33479
12316971501353788406.png
  • kisagica
    #14345
    Zero, segits :D Akitől tudok tanácsot kérek!!!! :)
    Fogyni akarok egészségesen, futok minden este!! :) Karácsonyra le akarom adni a feleslegem.... kn 15-20 kiló fölösleg van rajtam!!!
  • dronkZero
    #14344
    Étvágytalansággal mit kezdjek majd?

    Több, mint egy éve diétázom gyúrás(heti 6, tavaly május-december), illetve falmászás(2, idén februártól)+gyúrás(1-2) mellett. Étvágyam nulla. Reggelit nem eszek, az egy adagnyi ebédemet két részletben falom be, úgy 10 óra és délután 2-3 óra tájban. "Igazi" vacsorát csak 2-3 naponta eszem, egyébként vagy semmi, vagy max egy kis nass, keksz vagy csoki, de nem kétpofára, csak egy kevés... De effektíve nem hiányzik, és van, amikor még az ebédemet is úgy kell letuszkolni, pedig finom, meg minden... De mégsem esik jól.
    Igaz, ülőmunkát végzek.

    Tavaly májusban változtattam az életvitelemen, azóta leugrott rólam 16 kiló zsír, és érezhetően erősödtem.
    Még van rajtam saccra úgy 5 kiló fölösleg(punnyadtgyenge zsírmalac voltam, na), de ugye ehhez ragaszkodik leginkább a szervezetem. Az a 16 kiló minusz is úgy történt, hogy első két hónapban -10, aztán kb havonta-kéthavonta -1...
    Most vagyok 74 kiló, a cél a "teljes" zsírmentesség. Első körben legalábbis, majd utána meglátom, hogy hová akarok még izmot tenni. Azt viszont már szeretném majd lehetőségek szerint hatékonyan csinálni.

    Szal eddig csak jól jött, hogy nincs étvágyam, de attól tartok kezdi hátráltatni a fejlődésemet.

    Ha teljesen leszálkásodom, megjön az étvágyam is? Vagy ez tényleg ilyen rohadtul odafigyelős, hogy akkor is magamba kell tuszkolnom a csirkemellet, ha rohadtul nem kívánom?
  • Roger6
    #14343
    Nem-nem, hátazni igencsak szeretek, jó lesz az teljes edzésben!
  • kisagica
    #14342
    ♥ :)
  • Retsu
    #14341
    hmm... 4 napos edzésterv, nézzük csak. Mondjuk 1 példa:
    1. nap: láb, has
    2. nap: mell, bicepsz
    3. nap: hát
    4. nap: váll, tricepsz

    Ez 1 variáció, a hátat azért raktam külön mert általában több gyakorlat kell rá, és ha rendesen nyomja az ember, 1 hátedzés elég megterhelő tud lenni. De ha gondolod, hozzácsaphatsz vmit ha úgy vagy vele hogy bírod!
  • Roger6
    #14340
    Kicsit más. 1 hónapja 4x járok egy héten edzeni, de az edzésprogramomon nem változtattam. Most szeretnék egy 4 napos edzéstervet írni magamnak. Tudnátok nekem segítséget adni, hogy melyik izomcsoportot melyikkel párosítsam. A láb speciel nálam egy egész edzést kitesz, talán hasat raknék be mellé. De a többit hogyan osszam be?
  • SeanJRRussel
    #14339
    Én azt mondom,hogy ott van a 100% whey pro ami elég jó fehérje,a California fitness ami megint csak jó.A Jumbot meg felejtsd el mert nem kell az még neked.
    Rogerrel egyet értek,hogy próbálj meg minnél több tápanyagot természetesen bevinni,mert ezekre is rá van írva h nem helyettesítik a vegyes étrendet.
    Esetleg vehetsz a fehérje mellé amino savat (bár van a fehérjékben is pluszban) de a kreatin meg az ilyenek még nem kellenek.

