33479
12316971501353788406.png
  • Tibi7
    #14985
    Ja értem. Akkor nekem sem lenne rosszabb a Jumbo, mert nekem sem mindig sikerül rizsből elegendő szénhidrátot bevinnem. Akkor meggondolom.
  • Sephirot T
    #14984
    "Gondolom ez jobb mint a Jumbo."
    A Jumbo tömegnövelő van benne fehérje meg szénhidrát is,a Whey Prof. csak sima fehérje.Én mindkettőt használtam már és a Jumbó nekem jobban bejött főleg hogy nem mindig tudok annyit enni amennyit szeretnék.
  • Tibi7
    #14983
    Na akkor még egy másikat is belikelnék:
    http://shop.builder.hu/termekek_reszletes.htm4?id=5146
    Gondolom ez jobb mint a Jumbo. Esetleg valaki tudna nekem olyat mondani h a Stadionok megálló környékén hol van bolt ahol meg is tudnám venni?
  • Tibi7
    #14982
    Vélemények erről?
    http://shop.builder.hu/termekek_reszletes.htm4?id=6100
  • Tibi7
    #14981
    #14971-re esetleg még valaki?
  • DaemoonHunter
    #14980
    Köszönöm!
  • DAcafat
    #14979
    Villanyrendőr ott mész a Hősök tere fele az arab sornál kb meg állsz (Gyros-os) és ott megy egy út a centrum fele parkoló van ott szóval el indulsz erre ház alatt át mész és jobbra be fordulsz valami lámpa bolt van ott és mellette van kb laci boltja.
  • csuszi
    #14978
    ja ja, de közben melléktermék volt az a következtetés, hogy a scitec olcsóbb mint a cytogen. de igen, a vicces hogy a hús a legjobb árgyőztes.
  • DaemoonHunter
    #14977
    Huhh köszi a tanácsot! Sajnos nem vagyok túl járatos a boltokban Miskolcon. Esetleg megtudhatnám merre találom a boltot?
  • Gyúrógép
    #14976
    Persze azt en se allitottam hogy ez egy Optimum Nutrition Gold :DD LOL
    De akinek a love a fo szempont es nem telik komolyabbra annak megteszi ez is , felteve ha a kaja okes...viszont aki tele van annak termeszetesen vannak mas alternativak is
  • SeanJRRussel
    #14975
    Én még nem próbáltam ezeket,de 4500ft ért 2kg hát sztem olyan is lehet...
  • SeanJRRussel
    #14974
    Nekem az edzőm is Lacitől hozza a cuccokat és télleg nincs olyan ami ne lenne és nem is drága!Tiszaújvárosi vagyok,nem is miskolci van minden ami kell.
  • jazzy
    #14973
    úgy emlékeztem hússal számolgattad, de egyébként gondoltam h tojásra is igaz
  • Gyúrógép
    #14972
    Probald ki ezt :
    occso es jo
  • Tibi7
    #14971
    Sziasztok! Milyen fehérjét tudnátok nekem ajánlani, ami szerintetek ár érték arányban a legjobb? Jó lenne ha minél nagyobb fehérjetartalmú lenne, lehetőleg 100%-os, minél nagyobb kiszerelés, és kb olyan 10000HUF körül megvásárolható? Vagy ebben az árban mit tudnátok ajánlani? Köszi előre is.
  • csuszi
    #14970
    pár oldallal ezelőtt számolgattam ki, hogy a scitec fehérje grammra lebontva még gazdaságosabb. tojás fasorban sem lenne.
  • DAcafat
    #14969
    szerintem mindent lehet venni Msikolcon meg ha be nézel Mészáros Laci boltjába ő hozz neked bármit.
  • DaemoonHunter
    #14968
    Hát még meggondolom, mármint hogy ilyet veszek-e...még kiküldéssel együtt is olcsóbban kijönnék így.
  • Panzermeyer
    #14967
    Ne légy már ennyire beszari! Olyan mintha bemennél vásárolni a közértbe :)
  • DaemoonHunter
    #14966
    Őszintén én is hajlanék rá, de itt Miskolc illetve a közelében nem biztos, hogy be tudom szerezni, max netes rendelés, de ebben meg nem vagyok járatos(tudom nem egy bonyolult dolog).
  • Panzermeyer
    #14965
    Én ki fogom próbálni a fehérjéjüket és a multivitamint is, de egyelőre most nem, mert erre az évre már bevásároltam kiegből.
