33479
12316971501353788406.png
  • Redvin
    #16383
    Meg nem egy honapja edz. :) 1 honap alatt azert nem nagyon lehet latvanyos eredmenyt elerni.
  • dragon11
    #16382
    Ennyit?:-s

    minden elismerésem.. nagyon kidolgozott alakod van.

    Nekem a fele is elég lenne.. csak sikerülne, omg.:\
  • TVelvet
    #16381
    a kor, sokat számít.
  • dragon11
    #16380
    wá.. mit csinálsz jól?:D

    igaz én csak 14 vagyok.. november 21én kezdtem el, de még kb semmi látványa..:s itthon tolom az igaz.
  • Panzermeyer
    #16379
    Én bemelegítésnek, vagy ha a végén még nem bírok magammal, akkor levezetésnek csinálom a fekvőt.
  • oliwwer
    #16378
    és ezt bemelegítésként, vagy esetleg egy mellgyakorlatként kell/lehet venni?
  • Panzermeyer
    #16377
    Kipróbáltam a módszered, és csináltam 10-et. Nem estem össze utána, de rohadt jól durran tőle a mell, sokkal jobban, mint a sima fekvőnél. Köszi a tippet, mostantól alkalmazni fogom! :)
  • Roger6
    #16376
    Én értem.
  • F1re
    #16375
    ? nemértelek
  • jazzy
    #16374
    Nem áll jól neked a kommentelés :)
  • F1re
    #16373
    de ér ! ha szűken csinálod és tricepszböl akkor joh gyorsan
    am sztem elég ha ugy nyomod h lefele 5 másodperc kinyomás meg ahogy birod szal mint a rakéta :D
  • FlyHigh
    #16372
    Ismerek olyat is aki 100 fekvőt megcsinál, de ha megállítod valahol félúton már képtelen folytatni. Ez a lendületből pattogás szerintem nem ér semmit.
  • FlyHigh
    #16371
    Én ha csinálok akkor úgy csinálom, hogy lefelé kitartva számolva 10 másodpercig ereszkedek, alsó ponton megállok egy kicsit, aztán szépen 5 másodperc alatt kinyomom magam. 10 után már úgy szoktam összeesni.
  • Panzermeyer
    #16370
    Valóban sokmindenre jó. Én anno 16-17 évesen csak fekvőtámaszoztam és sokkal jobb volt megítélésem szerint a formám, mint most. Persze most erősebb vagyok, meg nagyobb is vagyok, de bár ezzel a súllyal tudnék olyan jól kinézni, mint akkor :)

