33479
12316971501353788406.png
  • SeanJRRussel
    #16584
    Én spec most majd a scitec féle creaxint akarom kipróbálni amúgy a Creatin FX-et toltam eddig és nagyon bevállt.25taasakos plusz 100g adnak dobozban...
  • lord nihilus
    #16583
    és a mai kreatinok közül melyek a legjobbak? :)
  • MEdievil
    #16582
    Most ugye végig olvastad amit írtunk és nem csak egy-két kiragadott részletére reagáltál? :)
  • SeanJRRussel
    #16581
    A mai kreatinok már nem nagyon vizesítenek és hülyeség hogy nem jók.Én 2 kúrát tolok egy évben és nekem mindig +5kg hoz ami utána meg is marad.Faszán kell kajálni meg sok vizet inni és erőbe is bika nagyon...
  • MEdievil
    #16580
    Most nem azért de mi lenne ha tudnád is mit csinálsz?! Eldöntöd hogy lesz ami lesz kiugrasz a gépről de olyan apróságokat hogy milyen magasan vagy vagy hogy van-e egyáltalán nálad ejtőernyő meg se nézel?
  • plck
    #16579
    Én most csinálok kreatin kúrát, avval az elvel hogy kiderül milessz, kipbórálom egye fene:D:D
    CSak egy olyan kérdésem lenne hogy ha jól tudom 2-3hónapos a kúra igaz?
    És mennyi idő szünetet kell tartani ha bejön...mert ha nem nem folyatom
  • csuszi
    #16578
    azt a holtpontról elmozdulást mással kell/lehet elérni, de ehhez a máshoz az ide látogatók 99% vagy hülye, vagy éretlen, vagy felesleges nekik, vagy másra használják, tehát a 99%nak káros. nagyon káros. nem rád értem...

    minden nap megeszem fél kiló csirkét, kurva nagy étvágyam van, az össz fehérjebevitelem csak étellel megközelíti a 3g/tsg-ét, és már pattanás formájában kijön a hasamon, karomon, nem értem hogy lehet e felé menni. és hogy lehet ennél több húst megenni. és itt elvileg egy csomóan megesznek 1kg-ot??? tényleg minden nap?? hihetetlen...
  • MEdievil
    #16577
    Csak azért sem :P igazad van. Ha tényleg minden rendben van és száz százalékos a "yupp. +vitamin. + minőségi zsír + összetett szénhidrát, zöldség, rizs, durum, lenmag, zab stb:)" akkor több évnyi edzés után esetleg a holtpontról segíthet kimozdulni és egy kis változatosság jól jöhet a fejlődésben de addig fölösleges és inkább a placebo hatás érvényesül.
  • csuszi
    #16576
    yupp. +vitamin. + minőségi zsír + összetett szénhidrát, zöldség, rizs, durum, lenmag, zab stb:)
  • Milka
    #16575
    akkor szerinted maradjak a sima fehérjénél és annyi bőven elég?
  • csuszi
    #16574
    majd a többiek azt mondják hogy nincs igazam, de az én véleményem akkor is az, hogy a kreatin kivétel pár prémium like pump kidobott pénz, de még az is:) csak víz, kúra végén bye bye tömeg... és ha kiszámolod hogy elbaszol 10-15ezret mondjuk pump ra többi árát nem tudom, az durván 10-15 kg csirke cici. abban nem kevés fehérje van:)
  • Milka
    #16573
    nagyon hülye kérdés,nem kell lecseszni érte!

    nagyon ajánlják hogy próbáljam ki a kreatint.namost sok mindent lehet hallani róla ugye,hogy kreatin kúra igy ugy,aztán csak vizesít,aztán hogy ha abbahagyod az evését akkor szép lassan leizzadod a dolgokat...most mi az igaz?valaki aki fel tud világosítani erről légyszíves tegye meg.köszönöm!
  • oliwwer
    #16572
    egyél ugyan úgy mint edzésnapon.
  • MadRidkA
    #16571
    a húst én úgy értettem h fehérje szal minden ilyesmi h túró stb stb
  • Gyúrógép
    #16570
    Mikor kell tobb levegot venni, edzesnapokon vagy pihenonapokon ? Vagy edzesnapokon megall az elet ? Nincs hus ? De van protein por, turo, tonhalkonzerv,sovany sajt, stb...
  • MadRidkA
    #16569
    Mikor érdemesebb több húst enni edzésnapokon vagy pihenő napokon? Mert sajnos nem tehetem meg h minden nap elegendő húst egyek.
  • SeanJRRussel
    #16568
    Életemben nem láttam olyat de még képen se...:D
  • Roman
    #16567
    Tessék, megint itt vagyok, elfelejtek enni. Nem lesz ennek jó vége, erőszintem kétéves mélyponton. :)

    Egyébként ma érdekességképp vettem egy napijegyet egy régebbi termembe, s kipróbáltam valamit, amit régen tűzként kerültem. A pec-deck gépet. Nem tudom, de szerintem elférne a programomban egy ilyesfajta izolációs gyakorlat is mellre.

