33479
12316971501353788406.png
  • DarkHorSe
    #31794
    Hat van olyan is hogy diszno, meg marha, esetleg mas szarnyas allatok. Meg van valami ami a vizben uszik, de nem jut eszembe a neve. Nem a krokodil :P
  • Sippie
    #31793
    jöhetnek még tippek nyugodtan :)
  • Tyler1
    #31792
    Nem, D.J. nem is járt M.o.-n, nem is szüneteltették a jegy eladást, nincs is 45 kilós súlyzójuk, csak ez a rohadt hazudozós Blicck találta ki az egészet a Flex tulajára hivatkozva, hogy az ország döbbenten olvasson ilyen edzőtermi élménybeszámolóról.

    Kurva hihetetlen sztori, ki az a hülye aki ilyet elmer hinni Dvéndzsonzonról, de csak mert a Blikk írta meg, ha Bunny készített volna interjút Szedlacskóval, akkor az már vérezne a hitelességtől.

  • Roger6
    #31791
    Azért ennél jóval több fehérjeforrás létezik, mint amit leírtál.
  • Sippie
    #31790
    annyi fehérjét nem tudok bevinni. Tejet alapból nem iszok, még ha az nem is éppen minőségi fehérje, tojást sem zabálhatok reggeltől estig :D heti 2x-3x megy csirkemell, a többi napokon valamivel azért pótolni kell :)
  • DarkHorSe
    #31789
    Nem kotelezo, en szeretek zabalni helyette :D
  • Sippie
    #31788
    ohh shit, akkor mehet napi 2x legalább a fehérje :D
    thx
  • DarkHorSe
    #31787
    Hát kétlen hogy energiákat hagyott volna ott a szikla :D Blikket komolyan venni, szerintem anyjukat is eladnak hogy tobben olvassak azt a szart.
  • DarkHorSe
    #31786
    5g tskg szenhidrat, 2 tskg feherje (vagy tobb) En reggelihez eszem, meg edzes utan. Mondjuk kulonosebben nem szamolgatok
  • Roger6
    #31785
    Melyik része nem igaz?
  • Sippie
    #31784
    Tulajdonképpen most mennyi az ajánlott fehérje bevitel napi szinten?
    Testsúlyonként fél gram, 1g, 2g? Vagy az edzés fajtájától is függ ez? Az a baj hogy mindenhol mást írnak, testépítőknél 2-3g van, de azért olyan szinten nem nyomom. Ki hogyan használja?
  • DarkHorSe
    #31783
    Te kajak elhiszed azt amit a blikken olvasol? de KAJAK?? :d
    megvalaszolhatod ha akarod
  • DarkHorSe
    #31782
    Nagyon ugyesen sikerult osszekapcsolnod a kettot, kapsz erte egy pirospontot.
  • Tyler1
    #31781
    Te kajak ennyire buta vagy, mint aminek itt általában előadod magad, vagy csak megjátszod?
    (költői kérdés, nem kell megválaszolni)
  • Roger6
    #31780
    Elég érdekes egy olyan embert a hitelességről pofázni hallani, aki eladja saját accját pénzért (WoT), aztán féreg módon visszaveszi, hogy újra eladhassa pénzért, ezzel több embert megkárosítva.
  • DarkHorSe
    #31779
    mert aztan a blikk annyira hiteles :D johogy nem a kiskegyedrol linkelsz cikket
  • Roger6
    #31778
    " Ő mindig visszatette a helyére a súlyokat, és használat után letörölte a padot." - ami ugye sokaknak nehezére esik. Mert felemelni, kinyomni (jobb esetben) ki tudja az átlag gyúrós, de visszarakni azt nem. Meg ezt valami megalázó dolognak tartják, hogy visszacipeljék a használati tárgyakat.
  • Tyler1
    #31777
    Megszólalt Dwayne Johnson magyar edzőpartnere

    Hollywoodi szuperceleb volta ellenére is különb, mint az átlag nagyarcú magyar kondipatkány.
  • setuh
    #31776
  • Roger6
    #31775
    Párszor voltam, nekem drága. A gépek jók, minden zsír új(nak néz ki), de majdnem nyilvánosan meglincseltek, amikor elővettem a magnéziát, mert hát "az koszol", és takarítani kéne. Mert egy edzőterem aljára tényleg szőnyeg kell... Vagy mi az. A csajoknak van külön terem, szóval a lányok száma elhanyagolható a nagy teremben. Reggel 6-tól éjfélig van nyitva.

