33479
12316971501353788406.png
  • Jamirofan89
    #15283
    Hoho unokabátyám kiskorában is csontvékony volt oszt nagyanyja kitalálta,hogy szedjen Béres cseppet.Megjött az étvágya és idővel meghízott 130 kg-ra.Igaz idén leadott vagy 60 kilót de áhhhh... inkább forogjon a rízs a számba és öklendezve nyeljem le a kaját mint hogy Béres.
  • Panzermeyer
    #15282
    Egyszerű a válasz: mert muszáj!

    Az a helyzet, h én se kívántam a kaját az elején minden 2-3 órában, már a hátam közepére kívántam a rizst, csak forgott a számban, meg öklendezve nyeltem le néha, de mégis ettem. Nincs más megoldás, erőltetni kell. Talán egy b-vitamin komplex segíthet növelni az étvágyadat, meg mondjuk a Béres csepp, az nagy étvágyat tud csinálni.
  • Jamirofan89
    #15281
    Hali! Ismét én,ismét hülye kérdés:
    Az az ember aki világéletében keveset evett(pl. én) mégis hogy bírjon annyit kajálni,hogy elég legyen az izmok építéséhez?
    Tudom hülye kérdés,de hiába írtátok már régebben mit és hogyan meg bodybuilder.hu-n az étrend stb. még ha leesik a vércukor szintem akkor se bírok megenni FELE ANNYIT SE mint amennyit ti szoktatok!!!!!!
    Sok csontvékony srác végzi el sikeresen a 'bulking up' folyamatot,de hogyan??? ilyenkor jó a kreatin?
    csupán 2 hétig gyúrtam,mert meglátszódott ez a kajás dolog.a 2 hét kemény edzés után FOGYTAM.Whey pro is kárba ment,de az most lényegtelen.
    pedig akkor is többet ettem mint szoktam.
    Segítsetek!
  • Gyúrógép
    #15280
    Oda is irva kisoreg vilagosan , hogy NEM kislanyoknak...
  • BADE
    #15279
    Universal a gyártó,a Biotech csak az itthoni forgalmazó
  • slime001
    #15278
    Ha elmész edzeni megtudod.
  • SeanJRRussel
    #15277
    Gondolom a termék reklámja,biotech gyártya.
  • Csabesz6
    #15276
    :DDDDDDDDDDDDD
  • tigeroo
    #15275
    cső!

    ez az "ez az animal. vállalod?" szöveg mi a picsa?

    Egyedül vagy...Már tíz tárcsa fennt. Bámulod a súlyokat,és nem tudod hogy sikerül-e. Arra gondolsz, hogy összeroppansz-e alattuk... De NEM! Ha a beled kiokádod, akkor is kinyomod... Kiadtál magadól mindent... Nincs ennél jobb hely a világon. Minden fáj. Ez az Animal. Vállalod?


    meg ilyesmi... mi ez?
  • dragon11
    #15274
    xDD
  • GhostR1der
    #15273
    Peeersze
    Toltad a citromot, nem indult be, és szét akartad fejelni álmodban :D
  • MEdievil
    #15272
    legközelebb majd bekötöd az öved
  • Csabesz6
    #15271
    Bazz, álmomban elrántottam a fejem( azt álmodtam hogy karamboloztam) erre kiugrott a helyéről a nyakam.Felébredtem, cseszettül fájt.Így voltam vagy 1,5-2 órán keresztül, szóval közben még az a nyaki "Y" izom vagy mi is begyulladt.Kicsit se volt szar:D
  • sapkafej
    #15270
    álmodban? huh! még szerencse h nem történt meg igazából
    :D
  • Csabesz6
    #15269
    Lehet az lesz, úgy is van egy ilyen ismerősünk.Ő pakolta vissza a nyakamat is, amit álmomban(!) rántottam ki a helyéről:D
  • jazzy
    #15268
    Próbáld meg talán kimasszíroztatni hátha csak beakadt ott valami ami futáskor terhelődik..

    Nekem volt, hogy szar ágyon kellett aludnom 1 hétig és utána fájt a derekam egy jó 2 hónapig, volt hogy elmúlt, volt hogy visszajött, hajoláskor, aztán elkezdtem minden reggel és este gimnasztikázni egy 10 percet rá 1 hétre elmúlt véglegesen.
  • Csabesz6
    #15267
    Azért köszönöm:)
  • jazzy
    #15266
    Ezesetben nem tudom.
  • Csabesz6
    #15265
    NEM az oldalam szúr.
  • jazzy
    #15264
    Ne kapkodd a levegőt, orrodon be, szádon ki egyenletesen, ahogy tesiórán tanították és akkor nem fog.
  • Csabesz6
    #15263
    Üdv!
    Futás közben megfájdul a csípőm/derekam(?) bal oldala.Szerintetek ez mitől lehet, illetve mit tehetek ellene.Lehet rossz topikba írom, de talán nem teljesen off:)
    Köszönöm
  • jazzy
    #15262
    Nem rombol csak baromságot beszél ilyenért nem.
  • MEdievil
    #15261
    Jazzy nem lehetne ezt bannolni megint?

