33479
12316971501353788406.png
  • csuszi
    #15874
    :):):):):):):):) geci ez kurva jó volt.:D
  • MEdievil
    #15873
    sajnos csak itt xD



    Amúgy gondos etetéssel és törődéssel nézzétek mekkora trollt sikerült felnevelnünk Büszkesége lehetne akármelyik topiknak. Amúgy megfigyeltétek hogy hosszútávon minden troll csak magányosan tud megmaradni egy helyen? Ha több is van akkor is felváltva de igazából hosszútávon csak egy maradhat.
  • SeanJRRussel
    #15872
    Gyereknek van arca meg önbizalma rendesen.....
  • jazzy
    #15871
    © savior

    coleman ugy probalja majd beadni a dolgot, hogy o talalta ki, de ez nem igaz. amugy lehet hogy en is ettol a latnoktol kaptam az edzestervet. nem gondolkoztam rajta semmit, csak ugy egyszeruen megjelent a fejemben.

    ezt nem akartam kitörölni úgyhogy megörökítem ezt is az utókornak
  • TVelvet
    #15870
    you are the hero, you are the heeeroooo!
  • Sephirot T
    #15869
    :DASASDASDSAD
    Ez már beteges sztem orvoshoz kellene fordulnod
  • SeanJRRussel
    #15864
    Coleman valószínűleg nem cikkekből nézi ki az edzéstervét és nem is a netről szedi.Pontosan tudja,hogy mi kel a testének,illetve hogy melyik izomcsoportját mennyire kell edzenie....
  • csuszi
    #15861
    :D:D:D:D most mé vagy ilyen? szerintem teljesen reális:(
  • savior
    #15860
    miert nem neztek ki a magyarokbol semmit?
  • jazzy
    #15859
    © savior
    az edzestervemet meg ugy fikazd, hogy 1 even belul a profik ezzel fognak edzeni. nem csak itt, hanem amerikaban is.

    ezt azért meghagynám az utókornak
  • csuszi
    #15858
    bunkó vagy, nem érted meg a benne rejlő zsenit. nem is beszélek veled többet, megyek inkább savior a lángoszlop (segítek savior te nagymagyar, ez Petőfi) után.
  • MEdievil
    #15857
    ki kellett hagynia egy napot nemrég már azt hittem beteg vagy valami azt pótolja be
  • csuszi
    #15855
    THE MAGICAL TEA-MAN.
    a trollunk, kabalaállatunk új nevet kapott.

