33479
12316971501353788406.png
  • MEdievil
    #16864
    Ja igen mi a francnak neked értágító? Amúgy pedig nem vagy nagyon nehezen hízó típus csak rosszul és keveset eszel. Jut eszembe, vitaminok megvannak (multi + C + ásványi anyagok)?!
  • MEdievil
    #16863
    Nem. Nagyon nem. Kiszámolt szénhidrát és fehérje elosztva 5-6 étkezésre nem pedig egyik ilyen másik olyan.


    "* 8 óra: magas energia tartalmú gyümölcs, banán, ananász, esetleg szárított gyümölcs –jól lakásig"

    Ez még is mi? jól lakásig az aztán nagyon ki van számolva a gyümölcs pedig maximum desszert nem alapvető kaja.

    "* 10 óra: tömegnövelő turmix, min. 20% protein tartalmú, vízzel vagy sovány tejjel, az adott termék utasítása szerint!"

    Amiben kevesebb mint 30-35% fehérje van az nem valami jó tömegnövelő és ha reggel turmixal akarod kezdeni akkor esetleg első étkezés ébredés után lehet egy fehérjeturmix zabpehellyel és némi gyümölcsdarabokkal

    "* 12 óra: főtt rizs mazsolával, esetleg kukoricával"
    mazsolával?!! Hús esetleg?

    "* 14 óra: tizenöt deka csirkemell, kukorica, borsó, sárgarépa"

    itt meg nincs szénhidrát...

    "* 16 óra: tömegnövelő turmix-mint 10 órakor!"

    megint turmix?

    "* 19 óra: protein turmix, min. 80%-os proteinból, sovány tejjel vagy vízzel!"

    vízzel! ha nem kiscica vagy akkor felejtsd el a tejet

    "* 20 óra: tizenöt deka csirkemell, lencse, fehér bab, kukorica, stb."

    fogjuk rá de tömegelés alatt ha nehezen hízol akkor rizs krumpli hatékonyabb a hüvelyeseknél

    "* 21 óra: tömegnövelő turmix"

    megint turmix.. maximum a fehérje felét szabad de inkább még kevesebbet, inkább húst kellene enni. Ja utolsó étkezésnek mehetne mondjuk zsírszegény turó.




    Szóval igen semmi sem jó.
  • plck
    #16862
    Még az lenne a kérdésem hogy ez az értend jó e?(Nehezen,téllegnehezen hízótípusvagyok)


    * 8 óra: magas energia tartalmú gyümölcs, banán, ananász, esetleg szárított gyümölcs –jól lakásig
    * 10 óra: tömegnövelő turmix, min. 20% protein tartalmú, vízzel vagy sovány tejjel, az adott termék utasítása szerint!
    * 12 óra: főtt rizs mazsolával, esetleg kukoricával
    * 14 óra: tizenöt deka csirkemell, kukorica, borsó, sárgarépa
    * 16 óra: tömegnövelő turmix-mint 10 órakor!
    * 17 óra: edzés-hetente min. három súlyzós edzés, max. 90 perc!
    * 19 óra: protein turmix, min. 80%-os proteinból, sovány tejjel vagy vízzel!
    * 20 óra: tizenöt deka csirkemell, lencse, fehér bab, kukorica, stb.
    * 21 óra: tömegnövelő turmix
  • plck
    #16861
    sziamindenki:)

    Lenne egy olyan kérdésem hooogy3hónapja vagyon ennek a sportnak a megszállotja,szóval hogy érdemes e glutamint és értágítót szedni?
    +vélemények, kritikák, tanácsok stb...:):):)

