33479
12316971501353788406.png
  • SeanJRRussel
    #16343
    Én 2,5 éve edzek és 100kg ba 4 et nyomok tisztán.A maxomat nem tudom...sose érdekelt.A tolockódás hál istennek megyeget 15kg akasztok magamra és úgy 4*20 megy (190cm vagyok és 100kg)
  • Retsu
    #16342
    Múlt héten 85be nyomtam 2őt, talán ment volna a 3. is, csakhát nem kockáztattam mivel segítő nem volt. Amúgy az a vicc, hogy nemrég a hátam miatt aggódtam, most meg azzal a súllyal csinálok 1 6ismétléses, viszonylag szabályos lehúzásszériát:) Ez van, most minden másban jobban fejlődök, a fekvenyomás kissé stagnál.
  • krisz940122
    #16341
    nekem azt is mondták hogy két szék közé beeresztem magam ( fekvőtámasz) az hasznos? jó?
  • Tyler1
    #16340
    hát végülis a hát szempontjából hasznos lehet, én nem vágtam h ez a célja. én is szoktam vmi kis emelvényt rakni a lábak alá, mert hátamnak sokkal jobb úgy, de kinem próbálnám ezt a padra felrakást.
  • csuszi
    #16339
    ha begörcsöl, gondolom comb vagy/és segg, akkor túl sokat használod a lábad. csak stabilizálásra szabad.
    de ki látott már fekvenyomni 100 felett bárkit feltett lábbal? balesetveszélyes, és amúgy ha felrakja az ember, a hát kisimul, és szerintem kevésbé megy mellre (nekem kevésbé megy legalább is). én még a lapockám is összehúzom, hogy minél jobban feszüljön a csöcs.
  • TVelvet
    #16338
    ha van két 1kezes tárogatás, lerakod a hátad egy puffra, és úgy, kényelmetlen de hát otthon gyúrás sose egyszerű. de amúgy a legjobb ha a saját súlyoddal csinálsz gyakorlatokat, abból nem lehet baj.
  • TVelvet
    #16337
    annyi haszna van talán hogy nem görcsöl be a lábad, nekem beszokott
  • csuszi
    #16336
    haszna? baromság. láb földön. rúd mellet érint. hát nem homorít. könyök kifelé mozdul.
  • krisz940122
    #16335
    csősztök.15 éves vagyok. most kezdtem el gyurni ( bicepsz,csuklya és mell).bicepszre súlyzóval szoktam az jó is de mellre hogy tudnék ami a leghatásosabb? itthon csak egykezes súlyzó van ha összerakom a súlyokat egy rúdra kb 10 kg. tehát mellre melyik módszer a leghatásosabb? hetente hány gyúrást javasoltok? ( olyan ember válaszát várom aki szakértő) előre is köszi
  • TVelvet
    #16334
    2év kihagyásokkal
  • Roger6
    #16333
    Na az ilyen beszédtől kinyomok 200-at is mérgemben. Idézlek: nem vok, vagizzik, kivi vok... Kérlek szépen, ne írkálj így, kicsit buzis.
  • csumkox007
    #16332
    Mióta gyursz?
  • sapkafej
    #16331
    én 40 kilótól beszarok
  • F1re
    #16330
    én 1álltalán nem vok ilyen am ismerem az ilyet amikor minden gyökér ezzel vagizik h mennyit nyomsz fekve stb de 1álltalán nem ezér kérdeztem ezért is irtam ugy h ki hány kg és mennyit nyom ... kivi vok ki h tolja a testsúlyához képest csak ennyi :) azt is írjátok ha írjátok h szabályosan ment annyi v nem
  • MEdievil
    #16329
    Nekem van ehhez egy történetem: volt egy ismerős akinek állandóan az összeméricskélés volt a legfontosabb csak a kilók meg hány centi a karod stb..
    Állítólag 140 kiló felett nyom meg ilyenek (amúgy csak azért nagy darab mert zsíros mint egy disznó) és amikor a teremben járt és ott elkezdte kritizálni az én 90 kilómat felajánlottam neki hogy legyen szíves mutassa már meg hogyan is kell. Nos először valami szörnyűséget művelt akkor megkértem hogy szabályosan ha lehetne.. Ötször sem ment neki szabályosan. Meg se kellett szólalnom.

    Nekem nincs szükségem bizonyítani senkinek ezért is nem rakok ide be se képet, se nem jövök centikkel meg kilókkal. Szerintem az akaraterő számít semmi más, és többre értékelek valakit aki csak negyed akkora súllyal dolgozik mint azt akinek csak a felvágás a lételeme közbe meg baszik figyelni a kajára meg pl. dohányzik vagy amatőr szintje ellenére koxol. Akit érdekel az vonja le a kommentjeim után a következtetéseit.

    Ez persze csak úgy eszembe jutott csak az vegye magára akinek inge.
  • F1re
    #16328
    ha már így felhoztátok a fekvenyomást ki hány kg és mennyi a maxa ill mennyivel szériázik ?! csak kiváncsi vok
  • SeanJRRussel
    #16327
    Nem is kell ezzel foglalkozni,legyen lent a földön a lábad és kész.Mindenki úgy nyom,pláne nagysúlynál.
  • Tyler1
    #16326
    aha értem, bár nekem kicsit neccesnek tűnik, pl. ha az uccsó erőkből nyomsz és megbillensz vagy vmi...

