33479
12316971501353788406.png
  • Roger6
    #16704
    Dönts el, hogy hízni akarsz, vagy tömeget növelni. Tömegnövelés = lehető legkevesebb zsírral növelni a saját testtömeged. Hízás = amikor a disznóba beletömnek minden szart. Ha hízni akarsz, egyél reggelire zsírban sütött tojást szalonnával, hozzá Nutellás kenyeret, meg minden ilyen szart. Aztán csak tönkre megy a gyomrod egyszer...

    Egyébként a hús + rizs a legáltalánosabb dolog, nem kötelező ezt enned. Csak említettem. De tényleg dönts el, hogy hízni, vagy tömeget növelni akarsz. Bocs, tévedtem, hús mindenképpen kell!
  • Viktorr
    #16703
    De minden nap rizst és húst enni,más kajától nem lehet hízni?

  • Viktorr
    #16702
    De minden nap rizst és húst enni,az durva nem?
    Csak ettől lehet hízni?

  • Roger6
    #16701
    Szóval attól, hogy neked nem normál a kaja, még másnak lehet. Nem véletlenül vagy 62 kg, ami nem NORMÁL nálam. Ex-csajom volt ennyi vazze...
  • Roger6
    #16700
    Kedves Viktorr!

    Először nézz körbe magad körül, és valósítsd meg azt, hogy RENDESEN ESZEL. Naponta 5-6 alkalommal kajálsz.
    " bármit eszek semmi eredmény." - már leírtam, mit kéne enned.

    "A bármi alatt azt értsd,hogy normál kaja,amit az ember eszik a mindennapjaiban.Tehát nem vagyok ráálva a napi 4-5 zacskó rizsre + fél kiló csirkemellre mint ahogy az előző kolega is írta." - figyi, itt a legtöbben megeszik, és ez a minimum, ez a NORMÁL KAJA! Amíg nincs rendben a kajád, addig nem fogsz tömeget növelni, nyúlhatsz te bármilyen tápkiegészítőhöz, vagy csodaszerhez...
  • Viktorr
    #16699
    A bármi alatt azt értsd,hogy normál kaja,amit az ember eszik a mindennapjaiban.Tehát nem vagyok ráálva a napi 4-5 zacskó rizsre + fél kiló csirkemellre mint ahogy az előző kolega is írta.

    De egyébként nem járok gyúrni,csak most elkezdeném
  • Roger6
    #16698
    Szerintem a 4-5 zacskó rizs + fél kiló csirkemellet naponta próbáld ki. Nem a poroktól fog a tömeged gyarapodni. Jumbónál azt is írták, hogy táplálékKIEGÉSZÍTŐ (nem pedig helyettesítő). Remélem érted...
  • Tibi7
    #16697
    Szerintem előbb írd le mit takar a "bármi", és milyen mennyiségben.
  • Viktorr
    #16696
    Sziasztok!

    Tömeget szeretnék növelni,de nagyon nehezen megy 62 kg vagyok bármit eszek semmi eredmény.

    Néztem két szert az egyik a Cytogen Hypermass 5000 a másik a Scitec Jumbo!

    Jumbonál írták,hogy aki nagyon nehezen hízik érdemes kipróbálnia...

    Szerintetek melyiket érdemes?
  • jazzy
    #16695
    én jámbor vagyok
  • csuszi
    #16694
    :) szerinted az országútisok nem dőlnek be az 1 colos kerekeikkel?
    jó gumi kell, aminek jó az oldaltartása. nekem ilyen van:


    szerinted jazzy mikor akad ki a bringás történetre?:)
  • SeanJRRussel
    #16693
    De én szeretem aszéles gumit mivel imádok száguldozni kanyarba bedőlni és azt vékony gumikkal nem nagyon lehet....
  • csuszi
    #16692
    az enyémen xt agyak és dt küllő van:) azért volt 35-40, nem 25. és még az az 1col különbség is elég jelentős.
  • SeanJRRussel
    #16691
    alattam elöl 2,35 hátul 2,50 es gumik vannak 2,50 es belsővel.1 kerék 25e ft-ba van...
  • plck
    #16690
    állat;):D
  • csuszi
    #16689
    #16083

    én arra esküszöm, hogy legyen a bringa minőségi és akkor lehet könnyű, keskeny felni, a kerekem 1.5 colos, tehát elég vékonyka, de 35-40 ropi volt darabja. még nyolcast is 1 év alatt tolok bele, mégis száll mint a madár:)
  • Tyler1
    #16688
    na akk még egyszer
  • oliwwer
    #16687
    Jaja emlékszek, egy nagydarab robogós srác vlt benne, elkezdtem nézni, de aztán le kellett lépni, és azóta se találom.
  • Panzermeyer
    #16686
    Ilyen bringás sztorim nekem is van. Harmadszorra amikor megint széttört egy küllő mondtam az eladó ipsének, hogy ezt visszaadom, fizetek még rá és adjon egy normálisat. Épp volt egy nála. Na az azóta is jó, frankó széles kereke van, fekszik az útra, mint az állat, tank-biciklinek hívom :)
  • plck
    #16685
    Csuszi mutass már egy képet kérlek mert már állati kiv.vagyok
  • Tyler1
    #16684
    nem rég volt egy ilyen videó linkelve body.builderről h hogyan is lehet egyetem meg meló mellett testépíteni.
  • oliwwer
    #16683
    Testsúlyba kb énis így tolok. Jó kondiba vagy, nah :D. Nekem olyan elérhetetlennek tűnik ez, hogy pl 100ba nyomjak 10et. most 2 ha megy. Súlyban viszont elég lassan növök. De majd jövőév szeptembertől, bár nem tudom egyetem meg meló mellett mennyire lesz rá idő.. tapasztalatok esetleg ilyen téren?
  • csuszi
    #16682
    a moziban alig férek el, és kurvára nem vagyok kibaszott nagy. a ruhákban xl-nél kezdődik.
    egyszer ráültem egy szar 30-ezres bringára, 10km alatt széjjel esett alattam, úgy néztem ki rajta mint egy kibaszott gorilla.
  • jazzy
    #16681
    Én nem, nem jól emlékszel, nem nagyon akarok ilyenekkel élni, mert nekem a családomban elég magas vérnyomások vannak és nekem is vannak néha gondjaim vele úgyhogy ha lehet kerülöm.

