33479
12316971501353788406.png
  • Panzermeyer
    #16504
    amit írtam: rizs, zab, krumpli - ezek mind ch források, mint a kenyér, ezeket edd, ne a kenyeret. de ehetsz nyugodtan puffasztott rizst vagy búzát is
  • oliwwer
    #16503
    Szerintem barna kenyeret simán tolhatsz. Több tömegnövelős étrendben láttam már.
  • CheAteR88 #16502
    és mivel helyettesítsem?:|
    mert napi több mint fél kilót megeszek:|
  • Panzermeyer
    #16501
    Na ezeket tényleg véletlen kihagytam :)
  • MEdievil
    #16500
    ha csak nem magadnak sütöd teljes kiőrlésű gabonából akkor kuka
  • Panzermeyer
    #16499
    Ne egyél kenyeret, max a teljes kiőrlésűt, de vannak ezek az olcsóbb kategóriás tk kenyerek, azoknál tuti sántít valami. De erre csak annyit tudok mondani, hogy szart enni még mindig jobb, mint semmit nem enni...
  • CheAteR88 #16498
    a kenyér fogalmával hogy bánhatok?:)
  • CheAteR88 #16497
    pont gyűjtöm magam köré azokat akik tuddnak főzni:)
    szerezni akarok egy kis rutint


    a szusztás témát meg hanyagolom szerintem egy jó időre
  • csuszi
    #16496
    jó ha 20 percet főzök egy nap. és ebből 10perc gép vagy tv közben.:) minden csak rutin kérdése.

    a szuszta pedig egy elbaszott egy tróger kretén ötlet volt.
    és minden más koksz is.
    olyan kevés rétegnek van rá szüksége, hozzáértése, tapasztalata, elég gyúrós sportos múltja... 1 ezrelék.
  • CheAteR88 #16495
    nah zsír
    akkor holnap nagybevásárlást tartok azt nagyon úgy fest hogy meg is kéne tanulni főzni:D
    mert jó muter tuti segítene de nem fog nekem minden nap főzicskézni:D
  • csuszi
    #16494
    +
    fehérje: tojásfehérje. bár én egészben tolom a tojást, nem vagyok versenyző... sovány sajtok.
  • csuszi
    #16493
    +
    fehérje: sovány túró.
    ch: durum.
    ch és zsír: lenmag

    3-4 l víz min.

    vitaminok.
  • Panzermeyer
    #16492
    Ja és a minőségi jelentése:
    fehérje: csirkemell, pulykamell, sovány marhahús, tengeri hal
    szénhidrát: rizs, zab, krumpli és zöldségfélék
    zsír: oliva olaj, lenmagolaj, zsíros (nem sózott) magvak

    ezekből állítsd össze a napi kajádat úgy, hogy kiszámolsz mindent annak függvényében, hogy mekkora a súlyod és mekkora az adott ételcsoport nyers tápértéke
  • Panzermeyer
    #16491
    Kiszámolod mennyi kajára van szükséged egy napra, és elosztod egyenlő részekre a kész ételt. Nem az a lényeg, hogy mindannyiszor fulladásig kell enned magad, de ha úgy is sikerül 2-3 óránként éhesnek lenned, akkor rajta :)
  • CheAteR88 #16490
    mit értesz minőségi alatt?:)
    és ez a 6 ez 6szori?:) mert azt tutui nem tudnám tartani:|
  • csuszi
    #16489
  • oliwwer
    #16488
    Szerintem anyud is azért néha be fog segíteni, nekem is szokott. Örül hogy legalább egészségesen kajálsz és sportolsz, nem a gép előtt éled le az életed. :D
  • Panzermeyer
    #16487
    Na, hát akkor...
    Amire szükséged van:
    - napi minimum 6 minőségi táplálkozás (ez valószínűleg külön főzéssel jár majd, mert anyud nem fog 2 felé főzni)
    - multi vitamin pak
    - Ca-Mg és c-vitamin
    - edzés utánra egy jó tömegnövelő, vagy kikevered te magad (2 adag fehérje, 50g szőlőcukor, 10g kreatin, 3-5g taurin, 5-10g glutamin - na ez így ütős)

    Ha sustanonra és rendes utókúrára (bár erre a legtöbb sült bolond nem is költ) tellett volna, akkor erre is telik.
  • SeanJRRussel
    #16486
    Nem ellened irányult a nagy álltalánosságot írtam...
  • CheAteR88 #16485
    2 órája folyamatosan arról olvasok meg a társairól és kezdek "képbe" lenni
    ajánlották nekem hogy van egy ilyen lehetőség is...
    csak rákérdeztem
    power massmost ezen filózok
  • Tyler1
    #16484
    hát ha ilyet irsz h tömegnövelőt szeretnél, és szerinted a susta a király...

