33479
12316971501353788406.png
  • Sequoyah
    #16544
    Baszki nem keménykedni akarok, hanem jó tippet adni, hogy hol kapsz olcsón, úgyhogy vegyél vissza, de te akkor ne menj, átlagember meg menjen csak piacra.
    Nem űrközpontot mondtam, hanem egy piacot, nem tudom miért ne járhatna "átlagember" piacra:D

    Lehet nem akartál az lenni, de sikerült;)
  • Sequoyah
    #16543
    Fővám tér
  • matthias92
    #16542
    szerintetek nagy gáz az, ha nem 3-4 gyakorlat 4*8 vagy több minden izomcsoportra? mert akkor elég hamar ínhüvelygyulladásom lesz, és inkább csökkentettem 2*8-ra vagy 3*6ra, és nem esésig edzek.
    illetve heti egyszeri alkalomra jódolognak tartom az úszást is, vélemény?
  • MadRidkA
    #16541
    Redvin le tudnád irni az részletesebben az edzéstervedet? esetleg pm-be vagy akár itt is ha a többieket nem zavarja^^
  • Redvin
    #16540
    Én a HST edzésterv szerint edzek, es nekem sokkal jobban bejott, mint barmelyik másik. Sztem probald ki, es par honap alatt ugyis kiderul hogy neked bejon-e.
  • Roger6
    #16539
    Én a filézett csirkemellet mondtam, az 1.299 Ft Tesco-ban (itt a link a heti akcióhoz. Szóval 990-ért te egyik Tesco-ban sem kapod meg (talán pult alatt).
  • Roger6
    #16538
    Jajh, tudtam, hogy lesz olyan, aki ez alá fog menni. Akkor menj piacra vazze, most erre mit mondjak. Az itt fórumozók 90%-a nem jár piacra, ezért említettem, de ezentúl nem mondok semmilyen akciót, hiszen a piacon minden óccsóbb! Az átlagembernek próbáltam segíteni, aki valamilyen beváráslóközpontban végzi a napi bevásárlását, és esetleg nem tudta, hogy akciós. Ennyi. Nem neked szólt.

    Bocs, edzés után vagyok, rendesen elfáradtam. Nem akartam bunkó lenni.
  • center86
    #16537
    #sequoyah: hol van ez a piac?


    #Roger6: tescóban 999 volt pultból, csomagolt meg 1190.
  • Sequoyah
    #16536
    Piacon még mindig 999Ft/kg:D
  • Panzermeyer
    #16535
    American Muscle, Scitec kimaradt.
  • CheAteR88 #16534
    teggnap vásároltam be belőlle nagy tételben. teli a fagyasztó;)
  • Roger6
    #16533
    Intersparban 1.190 Ft/kg-os áron megy a csirkemellfilé jan. 14-ig, hátha érdekel valakit gondoltam...
  • Panzermeyer
    #16532
    Muscle Bear, Cytogen, Power Track, Redis Nutrities, BioTech, BioTech USA - nem mindegyiknél minden olcsó, hanem egyiknél ez, a másiknál az, és össze lehet válogatni ami kell.
  • csumkox007
    #16531
    Kösui szépen a tanácsokat
  • MadRidkA
    #16530
    Valakinek van valami véleménye a HST edzésprogramról? Nem tudnátok ízesitetlen fehérjét ajánlani?
  • SeanJRRussel
    #16529
    Power Protein sztem nem olyan drága...
  • Retsu
    #16528
    Az első 2 edzésnél a sorrendet meg kellene cserélni, tehát 1. nap hát-váll, 2. nap a lábat vedd mindenképpen előre! De 1 kemény lábedzés után nem igazán van erő másra, szóval a karedzést majd meglátod hogy annyi elég-e, ha nem, tedd külön napra! Ja, és 2 edzés között nem ártana 1 pihenőnap, de ha zsinórban tudod megoldani, akkor is a 4. nap előtt mindenképp legyen pihenő!
  • DAcafat
    #16527
    Ha maradt előző napról risz,husi
    zabpehely,sonkástojás,néha bacon szalonás :)
    Nem egy igazi testépitő étrend de finom és tápláló.
  • skygt90
    #16526
    hali ! tudnátok ajánlani olyan táplálék kiegészítőt gyártó céget ami viszonlag olcsó termékeket árul ? mint pl a : Muscle Bear . Tudom hogy nem a legjobb termék a világon de sajnos mostanában nemállok túl jól anyagilag és muszáj valamivel olcsóbb kiegek után néznem. A kaja természetesen rendben van azzal nincs gond , de egy kis lussz fehérje és vitamin-ásványi anyag jóljön mindig ! légyszi írjatok pár céget ha tudtok ! köszi
  • csumkox007
    #16525
    Sziasztok most szeretnék egy edzéstervet írni nézegettem már sok tömegnővelő edzőtervet és erre jutottam:
    1. Nap váll-hát
    2. Nap bicepsz-tricepsz láb
    3. Nap mell.has
    4. Nap pedig egy átmozgató edzést mindenre
    Mi a véleményetek?
  • McCartman
    #16524
    fehérje+zabpehely.:)
    sztem vagyunk igy ezzel egy páran , nem hiszem , hogy ujat mondtam vna.:)
  • center86
    #16523
    hali, az érdekelne hogy ki mit szokott enni reggelire? de most nem az érdekelne hogy gyorsan felszívódó ch, hanem konkrét kaják
  • Panzermeyer
    #16522
    Én úgy tudom lehet külön venni magnézium és kálcium port is, pl a Vitakingnél. Ezen kívül más por állagú kiegészítőről nem tudok. De hátha Csuszi még tud vmit. Amúgy sem engem kérdeztél :)
  • DAcafat
    #16521
    és hol veszed gyógyszertárba ? összeálitásba mit értesz aszkorbin sav oke c vitamin, de ha valami multi vitamin pakot akarok összetenni még miket kell?
  • Tyler1
    #16520
    ja megoldhatnám, csak így könnyebb mert nem kell annyit pepecselni vele. edzés után pont jól jön mikor nincs erőm másra, meg reggel mikor (nemtudom miért) nincs kedvem enni, és az első "reggeli" elött.
  • Panzermeyer
    #16519
    Ha VM35 felé jobban húz a szíved, inkább vennék Whey Gainert. Igaz, hogy 2g-mal kevesebb benne a fehérje adagonként, de kétszer annyi a kreatin, és a taurin is 2,5 g van benne, az ára pedig jelentősen olcsóbb. De persze te tudod.
  • Panzermeyer
    #16518
    Szerintem a VM35-öt olcsóbban össze tudod rakni házilag, mint amennyibe kerül.
  • Panzermeyer
    #16517
    A buildernél is próbálták (?) letéríteni az embereket a MB termékek vásárlásáról. Egyiknél volt egy kérdés, hogy jó-e a termék, a válaszban meg hímeltek-hámoltak és a gagyi csomagolással próbálgatták eltéríteni a vásárlót. És rövid időn belül néhány MB termék benne volt a top eladott kategóriában, így a Super Vitamin Pack is kiemelt helyen szerepelt. Mindez történt az agyonsztárolt Scitec rovására. Tehát nem véletlen, hogy az év végén, vagy új év elején (nem tudom) drasztikusan megemelték az MB termékek árait. Ezzel most nem a Scitecet akartam fikázni, mert eszem ágában sincs, sok termékük itt sorakozik a polcon nálam, amivel elégedett vagyok. Csak próbálok alternatívákat keresni, nekem pár ezer Ft spórolás is sokat segít egy vásárlásnál.
  • Panzermeyer
    #16516
    Jól mondod, mióta van a 400g-os ascorbin sav por, azóta azt veszem. Nem fizetem ki a kapszula árát, meg a gépsor működését, ami összenyomja, és a kapszulában/tablettában is tök ugyanaz van a legtöbb termékben.
  • csuszi
    #16515
    nekem a második pont nagyon szimpatikus. úgyse hiszek egy kiegészítő reklámnak sem, nagy átbaszás az egész ipar. többet és jobbat kapsz a hentesnél bármelyik kiegészítőnél. kivétel a vitaminok, azt meg tizedannyiért kapom ha én állítom össze, és jó nekem a por forma.
    pl aszkorbinsav vs c vitamin kapszula. lehet számolni...
  • Roger6
    #16514
    Tehát ha pont az ellenkezőjét mondanák, őket választanád? Nem értelek vazze..
  • BADE
    #16513
    merész vagy:D

