33479
12316971501353788406.png
  • matthias92
    #14705
    10-re. csak rettenetesen vékony alkatom van, illetve nincs zsíremésztésem :(
  • MEdievil
    #14704
    Csak kérdezd meg pontosan hogy is működik.. vezesse le tudományosan az elvet aztán amikor már rájön, hogy hülyeség és vagy nem tud semmit akkor szépen felvázolni neki érthetően az alapszintű biológiát. Amennyiben ennyire sem hajlandó ignoráld aztán had szenvedjen. Amúgy ha csak közlöd vele hogy rossz és csak beleugatsz hogy mit csináljon az nem segít meg kell értetni az alapoktól.. (már akivel lehet ügye mindenkit nem lehet megmenteni)
  • Retsu
    #14703
    Nem lehet mást csinálni az ilyennel, csinálja csak ha akarja. Legközelebb ha van 1 kis esze, nem ismétli meg.
  • Orionk
    #14702
    Nektek nem rossz érzés az, amikor közeli ismerősötök 90 napos diétával próbálkozik, és tudjátok, hogy nem fog semmire sem menni, de ennek ellenére ebben hisz, és nem tudjátok rábeszélni arra ami hatásos is?

    Vagy közeletekben mindenki a testépítős szálkásítással próbálkozik?

    Nekem nagyon bosszantó, hogy tudom, hogy szart csinál, de nem fogadja el, hogy mit kellene csinálnia...
  • Gyúrógép
    #14701
    Ugy hogy az 5 gr Ch/tskg-tol nagyon csak messze van a csavo...:D
  • SeanJRRussel
    #14700
    Nem sértésből,de miylen tömegelés az ahol harcolni kell h zsír jöjjön fel??
  • Gyúrógép
    #14699
    Mi a testsulyod ? Hany gr proteint , zsirt, CH-t ,es hany liter vizet viszel be naponta ? Viszel be minden nap eleg vitamint es asvanyi anyagot ? Eddzed a teljes testet min.3x hetente teljes izom kifaradasig ?
    Ezek azok a kerdesek amik szamitanak nem az a hulyeseg amire te keresed a valaszt...
    Mert ha az alapok szarok tok mindegy milyen "csodaszert "tolsz.
    Ezt kellene mar itt sok embernek felfogni vegre...
  • matthias92
    #14698
    kreatinkúra & heavy tömegnövelőétrend alatt kb. elis fogom érni azt, hogy ennyire tömeges lehetek :S
  • matthias92
    #14697
    azért én ezt nem kiabálnám el. nálam küzdeni kell azért a +1% testzsírért tömegelésnél. szálkásság szerint kb. egy csoportban vagyok a fenti elegáns úrral. :D
  • Jamirofan89
    #14696
    okés köszi! még egy utolsó kérdés:

    Tejsavó protein koncentrátumok vagy Kombinált (izolátum+koncentrátum) tejsavók.Mindegy melyiket választom?
  • SeanJRRussel
    #14695
    Bocsi 1-2 nap heti edzés meg pláne kevés,minimum 3,max 4 nap/hét.1-2 edzés a héten semmire se elég.
  • SeanJRRussel
    #14694
    már kb 64898754634464343647344364 let leírva h izom nem jön zsír nélkül!!!!!
    1-2 hét edzéstől meg pláne nem jön izom.1-2 év után majd meglátszik valami de 1-2 hét után nem.
    A reklámoknak meg nem kell bedölni mert 99% uk hazugság.
  • Jamirofan89
    #14693
    ehhez még csak annyit,hogy heti 1-2 edzést javasolnak...
  • Jamirofan89
    #14692
    sziasztok ismét! még mindig a fehérje dolognál vagyok leragadva :/
    épp hogy már rendelni akartam 100% Whey Pro-t szemet szúrt egy számomra ismeretlen termék: Lean Gainer
    mivel vékony vagyok először egy hosszú és kitartó 'bulk up' szakaszt kell teljesítenem és utána mehet a szálkásítás.de amit erről a Lean Gainer-ről olvastam külföldi oldalakon ott azt írták,hogy ezzel színtiszta izmot építesz és semmi zsír! "nehéz,de nem lehetetlen feladat"
    kicsit olyan mesébe illő ez a dolog,ezért kérném a ti véleményeteket!tényleg lehetséges?

