33479
12316971501353788406.png
  • dragon11
    #16463
    sztem mindenképp orvos..
  • Panzermeyer
    #16462
    Esetleg becsípődött valami ideg, vagy az erőlködés okozta belső nyomáskülönbség miatt történt vmi a dobhártyával? Nem tudom...
  • CheAteR88 #16461
    htx
    még a holnapi napot kiböjtölöm
  • F1re
    #16460
    nem akarok okoskodni de gondolom ha 1 ér meg pattan akkor annak külső látszata is van a bőrön sztem becsípődött egy ideg v ér v hasonló ha továbbra is fáj akkor menny el orvoshoz attol bajod nem lesz
  • McCartman
    #16459
    link
  • DAcafat
    #16458
    pár év kemény edzés
  • CheAteR88 #16457
    tisztelet
    egy olyan kérdésem lenne hogy ma edzés közben emeltem a szériám utolsó darabját és kb egy olyan érzésem volt mintha megpattant volna egy ér a fülemnél...
    lehetséges-e ez és ha igen akkor ilyenkor mi a teendő
    most már per pill anyira nem fáj de ha álkapcsom mozgatom jobbra balra akkor össze tuddnám sírni magam:|
    vki tuddna addni vmi tanácsot?
    előlre is köszönöm
  • Roger6
    #16456
    Én pl. pont fordítva javasoltam volna. Egész testessel kezdeni, ott megtanulni helyesen a gyakorlatokat (ugye egy testrész többször van egy héten, így van időd kitapasztalni, hogy mit hogyan kell), és ha ez megvan, utána osztott edzés. De gondolom mindenki máshogy javasolná.
  • MadRidkA
    #16455
    3 hónapja edzek és idáig osztott edzéstervem volt, szerintetek érdemes áttérnem az egész testes edzéstervekre vagy maradjon ez?
  • Tresh
    #16454
    hello. Szeretnék lefogyni 15 kg-t, de 10-et biztosan. 178cm magas, 90kg körül vagyok. Tudnátok tippeket, tanácsokat adni?
  • Panzermeyer
    #16453
    Jól beszélsz sápadtarcú barátom :)
  • Roger6
    #16452
    Nekem meg egyáltalán nincs táplálékkiegészítőm, mégis megyek. Ha a kaja rendben van, semmi gond nem lesz. Meg egyébként is, ha nem tudsz egyik nap rendesen kajálni, akkor aznap kihagyod az edzést? Dehogyis...
  • FlyHigh
    #16451
    Szerintetek edzhetek ma? Csak holnap lesz táplálékkiegészítőm és nem szeretnék feleslegesen edzeni. Idáig megettem 2 nagy túrós táskát, olyan 300gramm rántott csirkemellet, meg 3 banánt(4 körül betolom a maradék kb 200gramm csirkét valami krumplival). Tegnap sertésből zabáltam be és nem csináltam semmit. Táplálkozás dolgokban nem vagyok túl biztos, csak ezért kérdezem.
  • jazzy
    #16450
    Isti legalább 1 mondatot írj le helyesen kérlek. Elég degradálónak érzem az "akkarmijen" szót ahhoz, hogy ezt a postot ne hagyjam bent..
  • Panzermeyer
    #16449
    AAAA, tiszta jófej! :)
  • Panzermeyer
    #16448
    Én a legtöbbször elkezdek ásítozni edzés közepén. Azt hiszem, hogy a lábnál van csak kivétel.
  • Tyler1
    #16447
    most néztem meg az Acélizmok(Pumping Iron) c. filmet, nagyon fasza kis dokumentum film a régi nagyokkal/ról, mint Arnold, Columbu, Ferrigno, stb...
    remek kikapcsolódás volt, ajánlom itt mindenkinek, aki nem látta még :)
  • Roger6
    #16446
    Viszont kívánom! (A főnököm azt mondta, hogy mivel válság van, ezért prémiumot nem kapunk, de meglepett karácsonyra egy egész éves kondi-bérlettel, tiszta jó fej).
  • Retsu
    #16445
    Amúgy boldog, fejlődésben gazdag új évet kívánok mindenkinek!
  • Retsu
    #16444
    Attól függ hogy milyen a lábad állapota, hogy edzel, satöbbi. Ha lábra eleve több sorozatot csinálsz(ami helyes egyébként), akkor természetes ha kivagy, főleg ha eddig nem edzetted igazán, vagy gyenge pontod.
  • Roman
    #16443
    technikán múlik, szerintem. Én súlyemelő stílusban guggolok, mint aki készül fölrobbanni. Lábazás után abszolut nem vagyok fáradt, pedig nem szarakszom..