    Amúgy meg:

  • Freeeee
    #15260
    Olvasom ezt a rengeteg baromságot,amit összehordasz,és bár véletlenül tévedtem erre a fórumra,azt ajánlom neked, fogj egy sörétes puskát,és lődd magad szájba 1 méterről. Semmi nem fog változni.
  • plck
    #15259
    dettóóóóóó
  • DaemoonHunter
    #15258
    És akkor mivan?
    Engem minden apró eredmény feldob, fél perc, sőt még 5 másodperc is, a centikről nem is beszélve!
  • plck
    #15257
    Hát én pontosan 1 hete járok konditerembe, minden nap voltam és már látom az eredményt.Én szeretem csinálni, minden edzést nagyon várok és engem az motivál hogy HULK leszek
  • Lazarus
    #15256
    A kettő nem zárja ki egymást
  • savior
    #15255
    ebbol is latszik, hogy ti nem azert sportoltok, mert szeretitek, hanem azert, mert valamit elakartok erni. attol hogy +5 centit no valakinek a karja, vagy fel percet javit az uszas eredmenyen meg semmi sem fog megvaltozni.
  • Retsu
    #15254
    Hát igen, ez kellemes "szenvedés", mert 1. Bizonyos ponton túl a fájdalom átcsap extrém jo közérzetbe, 2. Idővel ugye jönnek az eredmények.
  • DaemoonHunter
    #15253
    Minden amit megpróbálnak "ráderőltetni" csak a te célodat szolgálják...
    Amit leírtál abból kiderül, hogy ezt sosem sikerült átélni, mert mindig csak a saját utadat jártad.
    Heti 2x úszok, és mindig figyelem mennyit sikerül fejlődni, mindig nézem mennyivel több hosszt úszok le, és mindig ügyelek arra, hogy megfelelően fejlődjek ezen a téren. És igen..."szenvedek", mert kell hogy "szenvedj", ahhoz, hogy többet nyújts az átlagosnál.
    Testépítésben is ugyan ez van! Sajnálom hogy nem sikerül megérteni, mert ez egy nem álomvilág.
  • Sephirot T
    #15252
    Te barom értsd már meg hogy ezek a sportok teljesen mások mint a testépités.Olyan nehéz ezt felfogni?Takarodjál már el innen és irkáld máshova a szarságaidat
  • savior
    #15251
    amugy en is sportoltam mar tobbfele dolgot, es a testepites az egyetlen, ahol megprobalnak mindenfele dolgot rameroltetni. amikor focizni, kosarazni vagy kuzdosportolni jartam, akkor egyszeruen csak mentem/mentunk es kellemesen eltoltottunk 1-2 orat. nem probalta meg senki rameroltetni a szteroidokat, a sportruhakat, a taplalek kiegeszitoket, a kulonbozo modszereket. nem foglalkoztunk azzal, hogy mikor es milyen modon uzzuk ezeket a sportokat, egyszeruen csak mentunk amikor kedvunk volt es csinaltuk ahogy kedvunk volt. a teljesitmennyel sem foglalkoztunk. sose neztem hogy vajon jobban dobok e kosarra mint fel eve, vagy ugyesebben rugok e kapura, jobban megtudom e vedeni magam.
    ezzel szemben aki testepiteni kezd az azonnal szembesul ezekkel a dolgokkal, holott ez is csak egy ugyanolyan hobbi sport mint az osszes tobbi.
  • savior
    #15250
    mert a bicajozashoz mashogy altal hozza. ott nem azt mondtad, hogy veszel 300k forintos biciklit, meg kenocsoket, 100k forintos biciklis ruhat. ott a kajalassal sem foglalkoztal, holott ez minden sportra rahuzhato. ott egyszeruen csak bicajoztal, mert eleg volt annyi is. nem eroltette rad senki a masodlagos dolgokat.
  • DaemoonHunter
    #15249
    Szerintem ebben a sportban jobban oda kell figyelni magadra mint máshol...
    Én rendszeresen bicajoztam régebben, oda nem kellett különleges étrend, mégis szépen kicombosodtam, pedig mondták hogy attól bizony nem lesz nagy lábad max szálkás...
    A testépítésben is vannak ismerőseim, akik szinte semmi pluszt nem tesznek(különleges(normális) kajálás) mégis jól fejlődnek.
    Én nem ezek közé tartozom, és ha akarok valamit, akkor csakis ezzel a plusszal érhetem el, és ezt nem "fakírkodásból" teszem, hanem mert ettől fejlődök jól, ettől érzem magam jól, mert tudom, hogy ez így jó nekem, de máshol is így van, szenvedés nélkül nincs fejlődés. Teljesen egyértelmű dolgok. Van akinek már az is szenvedés, ha el kell mennie futni.
    Teljesen hülyeségeket írsz. (Igen gondolhatod, hogy engem is elbutítottak /segítség!/ Erre magamtól nem jöttem volna rá!)
    Mégis mi célod van itt?
  • SeanJRRussel
    #15248
    Érdekes,nálunk mindenki edz keményen és mégis jó a közösség.Értik a poént és nem sértődnek meg azon se ha okítod őket.De sztem ez nem hiszem h csak abban a teremben van ahova én járok.Nagyon jó kis összeszokott közösség és az újak is beilleszkednek napok alatt....