    A 100% whey pro asszem olyan 6000 környéke 1 kiló,a California meg asszem olcsóbb,de inkább érdeklődj utánuk.
  • jackaltiger
    #14338
    Roger 6! Mit ajánlanál tápláék kiegészítőt? Ami közép árkategóriban van és ilyen feltételek melett is viszonylag jó hatással lenne az izmaimra....
  • Roger6
    #14337
    Hát a portól önmagában meg nem lesz tömeged, legalábbis csak minimális. Szerintem először teremtsd meg az alapfeltételeket, és utána vágj bele. Félre ne érts, nem azt mondom, hogy ne eddz, csak azt, hogy szerintem felesleges pénzkidobás lesz a nagy része ezeknek a fehérjéknek (mert azt nem mondom, hogy nem hat, de rendes kajálás nélkül 20-30%-os hatásfokkal fog működni az egész, tehát a pénzed kb. 70%-a megy a levesbe). És mivel koleszos vagy, gondolom zseton sem dől mint állat. De befejeztem, mert úgy látom ezekről nem lehet lebeszélni, tőlem meg aztán tényleg ott dobod ki a pénzed az ablakon, ahol akarod.
  • jackaltiger
    #14336
    Csak egy a probléma.. Koleszba leszek ott meg nem adnak minden nap fél kiló csirkemellet és nekem meg nincs lehetőségem főzni sütni remélem megérted. Ezért kérdezem hogy esetleg még vmi kiegészítőt érdemes lenne vásárolnom? Esetleg fehérje elég a Jumbo mellé?
  • Roger6
    #14335
    Csirke meg rizs. Hidd el, tényleg nem kell más nagyon az első időkben. Felesleges pénzkidobás az egész. De hát ha van bőven, akkor persze vegyél amit akarsz, nem szólok én bele...
  • jackaltiger
    #14334
    Russel te mit ajánlanál a Jumbo mellé még?
  • jazzy
    #14333
    Semmi gond nincs a méret miatt :)

    Hajrá csak így tovább!
  • jackaltiger
    #14332
    Akkor csak a Jumbo legyen? Esetleg mellé mit ajánlanál a jobb hatás érdekében?
  • SeanJRRussel
    #14331
    A creatinhoz szerintem még túl kezdő vagy.Majd 1 év után esetleg,most még nem kell.
  • jackaltiger
    #14330
    Ja és ti melyiket ajánlanátok a Jumbo-hoz?
  • jackaltiger
    #14329
    Sziasztok! Tovább nézelődtem és kérném a véleményeteket hogy sima Jumbo-hoz mennyire ésszerő Crea bomb-ot vagy Crea shot-ot használni??? Véleményeteket várom....
  • SeanJRRussel
    #14328
  • kisagica
    #14327
    Sry elszartam, majd legközelebb egyben teszem fel!!!! pls ne haragudjatok meg, de ha törölni tudjátok akkor hajrá, és felteszem kisebbe, meg átszerkesztem!!!! oké?????

    Nah de a lényeg hogy ez a kép mostani, az alsó meg februári! Asszem a változás elkezdődött!!!!!

    Még majd teszek fel képeket, de egy kicsit ügyesebb leszek!!!!!!



  • kisagica
    #14326
    bacameg elrontottam! Ne hányjátok el magatokat! :D
  • kisagica
    #14325
  • SeanJRRussel
    #14324
    Feltöltöd valamelyik ingyenes képfelltöltő oldalra,ott lesznek különböző linkek,és azt kimásolod ami az alatt van h közvetlen link a képhez,majd ide jössz és a kép beszúrása alatt a címet beilleszted és ennyi.
  • kisagica
    #14323
    Képet hogy lehet betenni?
  • SeanJRRussel
    #14322
    Végre egy bátor ember.Jó lenne ha télleg egyre több kép lenne itt,nem kell szégyenlősködni,fejet nem fényképezed vagy kitakarod és ennyi.Úgy sse fogjuk megtudni h ki vagy és még a napiszar se talál meg. nah jó ez csak vicc volt...

