33479
12316971501353788406.png
  • King of Roads
    #14585
    most őszintén...szerinted? tömegnövelő mit csinál? tömeg növel mert tele van kalóriával ami leginkább a szénhidrátból származik zsírégető mit csinál? ezt is nehéz kitalálni zsírt éget tehát fogyaszt. egyik üti a másikat...
  • MadRidkA
    #14584
    többet segítenél ha elmondanád miért nem jó.
  • King of Roads
    #14583
    tömegnövelő és zsírégető együtt? :ASD:AD:SAS:DS:DS:F:S:DS::A:SDASD:SDS:A
  • MadRidkA
    #14582
    Hello.Az érdekelne hogy ezek együtt mennyire lennénk hatásosak. Mega Gainer 3100 , L-Carnitine 1000
  • dragon11
    #14581
    Help:D
  • Lazarus
    #14580
    Nem szívódik fel a szervezetben, mivel a nagy része szintetikus. Ezt a hatalmas vitaminmennyiséggel ellensúlyozzák, természetes forrásból kevesebb is elég lenne de így olcsóbb :). A 80%-át te is kipisiled ahogy mindenki. Ha közvetlenül étkezés után nyeled le egy kicsit javíthatsz ezen az arányon mert lassabban csúszik végig az emésztőrendszeren.
  • matthias92
    #14579
    nyugi, én mikor multivitamint szedtem erősen neonzöld színű volt a vizeletem :D:D
  • King of Roads
    #14578
    nem volt hülye teljesen jogos a kérdés a fehérjétől és szénhidráttól kisebb lehet a pöcs...ez egyértelmű
  • Orionk
    #14577
    A Multi-X et ugy fogyasztom, hogy minden második nap egy kis zacskó. Elsősorban spórolás miatt, meg ugy vettem észre, hogy nekem ez igy elég.

    Az elmult két hónapban viszont nem is fogyasztottam most vettem megint. amikor megiszom reggel, akkor egy fél napig sokkal sárgább a vizeletem, erős citromsárga. Ez mitől lehet?
  • SeanJRRussel
    #14576
  • Orionk
    #14575
    Köszi

    Ezzel egyébként megleptél, mármint nekem ez kimaradt a Bunnyék oktatásából, hogy tojást lehet enni, akkor nincs gáz, ha éhes leszek, akkor 18 felé megsütök 2-3 tyúktojást, és kész, megeszem magában.

    Bunnyék tudom, hogy a Caprivous tojásfehérjét említették, de ahhoz nehezen lehet hozzájutni, szegedi vagyok. Meg őszintén szólva még nem is kóstoltam, csak hallottam, hogy nem a legjobb az íze. De akkor eszek sima tojást, és kész.


    Annak meg külön örülök, hogy modod, hogy nem számít az a 2-3 evőkanál olaj, mert én olajban sütöm a csirkemellét. 3 hónapig csak főztem és ugy ettem, de már nem birom az izét, igy most kezdtem, hogy olajban sütöm.
  • Orionk
    #14574
    Én ilyenekkel már nem is foglalkozok, vagyis, abból a szempontól, hogy elmagyarázzam a tudatlanoknak, hogy ez nem ér semmit.
    Próbáltam elmondani, hogy ezek szarságok, de láttam, hogy belülről kinevettek, hogy hülyeségeket beszélek, inenntől leszarom...

    Persze multkor a teremben odajött hozzám egy szimpi csaj, hogy meséljek neki a diétámról, neki elmondam részletesen

    A legjobb haverom barátnője 90 napos diétával szokott próbálkozni, de olyan benne, hogy egyik nap csak alma, másik nap csak sütemény, harmadnap csak zöldség...

    pfff....
  • Gyúrógép
    #14573
    ujabb idiota fogyokura
  • SeanJRRussel
    #14572
    Én má 2 éve h tolom ettem ezt azt (persze csak elgális aynag fehérje cretain...) de mégse nőtt a péniszem mérete.
    Most én csinálok vmit rosszul,vagy hülye volt a gyerek a kérdéssel???
  • rmx rider
    #14571
    mar toroltek, a valasz az volt: hatalmas dugás seggbe szájba
  • rmx rider
    #14570
    beteg .. :D

    off: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__390052-12-evesen-mi-volt-a-legtobb-amit-megtetetek-a-pasitokkal-mi-a-legtobb-amit-meg-
  • King of Roads
    #14569
    ettől a falra mászok a kérdezőt és az uccsó válaszadót le kéne lőni!!!
  • DAcafat
    #14568
    Hát a metropol nincs messze a Zrinyitől 3 megalló villamosal.
    Vagy van az M1 a búzatér közelében de hát ott se olcsó a bérlet :)
    Vagy van Centrum közelébe az Apollo ez egy csepet sufni terem de minden van 3 ezer ft egy hónapba csak annyi hogy itt sok a dakota.
    De számodra még egy lehetőség hogy minden suliba van kondi max nyomod ott ingyen.
  • iko
    #14567
    Haha, újra itt. 74 kilóról lefogytam 66 kg-ig. Most lightos edzés majd szeptembertől újra tömegelek.
    Eddigi testsúlyaim:
    tsúly/tzs%/nettó súly
    2008:
    aug: 58/15%/49
    tömegelés
    dec: 73/24%/55,5
    diéta
    2009:
    feb: 63/12%/55,5
    tömegelés
    jun: 74/20%/59
    diéta
    sep: 66/11%/59

    Egy kézi kézimérővel szoktam mérni a tzs %-t bár azt mondják nem igazán pontos de az adatok arányaiban stimmelnek szerintem.