    Szóval nem értem miről beszélsz.
  • savior
    #15247
    "Egy férfi nem kezd el sírni hogy valamit meg kell tenni és hogy mi van ha egy kicsit fáj."
    na az ilyen embereknek javaslom en, hogy menjen el fakirnak atszuratni magat tukkel, kampokkal, kessel vagdosni a boret, es egyeb finomsagok.
    hobbi szinten a sportnak 2 fo ertelme van:
    1. szorakozas
    2. kondicio fokozasa
    ezekhez nem kell se megvaltoztatott kajalas, se kiegeszito.
    a sporttol pedig nem az riasztja el az embereket, amiket en mondok. mert ha ugy edzenenek, ahogy en javaslom, akkor mindenki jol erezne magat, szeretne edzeni jarni, a termekben jo kozossegek lennenek es sok uj baratot szereznenek az emberek.
    ellenben amit ti javasoltok az elriasztja es tevutra tereli oket. ti mit is mondtok: egyel napi 1kg hust, kolts el sok 10k forintot havonta a sportra, egesz nap az evessel es az ivassal foglalkozz, edz olyan kemenyen amilyen kemenyen csak tudsz. aki ezt koveti az tuti hogy rovid idon belul abbahagyja az egeszet vagy bele sem kezd, mert ugysem tudja teljesiteni.
  • MEdievil
    #15246
    Téged aztán nagyon érdekel a téma. Kaphatnád a következő heti bant igazán.

    Amúgy pedig hülyeség amit összehordasz:
    1. Akár mennyire is gyenge a genetikája valakinek ha van esze kitartása akkor izmos lehet PONT.
    2. Nem csak profi testépítők vannak sőt de attól még aki nem profi szinten játszik akkor már ne is csináljon valamit
    3. És a legfontosabb az egészséges élet. A sport egészséges. Az élsport már nem viszont itt nem is arról van szó. Szóval a kaja igen is fontos minden embernek nem csak a testépítőknek és PONT.

    És akkor befejezhetnéd a bomlasztást és azok lebeszélését a sportról akik véletlen ide tévednek és azt látják hogy itt picsogsz.
    Egy férfi nem kezd el sírni hogy valamit meg kell tenni és hogy mi van ha egy kicsit fáj.
  • savior
    #15245
    genetikailag adott egy csomo dolog. testmagassag, izomforma, zsirraktarozas merteke, izomepites merteke, tapanyaghasznositas merteke. es ugye itt nem csak a fizikai jellemzok fontosak, hanem egyebek is: egoizmus, stresszturo kepesseg, monotonitas turese, fajdalom turese.
    aki szerencses, az hagyomanyos etkezessel annyi izmot pakol fel magara, mint mas napi 1kg csirkevel, szereti magat mutogatni, nem zavarja hogy akar 10+ eves keresztul is ugyanazt kell csinalnia, nem zavarja a fajdalom...
    ezert mondom, hogy aki tehetseges, az mindegy hogy mit hogy csinal, mert ugyis izmos lesz. aki pedig nem az, az pedig csak csalodni fog a kemeny edzesben, a csirkerizs etelben, a kiegeszitokben.
  • SeanJRRussel
    #15244
    Mindig a pénzel jössz,meg hogy mit ajánlunk.Ha szerencsétlen tudatlan bejön ide és megkérdezi h mit egyen vagy hogy hogyan kéne a táplálkozást csinálnia,senkise fogja azt mondani neki hogy vegyél 5 fajta kieget és éljél azon.A tápanyagok nagyrészének természetes dolgokból kell lenniük és utána jöhetnek a kiegek (benne is van a nevében hogy táplálék kiegészítő).
    Nem értem,hogy miért támadsz minket mindig!!!!!!!
    Különben is,neked meg nem mind1 hogy ki mire költi a pénzét???

    A másik,mi elmondjuk a véleményünket,aki akarja megfogadja,aki meg nem nem.Ha elmész egy edzőhöz ő is a kajával kezdi h mit hogy kellene,utána meg majd nyávogsz hogy nincs pénzem,nem tudok annyit enni....
    Ez egy ilyen sport.MEGSZOKSZ VAGY MEGSZÖKSZ!!!!!!