33479
12316971501353788406.png
  • The Protector
    #31714
    Edzés közbeni hányinger,hányás az a megerőltetéstől van vagy mert puding az ember?

    Amúgy műtét óta ismét nekiálltam az edzésnek,iszonyat sokat fejlődtem az előzőekhez képest.A műtéti varrataim megvannak,egyre jobban alakul a hasam is.
  • Riddick21
    #31713
    Köszönöm, de csak egy kezdő vagyok, aki 10 hónapja edz, és próbálja gatyába rázni a 30 éven át elhanyagolt testét :) Nem megy rosszul mondjuk, szépen haladgatok, de ez annak köszönhető, hogy tényleg kurva sokat olvastam a témában, valamennyire képben vagyok, ha lehet ilyet mondani nagyképűség nélkül.

    Viszont valószínűleg vannak itt olyanok, akik lényegesen régebb óta űzik az ipart és sokkal, de sokkal több tapasztalattal rendelkeznek, úgyhogy nézz majd vissza, hátha írnak okos dolgokat!
  • Fülüke
    #31712
    Félisten vagy, köszönöm a meggyőző válaszokat! ;)
  • Riddick21
    #31711
    Persze, hogy elfér, BCAA mehet mindig, főleg edzés közben és után, meg lefekvés előtt és ébredéskor. Én is tolom rendszeresen, főleg most, hogy próbálok ledobni pár kilót...
  • Fülüke
    #31710
    Megfogadom az étkezési tanácsot, csak előtte még számolok egyet! ;)

    Egyik ismerősöm azt javasolta olvasva a kommentedet, hogy ez mellé elfér ez a BCAA. Igaz ez?
  • Riddick21
    #31709
    Értelemszerűen mennyiség függvénye a dolog, de tisztességes, nembuzi edzés után kell a szénhidrát. Úgy szokták belőni a mennyiséget, hogy minimum tskg/2, tehát egy 80kg-os embernél minimum 40g. Ha kemény az edzés, meg tényleg lefos a víz, ahogy alább is írták a lábedzéses példákat, vagy olyan kőkemény, mint mondjuk a mai hátedzésem, akkor elfér több is, de én ezt már kajából oldom meg.
    Nálam ez úgy néz ki (93 kg/183cm), hogy befut egy adag MyoMax HC, ami 42g fehérje és 56g ch, majd egy-másfél órán belül egy adag kaja, ami többnyire csirke + rizs/édesburgonya/vagy ha valamiért gyengébb edzés volt, akkor csak zöldség köretnek (de a zöldség amúgy alap mindig, kurvasok, nyersen!)

    De a kérdésre válaszolva: szénhidrát KELL, legfeljebb nem sok, ha keményen diétázol.
    Szóval érdemes ilyenkor is kajálni egyet, lehetőleg egy órán belül.
  • Fülüke
    #31708
    Oh köszönöm a gyors választ! :) Még egy kérdés: Ha szénhidrátot viszek be a fehérjével az valamilyen szinten gátol a szálkásításban vagy nincsen köze hozzá?
  • Prince of Máté
    #31707
    A te eseted más egy kicsit, ha a vizet kívánod, pont erről volt szó egyszer itt is.
  • Tyler1
    #31706
    Kipróbálhatod. Én is láb napon próbáltam múltkor, nem éreztem hatalmas változást, de egyénfüggő. Mondjuk olyan még nem volt, hogy a vizet ne kívántam volna, mert négykézláb is azért mászok először a sorozatok között.
  • Prince of Máté
    #31705
    Én is így vagyok, minden lábedzéskor a hányás kerülget, sokszor abba is kell hagynom egy pár percre, hogy ne hányjak oda... az ilyen esetekre, ahogy írtad is, izotóniás ital ajánlott.
  • Mor3llo
    #31704
    Nekem is lenne kérdésem. Nekem az egyik legintenzívebb edzésem a lábazás, gyakorlatilag itt néha az ájulás kerülget, enyhén rosszul vagyok, folyik rólam a víz, sokszor a vizet sem kívánom. Szóval a kérdés: ilyenkor jót tenne (hogy pl a nagy mennyisűgű edzés közbeni vizet kiváltva) valamilyen izotóniás ital? Esetleg valami más?
    Előre is köszi a válaszokat (nem, az edzés intenzitásából nem akarok lentebb adni :) )!
  • Mor3llo
    #31703
    beleraksz egy kanál carb-f-et, 1 kiló kb 1800 Ft
  • Riddick21
    #31702
    Szénhidrátot valamilyen formában. Attól függ, mit akarsz. Itt ajánlottak korábban dextrózt, de pl. tömegelés mellé én ajánlom a Jumbo-t, vagy ha diétázol és engedi a pénztárca, akkor én kurvára ajánlom a személyes kedvencemet, a MyoMax Hardcore-t!
    Lényeg, hogy valamilyen szénhidrátot vigyél be.
  • Fülüke
    #31701
    Üdv!