    Összességében pozitív volt, a negatívum az ár, és talán a közösség, aki akkor ott volt. Bár nyilván rossz időben mentem.
  • hungary27
    #31774
    Valaki jár a győri speedfit-be?
  • Neoncsoves
    #31773
    Scitec, Myprotein, stb..
  • Darth Sith
    #31772
    1 tejsavó.
  • setuh
    #31771
    Sziasztok!

    Ajanalanatok egy tejsavot?
  • Sippie
    #31770
  • Neoncsoves
    #31769
    Az ilyen idióták ha belehalnának, nem lenne a föld semmivel sem kevesebb szerintem. Tipikus kis gyökér aki az interneten akar feszíteni, ezért felpakol annyi súlyt amennyit még életében nem nyomott ki, lerakja a kamerát és még segítőt se hív magának (tudom, ott a safety bar, de bármilyen modern szerkentyűről is van szó, szerintem az adja a 100% biztonság érzetet ha valaki áll feletted), aztán beszopja a hatalmas pélót. Rengeteg haverom van lent a teremben, akik 100 kiló fölött nyomogatnak, még is mindegyikőjüknél van segítő már 80 kiló fölött... Az emberi hülyeség határtalan....
  • The Protector
    #31768
    A tarkóját fájlalja pedig a gigáját törhette volna el és instant fulladásos halál.
  • Roger6
    #31767
    Ez szintén nem jött össze.

  • Mor3llo
    #31766
    tudom, hogy sérülésveszélyes az ilyen, de kurva poén a vége :D
    Amúgy találó a videó címe...
  • Roger6
    #31765
    Hát ez nem jött össze:
  • mogorors
    #31764
    Ez http://www.nutrapump.com/hu/474-AMIX-Anabolic-Monster-Whey.html és ez http://www.nutrapump.com/hu/439-AMIX-Monster-Beef-Protein.html között vacilálok, melyik a jobb?
  • Dizson
    #31763
    Én nemrég vettem, és valóban sárga. Előtte más színe volt az biztos, de nem hiszem h. ez fogja meghatározni.
  • Darth Sith
    #31762
    Az orvosok nagy része idióta a táplálkozáshoz, csak nem ismerik el. Menj be egy kórházba, és nézz körül. Az orvosok 80%-a nem kicsit, hanem nagyon túlsúlyos és bűzlik a nikotintól, és a fele még alkoholista is. Én elhiszem, hogy kiválóan műtenek, mert értenek csomó mindenhez, de a táplálkozáshoz általában pont nem.

    Egyébként ez csak nálunk meg keleten van így, nyugati országokban ez teljesen máshogy működik. Itthon tőlem is már többször kérdezte orvos, h szedek e valamit, felsorolom és már majdnem rákezdett, hogy az így meg úgy, de abban a pillanatban leállítottam, hogy ne is folytassa mert ráborítom az asztalt. Míg több ismerősöm mesélte, akik németországban, franciaországban vagy usában élnek, dolgoznak, hogy voltak orvosnál, orvos hasonlóan feltette a kérdést, már megijedtek, hogy ismét ez a kötekedés jön, de láss csodát, ott ezt pozitívumként értékelték, hogy odafigyel a táplálkozására és a tápanyagok megfelelő bevitelése, sőt kiegészíti, rendszeresen mozog stb... Ez csak itthon káros szerintük, pár országgal alrébb hirtelen mindenhol egészségesnek van titulálva. Egyébként nagyon egyszerű erre a válasz, hogy miért. Nyugatabbra, amely országok nem voltak a szovjet érának a tagjai, ott a táplálékkiegészítő piac már 30-40 éve megy. Itthon ez jó ha 10 éve elkezdett beindulni. Rengeteg orvos, akit ma a korházakban látsz, még abban az időben tanult amikor itthon ilyesmi nem is létezett, illetve olyanoktól tanult akik nem is hallottak róla gyakorlatilag, tehát kb 2 generációval le vannak maradva ilyen téren fejben, ezért állnak így hozzá.
    Azt pedig valahol megértem, hogy ilyen alulfizetettség és leterheltség mellett nem igazán van kedvük továbbképezni magukat, így ez nem is fog még változni egy darabig.

