33479
12316971501353788406.png
  • SeanJRRussel
    #14305
    100% Whey Pro-ócsó és jó.
  • kisagica
    #14304
    súlyzós edzést nem végzek, cangázok, és futok, valami fehérje port tudtok?
  • King of Roads
    #14303
    * külön-külön IS nem és
  • King of Roads
    #14302
    ez a 2 bőven elég, külön-külön és jó véleményen vannak róluk. nem csak a tápkiegtől nősz!!!
  • MEdievil
    #14301
    " A csajok főleg.... "
    Most nem azért de ezen te komolyan meglepődsz? Amúgy meg kitartás és nyomd le őket
  • jackaltiger
    #14300
    Sziasztok! Most tervezem Jumbo vagy Jumbo professional vásárlását és mellé még Anabolic Whey-t. 190 centi vagyok 87 kiló naponta 5-6 étkezés meg van. Melyiket ajánlanátok vagy esetleg valaki tudna izomtömeg növelésben valami jobbat ami körülbelül ebben az árkategóriában van??? Válaszotokat előre is köszönöm Gabesz
  • kisagica
    #14299
  • jackaltiger
    #14298
    én is 3 hónapja kezdtem el a testépítést de hát még nekem is van mit tanulnom a nagyoktól...
  • kisagica
    #14297
    Majd a nagyok válaszolnak :)
    én még csak a szárnyaim bontogatom :)
  • jackaltiger
    #14296
    Sziasztok! Most tervezem Jumbo vagy Jumbo professional vásárlását és mellé még Anabolic Whey-ot. 190 centi vagyok 87 kiló naponta 5-6 étkezés meg van. Melyiket ajánlanátok vagy esetleg valaki tudna izomtömeg növelésben vmi jobbat ami körülbelül ebben az árkategóriában van??? Válaszotokat előre is köszönöm Gabesz
  • kisagica
    #14295
    Örülj neki
  • Roger6
    #14294
    Hát én Győrben 3 helyet próbáltam eddig, és mindegyikben normálisak voltak. Még a nagy izomhegyek is, akik először mogorván néztek rám, még azok is jó fejek voltak, amikor odamentem hozzájuk megkérdezni, hogy hogyan is kéne ezt meg azt.
  • kisagica
    #14293
    Gyerekek akkor nektek nagyon szerencsétek van, itt Nyíregyházán sok bunkó van, aki nem segít! Itt dögöljek meg, ha nem igaz!
    Nem hazudok! 2 termet próbáltam, mind a 2bőn kinéztek... A csajok főleg....
  • SeanJRRussel
    #14292
    Én is izgultam egy kicsit h mi lesz az első alkalommal,de a terem 80% teljesen normális,az egész olyan mint egy nagy család.Segítenek,mögéd állnak,ha kérdezel normálisan válaszolnak.A maradék 20% vagy bunkó vagy csak egyszerűen leszar téged mert nagy az egója és ennyi,de azokkal úgy se foglalkozik az ember.
  • dronkZero
    #14291
    Ez úgy első blikkre tele van egy rakat tévedéssel és pontatlansággal...
  • Fawkes
    #14290
    Csatlakozom az előttem szólóhoz, teljesen igaz az, hog ynem kell foglalkozni a barmokkal. Rengeteg embert találsz aki segít, akik meg nem azokra nem kell figyelmet fordítani. Ha megvan hozzá az akaraterő, legyen 40 kilós vagy 120 kilós az illető akkor a normális ember az akaraterőt nézi és nem ast, hog ymit keres itt ez meg az.

    Testépítés
  • jazzy
    #14289
    Igazad van abban amit leírtál, és megnyugtat, hogy vannak a nők között is akik nem hisznek a médiaszarnak hanem ép ésszel gondolkoznak.

    Egyedül 1-2 dolog érdekelne, konditerembe miért csak akkor amikor már látszik az eredmény? Nyugodtan menjél, menjél, nem fognak lenézni, kinézni, hogy húú mit akar ez itt, sőt sokan még bátorítani is fognak ebben biztos vagyok.
    Nem az a lényeg, hogy az ember hogy néz ki, hanem hogy mit tesz.