    Bemelegítésnek nyugodtan csinálj csak fekvőtámaszokat, vagy a végén levezetésnek még bedobsz egy kis fekvőtámaszt a melledzésnél. Mondjuk annyit elárulok, hogy a fekvőtámasznál nem a 10-12-es ismétlésszámot kell megcélozni, mert az semmit nem ér.
  • Jamirofan89
    #16369
    helyzet jelentés: leváltom a grillezett húst rántott húsra,mert egy kis adagot se bírok legyűrni vele :/ amúgy sem verseny szerűen akarok edzeni.abban is van fehérje és az étvágy is meg van hozzá,tehát a fejlődés garantált :)
  • MEdievil
    #16368
    Alapszabály hogy ami nem jó az ízületeidnek azt nem szabad csinálni.
  • FlyHigh
    #16367
    Szerintetek jó valamire a fekvőtámasz, vagy hagyhatom nyugodtan? Nem szeretem a pozitúráját és amúgy minden ízületem ropog tőle amik egyébként más gyakorlatoktól sohasem. Kollégám azt mondta, hogy ha szépen lassan csinálom akkor nagyon jó egy halom izomnak, hasnak, fenéknek, mellnek, stb.
  • FlyHigh
    #16366
    Én szeretem a tejet, ezért gondoltam csak, de hamar rájöttem, hogy valami nem az igazi az állagával.
  • MEdievil
    #16365
    Tejjel a kiscicák isszák, a marketingszövegnek meg nem kell bedőlni de attól még jó.
  • FlyHigh
    #16364
    Megvettem a volumass 35-öt, elég jó íze van, zsírszegény tejben képtelen voltam feloldani rendesen. 2. próba után úgy nézem, hogy vízben könnyebben oldódik. Amúgy csomó helyen azt írják, hogy ennél jobb kiegészítőt nem kell fogyasztani egy haladónak sem.
  • csuszi
    #16363
    különben tré csöcs lesz...
  • csuszi
    #16362
    sose engedtem, hogy a ferde 20%-nál gyengébb legyen a simánál.
    100 sima, 80 ferde. stb... ugyanannyit edzettem a ferdét is, plusz néha azzal kezdek, máskor simával. vastestvér lemaradt ferdével csatlakozott hozzám: ezért 1 sima fekvenyomásos edzés, köv hét csak ferde, köv hét csak ferde, aztán újra sima, magyarul 1 simára jut 2 ferde. behozta, visszaálltunk normálra.
  • F1re
    #16361
    jaja az is faxa 40 fokba nyomtam kb amikor volt kedvem :D mindig ugy nyomtam h totál koncentráltba elég kemény
  • TVelvet
    #16360
    most erőkereten szoktam nyomni, na az behugyozos, 40kiloval szétfosom a gatyam:)
  • F1re
    #16359
    nem akarok okoskodni de attol még tok joh gykaszikat pl
    felsőmellre
    45 fokos pad két 1kezes sullyzóval nyomni
    ill 30-40 fokra állítható padot betolod 2 csiga közé alulra teszed a kötélre az kezes fogantyút aztán lefekszel és ugy nyomod neki tárogatás szerűen ez nagoyn kemény cucc probáljátok ki ha még nem tettétek !!!
  • TVelvet
    #16358
    mell nem az erősségem, felső mellrészt baromi nehezen tudom megdolgozni, ezért nem nézki olya jól. :)
  • csuszi
    #16357
    már volt benn kép 82kg, 90, 102. + videó;):) ráadásul pont fekvenyomós.
  • csuszi
    #16356
    :) mi így hívjuk vastestvérekkel. mi lesz ma? egy jó kis csöcsedzés:)
  • Tyler1
    #16355
    visszalapozol párat akk találsz róla(vmikor a november végi posztoknál)
  • F1re
    #16354
    az nagyon fasza akkor ! grat hozzá
  • Retsu
    #16353
    96 vagyok most. Azt hinné az ember, hogy most télen jól megy a fejlődés, de eddig sajna nem ez látszik beigazolódni. Persze sokminden közrejátszik, h nem 1 jó időszakom van, eléggé le is vagyok égve szal most be kell érni a megközelítőleg átlagossal, ami a kiegeket illeti. Tavasszal már azért várhatóan jobb lesz a helyzet, akkor remélhetőleg újra megugrik a növekedés(az intenzitással semmi gond nincs).

  • oliwwer
    #16352
    bazz :D az azért durva. Képet nyomjál már magadról :D
  • F1re
    #16351
    az a 100ba 26 az nagyon komoly :O grat hozzá hány kg vagy ha szabad tudni ?
  • jazzy
    #16350
    ez a "csöcs" már annyira a jelképeddé vált ha nem írnád hiányozna :)
  • krisz940122
    #16349
    SeanJRRussel ment egy privi :D
  • csuszi
    #16348
    sokkal több néz ki belőled. akkor ezek szerint azért hátas kép, mert nem a csöcs a kedvenced:)

    én most készülök bankot robbantani, megyek 160 környékére. 150 az eddigi rekord, természetesen teljesen szabályosan, no homorítás, segg padon, csöcsöt érint rúd, no pattintás.
    másik rekordom a 100ba 26, ezt szeretném még fentebb vinni, olyan 35 már jó lenne:)
  • F1re
    #16347
    nem rossz az én nem tok 80ba 4x8at mert elfáradok :D sima maxom(1x nyomtam ki) meg am 110 volt eddig múlt héten sikerült örültem is magamnak mert eddig csak 100 volt :( de most átléptem a bűvös határom :D
  • TVelvet
    #16346
    hát én mellre megálltam egy ideje 80-as szériáknál 4x8, majd talán egy hónap múlva megint elkezdek erősíteni rá. hátra meg sose szoktam nagy súllyal, mert nagyon könnyen elbaszhatom, látható a régebbi képemen is.
  • F1re
    #16345
    és hány kg vagy azt joh lenne tudni azér :D. kiváncsi vok h aki az én súlyomba vam (71-2 kg) az h teljesít


    #16341
    ha nem tudsz terembe járni csak othon fekvőket csinálni akkor joh
    csináld azt h nyomsz sima fekvőket meg leteszel könyveket 1másra 2 toronyba arra teszed a két kezed és ugy nyomod ill kézen állva is nyomkodhatsz falnál bár ez inkább vállra megy
  • SeanJRRussel
    #16344
    Jah és 18 éves