    Ellenben a mell-bic jobban megerőltet. edzettem már bicepszet natúran magában, az is kitaknyoltat, álmos, hulla leszek tőle. Biztos nem szeret a testem karhajlítani xd xd
  • 987isti
    #16442
    hat pontosan nem tom hol leht kapniu de tan ahogy olvastam ugy 200-400 ft az ara egy 9 tojasfeherjebol alo rudnak
  • 987isti
    #16441
    szoval labedzes utan vanamikor szehanyom magam szoval egyertelmu hogy 120% ala az edzesen nem szabad hagyni
    ugy hogy mindig farad leszel ha jol tudsz edzeni
  • FlyHigh
    #16440
    Comb edzés után mindig olyan érzésem van, hogy nem tudok lábra állni, full erőtlen vagyok utána, ez mindig így lesz?
  • Magnumrolcsi
    #16439
    1év kihagyás után tegnap 90kg-ba hármat nyomtam, szabályosan. Előtte persze bemelegítés kisebb súlyokkal. Régen 110-120kg volt
    Végig mentünk minden főbb izomcsoporton, majd 3órás edzés lett belőle.
  • DAcafat
    #16438
    Tojásfehérje rudat vett már valaki ? Milyen áron van? És hol lehet kapni?
  • MEdievil
    #16437
    nincsenek motivációs problémáim :P
  • Panzermeyer
    #16436
    Apropó, ezt nem akarja valaki más is megpróbálni?

    Motivációs klub
  • Panzermeyer
    #16435
    A tékozló fiú visszatért! Örülünk neked! :)
  • SeanJRRussel
    #16434
    Egy a lényeg h visszatértél...azért képet tolhatnál a mostani formáról...
  • TVelvet
    #16433
    teremtől függ, és attól mennyi ember van benn, hülye kérdés :P
  • dragon11
    #16432
    Welcomeeeeeeeee:)

    BÚÉK;-)
  • oliwwer
    #16431
    Hétfőtől az otthoni edzés helyett teremben fogok edzeni. Ott mindig van szabad gép? Vagy több is van? Sosem voltam még teremben.
  • Roman
    #16430
    Egyébként az edzésem kb. így néz ki:

    1. Mell-bicepsz
    -fekvenyomás
    -fekvenyomás 30 fokon egykezessel
    -tárogatás vagy tolódzkodás, vagy a kettő szuperszettezve, ha olyan kedv van
    -álló karhajlítás rúddal
    -egykezes karhajlítás 30 fokos padon
    -fordított fogású karhajlítás a szószéken

    2. combocska
    -guggolás
    -lábhajlítás gépen
    -kitörés
    -lábfeszítés gépen

    3. hát
    -ultraszéles húzódzkodás
    -felhúzás
    -egykezes evezés
    -valami móka durrantásra

    4. vállacska és a háromfejű
    -mellről nyomok
    -oldalemelek
    -állighúzok
    -szűken tolódzkodok
    -koponyámat betöröm
    -a végén kötéllel rádurrantok, bár ez gyakran elmarad (beégek anélkül is haha!)

    azért nem írtam sorozat-ismétlésszámot, mert a "napivigyor" szerint élek. Ha fos kedvem van, nincs erőm, szar vagyok, akkor gyakran 2-3 sorozat után késznek, földbevertnek érzem magam. Néha meg szétfeszít az erő, és csak nyomom-húzom-tolom-kenem, rövidke pihenővel.. Abszolute napi energia s motivációszint függő a dolog. Szerencsére mókás, hogy szinte mindig csak pihenőnapokon vagyok levert s fáradt, olyankor sokszor végigalszom a délutánt.

