33479
12316971501353788406.png
  • csuszi
    #16824
    zászló.
  • Tyler1
    #16823
    nem hiszem h itt sok tornász van de hátha tudja valaki :) mi a konkrét neve annak mikor egy rúdon tartod a tested vízszintesen? mint ez a srác

    kerestem mindenhogy de nem találtam...
  • Roger6
    #16822
    Valahogy olyan Deja-vu érzésem van ezzel a dologgal kapcsolatban, mintha már pont te pont ebben a formában kérdezted volna pont tegnap...
  • rolika1111
    #16821
    Sziaztok!
    az lenne a kérdésem hogy nem e tudnátok nekem mondani egy olyan oldalt ahonnét tudok rendelni olcsón whey protein concentrate 80-at?
    mert vaterán van 2500ft\kg ért de aki azt adja annyiért az is gondolom 1000ft\kg ért szerzni meg valószinüleg.
    előre is köszönöm a válaszokat.
  • Roger6
    #16820
    Ne törődj vele, csak elolvasott valamit, és nem tudja értelmezni.
  • SeanJRRussel
    #16819
    Ne magyarázzál már hülyeségeket meg idézzél a Bilderről....Ember azért én már csak 3 éve edzek és vannak itt olyanok akik jóval több,és ha mi állítjuk h lehet futni+edzeni egyszerre akkor mért állítod az ellenkezőjét?????
    Mozgás nélkül nem lehet fogyni ember....
  • csuszi
    #16818
    diéta alatt nem lehet, nem tilos, hanem kötelező a súlyzós edzés. nem megyek bele mélyebben miért, de ez evidencia. kár erről több szó.
  • Viktorr
    #16817
    Ja ja ezt teszem,esetleg megnézted a videót amit belinkeltem?
    Nemhiszem el,hogy tisztán a srác 2 hónap alatt annyit fejlődne..
  • redbull0304
    #16816
    Tegnap mértem meg magamat edzés után és 90kg-ot mutatott a mérleg! :) Nagyon örültem neki mivel január elsején 82kg-ot voltam, azóta ráálltam keményen a kajára, napi 250g fehérjét sikerül kb bevinnem. El
    kéne kezdenem normálisan hasazni is, nem szeretnék hasra túl sok plusz kilót felszedni. :)
  • Roger6
    #16815
    A kaja a lényeg szerintem. Ha nem mész extrém maga számú ismétlésekre, akkor mindegy. Én végignéztem egy csomó nagy testépítő videóját, és mindegyik mást mond. Van, aki nem megy 6 fölé fekvenyomásban (nem a bemelegítésre gondolok), van, aki azt mondja, hogy ő sosem megy 12 alá, érti a franc ezt... Kajálj rendesen, és eddz keményen, nem lehet gond.
  • Viktorr
    #16814
    Hello !

    Izom-tömeg növelésre melyik a jobb módszer:amikor nagy súllyal kevesebbet,vagy kisebb súllyal többet csinálunk?

    Találtam egy érdekes videót a 300 című filmről,hogyan készítették fel a szereplőket,bemutat egy srácot mennyit változott 2 hónap alatt:Training
  • Panzermeyer
    #16813
    Lehet edzés mellett futni, csak a kaját hozzá kell lőni - egy másik, de ne szószerinti idézet Bunnytól.
  • oliwwer
    #16812
    a futás és az edzés? idéztem az előbb egyet a bodybuilder-ről.
  • Panzermeyer
    #16811
    A kettő ugyan miért zárná már ki egymást? -,-
  • MEdievil
    #16810
    Még mindig szálkásítás alatt is ugyan úgy kell edzeni csak a kaja más (Diéta) és extra aerob edzés. Tömegelés alatt sem tilos az aerob-kardió de az nagyban függ az alkattól, aki zsírosodik annak nem árt aki viszont nehezen szedi fel a kilókat annak óvatosan vagy nem javasolt.
  • Roger6
    #16809
    Diétában nem edzhetek? Dehogynem...
  • dragon11
    #16808
    +1
  • oliwwer
    #16807
    Akkor meg ne járjon edzeni, hanem diétázzon le előbb, meg fusson. aztán kondi.
  • Roger6
    #16806
    Akkor futhat, és pont. Kész.
  • dragon11
    #16805
    fogyni akar ő.
  • Roger6
    #16804
    "A tömegnövelés időszakában figyelembe kell venni azt is" - de most akkor fogyni akar, vagy tömeget növelni, döntsétek már el!
  • oliwwer
    #16803
    Biztonsággal állítható, hogy minden kezdő, aki heti 3 alkalomnál többször végez intenzív súlyzós edzést, nem tud optimálisan regenerálódni, és fejlődése sokkal hamarabb megtorpan majd, mint a kevesebbet edzőké. A tömegnövelés időszakában figyelembe kell venni azt is, hogy a súlyzós edzések nélküli, ún. pihenőnapokon végzett aerob tréning (futás, kerékpároás, foci, stb.) a szervezet egészének regenerálódását hátráltatja.

    body.builder.hu
  • GhostR1der
    #16802
    Fasza!
    szóval akkor ezeket az adagokat betartva mondjuk heti 2x 1.5-2km futás és heti 2-3 edzés változatosan meghozza a gyümölcsét? :)
  • habizti
    #16801
    sziasztok!