    Ha egy 120 kilós ember lejön a terembe akkor biztos nagy akaraterő kellett hozzá hogy legyőzze a félelmét a konditeremtől, mindenki volt kezdő, be volt csinálva, hogy jaj mi lesz lemegyek az izmos emberek közé kinevetnek... nem.. ők is átmentek ezen. Sokkal megértőbbek mint azok a balfaszok akik minden nap berúgnak és ők a menőcsávók.

    Fehérjét és zsírégetőt is nyugodtan rendelhetsz akár most is.. "valamennyi izmod" van most is, ez pont abban segít, hogy megkönnyíti a fejlesztését.

    Sok szerencsét és kitartást kívánok neked!

    Ha gondolod rakhatsz be valami before after képet, persze csak ha szeretnéd, ezzel is segíthetsz másoknak hogy nekikezdjenek.
  • kisagica
    #14288
    Ez így igaz... Én sem kilókban mérem magam. Hisz én kilókban 88 kg-ot nyomok... Vádlim 42 cm körben, de ez izom, combom 62 cm körbe, de van rajta háj... A hátsócombomon, meg a belsőn is...
    Hasamon is van felesleg, derekam ma reggel 88 cm volt, júliusban meg kereken 100 cm...
    Csípőszélességem júliusban 115 cm volt, mára lejjebb ment 108 cm-re.
    Mellbőségem nem változott, maradt a 108 cm...

    Hozzáteszem nem vagyok egy törékeny alkatú leányzó!!!!!!!!
    Régen Latinoztam, tehát táncoltam...
    A táncpróbák előtt bemelegítés így nézett ki : mögöttünk lévő focipályán 5 kör futás, 2 kör séta... minden nap... Megvolt az alakom, és a fittségem... Majd szépen lassan a térdem és a bokám sínylette meg a dolgot, így abba kellett hagynom... 4 éve nem táncolok, és feljött 20 kiló fölösleg...

    Bízok benne hogy le fog menni, még ha nem is 20, hanem csak 10, már akkor boldog leszek...

    Minden este kijárok futni, vagy a kutyámmal, vagy nélküle, de megyek, és csinálom, mert az akaraterőm megvan hozzá...

    Nem sokára rendelni fogok valamilyen fehérje shaket, és még valamilyen zsírégetőt... De addig nem lehet, amíg nincs valamennyi izmom... A lábam nagyon jól halad, combom is... De ez még édes kevés...

    Konditerembe is csak akkor fogok már járni amikor kezd látszani az eredmény...
    Személyi edzőt fogadok, és megcsináljuk a lehetségest!

    Mert ugye minden lehetséges, csak bíznunk kell magunkban...
    Pl.:
    ma is 25-30 percet futottam... Igaz vannak megállásaim, mert még nem bírom, de csinálom... Amikor megállok, nem iszok rögtön vizet, had szokja a tüdőm...

    Asszem ennyi...

    Mindenki beláthatja hogy csodákat lehet magaddal csinálni, csak kitartás kell, és akaraterő..
    Mert ha minden reggel úgy kelsz fel, hogy ohh, most nincs kedvem semmihez, majd holnap este megcsinálom, akkor kész itt vége... Feladtad...

    Nem igazam van????

    A 90 naposról annyit hogy szart sem ér... Mert minden tápanyagra szüksége van a szervezetnek... Minden Mikro és Makro anyagra... Vízet is minimum 3 litert kell inni naponta!!!!!!

    Én spec. a párom akarom visszaszerezni, és az a cél van a szemeim előtt, hogy már a karácsonyt újra együtt töltjük, kettesben!!!!!!
    Nekem ez ad erőt, és hiszek magamban hogy megtudom csinálni!!!!!!!!!!!!!!!


