33479
12316971501353788406.png
  • sapkafej
    #15924
    ugyanezt üzenem savior-nek is
  • Jamirofan89
    #15923
    Vagyis ne a hgh-tól várjam a csodát hanem az idő múlásával.
    "...jobban tudja regenerálni, javítani magát az emberi szervezet"
    Bingo!Arra van szükségem.Sok sok sok sok sok vitaminra.

    MEdievil:igen dohányzom sajna.
  • SeanJRRussel
    #15922
    Elolvastam amit írtál,csak az előzmények nem világosak.Konkrétan mi a bajod?Meg vmi képet is tolhatnál,ha nem aakrod akkor a fejed ne legyen benne mert nehéz elképzelni a leírtakat...
  • mjanika
    #15921
    Szerintem a legeslegrosszabb dolog amit tehetsz az a növekedési hormon, na az végképp hazavágja a hormonháztartást. Amit tudok javasolni:
    1. csináld ritkábban, de azért ne hagyd el teljesen mert hosszú távon a sexelvonás sem jótékony hatású (mihamarabb szerezz valami nőt)
    2. szedjél nagyobb dózisú vitaminokat, hidd el sokkkal jobb mint a mesterségesen bevitt hormon, a sok vitamintól jobban tudja regenerálni, javítani magát az emberi szervezet
  • MEdievil
    #15920
    Nem te említetted hogy dohányzol?
  • Jamirofan89
    #15919
    Nem vagyok hipohonder.Amit olvastam az mind jelen van bennem/rajtam és ÉVEK óta fenn állnak.Még a végtag-remegős dolog is.
  • TVelvet
    #15918
    csak ne legyél kurvára hipohonder, az nem jó. főleg az nem hogy azt figyeled folyton mi a fasz bajod van. aztán oda képzeled
  • Jamirofan89
    #15917
    Vas hiány az én fejemben is megfordult.A legjobb,ha dokihoz fordulok csak gondoltam itt azért leírom...
    1 hete már annak,hogy felhagytam vele.Az energiaszintem hatalmasat nőtt az első 2-3 napban aztán ismét vissza akar esni.
    Még mindig úgy nézek ki mint egy darab szar.Az egy hét kevés lenne a változáshoz,de hogy a leírtak többségétől megszabaduljak ahhoz tényleg vmilyen csodaszerre lenne szükség.Nekem a növekedési hormon fordult meg a fejemben először,de fingom sincs az lenne e a gyógyír.Olvashattátok,hogy nem azért lenne szükségem rá,merhogy ilyen-meg-olyan magas kigyúrt állat legyek,ez baromság is hanem hogy vissza kapjam a normális életem!

    Amit írtál elgondolkodtató,de a testemben előállított hormonok kevesek ehhez és nagyon kifutok az időből!Bepánikoltam bassza meg.Még egy mellékhatásra bukkantam ami a végtag remegés és az is jelen van.picsába

    A mellkasos dolog meg nagyon izgat az legyen a legnagyobb gondom,csak a többi szűnjön meg.
  • TVelvet
    #15916
    First of all szögezzük le, én mint "laikus" válaszolok eme kommentre.

    Ez elég sok embernél lehet így, de nem azért mert sokat veri, hanem vitamin hiányok, és mindenféle nyomelemek amik hiányoznak a testéből. A VAS hiány pl. rögtön 2-3 problémát okozhat, amit leírtál.

    Emelett lehet a rossz kajálás, illetve stressz is, vagy genetika.
    De ezt a bal nagyobb mint a jobb, lehet orvosolni, erre koncentráltan edzéssel. Nekem pl, a bal mellem nagyobb mint a jobb. viszont a jobb karom nagyobb mint a bal. Háttal ugyan ez a helyzet, nem lehetünk tökéletesek. Ezt csak némileg lehet kiküszöbölni, de 100%-osan sosem leszel szimetrikus.

