33479
12316971501353788406.png
  • Sequoyah
    #15364
    Aki így áll hozzá, azokból úgyse lesz soha semmi, fölösleges foglalkozni vele. A monitorod ennél többet ér:D
  • Roger6
    #15363
    "Neem, sajna messze van a kondi a házamtól (fél óra utazás)" - ne basszál már fel!!!! Fél óra? Jézusom... Nekem is képzeld, gyalog (mivel nincs autóm), és valahogy 12 óra munka után is lemegyek a terembe este 9-kor, hogy nyomjak párat, nem érdekel a fél óra. Ja, mellette egyedül élek, háztartást vezetek, van egy Golden Retrieverem, ami nem kevés törődést igényel, valamint van két partnerem, akikre kell időt szakítani (és akkor még nem beszéltem egyéb szociális dolgokról, mint barátok). Miről is beszélünk? Viszontlátásra.

    "nem tudom megoldani, túl macerás sajna...." - miatökömről beszélsz??? Vizet tenni a shakerba macerás? Komolyan, annyira felbasznak ezek a hsz-ek, hogy mindjárt kivágom a monitort az utcára. Ha a víz hozzáadása a shakerben lévő porhoz meghaladja a szellemi képességed, menjél szépen homokórát építeni. Ne haragudj a paraszt magatartásomért, de ökörséget beszélsz, fogd fel. Ennél már csak az baszott fel jobban, amikor egy csávó megkérdezte tőlem, hogy ha fehérjeport iszik, akkor izmosodik-e tőle edzés nélkül. Igen hülyegyerek...
  • slime001
    #15362
    A Power Protein fehérjekoncentrátum a Jumbo pedig tömegnövelő. Most akkor melyikre van szükséged? De ha e kettő között gondolkozol akkor egyértelműen Jumbo. Ha pedig fehérjét akarsz akkor Scitec Anabolic Whey vagy 100% Whey Protein Professional. Mindkettő nagyon jó termék én is próbáltam már. C-vitamin mellé meg miért ne kéne más? Vegyél 1000-es C-vitamint és mellé Daily One-t szedj vagy ha sok pénzed van és áldozol rá akkor vegyél Multi-X-et mert egyértelműen az a legjobb. Vagy Animal Pack.
  • Sequoyah
    #15361
    Az intenzív intervallum a legjobb zsírégető, úgyhogy hajrá:)
    Akár variálhatod is, a 400, 200, 100 métereket. De ez a 400, 200, 100 méter maximális erőbedobással történjen.
    Egy jó diétával működni fog:)
  • SeanJRRussel
    #15360
    Power proteint nem ajánlom,olcsó húsnak híg a leve.Mikor ettem úgy fosatott meg tiszta szar volt tőle a gyomrom.NEm véletlenül adnak 4kg 11 ért, jobb minőségűből 2kg kerül ennyibe.
    Sztem próbáld ki a 100% Whey-t a Scitec-től.
  • MEdievil
    #15359
    Ha az a cél hogy megszabadulj a zsírrétegtől akkor arra nem az intenzív futás kell, hanem Diéta meg aerob edzés. Szóval inkább legyen az 40-60 perc monoton gyaloglás-kocogás amire figyelni kell hogy ne legyen a pulzus magas 130+. De a legfontosabb akkor is a diéta: bevitt szénhidrát-zsírt lecsökkented fehérjét megnöveled. Csirke+rizs+zöldségek csak hogy a legegyszerűbbet leírjam, amúgy pedig olvass vissza a savioros baromságok után párszor át lett nyálazva a téma érdemes végigolvasni.


    GhostR1der: Most te akkor nem viszel magaddal semmit edzésre? Ne mond már hogy nem bírsz el + fél kiló vizet meg a shakert.. (és akkor még nem is helyben szerzed a vizet ...)
  • Csabesz6
    #15358
    Na, mondjuk ilyet nem terveztem:)
  • dragon11
    #15357
    Szerintem igen, ha diétázol is.=)
  • berto17
    #15356
    sziasztok, itt van ez a 4kg os power protein 11 rugóért, de ott a jumbo 4,4 kg 12 ezerért. szerintettek melyiket érdemesebb választani?
    Amugy C-vitaminon kivul ugy vetem észre más vitamin nem is kell.
  • Csabesz6
    #15355
    Napi 10X400m futás (azaz 4 km) ~25 perc alatt.Ha a hétvégéket leszámítva folyamatosan csinálom, akkor én egy boldog ember leszek ugye?:D
    190cm vagyok, mellé 102 kg, jó 10 kilaj lemehetne szerintem.Nem akarok feltétlen fogyni, csak ezt a kis hájréteget valamennyire megcsonkítani.
  • jazzy
    #15354
    Berakod a shakerbe, a shakert a táskába, a táskát a válladra, a válladat viszed a terembe és megoldva.
  • GhostR1der
    #15353
    Neem, sajna messze van a kondi a házamtól (fél óra utazás), ott nem tudom tartani, mire hazaérek már nem ér sokat...
  • MEdievil
    #15352
    (vizet kell hozzá adni éssss.. ennyi?)
  • GhostR1der
    #15351
    nem tudom megoldani, túl macerás sajna....
  • slime001
    #15350
    http://shop.builder.hu/termekek_list.htm4?szulo=42#127
    Egyébként miért nem jó a "por"?
  • dragon11
    #15349
    kk..^^ lol.
  • GhostR1der
    #15348
  • GhostR1der
    #15347
    Esélyes, hogy találok valahol porhoz hasonló fehérjét tabletta formában?
    Mindegy mi csak ne por... ja meg ne csoki
  • slime001
    #15346
    Szerintem csak 30 évesen kezdd el, túl veszélyes ne kockáztass!!
  • dragon11
    #15345
    14évesen nem merem elkezdeni..=) illetve nyáron toltam 2hónapot... de szóltatok időben..=)