    üdv.
  • SeanJRRussel
    #16860
    Azok március,májusnál hamarabb nem mennek le és majd 1 hónap alatt kell a megváltás...
  • MEdievil
    #16859
    Dehogy is azoknak a tavasz végén jut eszükbe
  • Roger6
    #16858
    Húbameg, ma fullon volt a terem pont olyan emberekkel, akik elhatározták, hogy majd nyárra kigyúrják magukat, de lefogadom, hogy a 90%-át 3 hét múlva nem fogom már látni. (Nem rád gondoltam ezzel, mielőtt félreértenél). Minden gépre vártam vagy 10 percet, utálom a tömeget...
  • 16gaborm
    #16857
    Sziasztok!
    90 Kg vagyok és olyan 180-185 cm magas!!
    Szeretnék egy kis formát adni a testemnek,mert lassan közeleg a nyár!!
    Sajnos profi gépekre és kondi terembe járásra nincs pénzem,ezért néztem magamnak egy fekpadot nagyából találtam is megfelelőt,erről szeretném kikérni a véleményeteket.:
    Ő lenne a kiszemelt áldozat!!
    15.000 Ft-ért árulják és 13.000 Ft-ért van hozzá 50 Kg súly!!
    Érdemes megvenni szerintetek?Otthonomban szeretnék így magáncélra kialakítani egy kis kondi szobát úgymond!!
    Mindenféle tippet,ötletet szívesen meghallgatok!!
    Köszönöm Szépen
  • center86
    #16856
    sziasztok. kb 3 hónap múlva szeretnék elkezdeni diétázni. Akinek már van benne tapasztalata, le tudná írni hogy mire kell odafigyelni. Hogyan veszítsem a legkevesebb izmot, kaján mit változtassak, használjak-e valami más kiegészítőt, stb? előre is köszi
  • Tibi7
    #16855
    Értem. Végül is nagyrészt eddig is így csináltam, köszi szépen.
  • Retsu
    #16854
    Igen, mindig a nagyobb izommal kell kezdeni. P. adott 1 mell-váll nap, akkor mellet vedd előre, 1 hát-kar edzésnél ugyancsak az elsővel kezdj, és így tovább. Az, hogy milyen beosztásban edzel, nincs túl nagy hatással az eredményekre, a rendszeresség a lényeg! 1 idő után persze lehet hogy úgy tűnik, valamilyen módszer hatásosabb, mint a másik. Viszont ezt nem lehet 100%os biztossággal kijelenteni, mivel sok tényező befolyásolhatja az erőnlétet(bioritmus, időjárás stb.), szóval próbálgasd hogy érzed hatásosnak!
  • Tibi7
    #16853
    Hali. Van annak az izomzat fejlődésére nézve szerepe, hogy egy edzésnapon, ahol 2 izmot edzek, melyik izom edzését teszem előrébb? Nyilván a másodjára edzett izomnál mer nem tudok olyan intenzitással edzeni. De ez mennyire számít? Érdemes párhuzamosan edzeni az izomcsoportokat? Elsősorban azokhoz intézném a kérdésemet, akik már komolyabb tapasztalatokkal bírnak testépítés terén.
  • Tyler1
    #16852
    nem, de egyik ismerősöm rendelt és ő írt nekik emailt. hogy milyen a cucc meg ilyenek, azt nem tudom. de tejsavófehérje úgyhogy rossz csak nem lehet.
  • DeerHunter01
    #16851
    kössz szépen a választ.
    scott padom nincsen de majd megpróbálom valamivel helyettisetni azt a gyakorlatot.
  • GhostR1der
    #16850
    bicepszre csinálj egy scott padot, csinálj egy koncentráltat, meg állva bicepsz, ezzel tökéletesen meg lehet edzeni a bicepszet
  • DeerHunter01
    #16849
    Hali.
    Kaptam egy edzéstervet.
    heti 4 edzésnap.
    teljesen kezdő vagyok, csak itthon szoktam fekve nyomni meg hasonló alap gyakorlatokat csinálni.
    az lenne a kérdésem hogy pl. a hétfői napon erre kell edzenem: mell-bicepsz.
    hányféle gyakorlatot csináljak mellre és külön bicepszre?
    idáig 2-t csináltam mellre és 2-t bicepszre.
    ez igy jó ? vagy növeljem a gyakorlatok számát?
  • Roger6
    #16848
    Én komolyan mondom, nem hiszem el, hogy minden héten el kell magyarázni, szájba kell rágni, hogyan kell azt a rohadt kreatint fogyasztani! 2 oldallal ezelőtt összeszedtem a kreatinról a legfontosabb dolgokat, de nem képesek az emberek visszaolvasni két oldalt... Hihetetlen! De egyébként meg: rá van írva a dobozra!