    ez az:
    http://shop.builder.hu/termekek_reszletes.htm4?id=3785
  • Sabcsee
    #14691
    köszi az összzefoglalást(Y)
  • King of Roads
    #14690
    iszok is...ha nem fosok be tőle akkor max felesleges. akkor meg semmi baj nincsen. ennyi erővel egyél mekis kaját...
  • Gyúrógép
    #14689
    igya tejet...
  • DaemoonHunter
    #14688
    Bocsánat! A túlzott tejfogyasztásra gondoltam...igazából a cikk nem volt hosszú, a lényeg csak a túlzott szócskán volt...még talán tv-n is leadták "könnyen fogyasztható" formában.
  • Panzermeyer
    #14687
    Valami hasonlót én is olvastam, h a tej árt a csontoknak, node ez nem egészen így volt elmondva, max aki nem igazán értette, h miről is van szó, az ezt a következtetést vonta le. A túlzott tejfogyasztás árt(hat) a csontoknak az esetleges túlzott kálcium bevitel miatt, vagyis ha tablettásból is túl sokat fogyasztasz az ugyanúgy ártalmas lehet. Nem igazán emlékszem már az összefüggésre, de a lényeg az volt, h ahelyett, h beépülne a többlet kálcium, inkább még a csontokból is kivonódik. A tejfogyasztás ártani nem árthat, max felesleges.
  • matthias92
    #14686
    hozzáteszem: körül-belül 4-5 hónap kihagyás után. bár inkább 6
  • matthias92
    #14685
    énsem a tápanyagok miatt iszom. csak egyszerűen teljesen kiütéses vagyok mostanság meg minden bajom van edzés után, láz, etc.
    mikor még nagyüzemben toltam, volumass, kreatin, rizs-husi, (ha hazaértem tej is :$), akkor semmi bajom nemvolt.
  • King of Roads
    #14684
    mondjuk a tápkiegek szigorúan csak vízzel!
  • King of Roads
    #14683
    az tényleg tuti h nem ettől egészséges..am én iszom megszokásból leszarom ki mit mond rá
  • DaemoonHunter
    #14682
    Anno olvastam egy cikket, hogy a tej még árt is a csontoknak!
    Tudom hogy ettől nem lesz egészséges, de semmivel nem érzi magát rosszabbul mint aki nem issza.
    Természetesen egyetértek veled, még fiatal 18 éves, csakúgy mint én, csak nem értem minek a felhajtás...jön vélemény innen is onnan is, s lehurrogják egymást.
  • csuszi
    #14681
    én szerintem nem ártalmas, de teljesen felesleges - fehérje kevés benne, szénhidrát sok, zsír sok (és rossz féle) vitamin nuku, kalcim nevetséges mennyiség. és a haverod nem ettől makkegészséges. én is az vagyok, és nem iszom, akkor most én mire fogjam rá. hova legyen beteges egy fiatal? a 95% egészséges állandóan. nem nagy dolog...
  • DaemoonHunter
    #14680
    Erre csak annyit, hogy az egyik jóbarátom napi 1 litert iszik, bolti szart, és matt egészséges, csontja nem volt eltörve(bár utóbbiról elég sok az ellenvélemény(tej...csontszilárdság)) szóval aki szereti az igya, én mindenesetre nem nagyon viszem túlzásba...reggeli zabpehelyhez iszom, mert utálom vízzel...ennyi belefér, meg amúgy sem vagyok tejérzékeny.
  • Cobraz
    #14679
    Nem a szegények sportja.
    Ki győzi pénzel..
  • King of Roads
    #14678
    én már megszokásból iszok nem is fehérjebevitel miatt, a laktózra meg szarok nagyot amíg nem fosat meg márpedig nem teszi...
  • Gyúrógép
    #14677
    Ugyes vagy igyal sokat...LOL
  • matthias92
    #14676
    nem is iszok tejet, pedig jólenne. amikor ittam, sokkal jobban éreztem magam.
  • jazzy
    #14675
    nem tünteti el kifehéredik és nem fog zavarni én nekem annyira szar bőröm van, hogy bicepszem végig, vállam szét van szakadva teljesen mindenhol..
  • King of Roads
    #14674
    laktóz beficcent..nekem nincs ilyen gondom hálistennek.
  • DAcafat
    #14673
    volt amikor nekem is szar volt a belem de amióta mellőzöm a tej ivást nincsenek ilyen gondok.