    Mindazonáltal, bizonyos hirtelen növekedések eggyes testrészekre ( pl steroidok), vagy hirtelen sok proteint és azokat az anyagokat viszed be, amiket eddig nem igen vittél be és a növekedéshez kell, csak so-so mennyiségben, ezáltal elkezdesz nőni jobban, és kicsit elbaszódik a szimetria, azon kívül hogy bőrrepedést tapasztalhat az ember. Ezt is kilehet küszöbölni. Én most a hátam, és a mellem miatt hagytam abba az egykezes súlyzós gyakorlatokat. Hogy némileg visszaálljon a szimetria, nem feltűnő, de ha sokáig vizsgálgatod, észrevehető. ( ezeket tapasztalatból mondom nem légből kapva )

    De ha mindenképpen egykezes súlyoknál akarsz maradni, akkor kis súlyokat ajánlok, ! baromi ! szabályosan.

    Azt ajánlom szerezz be egy barátnőt, és egy-két hónap múlva a fokozottabb hormon termelés miatt (keféljéébzeg) növekedés is lesz. Ez a férfiaknál amolyan természetes hormon növelő, hülyeségként hangzik, de minden én, és minden egyes ismerősöm akinek hosszabb távú kapcsolata lett volt sex, ésatöbbi elkezdtek hízni. (ők nem igen edzettek)

  • Jamirofan89
    #15915
    Hé jazzy már minden világos.A külsőmmel kapcsolatban ami "elcsúnyult" az utóbbi időben.
    Véletlen találtam rá erre a (magyarra fordítva) túlzásba vitt önkielégítésre ami tönkre tette az életem:

    Igen ez a fórum a testépítésről szól,de le kell írnom hogy aki idetéved és ilyen gonddal kűzd tudjon tanulni belőle!És persze szükségem lenne a segítségetekre is mielőtt dokihoz mennék [ha úgy alakul]

    Szóval tényleg tök véletlen találtam rá erre,hogy 'a túlzott önkielégítés káros hatásai'-ra.Persze nem magyar oldal mert mi leszarjuk az ilyet és minden doki azt állítja,hogy semmi káros hatása nincs,DE AZT NEM MONDJÁK,HOGY AKKOR NINCS HA NEM SŰRŰN TESZI AZ EMBER.

    Tünetek:
    krónikus fáradtság érzés [jelen van]
    hátfájás [jelen van]
    vékonyodó hajréteg/hajhullás [jelen van]
    úszkáló foltok és pontok a szemen,(ezt látja az ember erősebb fénynél),előforduló nagy fényvillanások [jelen van mind]
    fülzúgás [jelen van]
    az arc a bőr elveszti az életteli ragyogását[jelen van]
    súlyos memória és koncentrációs zavar [jelen van]

    még sorolhatnám... ezután már tudtam,hogy nem ilyen nyomoréknak születtem hanem én tettem magam azzá.
    Youtube-on vannak is erről videok ami erről szól és mások szakadnak rajt a röhögéstől pedig engem nagyon letört.Arról szól,hogy a férfi felsőtest bal része (mivel a modellt jobb kezesnek állították be) úgymond kitüremkedőbb,dominánsabb és a jobb oldal kisebbnek tűnik.
    Hát b*zdmeg... és nem nálam is ez a helyzet? A mellkasom jobb oldala kisebb mint a bal...

    10 éves korom óta kezdtem ezt a rossz szokást és egészen idáig 1 hét szünetet se bírtam ki.Értitek.

    Felvettem a kapcsolatot egy emberrel akinek ugyanez volt a problémája.Faggattam ezerrel és annyit bökött ki,hogy a testemnek 3-5 évre lesz szükségre,hogy kijavítsa a fent említett hibákat és visszakapjam a rendes életem.Máshol dokik azt mondták,hogy vannak maradandó tünetek és muszáj vmilyen gyógyszert szedni rá (ilyen potencianövelőt,de hogy mi a tökömnek???),hogy helyre álljon a rendszer.
    Harmadik: a kissrác mellékhatásokról számol be és miután kezelni tudta a 'helyzetét' a túlzott szőrnövekedés az egész testen minimalizálódott és a szemöldökét sem kellett szednie már,az orra is kisebb lett.