    Szerintetek ha 16leszek, akkor kockáztassak, vagy akkor várjak még 1évet és 17évesen már kezdhetem bőven, nem ?
  • Aquir
    #15344
    ő egy kicsit korábban elkezdte (elkezdették vele :| )

  • Stelk0
    #15343
    Antivir majd elnefelts beszámolni a crea-bpmbról
  • dragon11
    #15342
    Persze.. de fekvőtámasszal erőnlétbe tudod hozni magad és aztán előkapod a súlyzókat..=)
  • Retsu
    #15341
    A fekvőzés bizonyos mértékig nagyon jo tud lenni. Volt osztálytársam rengeteget fejlődött pár év alatt lényegében csak azt nyomta, mellé 1 kis bicepsz, vállat, de csak néztem hogy mi lett a gyerekből :D Persze nyilván ahhoz képest, amilyen vézna volt, volt csak látványos a fejlődés. Szal az én végkövetkeztetésem: príma a fekvő ha az általános erőnlétet akarjuk fejleszteni, "formába kerulni". Viszont ha vki komolyabb eredményeket akar, ahhoz komolyabb edzést is kell csinálnia.
  • dragon11
    #15340
    Fekvőzni nehéz, de attól erősödsz rendesen.=)

    Cafat: Nem mondanám így ki..=)
  • SeanJRRussel
    #15339
    Sztem jobban is fejlődsz mint gépekkel.Igaz nehezebb húzóckodni meg tolóckódni de hát nah.Ezt már linkeltem régebben,de érdemes megnézni.

    24hr ghetto workout
  • Sequoyah
    #15338
    A saját súlyos edzések azért egész mások e tekintetben, mint a súlyzózás.
    De fiatalon más szempontok szerint is inkább a saját súlyos edzést erőltetném. Az sokkal jobb alap erőnlétet ad. Specializálódni a súlyzózás/testépítés felé akkor érdemes, ha ez az alap már megvan.
  • DAcafat
    #15337
    Nem tudom miért kell igy fosni hogy megálltok a növekedésben 13-14 évesen nyugodtan lehet edzeni max ilyen 40-50kgval esetleg ha nagyon fostok nem kell függölegesbe terhelni a gerincet.
    Ha nem mozogtok akkor meg sorvadás lesz.
    Én 14évesen jártam atlétika,karate edzésekre szarrá gyötörtem a testem és mégis 187cm vagyok 22évesen.
  • plck
    #15336
    Savior ugye ezt viccnek szántad:D
  • MEdievil
    #15335
    Esetleg valami átmenet a végletek között?
    Kezdőknek inkább a magasabb szabályos ismétlések kisebb súllyal a megfelelő szerintem. 12-20 ismétlés akkora súlyokkal amit még szabályosan meg tudsz csinálni. Később amikor már kialakul a megfelelő izomérzet akkor lehet csökkenteni az ismétlést és növelni a súlyokat addig viszont figyelj oda negatív szakaszokra és lassan csináld. Nincs szörnyűbb mint amikor valaki rángatja a súlyokat majd visszaejti.
  • ThisZip
    #15334
    Sziasztok!

    Az lenne a kérdésem, hogy mikor fejlesztem jobban az izmaimat? Hogyha szériázok kevesebb súllyal vagy hogyha azzal a súllyal dolgozok párat amit még elbírok?

    Üdv
  • Lazarus
    #15333
  • berto17
    #15331
    Roman te régen írtad hogy felső mellre vállnapon is nyomsz extrém dölésszögben keretben, amit Rühltöl láttál, sikerült valami fejlödést elérni?
  • iko
    #15330
    Igaz.
  • GhostRider1 #15329
    Mivel megtapasztaltam az érem mindkét oldalát, ezért olyan rálátásom van a témára, ami egy naturálnak nem adatik meg. Soha többet nem kell azt képzelnem, hogy csupán egy karnyújtásnyira vagyok a Mr. Olympia szinttől. Soha nem fogom már azt hinni, hogy a szteroidokkal megszerzett tömeg örökké kitart. És azt sem fogom hinni, hogy a doppingot használók rossz és lusta emberek, akik nulla erőfeszítéssel érnek el sikereket és építenek hatalmas fizikumot. A dopping szerek eszközök, amelyeket egyesek használnak, mások nem. A választás megadatik mindenkinek, de nem a morális karakter fokmérője.
  • dragon11
    #15328
    Nem is kritizáltam Frayer tanácsát, mert sztem jó..;-)
    Most sem akarok és nem is megyek 17éves koromig.;-) addig csak tanulok Tőletek.:)
  • slime001
    #15327
    Te nem akartál rendes terembe menni.
  • dragon11
    #15326
    Szerintem szarkazmusnak szánta.=)

    Frayer anno adott tanácsokat nekem, a sittes módszer..:P szatyrokkal erősödni.. csak azzal gci szar bicepszre edzeni, de vállra tökéletes..
  • csuszi
    #15325
    ha Te elhiszed...
  • Lazarus
    #15324
    Hát amennyi kieget vesz tényleg nem lehet kispályás a keresete :]