33479
12316971501353788406.png
  • Panzermeyer
    #14785
    Tömegelés alatti desszertnek elmegy, de komoly dolgokat ne várj tőle, ilyesmivel csak az amatőrök szórakoznak, akik elhiszik akkor még, h ezzel is lehet menni vmire :)
    De én is adok receptet:
    - 100 g zabpehely
    - 0,5-0,6 liter tej
    - 2 keményre főzött tojás (szeletelve)
    - 1 banán szeletelve
    - 1 jó kanál méz
    Ezt mind beleteszed a turmixgépbe, és homogénre aprítod. De hangsúlyozom, ez csak inkább desszertféleség.
  • DAcafat
    #14784
    ma mondtak pár házi maszek turmix tippet nem tudom mennyire hasznosak :)
    tej,banán, 1 kis szelet élesztő majd össze turmixolni.
    másik bébitápszer de ma néztem boltba hasonló dolgokat tartalmaz mint más tápkieg. csak kisebb mennyiségben.
  • Rash87
    #14783
    BodyBuilder honlapján azt hiszem lehet rendelni.
  • Rash87
    #14782
    Ezzel okosabb lettem...
  • Milka
    #14781
    nem tudjátok hogy magyarországon vagy a közelben hol lehet rendelni/venni Optimum Nutrition terméket?ebből is a 100%whey goldprotein érdekelne.amerikából mondjuk jó 45$a cumó és még 45-50 a szállítás,az meg ugy nem buli
  • Lazarus
    #14780
    rossz hírem van számotokra
  • sapkafej
    #14779
    ilyen nekem is van mióta gyúrok, de eltitkolom, mert kemény vagyok
  • Rash87
    #14778
    Már megkérdezem már nem hagy nyugodni.

    Pár hónappal volt egy olyan eset, hogy egyik nap fájt a köldök+körülötte is,de főleg köldököm,hozzányúltam,rendesen éreztem a fájdalmat(azért nem vészes,de nem normális szerintem ) Előtte való nap edzettem,hasra is,gondoltam amiatt,meg be voltam parázva,hogy vakbélgyulladás,pár nap múlva is fájt,el is mentem orvoshoz,de semmi nem volt,mondta a doki is,h biztos a sport...

    Most megint előjött, tegnap edzettem,most hasazás nem volt,ma du. aludtam pár órát,felkeltem, s ismét köldököm körül érzem a fájdalmat,ha megtapintom,v. lehajolok. :\ Volt már valakinek hasonló?

    Ez mitől van??? Mert már nagyon érdekelne...
  • SeanJRRussel
    #14777
    Pedig azon lennék hogy felrobbanjon
    Karácsonyra a cél 105kg lenne az pont 10kg plusz.3 hónap alatt csak sikerül.
    3 hét múlva kezdem a tömegelést,a fehérjét 250g ra tolom majd ki naponta,a ch-t még nem tom,majd úgy hogy jó legyen
  • Panzermeyer
    #14776
    Persze, h mehet együtt a kreatin és a glutamin. Mindkettő sejtvolumenizáló hatású, én már anno próbáltam is, elég szépek voltak az eredmények, csak a pénztárcám is bírná... Ha még taurint is ennél mellé, akkor sem robbanna fel a világmindenség :)
  • Gyúrógép
    #14775
    2 kanal Whey protein+ 100-150 gr daralt zabpehely...
    Es ez fog adni energiat , de azert a nap tovabbi reszeben se felejts el enni.Legyen meg min. 250-300 gr CH es olyan 2-2. gr protein testsuly kilogrammonkent... meg olyan 3-4 kanal lenmagolaj + 4 liter viz , valamint kello mennyisegben vitaminok es asvanyi anyagok
  • redbull0304
    #14774
    Köszönöm, és ez fog kellő energiát adni az edzéshez?
  • Lazarus
    #14773
    gabona-, kukoricapehely, pufirizs
  • redbull0304
    #14772
    Sziasztok! Én reggel meló előtt járok kondiba. Van valami olyan kaja amit megtudok enni azonnal, szinte felkelés után!?! Azaz kellő energiát add, és nem túl nehéz, és azonnal fogyasztható! Így is 5.30kor kelek, így nincs időm még főzőcskézni reggel...
  • Lazarus
    #14771
    közben alattam meg is érkezett a megfelelő válasz :]
  • Lazarus
    #14770
    "de csak akkor ha lefekszek vagy felülök"
    hirtelen leesett a vérnyomásod, nem jut elég vér az agyba ezért szédülsz. Viszont hogy ezt mivel tudod stabilizálni abban nem tudok segíteni :P
  • jazzy
    #14769
    Szédülés
    A szédülés többek között az időjárás-változás okozta vérnyomás-ingadozásnak köszönhető. Ez különösen a tél-tavasz hófordulóban jellemző, hiszen a hőmérséklet igen változó ilyenkor. A szédülést kiválthatja a B2-vitamin vagy a mangán hiánya is.
  • Stelk0
    #14768
    és mijen vitaminhiány?
  • jazzy
    #14767
    Vitaminhiányt mondanék.. erre rásegít a koplalás
  • Stelk0
    #14766
    nekem lenne 1 olyan problémám h elég keményen szálkásítok(ez azt jelenti h 5 nap alatt lement 1 kiló) mellé carni_x 40000 és hát nem túl sokat eszek de a napokban olyan mértékbe kezdtem szédülni h nem emberi de csak akkor ha lefekszek vagy felülök. mitől lehet a carni-x vagy a koplalás?
  • jazzy
    #14765
    én összekeverem natúr zsírszegény joghurttal és némi fehérjével esetleg az íze kedvéért..
  • King of Roads
    #14764
    én cukorral de ha estére eszem akkor letolom nyersen
  • Rash87
    #14763
    Boleroval :)
  • matthias92
    #14762
    ti hogy szoktatok túrót enni? valami finom móccer kéne...
  • SeanJRRussel
    #14761
    augusztus 1-jén volt 2 éve.