    Prédikációnak vége!
  • MEdievil
    #14287
    Vigyorgó smiley lemaradt


    Amúgy meg itt van a követendő példa ne csak a negatív dolgok legyenek:
    http://body.builder.hu/pub_kezdoknek2.htm4
  • MEdievil
    #14286
    Fejezd be! Mostantól én lógatom a lábam.
  • MEdievil
    #14285
    Olvasd el a zöld szöveget benne van miért nem jó és miért baj amikor az ilyenek mint te azt hiszed és terjeszted!Nem érdekel senkit ha te otthon ezt műveled de akkor már a hülyeséget ne terjeszd! És még mindig a dekákról meg kilókról beszélsz miközben ugyan olyan zsíros vagy csak most nem 90 kilósan hanem 75 kilósan..
    Akaraterőben meg mellé fogtál nekem kicsit több van mint neked valaha is lehet. Nincs szükségem mindenféle módszerre hogy ne zabáljam a szemetet és ne igyak folyton cukros szarokat mert anélkül nem bírom megállni. "Keményen ráállok gyúrásra" és az edzés között is van némi különbség.
    Ha nem fogod fel hogy ettől nem eszel egészségesen akkor nincs miről beszélni PONT.
  • csuszi
    #14284
    olyan jó hogy mások leírják amit én is írnék. kényelmes:)
  • jazzy
    #14283
    Ne magyarázd már meg hogy miért jó, mert be lett bizonyítva, hogy baromság.
    Sztárdiéta, leszarják, hogy hogy néznek ki, legyenek 40 kilósak.
    Mi nem a mérlegen nézzük, az ideális testsúlyt, hanem a tükörben, engem nem érdekel, hogy xy modell 40 kiló, ha a seggén lötyög a zsír mert az összes zsír rajta van és az összes izmot leadta mert nem evett.
  • zola8787
    #14282
    Wolf: nem tudom miért kell mást egyből lecseszned :S Van akinek bejön ez a diéta, van akinek nem. És igen 15 kilót fogytam és TUDOM h nem 15 kiló zsírt, hanem mellette izmot is. Van 1 nadrágom ami a térdemig jött fel, a diéta után pedig nem tudom hordani mert majdnem 2szer beleférek. Komplett ruhacserét kellett csinálnom. Ja és, hogy majd visszahízom, hmmmm :) képzeld el, azóta nem kívánja a szervezetem a cukros üdítőket, csokikat, chipseket meg minden ilyen szemetet. Már emiatt emgérte csinálnom. sajnos nem otthon vagyok és nem tudok most képeket feltenni, de ha hazaérek ígérem teszek fel képeket a fogyás előttről és utánról. Attól hogy neked nem kell fogynod, vagy ha kell is nincs hozzá elég akaraterőd még kipróbálni is, attól sztem másnak nem kéne beszólogatni. És tudom h nem attól fogytam h szétválasztottam a kajákat, tudtam h a gyümölcs meg zöldség is szénhidrát, de korlátozott h ne zabáljak és egyek egészségesebben, és A 90 NAPOS DIÉTA ERRŐL SZÓL, CSAK NEM ÍRJÁK LE. Kb. 3-4 hónapja fejeztem be, és 1 DEKA SE jött vissza, pedig azóta keményen rááltam a gyúrásra is. Ennyi, van akinek bejön, van akinek nem, nekem bejött, örülök. Neked nem, az meg a te bajod.
  • kisagica
    #14281
    :)
  • SeanJRRussel
    #14280
    más nem jut eszembe erről.
  • kisagica
    #14279
    WolF sajnálatos módon kevés ember veszi észre!!!!

    DE ügyes.... hogy ide betetted....
  • MEdievil
    #14278
    Na jó... nem írom le mert már nálam okosabbak megtették tessék itt van Bunny írása: http://blog.builder.hu/blogs/index.php?blog=3&title=kamudiactaik_a_90_napos_elmebaj&more=1&c=1&tb=1&pb=1#comments

    Bár tudom pont az nem fogja végigolvasni és felfogni akinek a legnagyobb szüksége lesz rá de mindegy.

    "

    Az "90 napos diéta" nevű elmebeteg förmedvény valami eszméletlen mértékben elterjedt. Nonszensz, de éttermek étlapján és ételszállítő cégek heti menüjében is szerepel ez az ordenáré butaság és nincs egyetlen egy személy sem az elmeosztályról aki megkérdezi: ez hogyan lehetséges?

    Érdekes, hogy nincs megfelelő táplálozástudományi ellenőrzés, vagy a cégeknél egy szakember aki azt mondja, ezt azért nem kéne!

