33479
12316971501353788406.png
  • oliwwer
    #16263
    A lényegen nem változtat, rosszul számoltam. Tehát ha beviszek 105,6g fehérjét úgy hogy megeszek 18db tojást (még mindig hülye példa) akkor jó vagyok?
  • Birvin
    #16262
    80g fehérje az tényleg csak arra elég, hogy ne épülj le :)
  • Freeeee
    #16261
    Szerintem olvasgass kicsit. Pl: itt

    http://shop.builder.hu/cikkek.htm4
  • csuszi
    #16260
    80g fehérje? hány kg vagy? 40?:)
  • oliwwer
    #16259
    Rájöttem, hogy én nem tudok így enni, hogy egész nap csak fehérje tartalmú kaját. nem bírom ki. Kiszámoltam, kb 80gramm fehérje kell egy nap. Elegendő ha ezt (akármilyen formában) beviszem a testembe?
    Hülye példa, de mondjuk 14db tojással?
  • SeanJRRussel
    #16258
  • MEdievil
    #16257
    Nem rólad volt szó hanem az ismerősöd miatt jött fel a téma, de teszteld le ha akarod sajnos olyanok is osszák a kéretlen tanácsot akik enyhén szólva nem járatosak a témában :) Amúgy pedig ja nem adunk csak tudod pont a többség aki sötét és te is megkaptad a jó tanácsokat aztán ezzel nehéz ám versengeni.

    Amúgy pedig én nem akartam kereszteslovag lenni segítség !
  • Stelk0
    #16256
    Kikérem magamnak ezzel én nem így vagyok.Minden tanácsot meghallgatok és köszönöm is innen rengeteg hasznos dolgot megtudtam eddig remélem a közeljövőben is igy lesz.(az ilyen szájalós nyálverő hülye gyerekekre meg nem kell adni)
  • MEdievil
    #16255
    Ó igen a legjobb az egészben hogy te soha nem jöhetsz ki jól a történetből. (amiről nem is tehetsz mert nem te mész oda hanem ők találnak meg mindig)
  • jazzy
    #16254
    A legjobb, hogy valaki segítséget kér.
    Segítesz, aztán hülye vagy, mert ő nem ezt hallotta.
    Elmagyarázod, aztán hülye vagy, mert ő nem akar "Svarcenegger" lenni.
    Aztán hülye vagy, mert miazhogy ő hülye.
    Aztán hülye vagy, mert nem segítesz neki.
  • MEdievil
    #16253
    De amúgy nem furcsa? Egészség meg testépítés kérdésben MINDENKINEK van véleménye meg biztos tippjei... persze csomó baromság de muszáj hangoztatni. Van amikor hagyni kell a fenébe mert annyira nem lehet semmit tenni a begyöpösödött idiotizmussal de mi lenne ha én akarnék kioktatni egy matek tanárt hogy már pedig az az egyenlet nem úgy van és 2+2 az továbbra is 5?
  • iko
    #16252
    És lám az oldal tetején ilyen hirdetések vannak:
    Hasizom: feszes szexi has
    Szexi has? A legjobb hasizomerősítő gépek, akciós árakon!

    Lapos hasat szeretne?
    A megoldás a vastagbelében lehet. Tudja meg, hogy segíthet a Colonix?

    Nem csoda...
  • iko
    #16251
    Szerintem a világ 10 legnagyobb tévhite közé tartozik, hogy csupán edzéssel válhat szálkássá valaki.
  • MEdievil
    #16250
    Először is a rúddal ne törzsforgásokat csinálj hanem a haverodat verd fejbe mert olyan témában okoskodik amihez nem ért.

    Ha konkrétan az úszógumi eltüntetése a cél ahhoz diéta kell anélkül bármit is csinálsz időpazarlás. Amúgy pedig aerob és kardió edzéssel tudsz segíteni.


    Olvasni való (lent van Folytatás gomb is!)
  • Panzermeyer
    #16249
    Diéta és edzés. Vagy marad a Kiskegyed.
  • Stelk0
    #16248
    Sziasztok a derekamon van egykis úszógumi haverom azt mondta próbáljak nyagbavet rúddal törzsforgatásokat csinálni sztek menyira lehet hatásos vagy van vmi jobb ötletetek?
  • Panzermeyer
    #16247
    Hát most, hogy ennyiért adják, és van ennél jobb olcsóbban, tuti kifutó termék lesz.
  • iko
    #16246
    Hm mintha a multi-x már a végét járja, mármint termék életciklus szempontjából a scitecnél.
  • Panzermeyer
    #16245
    Feladtam egy rendelést a Shop Buildernek, és megrendeltem a Muscle Bear multiját kipróbálásra. Természetesen nincs raktáron... Régen azért ilyen gondjaim nem voltak. Most szinte minden rendelésnél valami nincs, amit kérek.

