33479
12316971501353788406.png
  • mjanika
    #14945
    Szia! Talán próbáld a youtubeon
  • King of Roads
    #14944
    jah engem is érdekelne....durva h cutler nyert...állítom kainak kellett volna...
  • SeanJRRussel
    #14943
    Ha vki tudja hogy gol tudnám megnézni/letölteni a MR.O finalst linket nyomjon már.
  • King of Roads
    #14942
    én nyomom is.....
  • Roger6
    #14941
    "de én egyáltalán nem akarok olyan szinten megállni" - Ok Arnold! NYOMJAAAAAAAAD!!!
  • King of Roads
    #14940
    "Max a feje a buzis"..talán pont ezért nem csípom...nem az én világom mikor nyálas fejhez kis szálkás test társul...persze van aki ezzel is megelégszik nem ezzel van a bajom mert semmi közöm hozzá. Inkább azokat nézem le akik a csajoknál akarnak felvágni a kockás hasukkal és izompólóba rohangálnak -20 fokba is. ha fej nem szimpi alapból nem jön be lásd Jay Cutler (nekem)... ezen a képen pedig pont úgy néz ki mint amit fentebb leírtam. nem vagyok irigy..akkor lennék ha úgy akarnék kinézni, de én egyáltalán nem akarok olyan szinten megállni...ennyi
  • Hector Troy
    #14939
    Azért megnéznék egy nem ilyen szépen beállított képet is róla. Ne adj isten élőben lenne az igazi.
  • sapkafej
    #14938
    na ez meg már az a rész amit én nem mertem felhozni
    :)
  • csuszi
    #14937
    ez kokszos?? miért? meg növi? ehhez??? könyörgöm már megint a teljesítmény lefitymálása hogy jaja doppinggal és pénzzel könnyű.
    ehhez egy kumma koksz se kell. de még 10kg plusz izomhoz se.
  • Roger6
    #14936
    Te tényleg irigy ember vagy, ahogy írták a többiek. Max a feje a buzis a teste No. 1. Ja, és van egy haverom, akinek 44-es karja van, csak hát 130 kiló hozzá, 90% testzsírral! Szóval hagyjuk ezeket a számokkal való dobálózásokat, abszolút értelmetlen, bár ha ettől nem szorítod annyira a kispárnát este...
  • Gyúrógép
    #14935
    Meg ugye nem keves novi ami meg ugye nem keves penz.
    De gondolom a csavo a filmekkel szarra kereste magat tehat nem volt kidobott penz es megerte neki meg a mellekhatasokat is bevallalni.
    Nem ugy mint a sok idiota aki a hazai termekben szorja befele a tabikat agy nelkul...
  • csuszi
    #14934
    minden szupermarketben. match spar tuti, én ott szoktam. és nem a zsjr miatt kell, de arra is jó, mert a lenmagolajat így letudod, hanem a magas rosttartalom miatt, illetve mert nagyon jót tesz az emésztésnek, a bélműködésnek, és a gyomrodat is rendbe rakja.
  • csuszi
    #14933
    a 32-es karú csávok hol a faszba vannak ehhez? te jézusom, ez a csávó saccra 42-es felkar és olyan csöcse van amihez nem kevés fekvenyomás kell. igen jó mellizma van!
  • csuszi
    #14932
    ez simán 40-es kar elárulom:)
  • Milka
    #14931
    akkor aztmondod hogy mondjuk télenmeg összel mondjuk volumass 35?az jólenne?heti 3edzés,edzés után 1-1 adag?aztán majd tavasztól jöhet a 100%whey protein?
  • Milka
    #14930
    tessék egy kis segítség:)katt
  • jazzy
    #14929
    szóval járjon a strandon hosszú ujjúban?

    Esküszöm nem értelek, most az átlagembertől "elfogadom", hogy hú fúj ez már túl izmos fúj felvágós.. na de egy "sorstárstól" ?

  • Lazarus
    #14928
    Nincs mindenkinek olyan remek genetikai adottsága az izomépítéshez mint neked, az emberek többségének az alább linkelt eredmények elérése nem csekély erőfeszítésbe kerül és okkal lehetnek büszkék arra amit elértek. Ha neked 40-es a karod örülj neki, de ne nézd le azokat akik ezt 10x akkora erőfeszítéssel sem tudnák megközelíteni
  • SeanJRRussel
    #14927
    Mondjuk az ösz és a tél nem megfelelő idő szálkásításra.....
    Ez a tömegelés időszaka álltalában.
  • Milka
    #14926
    már tettem fel korábban is a kérdést,énis szálkásítani akarok,vagyis majd most kezdem,és a kérdés hogy milyen fehérjét vigyek be/vegyek?mivel tanulok és nemtudom magam szponzorálni minden nap csirkemellel...csak kb müzli van meg fehérje,tojás,ggyümölcs zöldség.szal a cytogen whey pro vagy a scitec 100%whey pro a jobb erre a célra?
  • Orionk
    #14925
    tehát a lenmagot a zsír miatt fogyasszam? (a földimogyoró helyett?)