    Furán hangzik ez az egész,tudom de úgy érzem hogy egyszerűen nem fejlődtem ki teljesen.

    Hogy miért írtam ezt a "regényt"?
    Évek múltán biztos tud javítani a szervezet a problémákon DE nem az összesen! Ezért arra az elhatározásra jutottam,hogy növekedési hormont (HGH) KELL szednem és a leírtak elég komoly oknak bizonyulnak rá szerintem.De nem mindegy,hogy egy testépítőknek szánt hormont szed az ember amit lazán meglehet online is vásárolni vagy olyat amihez komoly orvosi indok szükséges hogy beadják.Lehet,hogy ez állított meg a növekedésben ki tudja?SŐT.Apukám vagy 10 centivel magasabb volt nálam és ez már nem a genetikáról szól!Itt már komoly hormon-zavarról van szó.

    10 éves rendszerességgel tettem,amit tettem és tönkrebaszta az egész életemet.

    Tényleg nem viccnek szántam a leírtakat
    és teljes életet akarok élni újból!
    Kérlek osszátok meg a gondolataitokat! de a pocskondiázó kommenteket mellőzzétek és legfőképp HELP
  • McCartman
    #15914
    '90% egyből akarja a változást egyik napról a másikra és sajnos olyan dolgokhoz nyúl amikhez nem kéne'
    azér ez a 90 % kicsit soknak tűnik.:) csak nincs ennyi barom..
  • SeanJRRussel
    #15913
    Ha csinálsz magadról egy képet,és a jobb kezeddel bemutatsz nekünk,akkor esküszöm h nem szopatunk tovább ha olyan egetrengető fizikumod van illetve nem csak mellé beszélsz....

    Saját tapasztalat,az emberek 98%-a úgy megy le a terembe illetve azért kezdi el az edzést h magára szedjen vmi izmot és jól nézzen ki.A maradék 2% meg vegetál...90% egyből akarja a változást egyik napról a másikra és sajnos olyan dolgokhoz nyúl amikhez nem kéne...Az emberek türelmetlenek és nem foglalkoznak semmivgel csak azzal h nagyobbak legyenek minden egyes nap.Ami az edzőtermekben folyik az a paraszt body és nem pedig testépítés.KB 10 ból 1 max 2 ember az,aki leül,átgondolja h mit akar,mi a célja és elkezdi a megfelelő tápanyagok bevitelét illetve a mennyiségét kiszámolni.Minden egyes edzésen keményen edz és nem nyafog mint egy kislány.Minőségi izmokat épít nem pedig teleanyagozott szövetei vannak amik....

    Sajnos nagyon kevés ember tudja illetve akarja tudni h miről is szól ez a sport sajnos nagyon elfajultak a szteroidok használatával.Rengeteg a buta ember és ha nem lát fejlődést vagy ezekhez nyúl vagy pedig az "anyaghoz".

    Ui: élsportról felesleges beszélni mert mindenki tudja h mi van de sztem hobbi szinten illetve amatőr szinten felesleges bármi mesterséges cumóhoz nyúlni...
  • MEdievil
    #15912
    ááá de nem érted, pont azzal kezdtem hogy elérhető naturálban is nekem azzal volt bajom ahogy és amiből levontátok a következtetést. Amúgy igazából tök jól egyet értünk csak elbeszélünk egymás mellett.


    " magatok alatt assatok a fat."
    ezt észre sem vettem, azt hiszem még is érdemes elolvasni amit savi ír
  • Redvin
    #15909
    Én meg azzal vitatkoznek, hogy azért mert valaki elért valamit az már rogton koxolt. Abban igazad van, hogy azert mert nem freak, és szimmetrikus, attol meg nem biztos hogy natural. De azert 1 év alatt is ellehet erni ilyen fizikumot, teljesen natural modszerekkel is, es nem értem, miert kell mindig a negativat feltelezni. (de ezt betudom a tipikus magyar mentalitasnak :))
  • jazzy
    #15908
    Hát ezt meghagyom, magatok alatt ássátok a fát ez durva :DD
  • csuszi
    #15907
    :D:D most mit cikized? nem az eszéről híres, örüljünk ha le tudja írni a nevét. ásni vagy vágni nem mindegy?:) néha keveredik nála vermet ás fát vág szlogen.