    bőr repedésről nem tudom volt e már szó valahol olvastam hogy kis babaolaj jó tesz neki de gondolom teljesen nem tünteti el ?
  • matthias92
    #14672
    nekem szar az emésztésem, és a szünetekben kajálok keveset. bár már assemegy, pláne hogy mindig maj' beszarok, minden óráról meg nem mehetek ki... :S
    ugyhogy nemtom mitfogok csinálni, bélgázosodással is nagy problémáim vannak.
  • King of Roads
    #14671
  • Panzermeyer
    #14670
    Azért kell napjában sokszor enni, mert a tápláléknak van bizonyos "kiürülési ideje", amíg képes üzemanyaggal ellátni az izmaidat. Ha ez az idő letelt, az izmok nincsenek ellátva tápanyaggal, vagyis éheznek. A hülye szervezet meg nem a zsírraktárhoz fog hozzányúlni, h energiát nyerjen, hanem az izmokhoz, mert az sokkal könnyebb lebontania, vagyis katabolizmus megy végbe. Így tulképpen a napi 1-2 kajálás semmit sem ér, csak nem halsz éhen.

    Máskülönben a megevett táplálék, főként a szénhidrát, vagy önmagában a nagy mennyiségű fehérje is, elindítja az inzulin termelést. Az inzulin pedig az egyik leganabolikusabb hormon. Az anabolizmus növekedést jelent. És nekünk pont ez kell, még ha nem is akarunk, vagy nem tudunk Mr. Olympiákká válni.
  • Panzermeyer
    #14669
    Én fix napi 2, ritkán 3. Ennyi kajánál szerintem normális akár a napi 4 is, ha normális állaga van. Egyébként Jay Cutler meg 12x eszik egy nap. Na azt már én se bírnám. Mindig tele lenne a belem, úgy érezném, néha így is van, h a hátam közepére se kívánom a kaját, de muszáj. Viszont a napi 6 liter vizet minden gond nélkül el tudom fogyasztani.
  • DAcafat
    #14668
    nektek ilyen 7-8 kajálásnál napi mennyi WC van?
    nekem ilyen 7 kajánál van hogy napi 3-4x kell :) normális ez ?
  • King of Roads
    #14667
    te meg azt értsd meg, hogy a testednek fogalma sincs arról, hogy jól akarsz-e kinézni vagy versenyezni akarsz. ha edzel, pihensz és ESZEL rendesen akkor fejlődsz ha nem akkor mondj búcsút a jó testnek. el tudom képzelni az óriási fejlődést napi 1-2 kajálástól. nem divatból kell 7-8szor enni hanem mert ez a dolog megköveteli. nekem sincs kedvem kurvára enni sose de tudom hogy muszáj. olyan szempontból szerencsém van, hogy vagyok annyira elkötelezett, hogyha a fentebb felsorolt 3 dolog közül valamelyiket nem tartom be jön a bűntudat és egyből csinálom amit kell.
  • sadvagabond
    #14666
    na jó.
    egyrészt a stílusról:olvass vissza,és meglátod,ki kezdte nagy mellénnyel.onnantól nincs mit erről beszélni.
    hülye vagyok,mert nem eszem 7-8-szor,oké,a Ti szemetekben,de leírtam szépen,érthetően két dolgot is:
    nem vagyok nagy evős,egyszerűen nem tudok sokat enni,nem is akarok,de ha arról van szó,eszem,amit kell.
    másrészt,kedves utak királya,elmondtam azt is érthetően,hogy nem mr olimpia szeretnék lenni,közel sem,még csak nagy izmokat,vagy úm jelentős izmokat sem szeretnék,csak normálisan kinézni.
    ha ezt nem lehet megérteni,akkor ne én legyek már a hülye,és ne kezeljen senki úgy,mintha mást adtam volna elő.

    egyébként köszi a részletes leírást.