    Hol kapható?
  • Hector Troy
    #14924
    a 14902-es hszre reagáltam...
  • Hector Troy
    #14923
    Bárki elérhet egy ilyesmi formát, főleg ha nem kell edzés mellett dolgoznia/suliba járnia. Arról már nem is beszélek hogy nem vajaskenyér parizer kombón tengődik a legény
  • King of Roads
    #14922
    " buxák állva pisiljenek utánam" akkor hogy is van ez a magamért csinálás?
  • King of Roads
    #14921
    egyáltalán nem vagyok irigy..undorító szokás..az h valamit nem szeretek nem egyezik azzal...sose akarnék csak így kinézni.
  • SeanJRRussel
    #14920
    Engem nem feltétlen érdekelnek a kockák (de nem árt ha van)
  • King of Roads
    #14919
    akkor se jön be ez a minifizikum..."itt mindannyian azért vagyunk, hogy kis kockás hasunk legyen," hát én nem csak azért...nem bírom a strandon való felvágást. vagy csak hozzászoktam ahhoz hogy 32es karú gyerekeket látok rohangálni rózsaszín izompólóba és ők hiszik magukról hogy kemények. ha én 40es karral normálisan felöltözök ezek minek feltünősködnek? (mondjuk ez már inkább öltözködés téma viszont ez sem elhanyagolható hogy hogyan kéne normálisan öltözködni)
  • csuszi
    #14918
    én is erre gondoltam, csak nem akartam megbántani:)
    én nem vagyok, örülök ha ilyet látok, és elismerésem.
    és ez a célom, szarom le, nem álszenteskedek, az a célom, hogy a buxák állva pisiljenek utánam:)
    mondjuk szeretek is sportolni, de ez csak szerencse:)
  • sapkafej
    #14917
    kicsit irigy-e vagy?
  • jazzy
    #14916
    Ne haragudj de ez mekkora baromság már amit írsz, itt mindannyian azért vagyunk, hogy kis kockás hasunk legyen, nem másért, magunkért.. más kérdés, hogy ő ezért még lóvét is kap.. jól csinálja.
  • csuszi
    #14915
    és úgy lehet szabályozni, hogy ha több mint 1 per hét, akkor több ch naponta, ha kevesebbet fogysz akkor meg kevesebb. nem nagy dolog...
  • csuszi
    #14914
    hát ne egyél földimogyorót. és azt eddig nem mondtam, hogy csak a vitamint számolom szigorúan és a ch-át, a többit leszarom, csak nagyjából. a zsírt is leszarom. ez a tapasztalat, nem tétel.
    ja az fontos, hogy viszont csak minőségi fehérje, szénhidrát, zsír. és a lenmag minőségi, a rizs zab durum ch-nak és a csirke pulyka hal trió a fehérjének.
    volt pár szálkásításom, és a legnagyobb találmány a lenmag ezt garantálom.
    sokkal jobb vele mint nélküle, ő az új élettársam:) immáron 2. éve vagyunk együtt:)
  • Orionk
    #14913
    a 6 hónap alatt az normális, kb. pont ugy jön ki a heti 1kg is.

    Hogyan lehet szabályozni, hogy heti 0,5-1kg ot fogyjak?


    A lenmagtól meg azért félek, mert sok a zsír tartalma, és én a zsírt, amit el is felejtettem megemliteni, azt napi 20 gramm földimogyoróból viszem be.
  • csuszi
    #14912
    ezért kell heti 0.5-1 kg-ra belőni. és imádkozz, hogy a bőröd ruganyos legyen. mást nem tehetsz, 25 az lófasz amúgy, én toltam már annyit le, és meg se kottyant, striám se volt/lett, de 6 hónap alatt vittem le...és nulla aerobbal:);)
  • csuszi
    #14911
    tolnak is mellé c-ét rendesen. rostnak az alma nagyon kevés. azért kell lenmag. 80 g lenmagban annyi rost van mint 3kg almában. ez a nem mindegy...vágod?:);)
    és cukor éhség ellen bolero kell túróval, secc pecc húst kívánsz.
  • Orionk
    #14910
    meg attól félek még, hogy lemegy a 25 kg felesleg, és majd nagyon lógós lesz a bőr, és műteni kell, amit nem mernék bevállalni, de akkor meg életem végéig szarul nézek ki.

    de bánom, hogy 17-18 éves éves koromban nem kaptam észhez, hogy figyeljek a testemre, most 24 vagyok
  • csuszi
    #14909
    toljad neki:)
    én november végére leszek készen, a halálomon leszek mostanában, napi 150g ch, embert fogok ölni:)
    100kg-ról megyek le 90re. én nem szeretek nagyobb súlyban lenni, amikor 110kg voltam, alig kaptam levegőt. pedig nem voltam elhízva, de az már nem az én súlyom.
    90kg pont jó lesz, strandos buzi ahogy a kolléga mondta:)
  • Orionk
    #14908
    köszi a véleményed.

    A túltöltést kéthetente muszály megcsinálnom, mert egyszerűen elgyengülök a kevés ch-tól.
    almát azért eszem, hogy legyen egy kis gyümölcs is, mert az a rostok miatt talán kell, meg azért is eszem az almát, mert cukor van benne, és habár nem szabad cukrot, de igy tudok hozzászokni a kemény diétához.

    c vitaminból napi 5 gram??? wow, szerintem ez rengeteg. a multi x egy tasakjában 1 gramm van.
  • SeanJRRussel
    #14907
    Az a cretin Creatin akart lenni
  • SeanJRRussel
    #14906
    A mostani is Vin Diesel.

    A másik nekem semmi bajom a kajáddal de sztem ennyi aerob felesleges és a ch töltést felejsd el.Igaz én úgy szálkásítottam 103-95kg ra hogy napi 500g csirke mell meg 150g rizs plusz kieg és ennyi.(ez nem tökéletes de 2 hét alatt lement a zsír az erő meg nőtt illetve izomzat nekem megmaradt:D)

    Csuszi én jövőhéten kezdem a cretin kúrát ami 50 nap körüli lesz.Ami biztos eddig az a napi 250g fehérje és 250-300ch(majd meglátom h mennyire zsírosodok és annak fejében növelem vagy csökkentem)
    95kg vagyok most,képet löktem vagy 2 hete születésnapom körül.Cél a 103-105kg