33479
12316971501353788406.png
  • King of Roads
    #14545
    a nagyobb nyomásoknál v húzásoknál piramisba megyek föl izolációs gyakorlatoknál pedig kis sullyal bemelegités és végig tolom 1 adott sullyal kivéve tegnap mikor rámjött h 15 kg helyett 20 kg-s egykezesekkel bicepszezzek
  • DAcafat
    #14544
    tömegelés alatt napi reggeli futás mennyire megy el?
    3kmt le nyomom és annyi nem futok órákat :)
  • SeanJRRussel
    #14543
    Én 3-4 gyakorlat 4*10-12
  • Retsu
    #14542
    Általában 2-3 gyakorlat, lábra és hátra 4 is. 3X6-15 ismétlést alkalmazok izomtól és gyakorlattól függően.
  • slime001
    #14541
    Ti 1-1 izomcsoportra hány gyakorlatot végeztek és hanyas szériákkal? Én mindenre 4x8-as szériákat szoktam, kivéve vádlira arra 4x15-20 ahogy bírom.
  • King of Roads
    #14540
    szolnoki vagyok úgyhogy nehezen
  • 16Avery
    #14539
    BME gépész kolija az Irinyi Jóska utcában (Kármán Tódor)
  • BADE
    #14538
    én elbúcsúztam az itthoni teremtől,szeptembertől újra Gilda(Récsei),az egy kicsit komolyabban felszerelt lesz:)
  • King of Roads
    #14537
  • Sequoyah
    #14536
    te is kármánba jársz?:D
  • SeanJRRussel
    #14535
    14119hsz ben má linkeltem ezt a cuccot.
  • King of Roads
    #14534
    gyilkoljunk vasakat!! jah ma zárva a terem...
    vashiányom van a hétvégét se bírom ki
  • kisagica
    #14533
    Jó reggelt!!!!
    Valami téma? :D
  • King of Roads
    #14532
    na igen ezen én is el szoktam csodálkozni hogy valaki a hét 7 napjából nem tud rászánni mondjuk minimum 3× 1 órát arra hogy jobban nézzen ki
  • Roger6
    #14531
    "de konditerembe nem biztos lenne mindig időm elmenni" -öööö... bányász vagy? Vagy mi? A konditerem (nálunk majdnem az összes)reggel 7-től este 10-ig nyitva. Ja, meló után hazamegyek, leviszem a kutyámat sétálni, elmegyek edzeni. Egyedül élek, így van olyan gyökérség, mint a háztartás vezetése (tudod, vasalás, porszívózás, felmosás, mosogatás, tisztogatás, akurvaminttoménmégmi), +barátnő, és képzeld el, belefér a heti 3-4 edzés. De biztos én vagyok a hülye...
  • Jamirofan89
    #14530
    http://www.teamanr.com/C9_T11_Muscle_Maker_s/24.htm

    49 nap! xD
  • SeanJRRussel
    #14529
    ki bizony!
  • King of Roads
    #14528
    wassup? estére kihalunk?
  • kisagica
    #14527
    *megnézem :D
  • kisagica
    #14526
    megnévem ... de szerintem jó ár :D én is akarok venni!!!
  • dragon11
    #14525
    Értem.. de konditerembe nem biztos lenne mindig időm elmenni.. szóval érted.:) de válom a megoldásaid:)

    köszönöm!:D
  • King of Roads
    #14524
    tele vagy tesztoszteronnal az inkább ergó jó kúrni

    sztem fölösleges otthonre kézisúlyt venni mert ha mexokod akkor jöhet a következő. mikor itthon edzettem 3 hónap alatt 4kg-ról 8ra fejlődtem hál'istennek a köv hónapa iratkoztam be konditerembe.
  • dragon11
    #14523
    Gondoltam rá..:D koromból adódóan tele vagyok tesztoszteronnal, ergó jó "gyúrni"..:) de most gondolkodom, hogy veszek 2db egykezes súlyzót 7.5kgosokat, mert most csak egy db súlyzóm van..:\ így meg nem olyan jó.

    Ami a metróban van.. most a legfrissebb újságban is benne van. 5kba kerül a súlyzókészlet.. 15kg össz.

