33479
12316971501353788406.png
  • csuszi
    #16103
    mármint savior?:)

    amúgy thx, de ennél sokkal jobbnak kell lennem tavasszal, vagy felvágom az ütőerem...:)
  • sapkafej
    #16102
    mostmár értem, miért kerülte savior ennyire a kép berakását
  • csuszi
    #16101
    jogos.
  • SeanJRRussel
    #16100
    not bad not bad
  • Tyler1
    #16099
    nem kötekedésként de Columbo az Peter Falk, ő Columbu :)

    amúgy legnagyobb állat volt a faszi Svárcival együtt :D
  • TVelvet
    #16098
    azért durva a jobb melle columbonak
  • csuszi
    #16097
    ja. izmos mi?:)
    és beírta, hogy columbo egy béna:
  • TVelvet
    #16096
    az alsó savior ? kajak ? :D
  • TVelvet
    #16095
    én 80 kiló vagyok és kurva csontszálka, olyan baromi eres hogy az vmi félelmetes, 186 centi. Az a baj hogy kurva gyors az anyagcserém. napi 2 szarás az olyan átlag.
  • csuszi
    #16094
    ááá ne irigyeld, ha nem vigyáznék 120 kg-os cucli malac lennék:)
  • TVelvet
    #16093
    faszkivan veled, hogy feljön a tömeg ... :D
  • McCartman
    #16092
    számbol vetted ki a szót.:D
  • McCartman
    #16091
    mert hobbi szinten felesleges , kb csak azt erheted el vele , hogy tönkrebaszod a májad.
    sztem azert mondja bunny , hogy a kis csírák 0 edzésmulttal , helytelen étkezéssel akik fél év alatt akarják a hőn áhított acélos testet elérni megértsék , hogy nem a rövidebb utat kell keresni és az étkezés-pihenés-edzés szentháromság megfelelő betartása mellett a koksz se ér semmit.
    ha eléri vki a korlátait ahonnan aztán tényleg nem tud tovább fejlődni , elgondolkodhat rajta az ember , hogy megéri-e neki.

    akik viszont profi modon uzik ezt a sportot , gondolom már csak ezzel tudnak versenyben maradni.
  • MEdievil
    #16090
    Mert nem vagy élsportoló? Komoly árat kell fizetni azért hogy átlépd az emberi korlátokat. És aki nem versenyzik és nem erre teszi fel az életét annak tényleg nem szabadna, de még is rengeteg idióta nem fejlődik 2 hónapja kezdte (mert általában az alapokkal sincs tisztában) és már is azt keresi mit lehetne szedni.
  • center86
    #16089
    neeeee. hát most összetörtem :( akkor bunny miért magyarázza folyton hogy ne használjunk szteriodot meg minden kutyafaszt.
  • McCartman
    #16088
    szteroidok nélkül , megfelelő táplálkozással , tápkiegekkel és nem utolso sorban kitartással.
    szteroidok nelkül nem tudna akkorára 'nőni' vki mint az általad emlitett testepitok , azert az emberi testnek is megvannak a maga korlátai.
  • center86
    #16087
    igen, szóval Lénárd Lajos. (Lénárt Csaba mintha egy középiskolás évfolyamtársam lett volna :D) Szóval mit takar az hogy naturál? Tóth Dani nem naturál? Vagy Vörös Zoli vagy Molnár Peti?
  • Roger6
    #16086
    Na végre, komolyan, már a közérzetem is teljesen jó. Ennyire egoista és buta ember hogy lehet valaki, mint ez a Savior? Hihetetlen... Nem tudom kinek tartozom hálával, de köszönöm szépen, hogy megmentette az emberiséget tőle!
  • csuszi
    #16085
    szürke fecskegatya (retro:)) és fejvágás miatt nem cikiz, vastestvérnek grimaszoltam:)
    102-103


    és az utókornak meg kell mentenem:

    SAVIOR THE TEA-MAN, THE GOD OF BODYBUILDING, BETTER THAN COLUMBO
    a topicunk kabalatrollja végre kilépett a fényre, boruljatok le gyermekeim:

  • jazzy
    #16084
    már megkapta intézkedtek
  • csuszi
    #16083
    én meg bant ennek a majomnak:)
    102-103kg
    110-est nem találok, de nem is baj, az mán dagi. mondjuk ez is, bár a képen nem látszik, de keresztszálka azért még van csöcsön ebben a súlyban, de felfelé eléggé csökken:)
    na majd veszek hd telefont tavasszal, akkor elvileg sudár leszek ami savior szerint szar, szerintem az a fasza, és akkor tolok keresztszálkás csöcsképet:)
    én a 90-et tartom ideálisnak a 183-as magasságomhoz, felette már nem egészséges.
  • jazzy
    #16082
    110kg-os képet kérek.
  • MEdievil
    #16081
    "majd ők megmondják a tutit:)"

    Mit lehet erre mondani? Ez az a tipikus eset amikor a hangulaton már csak rontani lehet a pofázással a kép önmagáért beszél (amúgy ha teszem azt még se valós kép akkor ekkora fogyatékra már amúgy se lehet mit mondani miért ilyen képet keres magának, de tény hogy hihető)
  • MEdievil
    #16080
    Muhahah? jó minőségű kép... de mindenesetre én csak azt látom rajta hogy a korábbi állításaink beigazolódtak. Dagadt vagy nem izmos sajnálom. Izmot te soha nem láttál de nembaj Tóth Dani bekaphatja mi? XDDDDDD


    Amúgy a kép után felvetődött még egy kérdés.. hány éves tapasztalattal is osztod itt a nagy észt kép alapján talán még 16 sem vagy. De igaz te mondtad 5 hónap alatt lettél profi.


