33479
12316971501353788406.png
  • Sequoyah
    #15203
    Bár újra egyetemista lehetnék, mennyi időm lenne edzeni...
    Így napi 8 óra munka mellett már csak heti 7-8 edzés fér bele:D Najó ha van barátnőm csak 4-5.
    És még főzni is tudok magamra, a kajára odafigyelek.
    Hmm... érdekes...
  • Aquir
    #15202
    nem is tudnám tartani hozzá a kaját. Na itt helo szia szevasz, inkább csak leépíteném magam. egyetemre járás eléggé leköti a napjaimat, és ha otthon is szeretnék foglalkozni magammal, hétközben hétfő péntek között nem vállalnék be utóbbiak miatt még egy napot. de majd meglátjuk.
    fél éves diákbérlet mindenesetre már ki van véve, mivel mint mondtam a rendszeres járást tartani akarom :P
  • redbull0304
    #15201
    Szintén hétfőtől péntekig edzek, és nekem is ez vált be!
  • Roger6
    #15200
    De Aquir!

    Nem hiszem el, hogy egyetem mellett nincs hetente 3 szabad órád! Ez nem igaz! Reggel 8-tól este 10-ig nyitva a legtöbb hely, és ha egyetem mellett nincs időd rá, akkor valamit nagyon rosszul csinálsz. Ezt természetesen nem bántásból írtam. Ha ennyi szabad időd sincs, az azt jelenti, hogy napi 15-16 órát foglalkozol az iskolával. Na neeee...
  • matthias92
    #15199
    nekem azjön le hogy sokszor mindenki ugyanazt edzi...
  • berto17
    #15198
    kérhetek 1 szívességet? Valaki lefordítaná nekem ezt az edzéstervet:http://weightlossandtraining.com/taylorlautner-workoutplan
    a srác 11 hónap alatt ért el látványos fejlődést és egyidősek vagyunk.
  • DaemoonHunter
    #15197
    Én most heti 5x edzek, hétfőtől péntekig végig...
    Tudom hülyeségnek hangzik, de sokkal jobban fejlődök most mint a 3as beosztással...
    Nekem 2 nap kihagyás már visszaesést jelent...valahogy így tudnám megfogalmazni.
  • Aquir
    #15196
    nekem is két napom van, hétfő és péntek edzésnap egyetem mellett, mert egyrészt több nem is nagyon lehet, másrészt meg kell ennyi hogy teljes erőbedobással üljek le a gépek elé, de ezt a kettőt mindenképpen tartani akarom. Ha az égvilágon nem kéne a teendős dolgaimra figyelnem akkor jöhetne a 3 nap
  • SeanJRRussel
    #15195
    Valószínű, mivel az izom nem is pihen annyit meg 2X edzeni a héten se fasza,inkább ez az ami hátráltatja a fejlődést.
  • Tibi7
    #15194
    De ettől a feljődés ha lassabban is, de mehet nem?
  • SeanJRRussel
    #15193
    ez egyáltalán nem jó így.Hétfő,szerda,péntek lene az ideális.De ha nincs más akkor ez van,még mindg jobb mint ha a monitor előtt hokiznál és nem mozognál semmit.
  • Tibi7
    #15192
    Hali! Problémám az, hogy jelenleg kedden és szerdán tudok csak edzeni. Nem könnyű, és nem túl kényelmes ez így nekem, de sajnos nincs más megoldás. Kérdésem az, hogy az izmok regenrálódására, fejlődésére lehet-e ez káros hatással? Esetleg visszafoghatna a fejlődésben?
  • plck
    #15191
    Hát én nemvagyok túl vastag gyerek, azért annyira vékony se de lenne mit felszedni, szóval úgygondolom előszőr tömegnövelővel kezdem majd utána jöhet a kreatin, jó ez így?:O
  • Tyler1
    #15190
    köszi a válaszokat :)
  • SeanJRRussel
    #15189
    Most vagyoka 4. Creatin kúrámon és eddig nekem mindig 5kg-t hozott.Ezt a kúra után is megtartottam,sose ment le.
  • Retsu
    #15188
    Igen, más szögből terheli. A másik meg hogy kulönbség van szűk fogású fekvenyomás és szűknyomás közt. Az előbbi fekvenyomás-variáns, a 2. meg elsősorban tricepszre megy(ha nyak felé engeded a súlyt).
  • Panzermeyer
    #15187
    Érdemes mindkettőt használni ugyanis más-más szögből dolgoztatják meg a mellizmokat.
  • Lazarus
    #15186
    elkéstem :P
  • Lazarus
    #15185
    Sejtvolumenizáló, víz megkötő. A megnagyobbodott sejtfal miatt nagyobb az izmok tápanyag felszívó képessége.
    Ezeket a sablonokat tudom fejből, hogy valójában hogy működik csak halvány sejtéseim vannak. A lényeg hogy érezhetően felerősít és egy kicsit látványra is fúj az izomtömegen, ha jani vagy a kreatin által megteremtett szintet meg is tudod tartani a kúra elhagyása után.
  • Panzermeyer
    #15184
    A kreatin az izomsejtekbe jutva lehetővé teszi azt, hogy a sejt több vizet tudjon tárolni, a megnövekedett sejtbe több tápanyag is tud beáramlani, ezzel segíti az izmok építését.
    Mindemellett a kreatinból ATP állítódik elő, ami tulképpen az izomenergia. Ezáltal képes az erőszintet növelni.

