33479
12316971501353788406.png
  • MadRidkA
    #15806
    az milyen lenne ha a suliba MAx Gain Plus ebből vinnék egy adagot és ott innám még bármilyen kaja helyett? mert úgyse tudnék értelmes kaját enni ott
  • MEdievil
    #15805
    Tudom pont ezért írtam: "manapság már közel sem lehet eleget bevinni így"
    Csak azért mert szedsz vitamint is még nem baj ha annyi zöldség (gyümölcs is mehet persze ott a fruktóz miatt óvatosabban) amennyit meg tudsz enni.

    Amúgy az a "vicc" hogy nagyon enyhén foglalkoztál, a valóság még csúnyább ennél.
  • Retsu
    #15804
    Reméltem, hogy így van, kösz a választ!
  • Retsu
    #15803
    Az a gond, hogy régen eleve több vitamin, ásványi anyag volt a zöldségekben, gyumölcsökben. Manapság 1ik az hogy lecsökkent a mennyiség, meg a káros környezeti hatások miatt egyre többet kell bevinni, még átlagos, kulönösebben nem edző embernek is. Orvosbol meg van ilyen is, olyan is. Sajnos legtöbbje a gyogyszerlobbi "szövetségese" finoman fogalmazva. A legtöbben azt mondják, hogy 500 mg felett káros a C. Éshát, vannak akik beveszik. De még az ingyenes egészségugyi lapokban is no komment amit leadnak, szándékosan! Valami ilyen cikk szúrt szemet, hogy a "túl sok vitamin megrövidíti az életet"...
  • MEdievil
    #15802
    Ja még annyit hogy betegség esetén megnövelném viszont nem voltam beteg nagyon rég hogy kipróbálhassam.
  • MEdievil
    #15801
    Én megkíméltem magam és nem is válaszoltam a hülyeségeire :)
    Jazzy szépen törölgeti a baromságokat aztán gondolom megint összeszedi a heti ban adagját amíg ismét vissza nem jön.

    Személy szerint én a 2,5g C vitamint preferálom és azt is elosztva 3 részre 0,5-1-1g. Ügye a fél gramm a multi vitamin reggel aztán délben és este fele még tisztán. Mondjuk ha kimarad valamelyik az sem akkora probléma de így szerintem egész jó. (na meg azért nem kell elfelejteni a természetes forrásokat csak sajnos manapság már közel sem lehet eleget bevinni így.)
  • csuszi
    #15800
    már vitamin témában egyszer "vitatkoztam" vele, reménytelen minden téren, ebben is. az én vezértrollom a főorvos igazgató ídesapám. ő kevesli a multi x vitaminkészletét, mellé + 3-4 g c-t javasol. én meg vagyok olyan otromba barom, hogy nem saviorra hallgatok, hanem rá. szánom bánom, szégyellem:(
  • Sephirot T
    #15799
    Te nem vagy semmi ocsem.Aztan ez mi,elore hajlas?:DDD

  • TVelvet
    #15798
    savior hol edzesz, melyik teremben?
  • MEdievil
    #15797
    A "nagy dózis" jó, bár a multix-et én személy szerint a túl sok vas miatt hanyagolom. Amúgy pedig szerintem manapság minden embernek ennyi lenne az alap vitamin amit be kellene vinni szóval ez a "nagy dózis" meg az rda egy nagy vicc.

    "A C-vitamin tehát valóban különleges: Szent-Györgyi Albert szerint nem is vitaminként, hanem élelmiszerként kellene fogyasztanunk. Azt mondja, tekintsük az aszkorbinsavat háztartási cikknek. Kilós kiszerelésben kellene árusítani, s az üzletekben, egy sorban álljon a cukorral, a liszttel és a sóval. Szent-Györgyi naponta 1 gramm C-vitamint evett 84 éves koráig. Akkor tüdőgyulladás döntötte le a lábáról, s az adagot 1-ről 8 grammra emelte, és hamarosan felépült."

    Azért 84 éves korban a tüdőgyulladás nagyából egyenlő a kaszással és mégis..

