33479
12316971501353788406.png
  • savior
    #15565
    csuszi: vetkozz le, allj fel labra, a pocsodre pedig akassz egy tablat a neveddel. van ra fel perced. ha nem jon a kep, akkor te egy tundibundi homokos vagy.

    komolyra forditva a szot: schobert norbi a koverek egy csoportjat celozta meg, ezert mondja azt amit. neki ez uzlet, es lathatoan el is eri a celt vele. en meg mast tapasztalok, mast mondok.
    azert bringaztam sokat, mert egyreszt raertem, masreszt fogyni akartam, harmad reszt pedig kivancsi voltam, hogy mennyire eredmenyes. tudod ti ott buktok el mindent, hogy elkezdtek egyszerre tobbfele dolgot csinalni. pl dieta+edzes+aerob. a vegeredmeny mi lesz? hat a fogyas. de ez nem jelenti azt, hogy a szobabiciklizes hatasos modszer. a fogyas a dieta es az edzestol kovetkezik be. na ezert kell kulon tesztelni mindent es nem egyszerre. a szobabicikli 2 dologra jo: a derektol lefele levo izmok tuledzese es a viz kiszoritasa.(gondold csak el mi lenne, ha minden nap 45 perc aerob edzest vegeznel a karodra vagy a melledre. szerinted tudnat oket sulyzozassal novelni?)
    a koverek gral lovagja meg azert vagyok mert ismerek sok kover embert es meglepoen jofejek. nem mind, de sok kozuluk. az edzeni jaro matchokrol sajnos ugyanezt mar nem tudom elmondani.
  • csuszi
    #15564
    :) schorbert norbi nem mondja hogy a kövérség egészséges. hogy naponta 6-8 óra bringával akar fogyni. tényleg te miért bringáztál annyit? mi célból? miért frusztrál téged ez a topik? miért véded a kövérséget egészség szempontjából? miért vagy a kövérek grál lovagja? miért vagy kretén és hülye?
    utolsó kérdés költői...
    képt. egy olyat, hogy legyen ráírva egy lapra amit tartasz, hogy sg.hu csuszinak...thx. és nem több óra múlva, hogy valakit megkérsz legyen a barid és álljon helyetted modellt.
    és ha azon nem vagy dagadt, ünnepélyesen elnézést kérek. minden topiclátogató szeme láttára, kibaszott nagy betűkkel. van rá 30perced, siess keríts egy normális külsejű férfiembert.
  • savior
    #15563
    magyarul soha nem irtam le ide hogy kover vagyok. csak beszeltem a koverekrol, ami alapjan te belemagyaraztad, hogy ez az vagyok. hazudtal.
    schobert norbi is beszel a koverekrol, akkor szerinted o is kover?
    hagyatkozz mar a tenyekre es ne hazudozz masokrol, mert a vegen meg rolad is fognak.
  • csuszi
    #15562
    nem volt nehéz kikövetkeztetni a kövér emberek egészségesek, a kövér embereket nem szabadna lenéznünk, a kövér emberek azért érzik magukat szarul mert a média ezt sugallja, frusztrált beírásaidból, illetve amikor megosztottad zseniális tapasztalatodat egy látogatóval (szerintem azóta bottal üthetjük a nyomát), hogy Te úgy próbáltál fogyni, hogy naponta 6-8 órát bringáztál, és az szar, ki se próbálja. többen ledagadtoztak, de te nem azt írtad hogy nem is vagyok dagadt, hanem hogy milyen gecik hogy ledagadtoznak...brühhüühhüü. ez a 3 szerintem füstölgő puskacső;) de mit is várnék a kabalaállatunktól. te így vagy jó, üde színfoltja vagy az elmegyógyintézetnek.
    ne haragudj ha nem pontosan idézek, a több tucat idióta beírásodból, nincs kedvem végignyálazni a sok oldalnyi hülyeséged.
  • savior
    #15561
    idezd mar be legyszives ahol arrol irok hogy dagadt vagyok. csak a tisztanlatas vegett. koszonom.
  • Roger6
    #15560
    Teljesen egyetértek veled!
  • csuszi
    #15559
    dehogy. utóbbi 3 évben figyelek, csak diétában.
  • csuszi
    #15558
    mert mindketten kamugépek. szerintem beteges szinten. a múltkor még ez a zseniális savior dagadt volt, és épp azt vitatta meg egy látogatóval, hogy mennyire szar a napi 6!!! óra aerob, mert semmit nem fogyott.
    frayer meg havi 5 millát keres, meg feltalálja a mindent elsöprő tömörítő eljárást, és kioktatta a kajak-kenu válogatott edzésmódszerét, mit nekem több tucat olimpia és vb cím.

