33479
12316971501353788406.png
  • Prince of Máté
    #31754
    Kb 3 hetente van, akkor kell rendelni, mikor van, és nem 1 nappal mielőtt elfogyna :)
    Én erről nem tudok, hogy itt is beváltanák.
    Így külföldről jelenlegi fontárakkal 13900ft egy 5 kilós impact, szerintem ennél drágább lenne itthonról.
  • Tyler1
    #31753
    Na de ha nincs :D
    Meg úgy tudom van amit az itthoni közvetlen forgalmazónál is beváltanak :)
  • Prince of Máté
    #31752
    Úgy, hogy rendszeresen vannak 20%-os kuponkódok, igénybe kell venni :D
  • Tyler1
    #31751
    A kb. 47 font hogy jön ki annyira? :)
  • Prince of Máté
    #31750
    Mutatsz nekem egy helyet, ahol 13500-ért tudok rendelni 5 kilós Impact Wheyt? :D Mert ha igen, akkor én is onnét fogok rendelni.
  • Tyler1
    #31749
    Lehet már itthonról is rendelni számtalan helyről, az ottani árnál olcsóbban is akár, és itt garantáltan 1-2 nap ha van raktáron.
  • Mor3llo
    #31748
    És személyes vélemény van mondjuk erről a fehérjéről (gondolom a nagyátlag ezt rendeli).
    Elnézegetve az aminosav profilt, kb semmi különbség nincsen a 100WPP-hez képest, viszont jóval olcsóbb. Túl szép, hogy igaz legyen...:)
  • hungary27
    #31747
    Köszönöm!
  • Prince of Máté
    #31746
    Az árat a honlapon meg tudod nézni, az idő meg teljesen változó...
    Nekem volt, hogy 6 nap, de olyan is volt, hogy mindössze 2 nap alatt kihozták a csomagot.
  • hungary27
    #31745
    Megtudja valaki mondani, hogy mennyi a szállítás és a szállítási idő Magyarországra myprotein.com-ról?
  • Roger6
    #31744
    Van az egéren görgő, meg lehet korlátozni is embereket. Meg mi a francnak veszel fel ilyeneket ismerősnek?
  • Misuka963
    #31743
    Ezért nincs fészbukkom,mert csak fel idegesíteném magam rajta.
  • DarkHorSe
    #31742
    En ezeket valahogy nem erzekelem, lehet hogy csak nincs eleg gyoker felveve facebukkon :P
  • Dizson
    #31741
    Kihalhatna már ez az #aftergym selfie áradat, az összes motivációs képpel, amit instán meg facebookon nyomat a főként 2 hónapja edző trendtömeg.
    Egy dolog, hogy lemegy edzeni, mert ez persze jó. De hogy ezt mindig az emberek tudatára kell adni....
  • DarkHorSe
    #31740
    http://body.builder.hu/
  • mogorors
    #31739
    Új vagyok a témában. Kérdésem: melyek a legolvasottabb magyar folyóiratok és honlapok e témában, melyeket érdemes figyelemmel kísérni?
  • Prince of Máté
    #31738
    Nem csak szakítottak, ők házaspárok is voltak :D
  • The Protector
    #31737
    Ki nem szarja le:)EGyik sem az eszével hódít.
  • veszelka
    #31736
    barátok közt? vagy mivan?
  • DarkHorSe
    #31735
    Most realizalodott bennem hogy voros zoli meg nagy bettina szakitottak. Multkor neztem valami videot, ahol zoli a csajaval volt es egesz vegig az volt bennem hogy ez hogy nez ki, regen sokkal jobb no volt :D Mondjuk mindketto bettina
  • Misuka963
    #31734
    Nekem a bicepsznél van kicsit megrepedezve,először néztem is ,hogy mi a rossebtől van,de amikor bicepszedzést csinálok akkor kicsit jobban szokott látszani.
  • Darth Sith
    #31733
    fájni nem szokott. anno amikor elkezdett kirepedni helyenként, az érdekes érzés volt néhány jobban bedurrantott edzés után, de azon kívül nem. A másnapi izomláz már más kérdés, az nagyon :D
  • The Protector
    #31732
    Köszönöm!Nekem minden alkalommal bedurranik és sok ideig van izomláza a melemnek.
    Rengetegen megjegyezték azt,hogy mellizomban iszonyat erős vagyok viszont vannak testrészeim ami nekem nehezen fejlődik,ezeket jobban megedzem mint a többit.
  • oliwwer
    #31731
    Olyan van, hogy bedurran mint a disznó, de azt semmiképpen nem mondanám rá, hogy fáj
  • oliwwer
    #31730
    1. - Nem szokott fájni. Edzéstechnikával lehet ott gond, nézz szét, hogy az edzéstervedben minden helyesen, szabályosan csinálsz.

    2. - Jó neked. Igen, genetika. Nekem pl a mellem a többihez képest le van maradva. Ellenben vállban és hátban eléggé jó vagyok.

  • The Protector
    #31729
    Srácok.Nektek nem szokott fájni a melkasotok,vagy valaha nem fájt edzés miatt mikor nőt a térfogata.
    Másik kérdés.Nekem a testalkatomhoz képest brutális mellizmom van,ez genetika kérdése hogy ennyire fejlődik?
  • Sippie
    #31728
    oké utána olvastam, a kérdés sztornózva :D
  • Sippie
    #31727
    a fehérjéket csak vízben lehet feloldani? vagy mondjuk tejet is lehet használni pl?
  • mogorors
    #31726
    A legújabb vizsgálatok szerint a legjobb a tejsavót kazeinnel kombinálni, így hatásosabb edzés alatt. Persze edzés kell, meg megfelelő étrend. Nincsenek csodaszerek. Meg lehet venni előkevert alakban is a tejsavó-kazein keveréket. www.nutrapump.com/hu/338-AMIX-Micellar-Casein-1000g-.html
  • Neoncsoves
    #31725
    A tejsavó az egyik legpénztárcabarátabb fehérje, és jó. Természetesen munka nélkül nem fog izom rádtelepülni, először rakd rendbe az étrendedet és a fehérjének minimum a felét szilárd ételekből válaszd ki. Bővebben pedig itt: katt
  • batorban
    #31724
    Helló mindenkinek! Szeretnék megkérdezni, hogy mi a tapasztalatatok a tejsávó fehérjével.19 éves vagyok, 185cm, 70kg és szeretnék tömeget növelni. Hallottam, hogy a tejsévó megfelelő, tudtak segíteni véleményekkel?

  • Breki33
    #31723
  • mogorors
    #31722
    Tegnap találtam a FB-on egy céget, mely 72 órás szállítást ígér. A nevük nutrapump.com - van valakinek tapasztalata velük kapcsolatban?
  • Jobrog
    #31721
    Ennyi:Kulbila
  • Sippie
    #31720
    ja az inkább szédülés, hányás nem biztos :D
  • Sippie
    #31719
    leesik a vércukrod
  • oliwwer
    #31718
    Nem kell ahhoz pudingnak lenni :D

    Nekem guggolásnál és felhúzásnál mindig van egy kicsi + szédülés. Olyankor visszadobom a súlyt, rögtön leülök és nyomom a vizet, az áltaban segít.
  • adam46
    #31717
    Nekem általában lábazásnál van hányinger, de akkor ki is hajtom magam. :)
  • Roger6
    #31716
    Igen, a megerőltetéstől is lehet.
  • veszelka
    #31715
    nekem csak szédülés szokott lenni, hányinger még soha..vagy esetleg légszomj, és hirtelen elfogy az erőm a hatodik ismétlés körül :)