    Általánosságban nem használok túl sok izolációs gyakorlatot, mert nincs rá lehetőségem. Nálatok milyen helyet kapnak? Valamint, egy kérdés :) Van itt bárki, aki valaha is találkozott Hammer Strength gépekkel? :)
  • DaemoonHunter
    #16566
    182cm, és csak kaja formájában.
  • plck
    #16565
    "plck kollega" szerint megvan ez elengednő kajak+víz
  • oliwwer
    #16564
    Milyen magas vagy? Hogyan viszed be a szervezetedbe a fehérjét? kaja vagy fehérjekapszula, por?
  • DaemoonHunter
    #16563
    Velem is ez volt tavaly, kb ugyan ennyit szedtem fel, "rövid" idő alatt, és eléggé megviselte a csontjaim, lelassultam, a lábam is fájt sokszor futás után rendesen néha több napig.
    Most 67-68kg körül vagyok, de még júniusig 75 a cél, mivel tavalyi gyorsaság után mint vártam lelassult a fejlődésem. Volt 3 hét szünetem, most újra belevágok a dolgokba, viszont a fehérje mennyiségét jobban megnövelem a tavalyinál.
  • oliwwer
    #16562
    Csak abba a hibába ne ess bele /amibe én is beleestem/, hogy el vagy tunyulva, és nagy kedvvel lemész edzeni, hogy na majd most edzel egy durvát. Szépen melegíts be, és nyomj egy laza edzést. Majd a következő héten már lehet durvábban, de most még elsőre ne, mert túledzed magad, és az kurva szar.
  • oliwwer
    #16561
    :D ez egyáltalán nem elhízás. Tömegelj simán, aztán leszálkásítasz.. vagy annyira látványos a zsír? Én tuti tömegelnék a helyedben.
  • center86
    #16560
    hali. kb 5 hónapja nem edzettem. ezalatt az idő alatt irodai munkát végeztem, semmit nem mozogtam, így felszedtem 6 kilót. Most újra elkezdtem edzeni. A kérdésem az lenne, hogy szerintetek diétázzak most, és mikor sikerült leadnom a felesleget tömegeljek, vagy tömegeljek most, és majd diétázzak akkor amikor úgy gondolom?
    .
    180 cm vagyok és most 78 kiló. nyáron még 72 voltam. lassan hízó típus vagyok, tehát tömegelésnél nehezen jönnek fel a kilók.
    .
    A válaszokat előre is köszönöm.
  • Roger6
    #16559
    Nekem bevált pl., teljesen hatásosak, de te is tudod, hogy minden szervezetre másképpen hatnak a dolgok. Így a kijelentésed, hogy a BioTech termékek gagyik, máris értékét vesztette ugyebár. De a legelső, amit meg kellett volna kérdezni plck kollegától, hogy a kaja és víz mennyiség rendben van-e? Ugyanis ha nincs, akkor akár ki is öntheti macskaalomnak a kreatint, kb. ugyanannyit fog elérni vele (persze képletesen értve, mivel a kreatintól lesz tömeged, de ha nem támasztod alá megfelelő étkezési kultúrával, akkor a kúra után már adod is le a kilókat - ha egyáltalán felszedtél valamennyit).
  • SeanJRRussel
    #16558
    Sztem a biotech termékek elég gagyik,inkább Scitech vagy egyéb normális gyártó.Nekem nem váltak be,de másnak lehet h jók...
  • plck
    #16557
    Hi all.Vettem a Biotech-ben CREATINE pH-X-et.Valami véleményt kérnék THX.
  • Roger6
    #16556
    Nem mondtam, hogy nem lehet Sean... Engem a tiszta izom baszott fel.
  • SeanJRRussel
    #16555
    Én mikor elkezdtem 1,5 hónap alatt 10kg-t híztam.Nem lehetetlen a dolog,de azért ez nem színtiszta izomtömeg az tény.Tehát lehet ennyit hízni de sztem ennek a negyede izom a többi víz meg zsír.
  • Roger6
    #16554
    Igen tudom, 9 kiló izom 3 hónap alatt...
  • Redvin
    #16553
    Ha figyeltel volna a pihenes nem rad vonatkozott. Nem nincsenek evek mogottem, mivel akkor mar birtam volna ennyit felszedni. Mindenki az elejen szedi fel a legtobbet, igy en is. Es mivel elegge ektomorf alkat vagyok, azaz szinte semmi zsir nincs rajtam, ezért valoban nem sok szirt szedtem fel. De ti biztos jobban tudjatok, hogy én hogy fejlodok :)
  • sapkafej
    #16552
    én augusztus óta szedtem fel 9,5-öt, de a jó dolgok mellet érzem a farmer feszülését is:P
  • csuszi
    #16551
    "3 honap alatt felszedtem 9 kilot, mondjuk en szinte csak izmot,"