    Az jó? Vagy esetleg ajánlj jót ilyesmi áron -kicsit most le vagyok égve:D-(csak egykezeseket, ami bővíthető tárcsás)

    Eddig nem nagyon foglalkoztatott a téma, de most már igen és eddig csak 1 házilag hegesztett súlyzóm van, ami nem hiszem, hogy több mint 5kg.:)

    Köszi.:D
  • SeanJRRussel
    #14522
    Serdülsz fiam meg fejlődik a szervezeted.
  • dragon11
    #14521
    Jah és 2x annyit eszek, mint szoktam.. és kívánom.. ez mitől van amúgy?:D
  • dragon11
    #14520
    Én 17-én lettem 14éves.. és 2hete nem toltam az edzést.. és elkezdtem magamtól erősödni látványosan..:D
  • Retsu
    #14519
    Az már szép, ha annyival tudsz! Én mostanában csak 55el szoktam olyan 15 körül mikor hogy megy. Óvatos duhaj vagyok, mert nem akarom hogy lesérüljön a lábam(főleg a jobb bokámban elég gyengusok a szalagok, már 2X is volt "szerencsém" szalagszakadáshoz:( Igaz egyik se konkrétan edzés közben történt, de úgy vagyok vele jobb vigyázni.
  • King of Roads
    #14518
    az enyém is..még pár hónapja..de én rátapostam mert nem annyit mért amennyit akartam :DS:AD:S:DSA:SD:S:DAF
  • kisagica
    #14517
    Elromlott a mérlegem!!! :D
  • csuszi
    #14516
    majd tolok...:) mindent elmond róla hogy sportiskolás voltam és a tanáraim 4 éven át hitték azt hogy bringás vagyok utólag tudtam meg:)
  • King of Roads
    #14515
    képet a combodról :,D
  • King of Roads
    #14514
    genetika rulZ
  • King of Roads
    #14513
    guggolni piramisba szoktam: 20at rúdba 40be 15 60ba 12 70be 10 80-ba 2×8
    aztán mellső guggolás 50-be 4×6-8. combfesz: 45-50be 4×8 combhajlítás: 15-be 1×10-12 majd 20-ba 3×8.

    egyébként igen nálunk is a konditerem mondhatni 85% a lábazást hírből sem ismeri. kurva nagy divat mellre meg karra edzeni aztán a combjuk megint gyönyörű. ahogy nézem az embereket azt se tudják hogy kéne vmit csinálni a 2 lexarabb gyakorlat nálunk a tárogatás meg az oldalemelés. a tárogatásnál majdnem h szinte kinyomják a súlyokat az oldalemelésről meg jobb nem is beszélni. deréxögbe a karjuk maguk mellett és kiemelik oldalra. fekvenyomásnál a pattintás hasazni meg szinte senki. nagyon kevesen. majdnem mindenki ugy néz ki oldalról mint egy B betű
  • csuszi
    #14512
    én egyszer leguggolok és durran 3 centit. hihetetlen. nekem a csöcsöm a gáz. lassan behozom a semmi terhelést nem kapó lábam:)
  • Roman
    #14511
    Bár emlékszem, anno haverral versenyeztünk, hogy ki guggol nagyobbat. Aztán az lett a vége, hogy egy héten edzettünk 4szer, amiből 3-an guggoltunk. Akkor nőtt sokat a combom, s attól lettem lusta..

    Most hasonlót tervezek.. Fazskivanmár.. nekem SONKA KŐ
  • Roman
    #14510
    :D Csuszi, velem az úgy volt, hogy jobb combjaim voltak kezdéskor. FElbuzdultam a sikeren, s guggoltam-guggoltam, s guggoltam, amíg a tehenek haza nem jöttek. És jó combom volt, erős, nagy.

    Aztán kb. fél évig tinglitangli módon edzettem a lábam, jól összeesett, az elmúlt 2 hétben meg pánikszerűen lábazok, heti 2-3szor, míg a felsőtestem kímélem.

    Widowmakerek egy héten egyszer, amúgy sosem menek bukásig, van minden fajta dolog a lábedzésemben. Frontguggolás, tarkós guggolás, lábtolás, lábnyújtás blabla. Külön szégyen, hogy a hajlítóm nagyobb, mint a feszítőm.

    De akkora combjaim lesznek, mint amilyennek lenniük kő.. hajrá
  • sadvagabond
    #14509
    pont zsírra nincs szükségem...ehhh...
  • Lazarus
    #14508
    Szerintem csak a szálkákon esett csorba, bebújtak a vékony zsírréteg alá ami tömegelésnél hamar felugrik
  • sadvagabond
    #14507
    köszi
    nem veszett el,csak átalakult...ilyen nem-izommá :)
    mindegy,remélem pár nap alatt rendbejön,mert elég kétségbeejtő,akkor is,ha nem akarok izomtibor lenni,csak kicsit esztétikusra gyúrni magam...
    amúgy edzéstervben van valami különbség,vagy csinálhatom a 3napos kezdő tömegnövelés-t?
  • Roger6
    #14506
    Nananana! Az más. Én a spagettilábúakról beszélek Shrek-es felsőtesttel. Tudod, fent böszme izmok, alul meg két pálcika. Hogy is mondjam, elég nevetséges.