33479
12316971501353788406.png
  • King of Roads
    #14905
    tom hülyén hangzik..de nekem ez buzis..nyálas... kis kockás has jaj de jó vagyok
  • csuszi
    #14904
    szerintem teljesen korrekt. mi a baj vele? atletikus, kisportolt, egészséges, cross fitness style. szerintem fasza...
  • King of Roads
    #14903
    rühellem a strandfazonos buzikat...pl az ilyeneket
  • csuszi
    #14902
    meg is van:)

    minden pöcsös ezzel jön be, így akarok kinézni segítsetek:) beszarás...
    na a lényeg hogy ez kajával és súlyzós edzéssel simán hozható.
  • csuszi
    #14901
    most néztem az edzés részt. rengeteg az aerob kínzás.
    sokan lehülyéznek engem mert nem követem a bevett dolgokat, de nekem van 10 évtapasztalatom. volt hogy naponta 12km futottam. mi a fasznak???
    letisztultak a dolgok, de úgyis tudom hogy sokan mennek a "nagyok" után. majd lökök fel képet diéta végéről, holnap meg egy elrettentő "előtte" képet:) és utána lehet hinni nekem...
    egy percet nem fogok aerobolni, és nem vagyok genetikai csoda, csak éppen nem 5%-os állat akaROk lenni. amit áltaLÁban belinkelnek ide a népek, hogy így akarok kinézni és a képen ryan reynolds van azt simán lehet hozni aerob nélkül.
    nem ez a kép, de itt is látszik.
  • csuszi
    #14900
    sok az aerob és inkább hiit kellene, de az sem nagyon muszáj. nem sportoló vagy, aerob nélkül is lefogynál. én sose tolom, mégis lefogyok, nem olympiára készülök.
    krumpli felesleges, ha szereted inkább számold ki 70ch ra és edd azt.
    még lenmag napi 80g őrölve.
    alma felesleges.
    c-vitamin napi 5g
    16 óra utáni dolog is hülyeség, elavult dolog. egész nap lehet enni, elosztva, annyi hogy este inkább lassan felszívódó kell pl túró. reggel mehet a shake nem este.
    túltöltést is hülyeségnek tartom, felesleges. inkább havonta egyszer ha nagyon akarod.
    ennyi.
  • sapkafej
    #14899
    én úgy szoktam h csak max 15-20-25 percig csinálom pl a biciklit de azt úgyh h beszarjak
    hatásos

    majd a többiek leírják h hogy hívják pontosan az ilyesmit
  • Orionk
    #14898
    miért szerinted milyen aerob edzést végezzek?

    gyalogoljak? ott szétmennek a térdeim, mert mondom, hogy sok plusz kiló van rajtam
  • sapkafej
    #14897
    sztem felejtsd el az 1 óra biciklizést hacsak nem a kedvenc időtöltésed
  • Orionk
    #14896
    Kár, hogy lecserélted az avatarod, a képed, vin diesel, szerintem nagyon jóó volt. :)
  • Orionk
    #14895
    köszi, ha végig olvasod: :)

    Hy!

    Két hete kezdtem a diétámat, szálkásításomat, és leírnám, hogy hogyan csinálom, hátha észrevesztek hibát, hibákat. Köszi

    Két éve már csináltam 3 hónapig hasonlóan a szálkásítást, és általában lement a heti 1kg, de már kezdem elfelejteni a dolgokat, ezért kérdezem, az alábbiakat:
    Én nem komoly sportoló vagyok, hanem csak egy kövér srác, aki a testépítés szálkásítását választotta, hogy lefogyjon, mert ezt látja értelmesnek.

    Főzni mindig a következő napra főzök.

    Étkezés:
    Napi fél kiló filézett csirke mellet eszek. Ugy van elkészítve, hogy felszeletelem, teszek bele fokhagymát, egy kis vegetával megszórom, és olajban kisütöm, majd felszeletelem, és teszem el holnapra.
    Tehát a fél kiló csirke mellé, napi 100 gram rizs, ami 70g ch.
    Napi két darab főtt krumpli, kb. 15 ch
    Napi két darab főtt tojás. Eszem még minden nap paprikát, paradicsomot. 16 után már igyekszem zöldséget, és hust enni.
    Minden nap délelőtt megeszek egy almát.
    A főtt tojást sárgájával eszem meg, nem dobom el a sárgáját, mert nincs szivem eldobni, nem azért adom oda a pénzt a tojásért.