    (Persze mit várunk, amikor orvosok sincsenek képben azzal, hogy hogyan kellene normálisan táplálkozni?)

    Miből áll ez az ostoba rendszer? 90 napból, amelyben négy napos ciklusokban csak különféle típusú ételeket lehet enni, mint fehérjenap, szénhirátnap, keményítőnap (sic), gyümölcsnap - zsírnap nincs?

    Nos első kérdésem lenne ha az ötlet kiagyalója itt ülne velem szemben büntetőjogi felelőssége tudatában, tarkólövés előtt: a keményítő és a gyümölcscukor nem szénhidrát?

    Nézzük csak egy "szakanyag"-ból a definíciókat:

    "Mi micsoda, avagy melyik nap mit lehet enni...

    Fehérje (protein): minden, ami állati eredetű, de nem zsír, vagyis: hús, hal, máj, tojás, tejtermékek, valamint ide tartozik a gomba és a szójatermékek is, valamint az avokádó

    Keményítő: minden zöldség, ide tartoznak a hüvelyesek is (lencse, bab, borsó...)

    Szénhidrát: finomított gabonafélék és cukor, vagyis tészta, sütemény"

    Sőt, hogy kevesebbet kelljen gépelnem, íme a teljes anyag a megjegyzéseimmal:

    "A diéta kiegyensúlyozott, vitaminokban és rostokban gazdag táplálkozást biztosít, hála a sok gyümölcsnek és zöldségnek!"

    A vicc az egészben az, hogy az öltet kiagyalója úgy gondolja, az optimális tápanyagbevitel nem napi ciklusra épül. Tehát nem kell minden nap minden tápanyagot megadnunk. Lehetne ez az anyagcsere folyamatokkal is így ennyiből, egyik nap lélegzünk, másik nap eszünk, harmadik nap pisilünk, negyedik nap kakilunk!

    "A fogyókúra a felesleges kilók leadása mellett megváltoztatja a szervezet működését, amivel garantálja, hogy a leadott kilók nem jönnek vissza."

    Ez tök hihető! Ha valaki húzs év életmódjától dagadt, akkor csoda történik 90 nap alatt és valami varázs erőtér meg fogja védeni, miután természetsen eltűnt róla a zsír attól, hogy tápőanyaghiányos állapot miatt elkezd lepusztulni a teste és az immunredzsere!

    "A diéta lényege a szétválasztás. Ez azt jelenti, hogy a gyomorba mindig egyféle táplálék jut, amit így könnyen lebont. A napok sorrendjét mindenképpen be kell tartani. A diéta a fehérjenappal kezdődik, ezt követi a keményítőnap, szénhidrátnap és gyümölcsnap, majd ismét a fehérjenap következik, így követi egymást a 4 nap sorban, 90 napon át. A diéta alatt havonta egyszer víznapot kell tartani, amely gyümölcsnap után következik, utána pedig fehérjenap jön. Cukormentes kávé és tea korlátlan mennyiségben fogyasztható."

    Na most ebből az az apróság maradt ki, hogy miért is fogyna le ettől az ember? Nem látom az energetikai egyenletet a képben!

    "A reggeli minden nap ugyanaz: gyümölcs, esetleg 100 %-os, cukor hozzáadása nélkül készített gyümölcslé. Gyümölcs a délelőtt folyamán is fogyasztható, ebéd előtt 1 órával azonban már nem. (A banán is gyümölcs, tehát ez is ehető.)"

    Itt meg is kezdjük az izomzatunk lepusztítását azonnal éhezéssel! A gyümölcsök semmiféle hasznos makrotápaynagot nem tartalmaznak, kivéve némi cukrot.

    "1. nap: Fehérjenap
    EBÉD: Főtt vagy sült hús, hal, tojás, sajt, valamint joghurt, kefir, túró (20 dkg összesen).
    Ehhez bármilyen nyers salátát fogyaszthatunk, korlátlan mennyiségben. 1 szelet kenyér is fogyasztható (bár elhagyásával eredményesebb a diéta). Ebéd után 2 dl tészta nélküli levest kell inni. (Vannak, akik elhagyják, a diéta így is működik!)
    Tejet, sajtot csak ezen a napon lehet enni.
    VACSORA: Ugyanaz ehető, ami ebédre, csak leves nélkül, kicsit kisebb mennyiségben."