    Mit ajánlotok edzés után a 100% WPP mellé?
  • Dizson
    #31700
    XV. kerületben tud valaki jó konditermet?
  • Sippie
    #31699
    Üdv!
    Próbálkozott már valaki fehérjeszelettel házilag ? Illetve az ott ajánlott basic whey fehérjéről mi a vélemény, van-e más esetleg ami ajánlott, jobb minőségű?
  • Riddick21
    #31698
    Tényleg le a kalappal, videón még durvább a fizikumod, mint a képen. Komoly eredmény, amire büszke lehetsz, és biztos az is, hogy fogsz tudni még fejlődni. Mind a 7 év munka meglátszik rajtad.
  • woxder
    #31697
    Köszönöm a gratulációkat jól esik és remélem jövőre jobb leszek.
    Itt minden információt megtalálsz a versenyről.
    https://www.facebook.com/pages/INBA-Hungary-Natural-Bodybuilding/166480456790159?fref=ts

  • adam46
    #31696
    Minden elismerésem, jövőre már tapasztaltabb leszel, csak szabadulj meg a hosszú nadrágtól. :D Teljesen jó az irány, amúgy mit lehet tudni erről az INBA szövetkezetről? Hogy zajlik a jelentkezés, illetve a verseny és hol volt megrendezve?
  • Roger6
    #31695
    Szép munka!
  • Neoncsoves
    #31694
    Gratula! A pózolás megtanulása meg megint sok idő... Nem tudom láttad-e a Generation Iron-t, de ott is szó van róla, hogy külön készülnek a pózokra és megvan minden izomcsoportra az, amivel a legtöbbet meg lehet mutatni. Van még rengeteg időd, csak ne hagyd abba.
  • Tyler1
    #31693

    Gratula! Szerintem első versenyeredménynek több, mint jó, abszolút elégedett lehetsz. Jó tapasztalatszerzés volt, jó eredménnyel, innen már tudni fogod az irányt, Rómát sem 1 nap alatt építették fel :)
  • woxder
    #31692
    Hát csak elmentem a versenyre kipróbálni magam :D Az eredménnyel nem nagyon vagyok megelégedve ha tapasztaltabb vagyok és jobban mozgok a színpadon jobb helyezést érhettem volna el. Így sem csüggedek, mert jövőre ismét megpróbálom,de akkor szeretném elhozni az aranyat:)
    Összeállítottam egy kis videót a szereplésemről akit érdekel megnézheti ezen a címen :)
    https://www.youtube.com/watch?v=EjdM9GyGhT0&feature=youtu.be

    Sajnos nemzetközibe csak negyedik lettem de magyarba viszont második aminek nagyon örülök :).
  • The Protector
    #31691
    Teljesen korrekt,Zsuzsi az aki már inkább nem valami szexi,picit túl izmos.
  • Tibi7
    #31690
    Sziasztok! Pestiek segítségét kérném. Térdsérülés után szeretnék heti egyszer terembe menni lábat erősíteni, így olyan teremre lenne szükségem, ahol a napi bérlet sem pofátlanul drága, viszont az alap lábgépek meg vannak. Pöttyös utcai metrómegállónál lakom, minél közelebbi helyet keresek. Azért kérdezlek titeket, mert nem vagyok benne biztos, hogy minden teremnek van weboldala, így talán olyat is tudtok ajánlani, amivel nem találkozhattam sehol. Köszi előre is!
  • Darth Sith
    #31689
    nálam ez erőteljesen nem a gusztustalan kategória :P
  • Misuka963
    #31688
    Az ázsiaiakkal ezért kell vigyázni :D
  • adam46
    #31687
    nem, teljes mértékben csaj, csak túlzásba vitte a plasztikát, azelőtt egész aranyos volt.
  • balintk
    #31686
    Shemale?
  • adam46
    #31685
    Igen, ezért írtam, hogy gusztustalan.
  • Tyler1
    #31684
    Engem erre az [url=http://www.carolinafacialplasticsurgery.com/wp-content/uploads/2012/10/human-ken-doll-300x232.jpg]amcsi "Ken doll"-ra[/url] emlékeztet.
  • Roger6
    #31683
    Úúúúúú mekkora szája van! Tudnék vele mit kezdeni
  • Jim Morrison
    #31682
    szóval ezért linkeltek róla olyan képet amin hátulról van fotózva
  • adam46
    #31681
    Csemegézz még
  • Roger6
    #31680
    Nnna, legalább a csajon nem veszünk össze, mert én hajtanám mint a szar.
  • adam46
    #31679
    Hagyjuk már ezt a csajt, gusztustalan ahogy kinéz. Sajnos ismerem.
  • Breki33
    #31678
  • veszelka
    #31677
    tess
  • Mor3llo
    #31676
    csevap?
  • Riddick21
    #31675
    És azt hogy méred meg, hogy a ráírttal szemben valójában mennyi van benne?