33479
12316971501353788406.png
  • Redvin
    #16035
    Ezeknek szerintem nem nagyon lehet hinni. Nem hiszem, hogy csupan a magassagod, es a testsulyod alapjan, meglehetne allapitani a testzsir %-od. Mar pedig a legtobb merleg ez alapjan szamolja.
  • TVelvet
    #16034
    :DDDD savior, ez vmi parodia ez a gyerek
  • MEdievil
    #16033
    Nem nagyon, gyakorlatilag csak tippelget.
  • MEdievil
    #16032
    XDDDD Ő már csak tudja bár női mellet csak születése után az anyjáét, viszont farok témában elég járatos ezek szerint.
  • csiter
    #16031
    Most vetem észre hogy a mérlegünknek van testzsír % mérési funkciója is!!!
    Nah meg víz % is.
    mennyire lehet ennek hinni????
  • sapkafej
    #16030
    azért ne túlozz már hallod
  • Roger6
    #16029
    Ha nem lennél itt a hülyeségeiddel, mindenki csak a testépítésről beszélne...
  • savior
    #16027
    mondtam, hogy egy latnok figyel ram. nem ertem miert hergeled magad ellen a sorsot azzal, hogy ilyen dolgokkal dobalozol :). ez neki magaslabda.
  • Roger6
    #16025
    "minden egyes ellenem cimzett mondatotokkal a lanyok elott assatok el magatokat." - igen? Azért ugye nem gond, ha ma is lefekszem a csajommal? (Tudod, ami te csak a TV-ből ismersz, meg úgy mesélik a haverjaid) Megengeded, te lúzer? Hoppá! Most ástam el magam előtte, hiszen ellened irányult ez a mondat! Fel is hívom gyorsan... Megnyugtatott, lesz szex. Na itt a bizonyíték, hogy nyugodtan lehet neked mondani bármit, semmit sem számít.
  • csuszi
    #16021
    :D:D:D mindig tud újat mondani:)
  • McCartman
    #16020
    látom savior , musclebuilder forumon is alakitottal mar a kozelmultban.
    idezet az egyik gyöngyszemedből..aminek persze semmi köze nem volt az egész topichoz.
    'a noi mell kisertetiesen hasonlit a farokra. leirom reszletesen, mert kulonben ugysem fognatok fel. konkretan a melludvar-mellbimbo es a makk-fityma parhuzamrol beszelek. hasonlo szin, hasonlo forma, hasonlo alag. ha sokaig szopod oket, akkor mindkettobol feher le jon ki (persze mell eseten csak bizonyos idoszakban.'
  • savior
    #16019
    csak nem akarok olyanokat visszahallani, hogy pl segitettem csikosnak megeroszakolni a baratnojet, vagy hogy egyutt verekedtem mengyivel a discoban. szerintem aki csak teheti tartsa magat tavol az erosemberektol. mind zullott, fenyegetozo majom.
  • csuszi
    #16018
    reménytelen lúzer vagy.
  • savior
    #16017
    amugy az erosemberek buzi skinhead-ek. semmi kozom hozzajuk. meg mielott barki is kapcsolatba hozna veluk.
  • savior
    #16016
    pl csukobehuzas, csuklofelhuzas, kalapacsos bicepsz. amugy minden gyakorlat noveli az alkart, amiben sulyt tartasz.
  • savior
    #16015
    gongolom csikos meg mengyi.
  • SeanJRRussel
    #16014
    sztem a nevüket se tudod de mind1...Elhiszem h te vagy a király csak húzzál már ebből a topicból.
  • poruljartal
    #16013
    alkart hogyan lehet szálkásítani? ill növelni?
  • savior
    #16012
    a 2 eredmenyes erosemberrel en is edzettem. az a helyzet, hogy en oktattam ki oket, es nem ok engem. dehat ez van.
  • savior
    #16011
    egyreszt fogalmam sincs, hogy kik azok a _kulfoldiek_, akiket lecsuknak. masreszt meg nem lennek meglepve, ha a szteroidok kozott heroin is lett volna. tuti hogy illegalis drogkereskedelem miatt csucsul aki csucsul, csak ugye jobb az imidzsuknek, ha szteroidot mondanak.
  • SeanJRRussel
    #16010
    Te is ígértél képet a hétvégére.Dobbjál már vagy kettőt.
  • Jamirofan89
    #16009
    Annyira bírom az ilyen összehasonlító képeket
    Mindig megnövelik a kontrasztot meg miegymást az 'utáni' képen.
    A bal oldali képből simán össze tudnék hozni egy szálkás srácot pár kattintással...
  • Redvin
    #16008
    Ezek mind kamuk, ne dolj be nekik. Nincsen csodaszer, ami helyettesiti a kemény munkat. Itt egy cikk, honnan tudod felismerni a kamu oldalakat.
  • SeanJRRussel
    #16007
    Ezek csak leszálkásodnak semmi izmot nem nyersz velük,amúgy én nem is próbálnám ki ezeket a netes agyon hypolt cuccokat.Kétséges az eredetük melékhatások stb.Ha fogyni szeretnél akkor figyelj oda a kajára és iktass be kardiót,ne pedig a szerektől várdd az eredményt.
  • gabe paul logan
    #16006
    lehet hogy így egyszerűbb lesz
    http://www.getting-ripped-fast.com/?81f9db5cc970454b8d08d9d71fa1028f
    én mindíg is szkeptikus vagyok a netes dolgokkal kapcsolatban, viszont nem is értek hozzá sokat...
  • gabe paul logan
    #16005
    Sziasztok!
    Ismeritek ezt a két terméket, Acai Detox és Cleanse Extreme? Szinte mindenhol ez megy a neten. Szerintetek is olyan hatásos, ahogy írják és ha igen lehet kapni itthon? Neten, magyarul semmit nem találtam ezekről.