  • Rash87
    #16550
    Arra a szinte csak 9 kiló izomra kíváncsi lennék,mert akkor te valamit nagyon jól csinálsz,gondolom évek vannak mögötted
  • Roger6
    #16549
    Igen, 3 hónap alatt 10 kiló bizony sok (nem azért, mert én havonta 1 kilót szedtem fel - hozzáteszem, hogy ez még reális is), és megterhelő a szervezetednek. Havonta egy kezdő 1-1,5 kg-ot tud tömegelni, egy haladó még ennyit sem. És ne haragudj, de faszság, hogy te 3 hónap alatt 9 kiló izmot felszedtél, de majd megmondják itt neked a nagyok. 10 kiló izom 3 hónap alatt... persze... Pihenőről meg annyit, hogy egész decembert kihagytam, január elején nyomtam újra.
  • Redvin
    #16548
    3.5 honap alatt 10 kilo sok? Miert, azert meret neked 10 honap kelett hozza? En is 3 honap alatt felszedtem 9 kilot, mondjuk en szinte csak izmot, de nem az terhelte meg a szervezetemet, hanem a 3 honapos folyamatos edzes, szunet nelkul. Iko, nem tudom miota edzel folyamatosan piheno nelkul, de ha esetleg tobb mint 3 honapja, akkor szerintem mindenkepp iktass be egy het pihenot, amig a szervezeted teljesen regeneralodni tud. Sokkal jobban fogod erezni magad, es utana az edzes is jobban fog menni!
  • Roger6
    #16547
    3,5 hónap alatt 10 kiló? Nekem 10 hónap kellett hozzá, ez így kurva sok, nem csoda, hogy a szervezetedet megterheli. Diétáról: csak azért várni júliusig, mert régebben akkorra tervezted szerintem hülyeség. Amint elérem a 85-öt, én is diétázni fogok, de nem érdekel, hogy holnap, vagy 10 hónap múlva, mert nem az eltelt idő mennyisége a lényeg. Csak azért tovább zsírosodni, mert ezt fogadtad meg? Na neee.... De természetesen te tudod.

    Más. Aminosav tabletta, mikor? A dobozon 2x3 van naponta leszámolva a testsúlyomra, de kaja előtt, után, reggel, felkelés után, lefekvés közben, vagy mikor?
  • iko
    #16546
    Uhh, felszedtem vagy 10 kilót 3,5 hónap alatt, igaz zsírosodtam is rendesen. Annyira fedett vagyok, hogy jobban néztem ki 63 kilósan szálkásan mint most 77 kilósan. Mindenesetre a terv, hogy nem diétázom júliusig. A baj, hogy a szervezetemet mintha megviselte a súlygyarapodás. Nehezebben lélegzem, gyorsan fáradok, a szívem érezhetően erősebben ver. Azonban erőben minden téren fejlődtem és most nem akarok egyelőre leállni a tömegeléssel. Asszem beiktatok heti 2 aerobot a ketyegőnek. Meg majd vérnyomást is mérek.
  • mate317
    #16545
    hello!

    Itthon edzek, fekvő+felülés, de a bicepsz miatt szeretnék egy kézisúlyzót venni.
    Elég 1 db és felváltva csinálni? Hosszú távon nem jelent hátrányt, ha nem csinálom kétkezes rúddal is a bicepszezést?