    de le merem fogadni, hogy megint jazzy aludt el, nem vitte ki pisilni, és azért gerjedt ma így be...
  • MEdievil
    #15854
    Nos, neki pontosan az okoz örömet ami a kis 3 éveseknek amikor szétrugdossák a másik homokvárát. Ő soha nem tud létrehozni hasonlót és kurva irigy rá. Az élete és ő maga egy nagy szánalom ezért itt próbálja kiélni magát és miközben azt próbálja bemesélni magának hogy ő a világ közepe és csak egy játék amit nem vesz komolyan csak beleköt másokba. Csakhogy ez komoly számára akár akarja akár nem, és ezért érzi is, hogy szánalmas de ha még ennyi se lenne akkor tényleg semmit nem tudna felmutatni lefekvés előtt amit elért.
  • csuszi
    #15853
    már megint ez a cifra távolbalátás. te amúgy egy igazi mágus vagy:)
    magical tea-man:) a forradalmi "hányástmegkellenni" edzésmódszer kitalálója, nobel díj várományos, súlykitartás gyakorlat atyja, vitamin szar, kövér ember egészséges tudományos publikációk szerzője.
  • Roger6
    #15852
    Az a legjobb benned, hogy te jobban tudod, mit csinál a másik ember, mint saját maga. Ez valami fantasztikus. Ezzel elmehetnél ilyen jósnőnek is vazze, azok se találják el soha jövőt (sem a múltat).
  • csuszi
    #15851
    majd szólj, ha usa-ban a te zseniális edzésmódszered szerint edzenek és közben teát iszogatnak:):):) küldöm a zsetont, rohadjak meg ha nem adok neked ezért 1 millát. igaz az én sikerélmény szegény életemben hogyan szedek össze annyi pénzt? jaj várj, most is van annyi :(
  • csuszi
    #15848
    :D
    majd jönnek a többiek, és elmondják kivel értenek egyet, hacsak nem törli jazzy a hozzászólásokat. de látom előre, te vagy a meg nem értett zseni, és itt mindenki fasz. kíváncsi vagyok, a perpetuum mobile-t mikor találod fel.
  • csuszi
    #15845
  • MEdievil
    #15844
  • derzsikovi
    #15830
    sziasztok!még ismerkedek a testépítéssel, msot szeretném elkezdeni..pesten nem tudtok valahol olcsón konditermet?ilyen havi 4-5 ezer forintra gondolok, persze diákbérlettel..
  • Sequoyah
    #15829
    Energiában ekkora változás? Sztem akkor előtte valamiben nagy hiányt szenvedett a szervezeted, ha így megdobott.
    Én így közvetlenül nem éreztem a hatását, csak a regenerációs képességemben.
    Egyrészt jobban kialszom magam, nem mosott sz*rként ébredtem, másrészt nagyobb terhelést képes elviselni a szervezetem, ami napi , néha napi 2 edzésnél már eléggé kijön.
    + a betegségen is segít, ha kicsit megdobom az adagot:)

    Az is igaz, h hozzászokik a szervezet azért, ha megvonom hirtelen, akkor könnyebben megfázok, mintha hosszú időn keresztül nem szedem.
  • Panzermeyer
    #15828
    Azta! :D De azok voltak még a régi szép idők :)
  • Freeeee
    #15827
    Amikor én kezdtem,nem volt más csak sportrobi,csodás hazai termék. Íze, és állaga mint a tapéta ragasztó:) Zsíros kenyérre szórva ettük:))( 1988)
  • SeanJRRussel
    #15826
    Mi ebből a tanulság???
    Mindig mi vagyunk a hülye begyepesedett testépítők akik szart se tudnak mert nyomja a kox az agyunkat.Se tapasztalatunk se semmink aki olvasgat összevissza volt 2X a teremben életében az szarja a spanyol viaszt.Sajna ez van....

  • MEdievil
    #15825
    Ne etessétek a szegény állatot mert megint lázálmai lesznek. köszönjük.

  • Sephirot T
    #15824
    En csak hangsulyozni akartam hogy nem lehetetlen.Te folyton altalanositasz,ugy mondtad par hsz-szal elotte mintha hatrahajlast soha senki meg nem csinalt volna ebbe a kurva vilagba.
    Szerinted minden ugy van ahogy te azt elkepzeled es mas verzio nincs is.Aztan a hulyezes meg no comment...tisztan tukrozi az agyszintedet baratom.
  • Panzermeyer
    #15823
    Amikor én elkezdtem, akkor pezsgőtablettákkal oldottam meg a vitamin és ásványi anyag bevitelt. Aztán elkezdtem Vita-X-et szedni, és óriási volt a változás energiában, egy hétig abszolút jobb volt a közérzetem és mondhatni, hogy pörögtem. Aztán ez szép fokozatosan alábhagyott, de a hiányát biztosan megérezném, ha nem szedném. Egyszer próbából vettem Multi-X-et, és annál ugyanezt tapasztaltam, mint a Vita-X-nél, egy heti pörgés volt.
  • Sequoyah
    #15822
    Pont, hogy a sportoló mivoltunk miatt szükséges több vitamin, ásványianyag stb... Mivel a komoly sport igencsak felhasználja, fogyasztja ezeket.
    Tipikus eset, hogy valaki elkezd komolyan edzeni, és beteges lesz tőle. Megfázik gyakran, immunrendszere legyengül.
    Szóval a vitamin kiegészítés alapvető.
    Ennek ellenére a multiX-et túlzásnak tartom. Legtöbb embernek egy kisebb is bőven elég (de nem a gagyi pezsgőtabletta, abban semmi sincs:))
    Egy élsportolónak viszont már elkélhet, én heti 7-9 edzésnél már kezdtem érezni, hogy szükség van rá, de ez alatt bőven elég volt egy daily vita-min kategóriájú tabletta.
  • csuszi
    #15821
    trollveszély:)
    "főorvos igazgató ídesapám. ő kevesli a multi x vitaminkészletét"
    van "gyúrós" orvos haverja, annyi vitamint tol mint én. és valszeg többet tudnak, mint te az emberi testről, vitaminokról, biokémiáról.