    savior: go usa, ott megértenek.

    persze ha valaki belökné hogy linkeljen magáról képet, úgy járna a topic mint frayer esetében, jönne egy fake kép. oszt jónapot.
  • Jamirofan89
    #15557
    Csuszi ha megengeded megkérdezném,hogy te a kezdetektől egy hardcore napi x kimért étkezéses diétán voltál?
  • SeanJRRussel
    #15556
    Nekem Savior egy kicsit Frayerre hasonlít,ő is mindig mindent jobban tudott.

    Amúgy nekem is van egy oylan ismerősöm,aki 16 évesen 180kg val guggolt sorra nyerte a versenyeket és amikor 18 évesen nem válogatták be az olimpiai válogatottba (súlyemelésről beszélek) akkor beleszart az egészbe és abbahagyta.A srác a mai napig veri a bajnokokat súlyokban.
  • savior
    #15555
    egyebkent volt eleg izmos cigany edzotarsam is (mellem valahogy mindig a tehetseges edzotarsak jutottak). jok voltak az izomformai, mind meretre, mind pedig alakra. ero is volt benne, mert 80 kilosan 180at guggolt es 140et nyomott fekve, mindezt fel ev egyutt edzes utan, minimalis penzbol. csak valahogy o is beleutalt az egeszbe, mert nemhogy nem voltak hajlandoak versenyzot csinalni belole, hanem meg az edzoteremben sem lattak szivesen.
  • jazzy
    #15553
    Most mondanám, hogy menj Amerikába, de nem jó, ott is van net.
    Amúgy hiányoztál, de csak óvatosan.
  • savior
    #15552
    amugy hihetetlen hogy 1 ertelmes mondatot nem tudtok intezni az iranyomba. direkt szivattok?
  • dragon11
    #15551
    jujj:D
  • savior
    #15550
    de amugy edzotarsam is volt olyan, aki 17 eves kora korul 1-2 ev edzes utan olyan testalkattal birt, hogy az ifi mezonyben hulyere vert volna mindenkit. ennek ellenere a kutya nem volt hajlando foglalkozni vele. mit er igy ez a sport? miert nem foglalkoznak a tehetsegekkel? amerikaban az ilyen emberekert olnenek a klubbok, itt meg a haverokon meg a rokonokon kivul mindenki mas levan szarva.
  • savior
    #15549
    amugy neztem kepeket a jelenlegi magyar elit-rol, amiken meg mint amator voltak lathatoak. az a helyzet hogy hozzam kepest nevetsegesen neztek ki. szoval tenyleg nem ertem a dolgot.
  • savior
    #15548
    "mert beleesik a kezed a bilibe."
    igy mar plane nem ertem a dolgot. ezek szerint ez a teljesitmeny peldatlan meg szerinted is.
    kathi bela jut errol eszembe, aki 150 kilosan megkerdezte: mekkorara nojjek meg hogy vegre tamogasson valaki?
  • csuszi
    #15547
    és igen, örvendjetek mind topiclakók, megjelent újra kabalaállatunk. kicsit, hülye, kicsit retard, de a mienk.
  • csuszi
    #15546
    mert beleesik a kezed a bilibe.
  • plck
    #15545
    "csoffadt kis pocsokbol"-Hát én is ilyen vagyok de figyeld meg leszek nagyobb nálad
  • savior
    #15544
    az mitol van, hogy szendvicseket eszem, boven 100 kilo felett van a testsulyom, 2 db 10kg-os sulyzoval edzem, 45+ a karom es a vadlim, az osszes tobbi izmom ezzel aranyos, mar evekkel ezelott is olyan teststrukturam volna, amivel versenyt nyerhettem volna, tudok mindent az edzesrol, meglehetosen magas a kommunikacios keszsegem, jokepu vagyok es megsem belolem csinalnak testepitot, hanem azokbol a csoffadt kis pocsokbol, akik meg a 40es kart is csak szteroiddal meg havi 100k forinttal tudjak osszehozni?
  • dragon11
    #15543
    Akkor lehet Russel annyi.
  • jazzy
    #15542
    én 176al szerénykedek
  • dragon11
    #15541
    Nem te vagy 197cm?:D
  • jazzy
    #15540
    és mármost magasabb vagy nálam
  • dragon11
    #15539
    Értem. Akkor hanyagolom, ahogyan tanácsoltad, mert még csak 179vagyok kb.. és 190 szeretnék lenni.:)