    Danny,látod vagy nem,Frayer mostanában nem nagyon aktív a fórumon,páran jelentkeztük h segítünk az oldalban,grafikust keresett de it nem nagyon értenek ilyesmihez.Asszem egy srác mondta neki h megpróbálja,de hogy azóta mi van vele....ki tudja.
    Igazából Frayer tudna bővebb infót adni.
  • kisagica
    #14321
    Uhh ez a kép! Mármint a második!!! :)
    Tetszik!!!! ♥♥♥♥♥♥♥

    Majd a változásokról én is teszek fel, de sajna nem most lesz! A volt párommal modell fotózással foglalkoztunk, de sajna a jégeső elverte a műtermünket és persze vele együtt a felszerelésünket is! Szerencsére Atesz hajszárítóval meg tudta menteni a technikát! DE műtermünk azóta sincs... Majd csinálunk képeket!

    pusz
  • DaemoonHunter
    #14320
    De szeretnék így kinézni!:D
    Én még csak 70kg-nál járok, de akkora hasam van hogy ihaj. A gond nem az, hogy nagyon zsíros, hanem a gyomrom nagy. Ismerősök azt mondták majd "hozzánövök":D Sajnos van rajta egy kis felesleg is, a kockák nem látszanak (persze hogy nem...tömegelek), de a pólót már nem szivesen veszem le.
    Ráadásul jön a suli(ilyenkor megint gőzerővel tömegelek) aztán télre elérek vagy 75-76 kg-ot ha nem többet...igazából 80 lenne a cél, de most úgy döntöttem nem sietem el a dolgot...tavaly havi 2-3kg is volt, hogy feljött.
  • Roger6
    #14319
    Na én dobok még egy képet magamról, mert ide úgysem nagyon jönnek képek. Naszóval. Első képen tavaly nyáron vagyok látható, 65 kilóval, egy motoron sörözve. Hát nem vagyok egy sportos alkat, jóvanna. Az ivás jobban ment akkoriban, meg a buli.
    A második képen egy (azt hiszem) két hónappal ezelőtti állapot, 75-76 kilóval, másik felén meg olyan 78 kilósan, bár néha még most is lemegy a mérleg 77.1-re . Sajnos a két kép között (75-78 kg) nem telt el sok idő, de azért látszik némi változás a mellen, szálkásabb lett a vállam, ici-pici hasizom is lett, és végre kezd alakulni a csuklyásom is.
    Azt viszont szerintem jól látni, hogy a motoros és a mostani kép között jócskán van különbség, majdnem +11-13 kg 9 és fél hónap alatt. Persze, lehetne jóval több is, de egyelőre nincs sütőm, így csak szívességből sütnek nekem az ismerősör. Amikor felhívom őket, már csak azt kérdezik, mikor viszem a csirkét. Szegények... Na mindegy. Azt hiszem ezentúl kéthavonta csinálok képet hónap végén, kíváncsi vagyok jövő nyárra mi lesz az eredmény. Abban is bízom, hogy a havi kb. 1 kilós növekedés nem fog abbamaradni, de hát ez ugyebár rajtam múlik, meg a kajáláson. Olyan 85 kg-ra szeretnék tömegelni nyárig, aztán kis diétával vissza 80-ra. Aztán kezdődhet elölről az egész tömegelés.

    Végezetül a képek (nem kell röhögni ):


  • Danny1987
    #14318
    Hi!
    Nem kötözködés képpen de a testepites.net-el mi lesz mert ugyanaz a helyzet vele mind amikor fraeyer megrendelte a domain-t.

    Vagy marad ez a forum?

    (a gyenge elméjűeknek üzenem nem azért kérdeztem,mert kötözködni akarok csak érdekelne,hogy mi a helyzet ezzel?)
  • kisagica
    #14317
    lassabb tempóban 50 percet futottam :D
    bejöttem pisilni :D mindjárt megyek még vissza! :D

    jo8
  • kisagica
    #14316
    :)
  • SeanJRRussel
    #14315
  • Roger6
    #14314
    "Örülj neki h ilyen szerencsés avgy h kajával megtod oldani." - nem, ez nem igaz, mert rendkívül gyors az anyagcserém sajnos, és hidd el, rengeteget kellett ennem ahhoz, hogy összejöjjön ez a tömeg, ami most rajtam van. Ha vizet iszok, le sem ér a hasamba, már a WC-n ülök.