    Kicsit más: Ti nem unjátok még rohadtul, hogy mindent 50 kg-os emberekre terveznek?
    Én elhiszem, hogy sokan vannak, nincs is bajom velük, de könyörgöm, buszon beülök az egyes helyre nem tudnak mögöttem kapaszkodni mert a lapockám belsejénél van a szék külseje.

    Bementem a Hervisbe, NEM TARTANAK AKKORA KABÁTOT AMI JÓ RÁM VÁLLBAN! Azt hittem beszarok.
    Azt hittem ez a bolt sportolóknak van vagy mifene..

    Szóval nevetségessé kezd válni az egész, igaz én vizilabdáztam is 5 évig de azért vannak még nálam nagyobb emberek is, azok vajon hol utaznak vagy vásárolnak?
  • csuszi
    #16680
    jaj kis kedves huncut vaspajtások, aranyosak vagytok na :)
    én is malac vagyok jazzy, de legalább geci erős:) főleg könnyű súlyokkal, 60ba olyan 60-70-et tolok:) saját testsúlyba 27 a rekord. és még régen hitetlenkedtem amikor egy nagy állat span dicsekedett vele, hogy 100x40 a rekordja. annyira nem is vagyok ettől messze, és könnyebb vagyok egy 10-essel.
    hát még ha egy kis efit rátolnék igaz jazzy?:) de ne adjunk tippeket a fiatalságnak, csak ha jól emlékszem te próbáltad már többször is. én csak egyszer, de nagyon megdobogtatta a szívem, olyan 2 hétig kalimpált össze vissza. na ennyit a coming out-ról:)
    most kurva nagy diétán vagyok, vettem is egy ilyen wok téma tálat, meg egy rakat zöldséget, meg persze csirke cickót vagy 3kg-ot:) fogadásból ápr. 10-re le kell tolnom egy adag hájat.
  • dragon11
    #16679
    Egyetérthetünk.:)
  • jazzy
    #16678
    Bizony nem, de azt hiszem csuszi itt a "rangidős" :)
  • dragon11
    #16677
    Velvet sem néz ki rosszul.. [semmi buzulás..] de oké..:)
  • jazzy
    #16676
    Majd ha úgy fogok kinézni mint csuszi :)
  • dragon11
    #16675
    Feltolnál magadról egy képet, kérlek?:)
  • jazzy
    #16674
    én 100 kg :D De most hájas vagyok
  • matthias92
    #16673
    én 173 centi vagyok, mellé 57 kiló. Szokták anyámék mondani hogy mien jó lenne ha nőnék még vagy 10 centit...
    szerintem inkább 2 centit, maximum, a többi meg menjen kilóba
  • berto17
    #16672
    Crea BOmb Vagy Attack? NEm szándékozok feltöltést csinálni csak, edzés elött-után 1 adag. Szerintetek?
  • Roman
    #16671
    Mindegy, jó az. Én sima zabpelyhet vittem régebben, jó volt, mert 10-15 perccel edzés vége előtt felráztam fehérjével, s mire végeztem, tök faszán felázott s jó sűrű krémes itókát kaptam, mint vmi tejszínes kávé höhö.

    Egyébként tegnapelőtt nagyon beszopattam magam, lábaztam, s sikerült végre black outolnom. Franc bírja mán ezt, hogy néha eljön ez is.
  • csumkox007
    #16670
    Edzés utáni szánhidrát fehérjhés turmixba de még senki sem írt a zabpehely lisztről:S
  • plck
    #16669
    amugy a maltodextrin mirejó?
  • csuszi
    #16668
    szerintem kevesen vannak ezzel így.
    én 182-3 vagyok, de lennék 190egynéhány, 2m azért nem.
  • jazzy
    #16667
    Én 175 centi vagyok és kibaszottul nem akarok magasabb lenni nem tudom amúgy miért "nem akar" valaki 174 centi lenni, én ha lehetnék sem akarnék 190 lenni, max 180, de nekem az sem adatott meg és nem is érdekel.
  • plck
    #16666
    "de most nem tudom hogy mi jön :D"
  • Sequoyah
    #16665
    MÉg1x olvasd el lassan, tagolva Roger6 válaszát:)