    de attól figyelemmel kísérem a topikot, h amikor elkezdem, jól menjen.:)
  • csuszi
    #15538
    na. pedig leírtam már egyszer, eltűnt rohadna meg.
    8 rugó, az jelenleg az én hentesemnél 8 kg csirke. 1 hónapra 250g csirke naponta. az eddigi kajálásod mellé bedobod és bőven jó vagy. inkább ez, mint bármilyen kiegészítő. jobb, olcsóbb mint a porok.
    elkezdés: célfüggő, ha már elérted a magasságot amit szeretnél, bármit csinálhatsz, max nem nősz tovább. ha viszont nem, akkor én hanyagolnám. kibírod ezt a 2-3 évet.
  • Tyler1
    #15537
    igen ettől tartottam én is!

    thx a válaszokat mindenkinek :)
  • Retsu
    #15536
    *ha rendesen edzel
  • Retsu
    #15535
    Nem csak hogy nagyobb hangsúlyt fektet, de az a fajta végrehajtás veszélyes lehet, főleg ha nagyobb súlyokrol van szo. Azt tudom mondani, hogy az alsomellet minden mellgyakorlat megedzi, bizonyos mértékig még a felsőmellfejlesztőnek tartott ferdepados nyomás is, szoval nem kell aggodni. Ha rendesen , idővel kiegyenlítődnek az ilyen aprobb eltérések.
  • SeanJRRussel
    #15534
    Sztem felejtsd el mert abból sérülés is lehet.a rudat fekvenyomásnál a bimbódhoz kell engedni.
  • Tyler1
    #15533
    és fevenyomásnál, ha lentebb(hasfelé) engedem a rudat? azt mondták h az is jó, de sztem az már nagyobb hangsúlyt fektet a váll használatra...
  • plck
    #15532
    Az szép Sean:D
  • Redvin
    #15531
    Meg tolodzkodassal, csak kicsit szelesebben kell fogni, mert ha tul kozel vannak, akkor inkabb tricepszre megy.
  • SeanJRRussel
    #15530
    Hát talán áthúzással.Meg a lepkédet is dolgozza.
  • Tyler1
    #15529
    mell alsó részét lehet negatívpad nélküli gyakorlattal edzeni???
  • SeanJRRussel
    #15528
    Én a 20kg-s rúddal kezdtem nyomogatni és 1,5 év alatt meglett a 100
  • dragon11
    #15527
    Semmi gáz.. ráér..=) köszi még1x.:D

    Hja, kiegészíteném.. kitartó és türelmes is vagyok, tehát nem a jövő heti strandra jajj jól nézzek ki típus..:) tehát komolyan gondolom.. heti 3x meg szakítok 1órát arra, hogy jól nézzek ki..=)

    Nyáron toltam, meg lett az eredménye amúgy, pedig csak tojáson éltem kb meg gabonapehely+tej és normál kaja.:)
  • csuszi
    #15526
    bassza meg leírtam és nem küldtem el? kurva élet....
    most nincs időm, de nem sokára válaszolok. pedig eskü leírtam, nem tudom mi lett vele...
  • jazzy
    #15525
    Te meg jól kész vagy ember