    nincsenek előre kiírt edzésnapok, edzek, amikor energiát érzek. Ez ált. úgy valósul meg, hogy 2 nap edzés, 1 nap pihi, vagy 1 nap edzés, 1 nap pihi. Szerencsére a termünk a hét mind a hét napján reggel 10től este 8-ig tárva-nyitva áll. Így ha pl. délelőtt a suliban kap el a hév, s van 2-3 lyukasórám, akkor simán lerohanok. Ha meg este? sebaj. Sőt, vol, hogy fél 10 után álltam le, mert csak este fél kilenckor volt időm lemenni edzeni. (hmm hétfő-szerda 4-ig suli, pénteken is eddig ált. este jártam még órára, de most változás lesz, hisz péntekre is betettek némi fakultációt, amit 4.30-ig tartanának, hehe)

    Na megyek enni.. :S
  • Roman
    #16429
    Öhh, enyhén elmebajos lettem, akik olvasták a blogot, tudják, miről beszélek.

    Amúgy ilyesmik:
    ->szetemberben rájöttem, túl sokat járnak az ujjaim a fórumokon, túl keveset vagyok a rúd alatt. Elkezdtem edzeni, mint az elmebeteg, egy héten hatszor, ezt bírtam.. öö november végéig. Ehónapban visszanyargaltam a heti 4-re, ami bevált, jó sok alvással.
    ->három hónapig heti háromszor-négyszer lábaztam, néha egymás utáni napokon guggoltam (mint egy súlyemelő, ugyanolyan technikával, rugalmas erővel, segg a fűre, 0.0001 ms-os negatívokkal :D ) így a combom végre ismét régi fényében virít, a feszítőm még mindig szar a hajlítómhoz képest, de legalább jó vágott, barázdált.
    ->szereztem egy szobabrinyót, s rájöttem, hogy ha minden reggel tekerek rajta 15 percet, akkor délelőtt nem ájulok el az iskolában az alacsony pulzusom miatt, s még kockás is lesz a hasam.

    Mindent egybevetve, nem fejlődtem szinte semmit (mondom, anorexia!), de egy jóval érettebb fejjel látom, hogy elbasztam az időmet, s most erősen az fenyeget, hogy a sok fórumozás közben elfelejtek enni.

    Megtanultam a móka kedvéért edzeni, mert rájöttem, ez való nekem, meg a tintanyalás. Inkább edzegetek azért, hogy sportos, egészséges, vágottas legyek, nomeg az sem utolsó szempont, hogy ha edzek, jobban megy a gondolkodás is. És az így érettségi előtt kifejezetten előnyös lesz. Ja, meg meggondoltam magam, nem menek gyógyszerészire, orvosin folytatom. És anyuék megígérték, hogy ha bejutok (hurráááá!!!!) elvisznek egy plasztikai sebészhez, hogy a lógó csöcs és hájbőrt leműtsük. Ha nem vállal be? hát akkor folytatom a pszichoterápiát. :D
  • SeanJRRussel
    #16428
    Jógyerek,fél éve nem hallottunk felőled semmit.Mi helyzet???
  • Roman
    #16427
    Uhh, jól eltűntem, emberek. Sajnos a borderline-anorexia beütött, jó 10 kilót ledobtam, s egy kemoterápiás vágottságával bírok, bár az erőm szerencsére megmaradt, meg a kezem-lábam-mellem-hátam is.

    Muszáj leszek szembenézni a félelmeimmel (kanál és kés), mert a testépítés az nem a negatív fejlődésről szól.
  • slime001
    #16426
    Semennyire sem "kondis kaja" Egyél helyette csirkét meg rizst.
  • oliwwer
    #16425
    Sajtos tészta mennyire kondis kaja? Sajtban elméletileg fehérje van, tésztában szénhidrát, nem?
  • F1re
    #16424
    ird le privibe h mi mennyibe van