    A multi-x ára ahogy néztem piszkosul elszabadult, de van a scitecnek 2 új multija is. Az egyik a Multi-Pro Pak, ami kb olyan áron van, mint régen a multi-x, de mégis "többet tud". És itt van a szándékuk szerint az Animal Pakot váltani akaró Monster 100 pak. Ami egyáltalán nem rossz, de az animalhoz képest egy picit gyengébb az összetétel, mondjuk olcsóbb is. Ha egy picit sikerült volna mégütősebbre csinálni, ezért a pénzért még a hülyének is megérné. Így max 7500-at adnék érte.
  • Redvin
    #16244
    Itt egy cikk a kezdoknek. Ebben sok minden benne van kezdoknek. Amugy ezen az oldalon sok hasznos infot megtalalsz.
  • McCartman
    #16243
    Ez és a többi.
    sztem is érdemes lenne kirakni.
  • lord nihilus
    #16242
    gyakorlatok, edzéstervek

    egyébként #16232

    :D
  • liverpool123
    #16241
    #16231-ra valaki?
  • Roger6
    #16240
    Egy valami: az emberek lusták. Így hiába lennének linkek, ha az ember okosan behozza az oldalt és látja, hogy 10 karakternél több van a oldalon (mert hát őt csak egy dolog érdekli, nem az egész testépítés), már lusta elolvasni, és még minket fog bunkónak tartani, amiért nem segítünk.
  • jazzy
    #16239
    Ha gondoljátok meg lehet, de hidd el akkor sem fog rákattintani ez egészen biztos :)
  • csuszi
    #16238
  • Tibi7
    #16237
    Egyébként itt nem lehetne azt megvalósítani, hogy felül a kép alatt lennének linkek azok számára akik ide tévednek és 20132xxxedjére teszik fel ugyanazt a kérdést? Benne lehetnének az alapismeretek, meg ilyesmi... Biztosan volt már róla szó, de szerintem érdemes lenne megcsinálni, mert magunknak spórolnánk.
  • iko
    #16236
    Jelenleg 72 kg, azt hiszem idén elmarad a januári diéta és tömegelek júliusig addigra már jó lenne egy 80 kg és utánna lemenni kb. 72 kg-ig.
  • SeanJRRussel
    #16235
    Fehérje és amino között annyi a különbség h az amino hamarabb felszívódik mint a fehérje (mivel a fehérje amino savakból áll,eteket le kel először a szervezetnek bontani).ergó 1 lépést megspórolsz a testednek akkor ha aminot viszel be.Különben 1,5-2g fehérje testsúly kilogrammonként úgyhogy hiába kapsz be 3 szemet semmi értelme nem lesz mert kicsi a mennyiség.Számold ki h mennyi kell neked és úgy vidd be a tápanyagot mert különben kidobott pénz....
  • Retsu
    #16234
    Persze hogy jó hatással bírna, de csak ha egyébként is rendben van a kaja, kiemelném a fehérje fontosságát. Te döntöd el, mire költesz, a sok fehérje mindenképpen kellene, aztán ha van lé, akkor nyugodtan megfejelheted aminoval.
  • hitman55
    #16233
    Üdv.

    Érdeklődnék hogyha aminosavat szednék, akkor milyen hatással birna? úgyértem hogy edzek súlyzósan is és mellette box edzésekre járok.
    Ha szedem jobban fogok tőle izmosodni meg ilyesmi?
    Ha valaki jobban ért hozzá és leirná részletesen megköszönném.
    Meghogy a súlyon dobbna e valamennyit?

    Előre kössz.
  • TVelvet
    #16232
    Csirkemell rizs, minden mennyiségben ( ergó sokat :D ).
    Igazából minden gyakorlattal. Mind mind idő kérdése.

    De az okosok majd leírják.
  • liverpool123
    #16231
    Hello!

    184cm vagyok 68 kg. Elég vézna vagyok, az lenne a kérdésem milyen gyakorlatokkal tudnék izmosítani magamon? ill. mit egyek?

    Előre is köszi
  • csuszi
    #16230
    kis súly, kis csöcs. nagy ismétlésszám tricepsz és kis csöcs.
    fekvőtámasz kis csöcs. még mindig...
  • Looooser
    #16229
    millió bocsi, tegnap hajtós napom volt és figyelmetlen voltam csak láttam, nem olvastam rendesen, és fekvőtámasznak értelmeztem a fekve nyomát (igen a két szó mint Makó Jeruzsálemtől, és le lehet hülyézni) szóval a fekve nyomó padon általában kisebb súlyokkal (értsd 30-35kg) pumpálom a vért az izmaimba
  • SeanJRRussel
    #16228
  • TVelvet
    #16227
    Hát a fekve nyomás elég specko , mert hátból lelehet engedni, tricepszből, vállból, mellből kitolni. Ezért elég nehéz tökéletesen szabályosan csak mellből tolni.
  • csuszi
    #16226
    6-nál csöcs, 100-nál tricepsz, nem technika kérdése.
  • Roger6
    #16225
    Hát nem tudom, nekem tricepsz minimálisan dolgozik fekvenyomásnál, a mellem nem is bírná a 100 ismétlést. De gondolom technikától függ a dolog. Én sohasem akasztom ki a kezem, ezért nem dolgozik a tricepszem.
  • csuszi
    #16224
    100 ismétléses fekvenyomás az főként tricepsz.