nem állandósul a teher, tehát egyik héten kisebb, másik héten nagyobb súlyokkal dolgozom. Persze mindenkinek másképp reagál a szervezete.

    "1 edzést nem birok ki ha nem kemény." - na ezt fejtsd ki bővebben légyszi.
  • King of Roads
    #14250
    csak én vagyok ilyen fanatikus hogy pihenő után egyből belevetem maga a sűrűjébe? lehet h nem tesz jót de ha nem edzhetek keményen, intenzíven nekem az a halálom. nem hogy másfél hónapig, 1 edzést nem birok ki ha nem kemény.
  • matthias92
    #14249
    Gyerekek, itthonvagyok, jövőhéten megmég +1 hét és befejezem ezta rohadt jogsit, és ráállok az edzésre. Úgy október közepéig átmelegítgetem magamat, hozzászoktatom a szervezetem a terheléshez, aztán "DoggCrapp bácsi" tanácsai alapján folytatom az egészet:
    5-6000 kcal, kreatin, volumass, annyi kaja amennyi csak belémfér. Jövőnyárra meglesz az eredménye, reményeim szerint! Vissza kell jönnie ennek a 6-7 kilónak kéremszépen! :)
  • Roman
    #14248
    Sean, ajánlom Néked DoggCrapp bácsi tanácsait.

    8-10 hetes hardcore "blast", ahol tényleg idióta módon edzel, bukásig mindent, annyira intenzíven, hogy sírj, jó nagy súlyokkal. Itt zabálsz mint a rák, főleg proteinre helyezve a hangsúlyt, meg ha nagyon zsírosodsz, heti 2-3 éhgyomros kardiót csinálsz 30-40 percig úgy, hogy előtte csak egy bázinagy pohár vizet fogyasztol.

    Itt jó sok husi megtapad rajtad, egy része zsír, de tökmindegy, szét-szarrá-szénné vagy edzve, már nagyon fáradt vagy, s pihenni szeretnél. Ilyenkor elmész egy 1-2 hetes "cruise"-ra, ahol vasat nem fogsz, kevesebbet is eszel, s csinálod a reggeli kardiót, meg rengeteget pihensz és szedentáris életmódot folytatsz. Ez kb. leszedi a felesleges zsír nagy részét, s jöhet az újabb 8-10 hetes szénégetés.

    Zola, a kreatintól zsír nem megy fel, merrt nullkalóriás. Zsír a túlzott szénhidrátbeviteltől lesz majdan, amit úgy érsz el, ha tényleg minden kreatinadagot mellé nyeled a cukrot. Szemüvegesfiú mondta, hogy nem szükséges szénhidrát a maximális inzulinhoz, néha elég az édes íz is. Próbáld ki, hogy kreatin-bolero és plusz édesítő, papíron működik. Edzés után azonban 50-60 gramm egyszerű szénhidrátot fogyasztani kéne azért a kreatin mellé.

    Vagy, nem töltesz fel, hanem mindig csak az edzés utáni turmixodba teszed a dolgot. Beválhat. :)

    Én most tömegelnék vagy mi, csak hát nyár van, s NEM MEREK enni. :( Azért anorexiásan kicsit nehéz lesz tömegelnem, jöjjön mán a tél...
  • Retsu
    #14247
    Nyugodtan kipróbálhatod, ha úgy gondolod hogy ez kell neked. Itt van 1 kis olvasnivaló a témában:
    http://www.mass-shop.hu/taplalkozas_helyes_kreatin.php

    Itt le van írva, hogy milyen testsúlyhoz mennyi ajánlott, mondjuk én a feltöltést kihagytam mert újabb cikkek szerint nincs sok értelme. De a leírt értékek mindenképpen irányadók lehetnek.
  • zola8787
    #14246
    Elkezdtem gondolkodni ezen a kreatin kúrán. De ahogy írtátok zsír is megy fel és eléggé hízékony típus vagyok :S :(
    Hát nem tudom. Szerintetek? Mert az akarattal nincs gond nálam.
  • csuszi
    #14245
    de.
    1. variáció: szopóka-nyalóka sok aerob.
    2. lassú-szopóka-nyalóka: csak kicsit több szénhidrátbevitel a szükségesnél, lassan jársz mondóka.
    3. kokszoló-nyalóka nem ajánlom történet. egészségtelen kérdéses eredmény variáció.
  • SeanJRRussel
    #14244
    Tömegelni h érdemes?Én olyankor csinálok egy kreatin kúrát is.
    Csak az a baj ha én belevágok akkor nagyon zsírosodok is.Persze az izom nem jön zsír nélül ezt mindneki tudja,de esetleg nincs valami bevált módszer h minimális zsír jöjjön csak fel?
  • Retsu
    #14243
    Akkor jó neked hallod, én igencsak megérzem ilyenkor a teljesítménycsökkenést.