    Most vettem egy Biotech Hyper Mass 5000 izomtömegnövelőt yoghurtos málna ízben, de nem ízlik sajnos. 5 kg-os, két turmix hiányzik belőle. 15000 ft-ért vettem. Átadnám 13000-ért.
    06-30-737-9177
    [email protected]
  • SeanJRRussel
    #16800
    Először is nyugodtab lehet futni,pláne ha figyni akarx...
    A lényeg az h meglegyen a megfelelő tápanyag bevitel és akkor nem lesz baj.Ha diétázol arra figyelj,h a fehérje 2,5-3g/tskg legyen míg a ch olyan 1-1,5 a zsír meg kb 0,5...Afutás az ne sprintelés legyen hanem szépen nyugodtan h a zsírégető tartományban maradjunk és ne az izomégetőbne.De sztem ha 3km.t lefutsz egy héten semmi bajod nem lesz utána rögtön egy turmix és ennyi....
  • rolika1111
    #16799
    Sziaztok!
    az lenne a kérdésem hogy nem e tudnátok nekem mondani egy olyan oldalt ahonnét tudok rendelni olcsón whey protein concentrate 80-at?
    mert vaterán van 2500ft\kg ért de aki azt adja annyiért az is gondolom 1000ft\kg ért szerzni meg valószinüleg.
    előre is köszönöm a válaszotokat.
  • csuszi
    #16798
    szerintem a végén se gáz, én egy 20-ast toltam le durummal.
  • Sequoyah
    #16797
    A bedurrantás azért jó, mert tágítja az izompólyákat, és emiatt jobban tud nőni. De maga a növekedési inger elsősorban a súly növelésével adható meg.
  • ThomasTheKoRner
    #16796
    Lenne pár kérdésem:
    1. Diéta első felében mennyire gáz a durumtészta?
    Mert most tömegelésnél teljesen jónak tűnik, rizst és tésztát variálom felváltva, és nem hízok jobban mint amikor csak rizst ettem.
    2. Másik kérdés diétánál az edzés utáni turmixba a szőlőcukrot mi váltsa fel?
    Az megfelelő ha tejsavóhoz nyomok mondjuk 40g darált zabot?
    Elvileg a tejsavó és a darált állapot miatt elég hamar felszívódik az is, az az igazság hogy nem biztos hogy lesz pénzem plusz glutaminra...mert tudom hogy az igazi megoldást az jelentené...
    3. Koffein+Zöldtea+Tyrosin kombó jó lészen?

    Köszi! :)
  • GhostR1der
    #16795
    á há. bár nem a tömegelés az első, de majd odafigyelek. meg most ezt így nem lehet egy fórumon keresztül megmondanotok, ezt nekem kéne kitapasztalni (am i right?) de azért gyakorlottabbak tippjeivel csak könnyebb elindulni :))))
  • oliwwer
    #16794
    Hát.. nem igazán jó tömegnövelés mellett sajnos, pedig én is szivesen futnék néha, dehát így sem jön fel a súly. testalkatod miatt erre figyelj oda.
  • GhostR1der
    #16793
    vagy pl néha (box) zsákolni?
  • GhostR1der
    #16792
    És ha mondjuk heti 2x vagy 3x járok el edzeni. akkor abszolút ne fussak? vagy mondjuk heti 1-2 lájtos se fér bele?
  • oliwwer
    #16791
    Csak nyomjad a tömegnövelést.. az a pár kiló plusz súly nem sok. Majd leszálkásítasz meg diétázol ha eljön az ideje, aztán lesz fasza kockahasad meg jó melled.
  • GhostR1der
    #16790
    igazából, úgyérzem, hogy van rajtam izom, csak mellről kéne fogyni, has meg nem annyira vészes... kancsöcs suxxx
  • oliwwer
    #16789
    úgyvan. én 182/65, sajnos. nem hízok.
    kb annyinak kéne lennem mint neked :D
  • GhostR1der
    #16788
    Háááát... 175/78. így igazából nem hangzik szarul, de nagyon nem tetszik az alakom. szóval aztmondjátok, hogy ne fussak, mert akkor lófaszt se fog érni, és ledolgozom a felszedett izmot???
  • oliwwer
    #16787
    Ne fuss meg eddz egyszerre, lefutod a felszedett súlyod. Nyomjad a kondit, a tömegnövelést, fehérjés szénhidrátos kaja, aztán majd lediétázod egyszer. az a kis felesleg nem lehet olyan sok.
  • TVelvet
    #16786
    igazából a kajára kell oda figyelni, ez az elsődleges, aztán jöhet az edzés.
  • GhostR1der
    #16785
    Szevasztok királyok :P
    Az a helyzet, hogy járogatok edzeni, de ez kevés, szal eldöntöttem, hogy minimum heti 2-3x elmegyek edzeni. namost van rajtam egy kicsi felesleg felsőtesten, mit ajánlotok ezt hogy kéne ledolgozni? én arra gondoltam, hogy futás + edzés, de van valami specifikus módszer? jameg ugyebár a kajára oda kell figyelni, az is fontos...