    Következő tömegeléskor már a kreatint is bevetem. A cél 2011-re egy ilyen 78 kg 10% tzs.
  • dragon11
    #14566
    Köszi a sok választ.:)

    Zrínyibe fogok járni Cafat..Az iskola közelébe valahol egy olcsóbb konditermet tudnál ajánlani?:D mert eddig elég drága konditermeket láttam..

    Heti 3x akarok lemenni kondizni.. -csak azért akarok konditerembe menni, mert most akartam venni súlyzót és azt mondták, hogy kinövöm hamar és fölösleges otthonra-
  • King of Roads
    #14565
    ITT mindent megtalálsz...
  • DAcafat
    #14564
    melyik suliba fogsz járni esetleg tudok olyat mondani ami közelbe van
    amúgy én ebbe járok http://metropolfitness.atw.hu/
  • DaemoonHunter
    #14563
    Az M1 nagyon jó, amit Roger6 linkelt az lesz az. Asszem még a csirkét is megsütik neked ha viszel:)
    Hozzáteszem nekem kicsit drága, viszont igenjól felszerelt, szerintem a legjobb miskolcon.
    4k-ért van a sportcsarnokban is, ha tudod merre van.
  • Roger6
    #14562
    Nem ismerem Miskolcot, de google-ben ezeket találtam:
    1. terem, 2. terem,
    2. terem

    Remélem az egyik jó lesz neked.
  • SeanJRRussel
    #14561
    m1 asszem vagy micsoda terem van Miskolcon.
  • E N C O R E
    #14560
    fogyókúrás tippeket tudtok adni? kb 15 kilót szeretnék leadni. bár nem látszik rajtam hogy annyi túlsúlyom lenne. igazából csak a hasam nagy
  • dragon11
    #14559
    Okk, de nekem utaznom kell a konditerembe ~60km-t oda-vissza..:) de akkor iskola után esetleg egyből elmegyek konditerembe és úgy megyek haza és nem kell utazgatnom.

    Valami konditermet miskolcon ajánlanátok?-Nem nagyon tudok- Esetleg többet is, akár honlappal +címmel..:) köszi.
  • MEdievil
    #14558
    Az ilyen kis élő fába is belekötni stílusból igen.. mint amit neked is muszáj volt. Ha az nem jön be akkor keresünk valamit hogy igazunk lehessen.

    Amint olvastátok (gondolom nem) írta hogy szigorúan próbálja meg követni a diétáját. Akkor meg tanácsoljatok neki olyat amitől már is nem olyan lesz. (és ha minden kajálásnál 2 kanállal több olajat használ mint ami kellene az igen is árt ne meséljétek már be hogy nem számít.. persze nem omlik össze a világ már ennyitől de had csinálja már jól.)
  • Roger6
    #14557
    "És szerinted hol fog megenni tizen valamennyi tojást??????? - ha erre gondolsz, hogy vegyen vissza, kicsit túl érzékeny vagy, nem gondolod? Nincs ebben semmi kivetnivaló, már bocs.
  • MEdievil
    #14556
    10 tojás nem sok. Stílusból pedig vegyél vissza ha kérhetlek.
  • SeanJRRussel
    #14555
    És szerinted hol fog megenni tizen valamennyi tojást???????
    Egy tojás van vagy 6-7g...
  • MEdievil
    #14554
    100 grammban 30 gramm zsír van.. diétánál az igen is nem mindegy főleg ha minden mást is így számítanánk! Tömegeléskor belefér de így.. na meg főleg olajban sütni azt amit nem muszáj?!
  • sadvagabond
    #14553
    köszi.
    a diétát azért mondtam,mert eleve úgy eszem,úgy élek.másnak ez diéta,nekem ez lett életforma.szóval ebből elhagyni bármit is már éhségsztrájk lenne :)
  • SeanJRRussel
    #14552
    Az első mondat ORIONKNAK ment.
  • SeanJRRussel
    #14551
    Hülyeség nem kell eldobni a sárgáját.olajba is sütheted nem azon fog múlni a diétás azon a 2 evőkanál olajon.

    Sadvagabond
    Ugya úgy eddz mint eddig maradjanak a nayg súlyok,próbálj 10-12 ismétlést csinálni és diétázz,mert anélkül nem fogsz fogyni!!!!!!
  • sadvagabond
    #14550
    ha zsírt szeretnék égetni,mekkora súlyokkal dolgozzak?
    eddig fekvenyomás 45-50 kg-mal ment,egykezes meg 7 kg-os van.
    ilyenkor felezzem a súlyt,duplázzam a szériát,vagy hogy érdemes?

    az étkezés része most nem érdekel,mert eddig sem zabáltam,ezután sem fogok,nincs kenyér,stb,szóval nem kell újra leírnotok,köszi.
  • MEdievil
    #14549
    A tojás fehérje. Főleg a tojásfehérje. Amúgy igen ehetsz és te is dobd el a sárgáját diéta alatt főleg.
  • Orionk
    #14548
    Tojást ehetek? a diéta alatt? Igaz, én nem versenyző vagyok, csak fogyok, de azért próbálom szigoruan követni a dolgokat.

    A teremben láttam, hogy versenyző testépítők ettek főtt tojást, de a sárgáját eldobták?

    Sülttojásra gondoltál?, habár szerintem főttre gondoltál, mert a sülttojás alá ugy kell olaj. Én meg már igyis a csirkemell hust sütve készitem el, ahol van olaj.
  • King of Roads
    #14547
    jah 18 leszek januárba
  • Lazarus
    #14546
    Az úgy már emberes :] 17 vagy?