    #14242: Így van, kreatin szőlőcukorral vagy maltodextrinnel a legjobb. Én személy szerint maltoval tolom, mivel régen voltak gondjaim a cukorral, szal nem ingadozik annyira. Úgy néz ki bírja a gyomrom.
  • Rash87
    #14242
    Na akkor csak jól tudtam :))


    "Ezért nem jó a kreatint tejbe, szénsavas italba, fehérjeturmixba stb. keverni (mind lassítja a gyomron való áthaladást vagy roncsolja a kreatint). A tiszta víz szőlőcukorral a legjobb!"
  • Roger6
    #14241
  • SeanJRRussel
    #14240
    Egy két dolog még én is tanultam belőle
  • Roger6
    #14239
    Olvass kicsit.
  • zola8787
    #14238
    Ez a "kreatin kúra" mire jó?
  • SeanJRRussel
    #14237
    Amúgy ha kúrva sokat iszol edzésen akko mind1 h hány fokba csinálod.
  • SeanJRRussel
    #14236
    Tavaly 40 fokban csináltam a kreatint nyárom,szóvel ez a 28 fok....
  • Retsu
    #14235
    Na császtok, visszatértem. Lehet hogy rosszul időzítettem, de csak elkezdtem most 1 krea kúrát. Bezony 28 fokban elég kemény edzeni... Eddig vmennyi erőnövekedést tapasztaltam, mást nemigen. Mondjuk még csak 2 hete megy, majd ha letelik a 3 hónap csak lesz valami.
  • SeanJRRussel
    #14234
    Most h láttalak én azt mondom h évekbe fok telni,de a kemény munka meghozza majd a gyümölcsét csak kitartónak kell lenni.
  • King of Roads
    #14233
    lábazni is kell, a foci nem helyettesíti a guggolást meg a combfeszítést. minden focista ezzel jön, egyik haverom is focizott brutál vádlija lett de teljesen átlagos combja volt és most is csak akkora amekkora másfél év lábazás után lennie kell...
  • zola8787
    #14232
    Köszi a tanácsokat. Úgy edzek, hogyha 1 nap vállazok és bicepszezek közben pihenés helyett hasazok. Köv.nap mell és hát edzés között pedig tricepsz. Mindegyik testrészemre 4 *4et szoktam, tehát 4 féle gyakorlat 4 sorozatban. Heti 3 vagy 4 alkalommal, így ezeket 1,5 - 2 óra alatt szoktam elvégezni. Akkor hogyan csináljam, hogy jobban legyen?
    Kb. 3 hónapja gyúrok, előtte semmi izmom nem volt, de szó szerint semmi a felsőtestemen. 7 éve focizom ezért nem is gyúrok a lábaimra.
    Itt 1 kép rólam:
    http://k epfeltoltes.hu/view/090821/2009.j_l.29.2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
    a k epfeltoltes között vegyétek ki a szóközt.
  • SeanJRRussel
    #14231
    Sztem először is túl sok a kardió edzés(futás,bicikli,foci),ezek égetik a zsírt,de ha sokat csinálsz és nem is viszel be megfelelő tápanyagot az izmot is bontja szóval magad ellen játszol.
    Ehez a testhez szerintem egy 3 év minimum,kiegészítőkkel.Ha nem szedsz semmit akkor lehet több is de ahogy jazzy is mondta főként genetika.
    2 óra kondit lekéne szűkíteni 1 óra intenzív edzésre,mert ha kevés gyakorlatot csinálsz sokáig az se jó.A sorozatok között legyen 30mp pihenő és pörgesd az edzést.

    A másik,hogy magadról nem tettél képet tehát így még nehezebb megmondani.
  • jazzy
    #14230
    Szia!

    Szedni nem KELL, ezt a testfelépítést ha jó genetikád van, el tudod érni nélküle is. De baromi sok idő alatt.
    Ha szedsz akkor ez az idő csökkenthető. De azért egy ilyen testhez masszívan jó genetika kell, ha az nincs meg, akkor a cél elérése sokkal nehezebb.
  • zola8787
    #14229
    Sziasztok! Nem értek hozzá, úgyhogy lécci ne ordítsatok le, de 1 kérdésem lenne:
    Ahhoz hogy úgy nézzek ki mint ahogy a linken lévő pali néz ki, ahhoz kellene szednem valami tömegnövelőt,animosavat,kreotint,vagy valamit? Van vagy 5 kiló feleslegem, gondolom azt mindenféleképpen el kell tüntetni. És ha kellene szedni vmit, akkor mit tanácsolnátok? Amúgy minden nap eszek húst (legfőképpen csirkecombot), heti 4 * 2 óra kondi + focizok és focin kívül járok futni meg biciklizni. Segítsetek, köszi és tom h elég hülye kérdés, szal bocs...
    http://qualitymagazin.hu/kep.php?kep=kepek/hirkepek/_167.jpg&szel=251&magas=350
  • SeanJRRussel
    #14228
    Semmi extra,mondom vmi biotechkes 6x% fehérjém volt,meg ettem mint az állat.2 év alatt 18 kilót szedtem fel,abból leszálkásítottam 10 et.85kg-san kezdtem most vagyok 95 de voltam már 103 is a télen.
  • Tyler1
    #14227
    én body.builderen olvstam h kezdőknek jobb az alacsony fehérjetartalmú kiegészítő. meg hát vmiért csak árulnak 15% fehérjés tömegnövelőt is. :)

    de az az 1 hónap alatt 10 kilós kieg. recept engem is érdekelne :D
  • matthias92
    #14226
    elhiszem, az elején énis segghülye voltam...
    amugy tudtok tippet, hogytudom a gyakorlatokhoz hozzászoktatni magam újra? csakmert nem érzem pl a hát gyakorlatokat.