33479
12316971501353788406.png
  • Roger6
    #15404
    Heyles Uram, helyes. Kaja az első!
  • Jamirofan89
    #15403
    okés.végülis az a napi fél kilónyi hús sem occsó szóval nem kéne fölöslegesen szórni a pénzt,ha az elején csak jó kajára lesz szükségem.
  • Roger6
    #15402
    Nagyon jól látod, az evés a lényeg, és nem az, hogy a whey pro mellé nyomatsz-e crea bomb-ot, vagy mégsem. Ha nincs elég kaja, kidobott pénz lesz a fehérje és a kreatin is, de tőlem ott szórod el a pénzed, ahol akarod. Csirke + rizs. Kész. Az első egy, másfél évben majdnem hogy ablakon kidobott pénz lesz a táplálékkiegészítőkre szánt összeg. Na mindegy, nem akartam okoskodni.
  • Jamirofan89
    #15401
    tudom,hogy nem a whey protein a lényeg hanem az evés.
    mert például van olyan aki 1 év alatt kitartó edzéssel látszólag keveset ér el és van aki fél év alatt hihetetlen eredményt ér el.ezért kéne kiegészíteni még valamivel a Whey-t csak fogalmam sincs mivel.
    crea bomb?
  • Roger6
    #15400
    Nem a Whey Protein a lényeg, fogjátok már fel...
  • Jamirofan89
    #15399
    igaz kretén kérdés :D de nem baj.ilyen végeredmény szeretnék majd úgy hogy kitartónak kell lennem.
  • csuszi
    #15398
    attól függ honnan indulsz komám. de ezek kretén kérdések, csináld aztán fejlődsz, de átlagos esetben a válasz simán nem.
  • Jamirofan89
    #15397
    Lehetséges whey proteinnel 1 v 1,5 év alatt ilyen eredményre szert tenni?

    Persze nem vagyok türelmetlen.Az se érdekel ha 2 v 3 év csak kíváncsiságból kérdem
  • dragon11
    #15396
    hehe
  • csuszi
    #15395
    látom megint villog a profizmus idebenn...
  • plck
    #15394
    én személyszerint a 6X8 híve vagyok, vagy 4X12
  • cargame
    #15393
    8X3 nak semmi ertelme sztem.
  • cargame
    #15392
    4X6 biztos de vard meg a profikat is.
  • berto17
    #15391
    HA valaki ért hozzá segitsen pls, erő izömtömegnöveléshez mia legideálisáabb? 4x6? 8x3? Itt szeritnem huyleség amit irnak:http://www.tesztoszteron.hu/emagazin_01_37_kld_008_szett_biblia.php
  • cargame
    #15390
    Azt csinalom meg meg 3 gyakorlatot azon kivul lassan 4 honapja, vegulis meg is van az eredmenye, csak teruletileg kene meg terjeszkedjen :P
  • Lazarus
    #15389
    Persze, hiszen zárt térben kisebb területen van a melled. :P De ha már amúgyis megvetted a bérleted, a helyedben fekvenyomást csinálnék.
  • cargame
    #15388
    Akkor potyara jarok le terembe ezek szerint?
  • Lazarus
    #15387
    Szabadtéri gyakorlatokkal
  • cargame
    #15386
    hello
    Főleg melyik gyakorlatokkal lehet elérni, hogy a mellem nagyobb területen legyen :P remélem érthető a kérdés. Nem az, h minél vastagabb vagy is ez is de az is , h nagyobb területen legyen.
  • Stelk0
    #15385
    Slime001 hol tartasz a crea-bomb-nál eredmény észrevétel stb?
  • Roger6
    #15384
    Na legyen OFF vége. Ha gondod van, PM-ben rinyálhatsz.
  • sapkafej
    #15383
    hát, nem. ilyenek a fórumok
  • Roger6
    #15382
    Na most neked aztán muszáj volt megszólalnod, nem bírtad volna ki csöndben.
  • sapkafej
    #15381
    minek humorizálsz, ha nincs humorhoz érzéked?