    Felnéztem a honlapjukra,nagyon komoly,ilyen reklámszöveg után nem biztos,hogy őket választom:)

    Pár megmosolyogtató mondat:

    "
    -A keresőben a „Muscle Bear” szavakra cowboy kalapos nagydarab meleg férfiakat dob ki. Van vmi közük hozzájuk?
    Nincs. Az alapkoncepció az volt, hogy ugye a medve a legnagyobb szárazföldi ragadozó. Tehát erős, kíméletlen és kitartó állat. Tehát így már nem nehéz összerakni a képletet. Vmi, ami nagyon erős+izom, egyenlő extra erős."

    "-Itt miért nincsenek hangzatos reklámok és csoda mátrixok?
    Mi nem kreálunk saját TM-eket, nem hűtünk le semmi -200°C-ra, nem rakunk össze hat cuccot, hogy aztán vmi hangzatos mátrixal tudjuk hülyíteni a népet. Itt nem kell kifizetned a Jay Cutler 27-ik Hummerjét és mindenfajta idióta reklámot, amiból nem kettőt kell kivonni, hanem köbgyököt kell vonni. Ez a mondjunk minél nagyobbat, legyen a nagyok hülye játéka."
  • dragon11
    #16512
    Nem rossz..^^
  • Panzermeyer
    #16511
    Na kipróbáltam a Muscle Bear Super Vitamin Packjét, már kb 2,5 hete szedem. Még azelőtt sikerült belőle vásárolnom, hogy az árát több, mint egy ezressel megemelték. Tisztára akár a multi-x, csak annyi, hogy egy összezárható tasakban van, nem pedig dobozban. Elégedett vagyok vele nagyon, törzsvásárlóival kicsit több, mint 3800-ért még a bolondnak is megérte.
  • Tyler1
    #16510
    szerintetek volumass 35 vagy anabolic whey a jobb kiegészítő??? vol.-ba több kiegészítő anyag van, anaolicban viszont több a fehérje.
  • Roger6
    #16509
    Az egyetemistáknak külön ajánlom ezt a filmet, akik kifogásokat keresnek, hogy miért nem tudnak edzeni, meg kajálni, meg minden: Videjó-e
  • visnait
    #16508
    Nézd meg a RAW IRON-t is. Benne van minden, ami kimaradt a PUMPING IRON-ból és rengeteg jelenet az előző forgatásáról. Ja és van PUMPING IRON 2 - Women :D tegnap töltöttem le.
  • sapkafej
    #16507
    azért ez gecire jellemző jelenség

    de amúgy sok sikert no offense
  • CheAteR88 #16506
    nah lol
    kész konyhatündér leszek:D
  • MEdievil
    #16505
    Amit a boltban kapsz az ugyan olyan hulladék fűmagból mint a fehér.. ami meg tényleg jó lenne az marha drága és inkább megéri otthon sütni. (nem kell hozzá tehetség)