    képet pedig ne remélj, ilyenkor jön tőle a bot üzenet, hogy buzi vagy.:)
  • Roger6
    #15906
    " magatok alatt assatok a fat." - WTF????!!!! Ez igen, a mai tevékenységed számomra ÖT pontot ért!
  • savior
    #15905
    ezzel a habzoszaju fikazassal magatok alatt assatok a fat.
    a teremben is voltak paran akik piszkaltak. pl mondtak a csajoknak, hogy undorito zsiros a mellem. lol? a csajoknak mondjak ezt, akiknek a melle a zsirtol nagy. de ez csak szamtalan pelda a sok kozul. minel jobban vergodtok, annal inkabb lentebb sulyedtek.
  • Roger6
    #15902
    Ha valaki autópályán szembeforgalommal 200-al tép, és kinyír 6 családod, azt azért dugják dutyiba, mert elmebeteg fasz. Olyan, mint te. Vili? Ha kitiltanak mindenhonnan, az azért van, mert butaságokat beszélsz. Ennél egyszerűbben nem tudom leírni, ha nem fogod fel, akkor ott tényleg komoly gondok vannak. Ja, így a végére: toljál már magadról (azaz egy tehetség kezdete) egy képet. Mégis milyen a tehetséges, sikeres te?
  • MEdievil
    #15900
    Na akkor ezek szerint nem voltam egyértelmű:

    Én azzal vitatkoznék hogy mert szimetrikus és nem freak már tuti hogy naturál!

    És hidd el engem zavar leginkább hogy mivel minden jöttment szedi a naposimet már nem lehet senkire látatlanban véleményt mondani sőt inkább nagyobb esélye a negatívnak.
  • savior
    #15899
    en tudom hogy tehetseges vagyok es sikeres leszek. szerinted mi masert tiltananak ki az osszes sporttal kapcsolatos forumrol es cenzuraznak agyon az irasaimat? azert, mert tehetsegtelen vagyok? nem hiszem. ennyi erovel a forumozok 99%-t torolni lehetne.
  • savior
    #15898
    amugy meg csinalhatnanak olyan cikket is, hogy: indexet olvasni nem meno
  • MEdievil
    #15897
    És tanúsíthatom ez mind igaz bent a gyógyintézetben mind van sőt még Napóleon is!
  • Redvin
    #15895
    hát ehhez csak a videobol egy commentet tudok idezni (kis valtoztatassal):
    "everyone always wants to discredit the persons hard work, by saying its genetics/steroids."
  • savior
    #15894
    van vilagszinvonalu filmrendezonk, szineszunk, orvosunk, kutatonk, kajakosunk, kuzdosportolonk, eroemelonk, uszonk... es meg sorolhatnam. most mi olyan hihetetlen abban, hogy en is elfogok erni valamit? tenyleg nem ertem.
  • mad363
    #15893
    Most komolyan savior ez nem cikizős kérdés lesz bár úgyse fogsz normálisan válaszolni: te ezeket elhiszed amiket itt leírsz?ha poénból csinálod az okés mert látod milyen sokan válaszolnak neked, ha meg nem akkor nem értem miért égeted magad.
  • savior
    #15892
    en orulok hogy mindenhol megtalalnak ezek a fikazo emberek. ha nem igy lenne, akkor mar reg felhagytam volna a sporttal es mindenfele eletcellal, es valami szar helyen guriznek. igy viszont folyamatosan nyerem beloletek az erot.
  • csuszi
    #15891
    :D:D újabb legendás aranyköpés.
    szerintem ezt gyűjteni kellene:)
  • Roger6
    #15888
    "engem bajnoknak neveltek" - aha... Kicsit sokat nyomták az egódat, meg lehet először a nyolc elemit kellett volna elvégezned.
  • savior
    #15887
    engem bajnoknak neveltek. nem erek ra ilyen primitiv dolgokkal foglalkozni, mint amiket ti nyomtok.
  • Roger6
    #15885
    Bazmeg fejezd már be! Valami kisebbségi komplexusod van? Vagy üldözési mániád? Te úristen! Te egy akkora lúzer vagy, hogy az valami hihetetlen. Most már itt sírsz nemtom hány napja, hogy téged hogy elnyomnak, meg fasztudja miért, de közben te leszel a megváltó a kibebaszott edzések terén. Nézz tükörbe, nincs egy kurva nagy L betű a homlokodon?
  • savior
    #15883
    a kedvenc testepito oldalatok edzo valaszol rovatat olvasgatva latom, hogy ott is ajanlgatjak a 20-30as ismetlesszamot pl. dehat ti maradjatok csak a sajat kis edzeseteknel, es ne is foglalkozzatok velunk, tudatlanokkal.
  • MEdievil
    #15882
    Szteroiddal sem nősz 20 kilót egy év alatt (tiszta izomtömeg).. és ezt így naturálban ilyen rövid idő alatt szerintem necces elérni.