    Kis mennyiségben pl az edzés utáni turmixba rakott 1 adag kreatin az edzés alatt elhasznált kreatint tölti vissza. A kúraszerű kreatin használatnál tapasztalhatóak igazán annak pozitív hatásai.
  • plck
    #15183
    hát ez az hogy én se tudom, ezért kértem tanácsot
  • Tyler1
    #15182
    a szűk fogású fekvenyomás megkönnyíti a mell izmainak a munkáját, vagy mellre ugyanolyan az intezitás, csak más izomcsoportot is igénybe vesz???
  • 16gaborm
    #15181
    A 100%-os Creatine-nak tulajdonképpen milyen hatása is van "rendszeres" szedés esetén?Fújja az izmokat,vagy csak segít neki fejlődni?
  • plck
    #15180
    100% Creatine Monohydrate-ról tud valaki mondani valamit,bármilyen részlet érdekel!Érdemes e ezzel kezdeni, mellékhatások, minőség stb...

    köszi
  • 16gaborm
    #15179
    Hali kedves társaim!
    Most szeretném elkezdeni egy kis kondizást és otthon szeretnék kialakítani egykis kondi "termet"!! És saját építésű gépekkel szeretnék gyúrni!Ugyanis profi gépekre sajnos nincs pénzem
    Ha valaki épített magának gépeket vagy tud segíteni 1-2 ilyen jellegű dologban akkor szívesen várom a PM-eket!!
    MSN-re is felvehet [email protected]
  • SeanJRRussel
    #15178
    Nekem elég egy üveg sör/1dl bor és érzem h hajaj, itt valami nincs rendjén.
  • lord nihilus
    #15177
    én se vagyok nagy iszákos, de kedden 2 sör meg egy feles wiskey cikk-cakkban kényszerített a hazamenetelre :S:S
  • sapkafej
    #15176
    ez mekkora már, mindenki gyón és mik derülnek ki :D
    én 4 napja iszom, mert születésnapom volt
    de ennek vége
  • Roger6
    #15175
    Fú, én nem szólok semmit, nagyon elszálltam az utóbbi 5-6 hétben, de befejeztem. Most már 100%-ban a testépítésre koncentrálok.
  • jazzy
    #15174
    Nekem is kb 5 deci bor és 1 feles tequila születésnap alkalmából az ezéves fogyasztásom, én is megvagyok nélküle, de ha behívnak a városba akkor azért csak megiszok valami jó vörösborból 1-2 decit :)
  • Panzermeyer
    #15173
    Én megvagyok nélküle. Az idei fogyasztásom 3 üveg sör és kb 2 deci bor. Bár a 3 üveg sört egyszerre ittam meg, és hát... mintha víz alatt lett volna a fejem, nem hallottam rendesen, h a többiek mit beszélnek. Hazafelé is már csak reflexből mentem. Ennyire el vagyok szokva tőle, és így kiütött. :)
  • jazzy
    #15172
    Nincs azzal semmi baj ha az ember ésszel csinálja..
  • Retsu
    #15171
    1,5 liter piroskát:D(ja amugy kb. duplán hat gyogyszer miatt) még most is ko vagyok féligmeddig aztajoéletbe... De legalább mostmár megfogadom hogy nem csinálok rendszert ebből. Holnap folytatom az edzést, a testépítő életmodot. Csakhát most összejött minden, ennyi.
  • jazzy
    #15170
    Mit termeltél?:)
  • lord nihilus
    #15169
    :D:D előfordul xD
  • Retsu
    #15168
    Bocsía helyesírási hibákért, 1: billenytyűzet nem 100as, meg én is kicsit nem vagyok magamnál.
  • Retsu
    #15167
    Én se hiszem hogy komoly baj lwenne, főleg időválatozás az nekem is szokott fenakadást okozni. Ilyenkor hétvégén meg pláne, most csaptam magamban 1 görbe estét, de néha kell ilyen is. z nem befolyásolja a fejlődésnket hosszútávon Sean, nem kell aggodni! Én sem eszem, pedigvan pár megválaszolatlan kérdés az életemben, de most newm akarok offolni annyira, még ígyx piásan seXD
  • SeanJRRussel
    #15166
    Nagyon remélem
  • jazzy
    #15165
    Nem gyanakodnék ilyenre én az időváltozás miatt vagyok fáradtabb, meg néha csak úgy előjön minden ok nélkül akkor pihenek picit.. nem lehet, hogy valami ilyesmi problémád van?
  • SeanJRRussel
    #15164
    Elkezdtem a Creatint hétfőn tolni és az étrendenm is változott.
    -A creatin: Creatin FX nem is volt nekem ideág ezzel semmi bajom,20-illetve edzés után 40g szűlőcukorral eszem.
    -Kaja:500g csirke mell,200g rizs ez az alap + 250g túró.
    Mellé amino és glutamin.
    Észre vettem h fáradtabb vagyok a héten mint múlthéten és a súlyokkal se megy annyi ismétlés mint az előző héten.

    Mi lehet a gond???
    Én arra saccolok hogy a megnövekedett kajára reagál így a testem h hozzá kell álnia a megnövekedett értékekhez.