    Sírok bazz
  • csuszi
    #16075
    örülök hogy meg van a képem, eddig ezt csak csajaim és a vastestvérem mondhatta el ezt magáról:D
    1. 82kg vagyok itt. rakjak fel 110kg-osat?)
    2. most 100 vagyok, de sok mindent adnék azért, ha úgy néznék ki mint itt. tudod én nem nagy akarok lenni, hanem max 90 csontszálka. ergo, nekem itt teljesen ideális vagyok, persze csak magamnak, ízlések és pofonok.
    3. nem elég nagynak lenni, formáról, erezettségről, arányokról, szálkásságról hallottál már?:D
    4. nemsoká jönnek a többiek, majd ők megmondják a tutit:)
  • csuszi
    #16073
    nagyképűség nélkül. 5 milláért nem cserélnék veled, ebből kihozni valami értelmeset nem könnyű, mondjam hogy lehetetlen?:):):):):):):):):)

    és bármikor melléd rakok egy tömegelős képem. közelében nem vagy, évek múlva se lennél...:)

    de ismétlem nem ezzel van a baj, hanem az agyaddal.
  • sapkafej
    #16067
    *eladnod
  • sapkafej
    #16066
    nem kell eladnom magad, nekem nem kellesz, csak mindenki kíváncsi a képeidre, te meg mellébeszélsz

    most légyszíves hozz fel vmi más témát, hogy ezt eltereld
  • sapkafej
    #16063
    hogy jön össze a kettő? akkor most mégis szarul nézel ki?
  • Tibi7
    #16060
    ..."most itt en vagyok a filmbeli vezer, ti pedig a bandatagok. beszelek, magyarazok, aztan a vegen legyintve itthagylak benneteket"

    Remélem nem kell már sokat várni erre a legyintésre. Ha meg tényleg te vagy az a szerencsés magyar, miért nem bizonyítod be végre kézzel fogható dolgokkal? Akkor talán mindenki igazat adna neked, és elhallgatnánk. Csak az a probléma h nem tudsz te semmit sem bizonyítani. Csak a pofád nagy.
  • TVelvet
    #16059
    oké.
  • crashx
    #16051
    "amugy az erosemberek buzi skinhead-ek" idézet tőled, foylamatosan ellent mondasz magadnak.
    Valaki rakja már ki, mert már olvasni sem lehet a topicot
  • Roger6
    #16050
    "ezzel a folyamatos utalkozassal nem csak magatokat jaratjatok le, hanem a sportot is" - mondja ezt egy magát bajnoknak nevező, a testépítés gyakorlatainak megreformáló atyjának hitt embere, aki egy tetves képet nem tud feltölteni, mert valami furcsa hajlamnál fogva azt hiszi, hogy az összes ember az ő képére fog recskázni. Beteg vagy.

    De mondok még valamit te fasz. Ha én belépek egy társadalomba (azaz regelek pl. az SG.HU-ra, és beírok egy fórumba), akkor a társadalom szabályit betartva próbálok élni, és cselekedni. Ha több fórumon azt mondják nekem, hogy egy idióta fasz vagyok, akkor elgondolkodok az általam monitorra vetett kibebaszott sorokon, hogy miért is basznak engem ki mindenhonnan. És nekem lenne annyi eszem, hogy nem egy idióta, pöcs, egoista felfogással írogatnék tovább, hanem belátnék dolgokat, vagy legalább elgondolkodnék, és értékelnék dolgokat, amit a többség állít. Mindegy, ehhez ész kell.

    Savior bannolását azonnali hatállyal támogatom, és egyben egy ideggyógyászati beöntésre is felterjesztem ügyét!
  • MEdievil
    #16049
    Tipikus Troll szokás ha nem kap választ összefloodol egy csomót hogy hátha felakad valaki a horgára.. Ne válaszoljon neki senki Jazzy majd törli remélhetőleg (ezzel a hszel együtt ez se kell ide)
  • MEdievil
    #16048
    Lénárd Lajos?
    Nem az egyetlen de ő az aki komolyabb eredményeket elért és talán a legismertebb, és rengeteg nem naturál versenyzővel felveszi a versenyt sőt.
  • center86
    #16047
    hali. 57. bbtv-ben hogy kell érteni azt hogy lénárt csaba az egyetlen (lehet nem így fogalmaztak) magyar naturál testépítő a versenyen. most ez hogy van?
  • Lazarus
    #16040
    savior ezt neked találtam hurkapálca gerinc
  • Tibi7
    #16039
    Én egyre inkább érzem, h valami bomlott elméjű értelmi fogyatékos ez a savior:S Nem lehet kitiltani?
  • McCartman
    #16038
    ó semmi , legalabb tanultunk vmit mi is.

    mas helyeken amugy igy intezik az ilyet: (ugyanarrol a forumrol)
    'kibasztam ezt a kis buzit, úgy néz ki nehéz a felfogása.'
  • MEdievil
    #16037
    Attól hogy ha levágod még nem leszel az