    Kiegészítők:

    Multi-x et eszem, spórolás miatt kétnaponta egy csomagot. Igy mivel 30 csomag van egy dobozban két hónapig elég egy multi x.
    Szóval kétnaponta reggeli étkezés után eszem meg.
    Cytogen Whey pro-t csokisat iszok esti lefekvés előtt. Csak ugy iszom mindig, hogy 2,5 deci vizbe 1 bő kanál.

    Edzés után is iszok ilyen turmixot.


    Edzés:
    Az aerob edzés nekem 1 óra biciglizés, 130 és 110 közötti pulzussal.
    HÉTFŐ: 45 perces intenzív edzés. Mellet + bicepsz edzek. Majd 10 perc szünet, ez alatt megiszom egy turmixot. A 10 perces szünet után 1 óra aerob, majd megint egy whey pro turmix.
    KEDD: Csak aerob, egy óra, majd utánna whey pro.
    SZERDA: Vállat edzek + csuklyát, utánna egy whey pro, 10 perc szünet., és egy óra aerob, meg utánna megint whey pro
    CSÜTÖRTÖK: Csak 1 óra aerob, utánna whey pro
    PÉNTEK: Hátat edzek + tricepszel, utánna a szokásos whey pro, 10 perc pihi, és 1 óra aerob, ami után megint whey pro

    SZOMBAT és VASÁRNAP: Nem megyek edzésre ezek pihenő napok.
    Lábra egyik nap sem edzek, nem edzek egyáltalán lábra. Azért, mert nem akarom, hogy fejlődjön, egyenlőre örülök, ha lemegy a 25 kiló felesleg, és a felső testem kinéz majd valahogy. Mint mondtam nem vagyok sportoló.

    Hetente töltöm ujra a ch-t, általában szombatonként. Ez nekem azt jelenti, hogy ugyanazt eszem, amit fentebb leirtam étkezésnél, ÉS PLUSZBAN A következőket: lidl ben kapható kék zabpehelyt eszek ugy, hogy whey pro-t öntök rá. Eszek mg puffasztott rizsszeletet is. Ezen a szombati napon nem számolom a ch-t, mert a túltöltés a lényeg.
  • SeanJRRussel
    #14894
    Az
  • Milka
    #14893
    Scitec 100% whey protiról vélemények?jó cumo?
  • plck
    #14892
    Hát én sem hiszem h túlzottan jót tesz.
  • dronkZero
    #14891
    Még nagyon régen, középsuliban egyik hülye osztálytársam gyúrta "túl" magát egyszer... Nulla sport előélettel lement konditerembe, és megpróbált fekve nyomni túl nagy súlyokkal. Másnap olyan volt, mint a húsvéti nyuszi, atommód bevérzett vörös, bedagadt szemekkel. Röhögtünk is rajta rendesen.

    Gondolom ha ilyet valaki rendszeresen megjátszik, akkor az nem tesz jót...
  • plck
    #14890
    hát ezaz hogy nekem sincs másra pénzem
  • King of Roads
    #14889
    nekem sajna olyanokra van pénzem ami inkább szójás...nekem kurvára nincs vele semmi bajom..ha meg beválik tök mind1 ki mit szed..örökké úgyse élek ezen
  • plck
    #14888
    valami pluszt csak kapok belőle:D
  • plck
    #14887
    köszi, de nehogy azt hidjétek hogy ezen fogok élniUgyanugy eszek egy rakat húst meg minden, csak mellé ezt is:DDe azért köszi a bíztatást
  • SeanJRRussel
    #14886
    Sztem én is veled tartok