    Köszi Retsu, abban reménykedek h együtt csak hozna vmit
  • Retsu
    #14760
    A glutamin-kreatin kombóban nem vagyok biztos, de mintha régebben valahol láttam volna tömegnövekőt amiben mindkettő volt, szóval nagy valószínűség szerint mehet együtt. Én 20-25 g szőlőcukrot tennék a kreatin mellé.
  • dragon11
    #14759
    Megkérdezhetem, hogy hány éves korod óta kondizol?:)
  • SeanJRRussel
    #14758
    THX
  • jazzy
    #14757
    HBD és grat hozzá csak így tovább
  • dragon11
    #14756
    Elkésve, de utólag is boldog szülinapot és nagyon jól nézel ki.:-D

    [semmibuzulásT_T]
  • SeanJRRussel
    #14755
    Most 42cm a karom

    Télleg nagyon köszi a pozitív kritikát és köszöntést,nagyon jól esett!

    3-hét múlva kezdek tömegelni és veszek majd kreatint hozzá.Kérdésem az lenne mivel még így nem próbáltam:
    -Glutamint lehet e együtt bevenni kreatinnal?Vagy várjak köztük 20-30 percet?
    -Kreatint hány g szőlőukorral érdemes bevenni? (Eddig sz.cukor nélkül toltam így is hozott +5kg mindig,és nem sima monohidrátot vettem amihez kéne,lehet h alapból benne volt ami a beépülést segítette.csak most kipróbálnám h esetleg a szőlőcukorral való bevétel hozna e vmit)
  • csuszi
    #14754
    dicséretes, nekem ennyi idősen 33-as volt a karom:) csak a lábam volt jó, de az magától.
    boldog szülinapot, és kövessék mások is példádat itt a fórumban, talán ha végre lefogyok én is lövök valami képet.
  • Orionk
    #14753
    Szia!

    Én is BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT kívánok !!

    Minden jót, és sok szépet!

    Ja, és szerintem jól állsz a képek alapján
  • matthias92
    #14752
    boldog szülinapot! és ezen alkalomból 30 kiló plusz izmot szeretnék rádkívánni! :))
  • SeanJRRussel
    #14751
    Nagyon szépen köszönöm!
  • Retsu
    #14750
    Gratula, ez szép teljesítmény a korodhoz képest, pláne ha 100%ig naturál vagy.
  • mjanika
    #14749
    Ronda anyajegyes a hátad
  • iko
    #14748
    jól néz ki
  • mjanika
    #14747
    Szia! Gratulálok a kinézethez Ezzel már kilehet menni a strandra Ja, és BOLDOG SZÜLINAPOT!
  • SeanJRRussel
    #14746
    Köszi szépen!Akkor itt van linkbe.
    kép1
    kép2
    kép3