33479
12316971501353788406.png
  • Rash87
    #14625
    Ha meghúzódik valamink, (pl. nekem most,naon a hátam). Lehet hirtelen kezdtem hozzá, vagy csak a fáradtság teszi az utóbbi napok miatt...:\
    Akkor mi a javaslat? Vagyis mi lenne? Bár gondolom,csak kíváncsi vagyok...
    Legszivesebben inkább erőltetném,de az meg nem biztos, hogy jót tenne neki. Ötlet? Pihenjek pár napot,mire enyhül?
  • slime001
    #14624
    Az a baj, hogy ezt a testnevelés tanárunk is így gondolja...
  • sapkafej
    #14623
    igen, aztán "átalakítod a zsírt izommá"

    :DD
  • King of Roads
    #14622
    ezt meg se hallottam vagyis inkább el se olvastam...
  • E N C O R E
    #14621
    jó hülye vagyok :D most olvasom
  • E N C O R E
    #14620
    tömeg növelés azért kell hogy legyen mire gyúrni?
  • Gyúrógép
    #14619
    Ezen beszartam...:DD
  • MEdievil
    #14618
    Komolyan irigylem a problémáidat
  • King of Roads
    #14617
    honnan tudjuk próbád ki
  • Lazarus
    #14616
    nagy az elektrosztatikus töltés a műanyag hengerben amiben a protein van, ezért mikor a műanyag kanalat beletartod a hengerbe az is kap belőle és feltapadnak rá a porszemcsék... vagy valami ilyesmi, lehet ezért megbuktatnának fizikából :)
  • DaemoonHunter
    #14615
    Nekem nem voltak ilyen észrevételeim:D Mármint rátapadt, de igazából sz*rtam rá:D

    Igazából most készülök venni egy 3 kilósat, edzés után, ugyanis suliból kondi, onnan meg 1 óra még hazaérek, szóval a turmix jól jön:)
    Egyébként akkor érdemesebb inkább scitec proteint venni? Mármint jobban megéri?
    Szeptember közepétől újabb tömegelés, kb 10-12kgot szeretnék majd felszedni, bár idén kicsit okosabban mint tavaly:)
  • Orionk
    #14614
    Vettem egy cytogen Whey Pro-t, 1 kilós kiszerelésben, és nem utántöltős, hanem henger alakú doboz, volt benne egy merítőkanál.

    Amikor először merítettem belőle, akkor a kanál külső oldalára elekromos uton tapadtak a protein por szemei. meglepődtem, aztán elmostam a kanalat, és amikor jól megszáradt, akkor ujra azzal merítettem, és ugyanúgy mágneses a merítő külseje. Az oldalára vannak tapasva, és ha igy kiveszem el a doboztól, akkor elkezdenek lepattogni, amik odaragadtak :)

    ti jártatok már így?
  • Orionk
    #14613
    Én is többet pisilek a napokban, de szerintem azért, mert mostanában sokkal vizesebbre sikerült megfőznöm a rizst.
    Szerintem sem okozza ezt a tejsavó
  • jazzy
    #14612
    Fehérjétől nem hugyozol. A víztől hugyozol. De az is lehetséges, hogy felfáztál.
  • sapkafej
    #14611
    2 napja vettem fehérjeport, de úgy hugyozok tőle mint az állat, nem tudom honnan jön ennyi, ez rossz-e?
  • sapkafej
    #14610
    osztom
  • Gyúrógép
    #14609
    Mer ne lehetne ?
  • Orionk
    #14608
    Diéta alatt szabad egyszerű teát inni?:

    azaz simán felforralom a vizet, és beledobok egy, vagy kettő teaüvet, és ennyi.Semmi mást nem rakok bele, cukrot sem, citromot sem, mézet sem, semmit.

    kösz
  • Orionk
    #14607
    Ja, ok, én sem tudom, hogy miért írtam :P

    Mindenesetre jól haladsz, meg vagyok elégedve veled :)
  • Roger6
    #14606
    Hallod! Ki mondta neked, hogy diétázok? Szerinted miért van a képen, hogy 75 aztán hogy 78 kiló? Hát azért, mert tömegelek, mint az állat!
  • jazzy
    #14605
    Ez azért lehet mert bizony pl Vörös Zoli is azt eszi és lehet neki több vitaminra van szüksége mint neked.

    Én speciel VitaLife multi és C vitaminját kajázom, nekem bőven elég és olcsóbb.
  • MadRidkA
    #14604
    akkor nekem ez hatásos lenne?Mega Gainer 3100
  • Orionk
    #14603
    Ezek szerint, akkor meg azt nem értem, hogy miért raknak annyi vitamint a Multi-x be, ha nem szivódik fel a szervezetben mind, hanem a vizelettel távozik... :S
  • Orionk
    #14602
    Te ilyen testtel diétázol? Inkább tömegelj haver, ha én is ilyen jó formában lennék, akkor az maga lenne a mennyország.
  • Gyúrógép
    #14601
    eztovasdelb+
  • King of Roads
    #14600
    tesóm a tápkiegtől mászik a falra XD
  • jazzy
    #14599
    ha mégegyszer kiejted hogy töminövi a nyakadba ugrok
  • E N C O R E
    #14598
    ez a figyelj oda a kajádra mit jelent? fejtsd ki pls
  • SeanJRRussel
    #14597
    Ne egyél csokit meg cukros szarokat,no Cola,kezdjél el futni,biciklizni és figyelj oda a kajádra.
  • MadRidkA
    #14596
    de akk mit ajánlotok nekem?
  • Roger6
    #14595
    Hát öööö... csak megjegyeztem, hogy nem neked mutattam, ennél finomabban nem tudom kifejezni. Mi ebben az ovis/bántó? Vagy hogyan kellett volna mondanom? Én csak ilyen egyszerű ember vagyok, látod...
  • sapkafej
    #14594
    csak geciskedtem, nem kell egyből úgy válaszolni mintha ovisok lennénk :) písz
  • Roger6
    #14593
    Nem is neked mutattam.
  • sapkafej
    #14592
    vótmá
  • Roger6
    #14591
    Te, én két centivel vagyok magasabb, és 10 kilóval nehezebb. Milyen hájasságról beszélsz te?
  • MadRidkA
    #14590
    176 cm és 69 kg vok és nem túl sportos alkat szóval én elég hájasnak érzem magam.így mit ajánlanátok nekem ami hatásos lenne?
  • King of Roads
    #14589
    zsírégető zsírt éget megfelelő kaja mellett..zsírégető diétás kajához kell töminövi meg tömegelős étrenddel. tömegelős étrenddel nem fog zsír lemenni diétás kajával meg nem jön föl tömeg. kis zsír úgyis felfog jönni de ez nem csodaszer h beszeded és lemegy rólad a zsír.
  • SeanJRRussel
    #14588
    Ez így nem jó haver.El kell döbtened h vagy tömegelsz vagy szálkásítól.Tömegelve szálkásodni nem lehet.
  • MadRidkA
    #14587
    de gondoltam a zsirégető a zsirt éget a tömegnövelővel meg nem csak zsir jönne fel és ezért lehetne mellé zsirégető.
  • King of Roads
    #14586
    nem tudom h fogyni akarsz v tömeget növelni mert ha fogyni akkor zsírégető mellé legjobb tejsavó fehérje vagy glutamin ha meg nem akkor töminövi.. ennyi.