    amit te belinkeltél, annak annyi köze van szegény arnoldhoz, mint az én fizikumomnak hozzá. lefordítom, életében nem edzett ilyen kreténül te faszkalap. bár mit mondjon az ember egy olyannak, akinek "jobb" fizikuma van mint franco columbonak:D:D...

    ja és a sztereotípiák bűvkörében élsz, lásd antiszemitizmus, testépítő skatulyázás, stb stb. egyszerű lélek vagy, aki nem tudja megérteni az embereket, ezért bedobozolja őket egy adott klisébe. balfasz buta ember vagy na:)
  • Panzermeyer
    #15816
    Szódával elmegy.
  • MadRidkA
    #15815
    akkor úgy jó lesz ha összekeverem a kettőt és edzés után?
  • MEdievil
    #15814
    Edés után egyértelműen akkor tud a szervezet mit kezdeni a sok szénhidráttal (cukor). Akkor nem zsírban tárolja el neked ezért is rossz ötlet iskolában a padban üldögélve fogyasztani.
  • MadRidkA
    #15813
    lehet tudnám, de ha már megvan ez akkor valahogy el kellene használni. esetleg nem tudnám valami "értelmesebb" módot akkor hogy mikor igyam?
  • MEdievil
    #15812
    Nem mert akkor napalm lesz belőle és leég a konyha

    Persze hogy lehet. Mondjuk darált zabpehely vagy máshogy nem tudnád megoldani a szénhidrátot? Nem igazán értem azokat akik ennyire nyomatják a cukrot, én anélkül is lazán meg tudom oldani a szénhidrátot sőt..
  • MadRidkA
    #15811
    ezt ( max gain plus ) össze lehetne keverni ezzel ( pro 360 ) és edzés utána egyszerre inni?
  • MEdievil
    #15810
    Most nem azért de ha ezt tényleg meg kell kérdezned.. Kenyér szalámi természetesen emberi fogyasztásra nem alkalmas. És mint a neve is mutatja ez Táplálék kiegészítő nem pedig helyette van. Ennek a nagy része cukor szóval azért nem olyan jó ötlet. Amúgy amíg nincs normális étkezés addig csodát ne várj és nincs kibúvó még mindig.

    Ha eredményt akarsz akkor normális kaja ha csak hitegetni akarod magad akkor okés de inkább némi alapismeret férne rád: http://shop.builder.hu/cikkek.htm4 kezdj el olvasgatni rengeteg mindent találsz az oldalon.
  • MadRidkA
    #15809
    ennél=innám* :D
  • MadRidkA
    #15808
    nem is a fehérje miatt ennél ezt. az lenne fehérjeturmixből + csirke . de szerintem ez jobb mint a kenyér szalámi, vagy nem?
  • MEdievil
    #15807
    8% fehérje mintha nem is lenne.. Ilyet ne vegyél volumass 35 amit szoktak ajánlani vagy jumbo prof.

    Amúgy pedig azért lehet ilyen lezárható dobozból csirkerizst enni szvsz.