  • Roger6
    #15380
    Amúgy nem tehetek róla, ha ennyi agyilag korlátolt ember tud olvasni, értelmezni meg nem. Szóval ne hárítsd rám a dolgot. Felháborodva pedig azon vagyok, hogy nem képesek felfogni azokat a szavakat, amiket odaírtam. Pedig nem nehéz, egy-két kivételtől eltekintve mindenki felfogta. Azt pedig kérlek ne várd el tőlem, hogy egy-két ilyen lúzer miatt átírjam a dolgot.
  • Rash87
    #15379
    Amúgy ebbe csak az a vicces, hogy már nem első alkalommal eljátszod ezt,hogy valaki felhozza a felsoroltakat,amiket írtál,aztán meg még te vagy felháborodva, hogy még is miért... :D Attól függetlenül h oda van írva,h kamu. Szal azért kicsit élvezed is ezt a helyzetet, mert akk nem hagynád úgy.
  • Roger6
    #15378
    "El se olvastam az adatlapodat" - igen? Akkor honnan jött a drogok, kurvák? Te vagy az új Uri Geller? Ezt hívják úgy, hogy FAIL. Szóval nincs miről beszélnünk, köszönöm szépen.
  • slime001
    #15377
    Te meg ilyen hülye vagy, hogy azt hitted komolyan írom? El se olvastam az adatlapodat. Nem kell idegbetegnek lenni egyből. Nyugi!:)
  • berto17
    #15376
    Azért JUmbo vagy Power mert max 12 ronygot áldoznék tápkiegre, tömegelni akarok mindenkép. A JUmboval az a baj hogy az a 4 kg is igen hamar elfogyna. NIncs pénzem mult-x-re, talán Vitabolic-ot veszeka Biotechtol.
  • MEdievil
    #15375
    ha "fogyózol"/keveset eszel akkor szinte csak izmot veszítesz... Diétával (+aerob) lehet leadni a zsírt de természetesen ha hatékonyan akarod akkor szintén veszítesz egy kevés izomtömeget viszont azt diéta után relatíve hamar vissza lehet szerezni. Sportolni ilyenkor is ugyanúgy kell.
  • poruljartal
    #15374
    srácok! az mennyire igaz, hogy ha az ember fogyózik, vagy kevesebbet eszik, vagy odafigyel, akkor az izomból is fogy, nem csak a zsírból?

    ill. ha emellet sportol az ember akkor megtartja az izomtömbeget?
  • Panzermeyer
    #15373
    Diétában a mégtöbb fehérje miatt teljesen jó. Használtam tömegelésben is, de rá kellett jönnöm, h arra alkalmatlan.
  • Retsu
    #15372
    Eleinte én is idegenkedtem a powertől, de végső soron azt kell mondjam meg vagyok vele elégedve. Tudom, hogy nem a legcsúcsabb, meg hogy izolátum jobb lenne mint 1 keverék, de azért elmegy.
  • dragon11
    #15371
    Szerintem is.
  • SeanJRRussel
    #15370
    Van élet
  • Roger6
    #15369
    Te meg nagyon tudsz olvasni... Ha végigolvastad volna a bemutatkozásomat, nem lennél ennyire hülye. De tudod mit? Kiemelem neked a lényeget:
    " Hobby: Kurvák, drog, motor, gitár, fotózás, piálás, olvasás. - és volt olyan lúzer, aki már komolyan vette ezeket ! Lazíts ember! Nem kell mindent elhinni, amit leírnak! Komolyan pedig: testépítés." - a kiemelt rész pont az ilyen olvasni nem tudó, vagy agyilag korlátolt embereknek szól mint te. Ja, és ki emleget szteroidot? Mondjuk az már kiderült, hogy olvasni nem tudsz...
  • slime001
    #15368
    Pf ez a testépítő életmód. Drogok, kurvák, szteroidok!!44
  • Roger6
    #15367
    Bővebben: nem kerül pénzbe, mint a barátnő.
  • SeanJRRussel
    #15366
    " valamint van két partnerem"-ez fejtsd már ki bővebben
  • Roger6
    #15365