    Például külföldi nagyobb sport csapatoknál, lásd NHL, NFL külön tartanak sportorvost és dietetikust. Mert ott már rájöttek arra, hogy a táplálkozástudomány egy önálló szakma, amihez nem értenek az orvosok. És ott a sportorvos elfogadja, hogy ő nem ért hozzá, nem szól bele, csak a sportolók fizikai állapotával foglalkozik, míg az étrendjüket és a kiegészítőket a dietetikus állítja össze. Nálunk mi megy? az orvosok mindenbe beleugatnak, úgy, hogy fogalmuk sincs róla mi az, életükben nem használták de megszakértik.

    Továbbá a dobozok oldalán megadott napi szükséglet 70kg-os, nem mozgó, bérszámfejtőkre van kitalálva. Ha te mondjuk 90kg van, és heti 5x2 órát kőkeményen hányásig edzel, akkor paraszt logikával végig gondolható, hogy cseppet nagyobb dózisra lesz szükséged mindenből. De általában ezt sem sikerül nekik végig gondolna.
  • Renjike
    #31761
    Én is szedtem és nem sárga a kapszula ha jól emlékszem. Semmi bajom nem volt tőle.Hosszútávon sem.
  • Sippie
    #31760
    lehet hogy modern orvos, a neten mutatta meg neki.
    Én is jártam már olyannál, aki google képkeresőben mutogatta, hogy ilyet láttam-e :D
  • veszelka
    #31759
    pont ott volt nála a vitamin doboza?
  • Mor3llo
    #31758
    Még egy kis plusz: tudom, azért a bodybuilder.hu nem egy orvos szakcikk, de gondolom nem írnak azért hatalmas baromságot:
    Mellékhatásai

    "1000 microgrammig, sőt, általában az ajánlott adag 20-szorosáig semmilyen mellékhatás nem jelentkezik. Nagyobb adagokban azonban számos súlyos mellékhatása lehet, pl. túlérzékenységi reakciók, felnőttkori pattanásosodás, bőrkiütések, aritmiás zavarok, a központi idegrendszerrel kapcsolatos tünetek (zsibbadás, szédülés, gyengeség a végtagokban), pajzsmirigy alulműködés, pajzsmirigy adenoma, vékonybél károsodás.

    Hosszú ideig tartó jód túladagolás esetén jódmérgezéssel kell számolni, mely fejfájással, náthával, tüdőödémával, valamint a gégefő illetve a mandulák gyulladásával, gennyesedésével járhat."
  • Mor3llo
    #31757
    http://www.webbeteg.hu/cikkek/endokrin/3066/jodhiany

    "A felesleges mennyiség a vizelettel ürül, de megjelenik a nyálban és az anyatejben is."

    "Magyarországon kívánatos lenne, hogy az emberek kizárólag jódozott sót fogyasszanak. Emellett a terhesség és a serdülés idején javasolt, a legjódhiányosabb területeken élők plusz jóddal való ellátása, napi 100-200 mikrogramm mennyiségben."

    Nem hinném, hogy 150 mikrogramm akkor káros lenne (persze pluszt is viszel be a szervezetbe kajával stb, de a cikk szerint pont, hogy jódhiányos az ország, magyarán nem visz be eleget természetes forrásokból)
  • DarkHorSe
    #31756
    leszarom
  • Dizson
    #31755
    Sziasztok!
    Ismerősöm elment az orvoshoz, mivel rosszullétre, orvérzésre panaszkodott stb. Na de nem is ez a lényeg, hanem az orvos megkérdezte, hogy mit szed. Haverom pedig azt mondta, hogy fehérje, creatine, vitamin. A vitaminnál rákérdezett a doktor úr, hogy mi van benne. Megmutatta a bioteches one a daily-t és azt mondta neki h. a jód, ami miatt sárga a kapszula (100% RDA és 150uq mennyiségben van benne) az túl sok, és pajzsmirigyet teljesen tönkreteszi.

    Most ezek után én nem tudom, mit gondoljak. Tudom, hogy nem kenyerük, hogy egészséges legyél (legtöbbjüknek), de azért mégis laikus vagyok. :/

    Nektek mi a véleményetek erről?