    Eszméletlen: 20 dkg hús, tojás vagy joghurt összesen. Az ugye senkit nem zavat hogy ezek fehérjetartalma jelentősen különbözik? Nem egészen mindegy hogy 20 dkg 3,5% fehérjetartalmú joghurt, vagy 20dgk 20% fehérjetartalmú húsról beszélünk!

    Természetsen a testúly nem számít, egyen ugyanannyit a 60 kilós, mint a 140 kilós, nem számít hogy sportol, nem sportol stb.!

    Kenyér! - No comment!
    Leves! 2 dl leves, de hogy mit tartalmaz ez a leves, szintén lényegtelen, bár vegyük az alapot, akkor semmit!

    "2. nap: Keményítőnap
    EBÉD: Bármilyen zöldségféle (bab, borsó, zöldbab, kukorica, lencse, sárgarépa, burgonya…), főzve vagy sütőben sütve. Keményítő a rizs is. Ételízesítő, só, ketchup, főtt paradicsom használható. Nyers salátát is ehetünk korlátlan mennyiségben, valamint 1 szelet kenyeret (elhagyásával eredményesebb a diéta).
    VACSORA: Bármilyen zöldségféle főzve, sütve, párolva, saláta… vagyis ugyanaz, mint az ebéd, csak kisebb mennyiségben."

    Fordítsuk le: keményítő a szerzők szerint a normális, természetesen szénhidrátforrás. A mennyiség mindegy, diétázzunk 1 kiló cukros ketchuppel kotvasztott rizzsel!

    "3. nap: Szénhidrátnap
    EBÉD: Főtt tészta vagy pizza. Vagy bármilyen sós sütemény (egy adag pizzának megfelelően). Ízesítésként paradicsomszósz vagy kevés zöldség használható.
    VACSORA: Két kisebb szelet torta vagy 2-3 apró kalács, esetleg 3 gombóc fagyi, és 1 szelet étcsokoládé. (Aki nem kívánja az édes ízeket, ehet sós süteményt is…)"

    A kedvenc napom: diétázzunk szeméttel, azzal, amitől elhíztunk!
    Ennek a tudományos alapjaira erősen kíváncsi lennék! Az az apróság hogy a szénhidrátnapon a torta és egyeben zsírral is tele vannak, méghozzá a legrosszabbakkal, abszolúte nem számít!

    "4. nap: Gyümölcsnap
    EBÉD: Bármilyen gyümölcs, korlátlan mennyiségben.
    VACSORA: Bármilyen gyümölcs, minden mennyiségben! :-)"

    Az előző napi tombolás után savasítsuk el mégjobban a gyomrunkat és éheztessük testünket tovább tápanyagbevitel nélkül!

    Mit nyújt ez a zseniális "diéta?"

    1. Megfelelő fehérjebevitel híján a test katabolikus állapotba kerül. Ez az izmok bontását eredményezi (nem sportolóknál nyilván kis mértékben) azonban az anyagcsere teljes lelassulása és a zsíranyagcsere leállása a főbb következmény. Ha izmot bontasz, zsírt nem fogsz!

    2. A megfelelő szénhidrátbevitel hiány szintén katabolikus állapotot okozba, ha nem kompenzálódna ez gyorsan olyna szénhidrátokkal, amelyek a nagy inzulinreakció miatt azonnal zsírfelmalmozáshoz vezetnek.

    3. A telitetlen zsírok teljes hiánya az étrendben a hdl/ldl arány tönkretételével komoly problémákhoz vezethet.

    4. A test általános lerobbanása következik be azáltal, hogy nem kapja meg napi szintén a szükséges makro és mikro tápanyagokat.

    5. A delikvens fogyni fog látszólag, legalábbis testsúlyt veszít. Ez némi izom, a test glikogénraktárainak ürülése és az azzal járó négszeres mértékű vízveszteség (amely az izomtérfogatot csökkenti legjobban) eredménye és minimális zsírvesztés amely természetesen mindeképpen adódik a kalóriadeficit miatt. Minden, a legszarabb rendszer is működik egy szinten, mert a delikvens elkezd figyelni arra hogy mit eszik és mennyit, ez pedig jelentős kajabevitel-csökkenést eredményez!