    Csak ennyit fejlődöttel azért vitatkoznék, amúgy pedig nem csak koxtól függ a növekedés hanem vannak más tényezők és igen vannak akik akármennyi koxtól sem lesznek freak kinézetű testépítők mivel az egy nagyon szűk réteg kivételes genetikával.

    Na csak a lényeg hogy a kisebb tömeg és az arányosság miatt nem mondhatod hogy egyértelműen naturál mert nagy esélyel nem az sajnos.
  • Redvin
    #15881
    Ki mondta, hogy csak az elsportolok koxolnak? Tudom hogy nem csak az elsportolok koxolnak, sőt, a steroidot hasznalok 60-70% a hobbi testepitok akik csak jol akarnak kinezni (Amerikai adat). DE, ha a srac nyomott volna valamit, nem hiszem, hogy csak ennyit fejlodott volna, 1 ev alatt! És szerintem aki szteroidozik, annak altalaban az a celja, hogy minel nagyobb izmai legyenek. Ez a srac viszont inkabb arányos és szálkás, mintsem nagyon izmos. Ha szedett volna valamit, akkor meg 20 kilo izom rajta lenne szvsz. De persze az igazat sosem fogjuk megtudni :)
  • MEdievil
    #15880
    Kicsit naív vagy.. nem csak az élsportolók koxolnak attól még hogy ők csak akkor érhetik el a freak kinézetet.

    Ez a szint simán hozható naturálban viszon jó pár év kemény profi szintű életvitel kell hozzá és megérzés de itt nem biztos hogy elég türelmes volt a delikvens. Az a baj hogy minden jöttment olyan dolgokhoz nyúl amikhez köze nincs és hiába hiszi azt hogy marha nagy szüksége van meg hogy ő aztán nagyon tisztában van a dolgokkal amikor két kérdésből egyértelműen le lehet szűrni hogy az alapokkal sincs tisztában.
  • TVelvet
    #15879
    Szerintem se, ha tolt volna valamit, sokkkkal drámaibb lett volna a kinézete.
  • Redvin
    #15878
    Szerintem termeszetes. Egyaltalan nem aranytalan, nem tul izmos (mint a testepitok), nem hiszem hogy szteroidokat szedett volna.
  • dronkZero
    #15877
    De 'sszátok meg, ne töröljétek már, így sokkal kevésbé vicces, hogy a válaszokból kell összeraknom... :P

  • Jamirofan89
    #15876
    Nézzétek meg ezt a srácot.Ez természetes testépítés lenne? Figyeljétek meg a képét.Milyen Terminator feje lett.Egy picit gyanús.Szerintetek?
  • Redvin
    #15875
    erzsebeten fitness 2000. 5000ft a heti 3x havi berlet, 2 szintes konditeremmel!