    először legyél tisztába azzal h mi az, mik a hatásai, aztán nézzél utána pár embernek, aki azt hitte h ő is matyi lesz tőle, h hogy néznek ki, vagy mér nem tudnak 30 évesen dugni egy jót :)
  • CheAteR88 #16483
    sry de én csak érdeklődök...
    az tuti hogy nem állok neki mostanság semmi kúrának csak tápllékkiegészítőnek de azért mert érdeklődik vki vmi iránt nem szokták leugatni
  • SeanJRRussel
    #16482
    Ezen baszom én fel magam,hogy minek amatőr szinten anyagozni vazze?????????????A sok lusta buzi ember aki egyik napról a másikra akar megnőni.....Hol élnek ezek???És ezek miatt a csicskák miatt nézik le ennyire ezt a sportot meg aki terembe jár az már izomagyú stb...2,5 éve edzek amit eddig láttam az a kreatin volt meg a táplálék kiegészítő és mégis 20kg-t híztam!!!Oda kell figyelni a kajára nem agyon szúrkálni magad meg kajálni a kapszulákat.Legyen meg 2-2,5g/tskg fehérje meg 2g/tskg ch és akkor nincsen baj.Most jön az h jajj nincs időm jajj én nem sütögetek.....Tudod akkor nem is ide való vagy oszt húzzál kapálni.Röviden ennyi a véleményem...
  • Tyler1
    #16481
    egyél normálisan ne sustanonnal szurkáljad magad mer az nem tömegnövelő!!!
  • Roman
    #16480
    A Hozzászólásaidból úgy szűröm le, hogy a párolóedény, gázsütő fölött sem húztál még le túl sok időt, a digitális konyhamérlegről nem is beszélve. Ennélfogva annyit fűznék a szusszanásnyi ötletedhez, hogy fogadd őszinte és mélységes gratulációm a hihetetlenül széles, szemlélődő látókörödért.

    :) Csak így tovább.
  • CheAteR88 #16479
    thx
    én ezen a power masson filóztam mert árban elég korrekt az is és van ebben is minden jó
  • oliwwer
    #16478
    csak reklámozza az oldalát.
    A kérdésedre pedig; szerintem jumbo jó lenne, nagyon dicsérik, viszontlag olcsó. Azt írják az van benne mint a volumass-ba csak újabb fejlesztésű kreatin meg ilyenek vannak benne. De a hatásról nem tudok mondani, sosem ettem még táp. kieg.-et.
  • CheAteR88 #16477
    eztidemilyencéllal?:S
  • CheAteR88 #16475
    mit tudnátok ajánlani tömegnövelésre? én nagyon a susta felé hajlok de ha tudtok vmi jobbat azt megköszönöm
  • Roman
    #16474
    Na, hát akkor lehet, bevetem. Két 32 kg-os és 1 16 kg-os KB van. Korábban használtam heti 2szer, arra emlékszem, hogy a maroknak jót tett.

    Lehet érdemes lenne. Ma lábikózom, az elég rövid edzés, mert a minőségre, nem a mennyiségre megyünk, aztán ha a guggolást jól meghajtod, tuti, hogy nem lesz kedved az élethez se. Múltkor jártam nagyon rosszul, gyk. guggolás után már csak combhajlítógépezni volt erőm.

    huhi
  • Sequoyah
    #16473
    1,5 éve kettlebellezek (bár nálam inkább a kondi a kiegészítő e mellett, illetve mind2 a küzdősport mellett), úgyhogy már van kis rálátásom:
    A kettlebell sztem nagyon jó kiegészítő, sztem 1000x jobb, mint a sima kardio.
    Nagyon jól megerősít egyes kiegészítő izmokat, amit a testépítés nem, így sokkal stabilabb lesz a teljes test/izomzat, csökken a sérülések valószínűsége. Helyesen végezve az izületeknek/deréknak is jót tesz.
    A keringési rendszert, a tüdőt jól megdobja, úgyhogy mióta csinálom, azóta nem tudom kikészíteni magam konditeremben, max csak az izmokat, de még egy komoly guggolás után is csak kicsit lihegek.

    Viszont fokozottan oda kell figyelni a kajára, mert nagy energiatemető. Átlagsportolónak nagyon ajánlom az egészségjavító hatása miatt, és az izomzatot is átalakítja, kevésbé 'felfújt' hatású lesz tőle, sokaknak tetszik. Szóval a vékonyan izmos, szálkás test kialakításában nagyban segít (ami sokak ideálja).
    Viszont a komolyabb testépítőknek, nagy izomtömeggel csak mértékkel ajánlom, mert ilyen szinten már csak kis hiba és el lehet égetni, a cserébe kapott előnyök pedig egy profit nem érdekelnek:)
  • MadRidkA
    #16472
    tömegelésnél belefér ezt hogy érted?
  • Panzermeyer
    #16471
    Nem csak a laktóz miatt. Inkább desszertként kezeld, semmit alap tápláléknak. Tömegelésnél persze belefér.
  • MadRidkA
    #16470
    tejet ugye nem érdemes inni a laktóz miatt, de ha kb fél litert iszunk már akkor is jelentős a laktóz?
  • stern
    #16469
    Egyébként találtam egy oldalt, ahol van egy csomó gyakorlatról videó...

    kettlebelledzes
  • stern
    #16468
    Hol csináltattál? Mert a bolti ár tényleg felháborító...
  • DAcafat
    #16467
    jó kis cucc reggel kellés után 10-15 perc kettlebelezés csodákra képes :)
    csak a bolti árát sokkalom ezért csináltattam inkább :)
  • jazzy
    #16466
    Ha hiszed ha nem nekem attól volt ilyesmi, nem pont ilyen, csak fájt az állkapcsom, hogy hülyén szorítottam össze amikor erőlködtem.
    Fura így mondani, de nem a hátsó rágófogakat szorítottam össze, hanem az elsőket, és nem igazán tett jót az állkapcsomnak, utána figyeltem rá és semmi baj nem volt.
  • stern
    #16465
    Mi a véleményetek a kettlebellről, mint kiegészítő sport a testépítés mellett?
  • CheAteR88 #16464
    szerintem a 2. lehetséges
    ma már nem fáj anyira csakha az álkapcsom mozgatom:S
    holnap edzés majd ott kiderül mivan
    ha tré lessz akkor orvos


    am izé mellékesen
    ajánlani akartam nemtom volt-e már róla szó az alleeban nyilt gilda kíváló;)