    Tény hogy ezzel már nem sokban lehet lerontani a hétköznapi táplálkozást!

    Hihetetlen hogy ennyire el tudod terjedni egy olxan rendszer, amely alapjában nem ismeri fel azt hogy a szemét kaját kell kigyomlálni az étrendből. Hihetetlen hogy az emberek beveszik azt, hogy ugyanannak a szemétnek - amivel egyébként is táplálkoznak - megvariálásával eredményt lehet elérni!

    Az emberi butaság végtelen - és nagyon jól kihasználhgató!
    "
  • kisagica
    #14277
    csuszi... és amit én csinálok????? az jó neked nem?
    Mindenki tudja am hogy a 90 napos diéta egy sztár diéta, amit páran tanácsoltak egymásnak, majd felkerült netre, és onnan a sok szerencsétlen ember agyába....
    ha egy héten vesztesz a súlyodból 4-6 kilót, akkor az kérlek víz... nem zsír hanem víz, utána meg izomból fogsz veszteni!!!!!! DE ez nem az én asztalom... én sportolók által edzek, van egy oldal ahol regizve vagyok, segítenek mindenben... Képeket teszek fel a változásokról!!!!!

    Puszi
  • csuszi
    #14276
    szír=zsír:)
  • csuszi
    #14275
    rövid leszek. baromság.
    kezdve a 6 óra után nem eszünkkel, folytatva a szír hiányán át a gyümölcsös hülyeségig.

    nem nagyon van kedve az embernek leírni 55.-re amit már leírt ezerszer.
  • gurubefree
    #14274
    Nalam ez nem fog mukodni .... kenytelen vagyok enni neha 6 utan is ha ejszakazok. Nekem valami mas modszerre van szuksegem . Het 4 alkalom tekeres 2-3 ora , het 2 alkalom fitness terem .
  • kisagica
    #14273
    Én, és mindenki más, akinek esze van, tudja hogy semmilyen diéta nem hatásos testmozgás nélkül...
    A cangázás nagyon hó... Én vagyok úgy hogy napi 24 km-t letekerek... Mivel legjobb barátnőm 12 km-re lakik, oda vissza = 24 km... Nagyon jót tesz a szervezetnek...
    A futás is nagyon hasznos... Főleg reggel lenne az, de ha nem megoldható, akkor fuss este. Én futni kb 30-45 percet szoktam, igaz még meg meg állok, de már haladás...

    Asszem ennyi...
  • kisagica
    #14272
    a 90 napos diéta lényege hogy szétválasztod a napokat... fehérje, keményítő, szénhidrát, gyümölcs... ebből a 4 féléből áll, a napokat nem lehet felcserélni... 29 naponként lénapot kell tartani, amikor csak folyadékot adsz a szervezetnek... Minden nap délig gyümölcsöt kell enned, este 6 után már nem nagyon szabad ételt magadhoz venni...

  • gurubefree
    #14271
    Koszi ... en is eppen dieta elott allok . 3 ev semmit teves utan vissza akarok ullni kerekparra ( nem csak boltba jarni ) Ez a 3 ev igen latvanyos + 20kg jart .
  • csuszi
    #14270
    túró, hal, csirke, pulyka, rizs, zab, durum, 0kalóriás italpor, víz sok, vitamin, főleg c, lenmag, olívaolaj, fűszer, tengeri só. faqba vele:)
  • gurubefree
    #14269
    Milyen etelekbol all az a dieta ??
  • csuszi
    #14268
    a diéta nem "nem evésről" szól. elég sokat eszem, ha diétázok is.
  • gurubefree
    #14267
    Szoval hogy lehet ugy nem enni hogy megfelelo fizikummal is birjal ?? Ez nekem magas .
  • kisagica
    #14266
    és az én sikeremre senki sem ír semmit sem? :D
    nem a 90 napost csinálom, hanem kevés kaja, sok folyadék, minden este futás.... Nah? :D