    kösz a választ
  • Roger6
    #16003
    Nem lehet ilyet: Savior nevén jobb klikk -> blokkolás? Tehát hogy ne is lássam amit ír? Én már egyszerűen nem vagyok hajlandó elolvasni azt, amit ír.
  • slime001
    #16000
    Te is azoknak az embereknek a táborába tartozol, akik sikeresen szétkúrják ezt a sportot. Most már legalább az a sztereotípia is helytálló, hogy a testépítők hülyék. (Mondjuk te nem vagy testépítő)
  • savior
    #15999
    amugy meg gratulalok a tiszaujvarosiaknak. 3 evig jartam oda edzeni, de egy kurva ertelmes dolgot nem tanultam ott. ellenben minden faszsagra rabeszeltek, es a jo dolgaimrol pedig le. gratulalok nektek, hogy sikeresen szetkurjatok ezt a sportot, hogy meg csak veletlenul se foglalkozzon vele senki.
  • SeanJRRussel
    #15997
    Testépítő versenyeken nincs is doppingvizsgálat kezdjük ott.Savior vissza kéne venend mert amit leírsz annak 90% faszság.Mindenki tudja h élsportba kell az anyag ezen felesleges is vitatkozni.Miért lenne a szövetség bűnszövetkezet????legálisan is hozzá lehet jutni a cucchoz ha láttad volna a Bigger,Stronger,Faster c. filmet tudhatnád h neten is lerendelhető mexikóba meg azt nem szerzed meg amit nem akarsz.Ez megint csak egymás felesleges basztatása.Mért nem veszed észre h minket nem lehet megtéríteni.Mi állítjuk a saját és mások évtizedes tapasztalatán alapuló "hülyeségeinket".

    Jó lenne ha ennek a dolognak mostmár vége lenne vagy indíts egy anti body topicot és ott zsopasd a népet ne itt.
  • savior
    #15995
    aki pedig alairja, hogy szteroid nelkul fog versenyezni, az tegyen is ugy. ne hasznaljon doppingszert es induljon natural versenyeken. ez igy korrekt, nem?
  • savior
    #15989
    a nagyon parasoknak:
    kb masfel eve bementem a rendorsegre egy listaval, amin kb 100 profi sportolo volt. koztuk testepitok, erosemberek, sulyemelok. kozoltem hogy feljelentest akarok tenni ellenuk, mert szteroidot hasznalnak es kereskednek vele. a rendor meg kozolte hogy ez nem minosul buncselekmenynek.
    ennyit rolatok, ti sunyiban szteroidozo nagyon rambok.
  • savior
    #15985
    olvasd mar el azt a kurva cikket. semmi jogi kovetkezmenye nincs.
    csalasnak meg azert minosul, mert a sportolok beleegyeznek, hogy dopping nelkul fognak sportolni. ok maguk irjak ala, hogy nem fogjak hasznalni. normalisak?
  • DAcafat
    #15981
    Tóth Zoltán Mr. Univerzum
    http://sportgeza.hu/sport/2009/11/29/a_bicepszem_es_a_combizom_nem_tokeletes/
    Ilyen a természetes izom
  • MEdievil
    #15980
    Pedig én szilikonra tippelnék, synthol nem ennyire szögletes meg kiálló lenne SZVSZ bár még élőben nem láttam, én az ilyeneket messziről elkerülöm

    Majdnem azt mondtam hogy az ilyen komolyan gondolja és szerintem nincs az az épeszű csaj aki szóba állna vele de aztán szilikonszáj "ostobenkó kurvából" is mennyi van (nem kell itt értelmet feltételezni)
  • SeanJRRussel
    #15979
    Vmit tuti h szúr az izmába azért ilyen természet ellenes,szvsz nem szilikon.
  • TVelvet
    #15978
    Ez milyen kibebaszottul ronda :D
  • Roger6
    #15977
    A sok eszetlen barom... Csak gratulálni tudok neki.
  • jazzy
    #15976
    Hát ez vagy Synthol vagy orvosilag beültettek neki szilikont.
  • DAcafat
    #15975
    ezzel mi történt? :)
    http://www.liveleak.com/view?i=3c5_1258839078