    Plck,toljad,legyél erős,lehet h úgy megfogsz nőni tőle mint a gomba,itt senki nem tart vissza,sok sikert hozzá!
  • csuszi
    #14885
    :)
    én maradok az állatinál.
  • matthias92
    #14884
    ezt melyik szójareklámból szedted? :D
  • jazzy
    #14883
    Persze, ezt csak arra írom, hogy az A vitamin alap.. nem látom, hogy megerőltetéstől miért romlana a szem.
    Igaz láttam már olyan embert aki "fejből erőlködött", és elvörösödött a feje na ilyen esetben hajszálerek gondolom elpattanhatnak de ha valaki normálisan "erőlködik" akkor nem látom mi lenne az összefüggés.
  • plck
    #14882
    Még valami:

    Magas a BCAA tartalma (elágazó láncú aminosavak), csakúgy, mint a glutamin és arginintartalma, ezáltal népszerűségre tett szert a sportrajongók és diétázók körében, mivel nem csupán az izomtömeg növekedését és a regenerálódást segíti elő, de növeli az anyagcserét és a zsírégetést is. Női és férfi sportolókkal készült kutatások is igazolták, hogy a szója segítheti az izomtömeg növelését és a teljesítmény fokozását, miközben a test zsírtartalma csökken.
  • plck
    #14881
    Visszatérve a szójaporhoz, nem vagyok vegetáriánus, és:

    Kinek ajánlot leginkább az F3 szójapor fogyasztása?

    Sportolóknak izomépítés, izomsejtek regenerálására (mivel tartalmaz író-fehérjét is - 24,5% - amely gazdag az izomépítésben alapvetően fontos szerepet játszó cisztinben és methioninban). Fogyasztása az edzéstervnek megfelelően beépíthető a napi táplálkozási programba.
  • Panzermeyer
    #14880
    Persze, ezt már általános iskola óta tudjuk. De a farkasvakság az fizikai megerőltetés nélkül (is) kialakul, csak A-vitaminhiányosan kell hozzá étkezni. Gondolom az említett esetben a vitamin a regenerációs folyamatokban vesz részt.
  • jazzy
    #14879
    Persze hiszen az A vitamin elengedhetetlen a jó látáshoz. Tudjátok, A-vitamin hiány farkasvakság :)
  • King of Roads
    #14878
    amíg évről évre ugyanúgy szerepelek a látásvizsgálaton addig én nem aggódok
  • cargame
    #14877
    Kosz a normalis valaszt :)
  • Panzermeyer
    #14876
    Én is hallottam már erről egy orvostanhallgatótól, de nem az olyantól aki azt mondta, hogy a túl sok vitamin az káros, stb szokásos hülyeségek, amiket az átlag orvosok szajkóznak. A téma teljesen véletlenül jött fel, és el is magyarázta, h mi történik, de sajnos már nem tudom továbbadni nektek. A lényeg az, hogy megfelelő mennyiségű A-vitamin bevitel mellett nem kell attól tartani, h az edzés miatt látáskárosodás fog bekövetkezni. Az én napi 2 kapszula vita-x-emre azt mondta, hogy teljesen rendben van ilyen szempontból.
  • cargame
    #14875
    Habar en elvileg szemuveges vagyok :P
  • cargame
    #14874
    Csak mert olvastam valamit es van h amikor edzek es pl. felalok a padrol gyengebben latok egy kis ideig....
  • King of Roads
    #14873
    egyszerű..láttál már vak testépítőt???? v erőemelőt??
  • MEdievil
    #14872
    Most nem azért de honnan jött ez az ötlet-kérdés?
  • jazzy
    #14871
    Hülye kérdésre hülye válasz.
    Bebaszna ha minden fizikai munkás megvakulna nemde?
  • cargame
    #14870
    Nagyon viccesek vagytok am ;) Gondoltam akad itt normalis ember, de latom tevedtem.
  • sapkafej
    #14869
    szemizomra ne gyúrj, akkó nem lesz baj
  • Roger6
    #14868
    Jók ezek az értelmes kérdések...
  • cargame
    #14867
    Jok ezek az ertelmes valaszok...
  • King of Roads
    #14866
    én már megvakultam :S