    #15793 savior... na én meg azt hittem hogy nálad nem lehet nagyobb troll de jó tudni hogy van egy vezértroll akinek a lábához borulsz amikor már kifogytál a hülyeségből és ellát új "lehetőségekkel".
  • savior
    #15796
    amugy egy fiatal es sportolo szervezet sokkal erosebb, mint egy nem sportolo es oreg. nem ertem, hogy miert gondoljatok, hogy nektek tobb vitaminra van szuksegetek?
  • savior
    #15795
    en nagy dozisu vitamint nem szednek a helyedben.
  • Jamirofan89
    #15794
    úgy tapasztaltam,hogy ettől a rengeteg rízs zabálástól és hústól több energiám van és kipihentebb vagyok.ráadásul már nem is úgy nézek ki a tükörben mint egy darab szar
    lehet egy nap visszanyerem a régi sportember énem? :O

    vettem Multi-X-et is,mert ki vitamin-hiányos ha nem én?
    köszi a bíztatást!
  • savior
    #15793
    ami azt illeti nem errol szol az eletem. van egy kelloen nagy tudasu ember, aki ellat engem hasznos informaciokkal. biztos orul neki, hogy minden forumon szarra fikazzak ezeket.
  • savior
    #15792
    lehet hogy a pelda idiota, de en legalabb nem szar tanacsot adtam.
  • MEdievil
    #15791
    Ő az életét tette föl erre.. csodálod?
  • jazzy
    #15790
    idiótább példákat több évnyi kutatás után is nehéz lenne kitalálni
  • savior
    #15789
    a hatra hajlasrol volt szo. nem az elore hajlasrol, nem a jobbra hajlasrol, nem a balra hajlasrol, nem a fellabon allva porogve csavarva hajlasrol.
  • savior
    #15788
    a ketto ugyanaz.
  • jazzy
    #15787
    Próbáltál már előre hajolni?
  • plck
    #15786
    a talajjal vizszintes?:DNem párhuzamos, bocsi:$
  • savior
    #15785
    amugy fogj a kezedbe egy hurkapalcikat, hogy az a talajjal vizszintes legyen. az egyik ujjaddal kezd el felfele nyomni a veget. egy darabig hajlik, aztan egyszercsak eltorik. a gerinc is ilyen.
  • savior
    #15784
    sulyemeloknel ez egy technika volt regen, hogy lokesnel nagyon hatrahajoltak. azota ezt biztonsagi okokbol mar nem engedik. a hiperhajlitasnal ugyanez a helyzet, csak a suly kisebb, de ugye a teherbirokepesseg is alacsonyabb.
  • jazzy
    #15783
    Semmi gond nincsen vele ha hátrahajlik vízszintesen túlra szerintem / tudomásom szerint.
    Jól be kell melegíteni és addig hátramenni ameddig nem kellemetlen.
  • Retsu
    #15782
    Ha már szoba kerult a hiper, én régebben csináltam, de úgy, hogy a hát hátrahajlott, vízszintesen túlra. Aztán olvastam hogy vki úgy van vele hogy ez veszélyes lehet hosszútávon, ha túlfeszítik a gerincet. Én nem hinném, mivel akkor a régebbi gyakorlatok, mint a hátrahajlás, klasszikus híd is túlfeszítené ennyi erővel. Ki mit gondol erről?
  • Retsu
    #15781
    Akkor inkább az egyenes padot ajánlom, esetleg amit vmennyire lehet dönteni pozitívan. Negatív padot feleslegesnek tartom kezdők, de még a haladok számára is. Versenyszinten már van értelme probálkozni vele, de addig...
  • savior
    #15780
    jobban jarsz akkor egy egyenes pad + rud + tarcsak. megjobban 2 db egykezes sulyzoval.
  • SeanJRRussel
    #15779
    Ne kíméld!!
  • 16gaborm
    #15778
    Akkor zsírégetés magyarul
  • sapkafej
    #15777
    alakformálás? olyan nincs
  • 16gaborm
    #15776
    Hát egykis alakformálásra kellene a gép,meg utána egykis gyúrásra úgymond!
    Szóval nem profi testépítő számára lenne a gép véve
  • jazzy
    #15775
    akkor hiperhajlításról nyilván még életedben nem hallottál
  • savior
    #15774
    amugy kivetel nelkul minden gyakorlat szar, ahol a fej lentebb van, mint a felsotest.
  • savior
    #15773
    olyasmire gondoltam, hogy van e egyenes padja, egykezes sulyzoja, jar e terembe edzeni, csak az also mellet akarja edzeni vagy mast is?
  • Lazarus
    #15772
    Vádlizni
  • savior
    #15771
    attol fugg mihez kell?
  • Jamirofan89
    #15770
    "másrészt elmenne a kedvem is az élettől ha napi fél kg csirkét megennék hosszútávon minden egyes nap."

    bárcsak ilyen egyszerű lenne fél kg hús még nekem is kevés. mellette be kell vinni a sok szénhidrátot is és amint elfogy a tányéradról a hús utána jön csak a szar része.
  • 16gaborm
    #15769
    Bocsi.......
  • 16gaborm
    #15768


    Ehhez a negatív fekpadhoz mit szóltok?
    Felüléseket is lehetne ezen csinálni nem?
  • Roger6
    #15767
    Imádom a csirkét, nekem nem lesz gondom vele soha.