  • DaemoonHunter
    #14964
    Hát én nem iszok(szó szerint semmi alkohol), nem cigizek, semmi kóla, semmi extra dolog, még 1db csoki sem, és még így is nagyon nehezen tudok összeszedni némi pénzt...szerencsére muter megveszi a csirkemellet(kivéve amikor nem:-/), nekem csak a kiegről kell gondoskodni, szóval van azért akinél érthető ez a nyivákolás:D
    Egyébként elég takarékos vagyok, csak edzés után szoktam inni, összekeverve zabbal meg dextrózzal:)
  • SeanJRRussel
    #14963
    JAJ DE IGAZ!!!!!!!
  • Gyúrógép
    #14962
    1 kilos Whey-el szarakodni...anyam borogass LOL
    Teso marha ecceru a dolog.Ha nem eddzel eleg kemenyen , nem pihensz eleget, ill. nem eszel eleget akkor lofasz ertelme sincs az egesznek.Most meg majd jon a vaker hogy nincs ra penzem stb.De gondolom a mekire meg az egyeb nyil-nyalra ill. a hetvegi vedelesre azert jut...sajnos altalaban ilyen a terembe jarok 99%-a
  • SeanJRRussel
    #14961
    Nekem egy 2,26kg fehérje 4 hétig elég,4X edzek a héten és csak edzés napokon viszek be ebből.
  • DaemoonHunter
    #14960
    Én most készülök venni egy 2,35 kg-as 100% whey proteint. Igazából cytogen olcsóbbnak tűnik, de ahogy számolgattam a Scitec mégis gazdaságosabb.
    Illetve felvetődött még a Muscle Bear, de erről most hallottam szinte először, elég jó árban van, csak semmi véleményt nem hallottam róla:S
  • jazzy
    #14959
    Ha 1 kilós kiszerelést veszel akkor, köszi a számolást. 5-6 kilóssal dőlt a mérleg simán
  • King of Roads
    #14958
    most azért ne úgy értsd hogy csak azt eszek. énis nyomtam úgy soxor hogy tej meg tojás. ma már csak néha eszembe jut...igazából ennyi
  • Roger6
    #14957
    Okés, egynek kell csak rossznak lennie, és vége. Tömegelésnek annyi, majd hónapok után kezdheted elölről az egészet. De hát te tudod. Bár nem hiszem, hogy bármi értelme is lenne a 2 havonta egy tojásnak...
  • Lazarus
    #14956
    Tojás ~28 Ft 6g protein sárgájával együtt
    1 kilós Cytogen Whey Pro 3350 Ft 700g fehérje ami átszámítva 28,7 Ft per 6g protein.

    Kb nincs különbség
  • King of Roads
    #14955
    nem zabálom kétpofára mindennap de mondjuk havonta-2havonta lecsúszik néhány nyersen..borzasztó nem?
  • jazzy
    #14954
    hááát én azért megszámolnám mennyibe kerül a tojás fehérjearányban
  • Roger6
    #14953
    De azt megteheted, hogy szalmonellával befeküdj hosszú hónapokra a kórházba, mert nyersen eszed a tojásfehérjét? Gratulálok.
  • King of Roads
    #14952
    csak sajnos nem mindneki teheti meg h napi 2-3 turmixot iszik és 2 hét múlva vehet újabb 6ezerért, így nyilván próbálnak mindent hasznosítani
  • Gyúrógép
    #14951
    Ez nem praktika hanem baromsag amit te csinalsz.Vegyel vmi normalis Whey-t es azt iszogasd annak talan ertelme is lesz...:DD
  • jazzy
    #14950
    Jaja egészen addig amíg nem kapsz szalmonellát :)
  • King of Roads
    #14949
    jóaz :)
  • jazzy
    #14948
    Másrészt pedig tojást nem eszünk nyersen.
  • slime001
    #14947
    Hát baromi sok fehérje lehet benne... :)
    A tejet nem tekintjük fehérjeforrásnak. Az a 2 tojás a 10g fehérjetartalmat se nagyon éri el, joghurtról meg megint csak nem tudok semmi jót mondani.
  • Milka
    #14946
    szoktam iszogatni egy olyan turmixot,saját fejlesztés: 1dcl tej, 2tojás fehérje,1joghurt > falrázva,így van benne kellő fehérje és nem is rossz az ízze,nem érezni a tojást:Dhanem finom(kivéve ezzel az uj kakaos joghurtal,hát azt majdnem kihánytam)

    vélemény?valakinek vannak még ilyen praktikái?