    #16324: köszi a videót, megtudtam pár plusz infot amit eddig nem is gondoltam volna :)
  • SeanJRRussel
    #16325
    Az a lényege h ha lent van a lábad,akkor a nagy súly alatt tudsz hidalni tehát homorítassz egyet és így könyebb kinyomni a súlyt.Ha fent van a lábad akkor stabil a derék és a gerin tehát nem tudsz belehidalni és jobban dolgozik a mell.
  • Roger6
    #16324
    Najó, inkább megkerestem neked: fekvenyomás (8 perc 30-nál van a rész, ami érdekel téged).

  • F1re
    #16323
    talán jobban rátudsz koncentrálni az izmokra mert nincs az h a jobb kezem gyengebb akkor elkezdek össze vissza dőlni meg a lábamra támaszkodva .. mert ha felrakod a lábad akkor ahogy elkezdenél dőlni leborulsz a ge.ibe :D mer nem tudsz a lábaddal támaszkodva korigálni ugye stb.. sztem csak akkor éri meg ezt csinálni ha pl szűken szériázgatsz ill ha olyan koponya törő tricepszezést csinálsz remélem érthetően írtam
  • Tyler1
    #16322
    nézegettem videókat különböző gyakorlatokról és láttam h van aki fekvenyomásnál felrakja a lábát a pad végére. ennek mi a lényege vagy haszna???
  • Smicy2
    #16321
    én hosszú idő után ma megyek újra, karom meglesz halva, aztán majd 26-án lenézek újra
  • McCartman
    #16320
    ez a zabpelyhes bejgli idoszaka.:D
  • Redvin
    #16319
    szent este azert nem, de holnap delelott meg lemegyek :D 14-ig nyitva van a terem )
  • SeanJRRussel
    #16318
    hétfőn,tegnap meg ma megyek sajnos holnap nem tok lemenni mert anyával díszíteni kel afát meg miegymás úgyhogy nem lesz időm így sajna a 4. napom lemarad....
  • DAcafat
    #16317
    huhu jön a töltöt káposztás időszak :)
    3 nap pihi mindenkinek ? vagy valaki szent este is nyomja majd ? :)
  • TVelvet
    #16316
    az már potom 9 éve ilyen :S sajna nemtudok vele mit csinálni.
  • F1re
    #16315
    nem jelent semmit csak furcsáltam

    #16314
    faszán levan szálkásodva a hátad grat látom neked is meg van szakadva a bőröd
  • TVelvet
    #16314
    A hátam megint, kezd eltűnni a húzódás, ami a régebbi képen volt.
    A régebbi képen a jobb oldalon volt, látható is volt a szimetrián.
  • Roger6
    #16313
    De baszlak. Nem vótam, jóvan? (ez miért is jelentene bármit?)
  • F1re
    #16312
    nebasszatok már h senki nem volt brutal challengen ?
  • MadRidkA
    #16311
    szerintetek mikor igyam a Max Gain Plus-t és a Pro 360-at ? Edzés után egyszerre vagy hogy lenne a legjobb?
  • F1re
    #16310
    a zeller potencia nővelő és qrva finom rántva :D ennyit tudok
  • SeanJRRussel
    #16309
    A vitaminok és a rost miatt.Én spec nem eszem zöldséget sajnos,de hasznos és kell.emésztésben is szerepet játszik és a szervezetnek is kell.
  • center86
    #16308
    sziasztok. az lenne a kérdésem, hogy ki milyen zöldséget szokott enni, illetve milyet érdemes? És azok miért jó, miért fontosak? Előre is köszönöm a válaszokat.
  • F1re
    #16307
    így van de azért az hozzá kell tenni h aki szűkebben nyom az jobban megy tricepszre mint aki szélesebben
  • F1re
    #16306
    Halihali sose voltam ebbe a topicba még de most gondoltam benézek :)
    volt vmeik kötök brutal challengen ? ha igen irjátok nektek h sikerült :D én csak a 10 tonnára pályáztam de 12.4-et sikerült szal örültem magamnak azt hozzá teszem h semmit nem készültem a versenyre mert 2 hétig voltam beteg elötte , és gugolást életembe akkor csináltam 2x-ra felhúzást meg először :D szal 2 legfontosabb dolog lemaradt gugolás 65kgval ment asszem szal nagyon szar.... felhúzás viszont ahoz képest h aztse tudtam h fogjam ment 95el persze minden 12x
  • csuszi
    #16305
    " persze ha valakinek van rá energiája, akarata, ideje akkor csinálja, csak ez nagyon ritka."

    nekem se időm, se energiám, se akaratom.
  • matthias92
    #16304
    a balkezem szinte teljesen elszállt, most pihentetem. két nap és meggyógyul, akkor megpróbálkozok úszással.
    egyébként a bal könykömnél valami bizé (szalag?) állandóan ugrál, főleg tolóckodásnál. úszásnál a batltérdemnél valami. ez mitől lehet? hogy tudnék rajta segíteni?