    Kesztyűs témát meg tudod mire értettem.

    Továbbra is tartom, hogy kajával meg lehet oldani a tömegnövelést az első évben (és olcsóbb is), csak hát ugye sokkal több macerával jár, mint reggelente bevágni a turmixot.
  • SeanJRRussel
    #14313
    Örülj neki h ilyen szerencsés avgy h kajával megtod oldani.
    Én is kesztyűben edzek,akkor most én is "kemény" gyerek vagyok?(188cm/95kg)

    Szerintem a legnagyobb baj az,hogy hamar kezdik el,jó én is 2 éve csinálom 16 évesen kezdtem, és mindent egyik napról a másik napra várnak el.Nagy akarok lenni de rögtön,és dobálják a nagy súlyokat figyelembe se véve h az mennyire szabályos a gyakorlat szempontjából.
  • Roger6
    #14312
    Ha tömve van lével, akkor vegyen pulyka/csirkemellet, halat (ez is elég drága pl.), sokat, ne tápkieget. Én 10 hónapja foglalkozom a testépítéssel, tehát nem vagyok nagy öreg a sportban, de 2 hónapja leálltam a tömegnövelővel meg a fehérjével, és láss csodát, ugyanúgy jön rám a havi 1-1,5 kg, és többet zabálok. Nem kell ide kieg. egy csomó ideig. De milyen jól néz ki a gyerek 180 cm 60 kilósan (csontvékony), a kezén a kesztyű mer' attól brutálabbnak néz ki (szerinte), meg hát ugye a szkálytekes sékerben a cucc. Így van ez kell neked (persze, edzés után én is szoktam inni, de nem erre alapozok). Amikor meg megkérdeztem, hogy mit evett ma, egyből nyomta, hogy a párizsis szenyát, de csak délben volt ideje kajálni. WTF? Asszem ezzel be is fejeztem a társalgást vele. Mi az, hogy nincs ideje? Én fél órával előbb kelek, mióta a kaja elég fontos szerepet játszik az életemben, és abszolút nem megterhelő. A szükségletet meg szerintem az első egy évben nem a tápkieggel kell megoldani, hanem rendes kajálással. Vagy lehet még egy év után sem kell, majd ha odaérek, mesélek. :)
  • SeanJRRussel
    #14311
    Én toltam a California fitness-es cumót (ami az első linken van) csak+ dolgok jutnak az eszembe.Jó kis fehérje az.
  • SeanJRRussel
    #14310
    nem 15 hanem 13 és nem kell a 2kg sat venni elég az 1 kg-s is neked.
  • Retsu
    #14309
    Ágica, akkor válassz vmi olcsóbbat! Jelenleg én is "csak" 9400at tudok költeni kiegekre havonta.

    #14307: Az tiszta sor, hogy a Jumbo 1 jó cucc, van benne (majdnem)minden. A fehérje se tűnik rossznak, viszont a te esetedben mivel írod hogy kezdő vagy, a 2 termék eggyüttes fogyasztását eléggé feleslegesnek találom. Nem kell az extra fehérje, főleg ha a kaja rendben van! De te tudod mit akarsz, ha tömve vagy lével és nem számít, akkor nyugodtan tolhatod azt is.
  • kisagica
    #14308
    ócsó és jó? Elhiszem hogy jó, de nekem nincs rá 15000 ftom...válság van
  • jackaltiger
    #14307
    Sziasztok! Kinéztem 2 terméket amit a közeljövőbe használnék, akinek van ideje legyxen szives kattincson a linkekre és modja már el a véleményét nagyon kíváncsi vagyok. köszönöm előre...
    http://shop.builder.hu/termekek_reszletes.htm4?id=6438&addbook=1
    http://shop.builder.hu/termekek_reszletes.htm4?id=5941
  • King of Roads
    #14306
    vagy Protein Delite. rólam 3 kg zsírt vitt le tömegelés alatt na ez a durva legalábbis feltételezem h zsír volt mert erősödni erősödtem közben szálkásabb lettem méretvesztés nélkül.