    Tessék, egy videó, nézd meg. Ennyi.
  • Bizar3
    #16847
    Sziasztok!
    Szeretnék elkezdeni tömegelni de van rajtam egy kis felesleg. pontosabban a hasamon, csípőmön meg talán a mellemen. Viszont a többi helyen elég satnya vagyok. :D
    Na szóval:
    Diéta -> Tömegelés? Vagy Tömegelés -> Diéta?
  • MEdievil
    #16846
    valaki segítsen nekem ez sok
  • McKenny
    #16845
    végülis mégis elkezdek szedni kreatint...
    65 kiló vagyok, ez igy jó lenne?:
    első 2 nap 25 gramm,4-7nap 20g,2.hét - 4. hétig 10gkörül.
    utána menyi kihagyás kell? 1 hónap mondjuk?
    Milyen terméket vegyek?
  • McKenny
    #16844
    "Az ételeinkben található kreatin a főzés, sütés hatására mutagén, potenciálisan rákkeltő anyaggá válhat, hasonló jelenség azonban a kiegészítőknél nem fenyeget jelenlegi ismereteink szerint. Sőt, inkább azt indokolja, hogy ne étellel vigyük be a kreatint."
  • csumkox007
    #16843
    köszi

    Am te már rendeltél tapasztalat?
  • jazzy
    #16842
    Nem hiszem, hogy koffeint kéne szedned ha 1 hónapja edzel. Ez arra van, hogy esetleg átlendítsen egy nehezebb időszakon, ha 1 hónapja edzel és jól hozzászoktatod magad úgy megszokod, hogy utána nélküle nem fogsz tudni normálisan edzeni. ( illetve úgy fogod érezni ).
  • McKenny
    #16841
    köszönöm az infókat.
  • MEdievil
    #16840
    Itt csak egy valakinek ment az agyára valami

    Nem tudom ki hogy van vele de én az ilyen arrogáns stílust nem igazán csípem (és élőbe remélem nem így próbálkozol mert leszedem a fejed)de rendben legyen egy jó napod és elmondom hogy hülye vagy.
    Ha esetleg lenne fogalmad mi is az a kreatin és esetleg utána néznél ahelyett hogy népmesékre hallgatnál akkor többre jutnál.

    "Megtalálható táplálékunkban - elsősorban a húsban, halban, melyből származó kreatint az izmok veszik fel és alakítanak foszfokreatinná. A foszfokreatin a működő izmok legfontosabb energiaszolgáltató vegyülete"

    Egy természetes anyagról van szó ami alapvetően szükséges a szervezetnek! Szóval ha te nem akarsz kreatint szedni akkor gyakorlatilag nem leszel hosszú életű hisz még véletlenül sem ehetsz húsokat például.

    Aztán baromi nagy különbség van a kúraként bevitt extra mennyiségű kreatin és a táplálékból bevitt szinten tartó kreatin között. Hot blood és a táplálék kiegészítők nem tartalmaznak sokat azok miatt aggódni fölösleges.

    Amúgy meg tényleg fölösleges neked bármi egyelőre inkább némi alapismereteket kellene össze szedned, hot blood is fölösleges ráadásul idővel hozzá szokik a szervezeted és már nem sokat fog számítani inkább az olyan napokra kellene tartogatni amikor fáradt vagy és kicsit felébreszt.

    Van tovább gomb is
  • Roger6
    #16839
    Te meg fogd vissza magad kicsi!

    Elég baj, hogy 19 évesen energizálóra van szükséged. Ennyi idősen pörögtem, mint a villanyóra disznóvágáskor. Sőt, még mindig nem használok semmilyen energizálót. De ha akarsz valamit, akkor ajánlom a Nitrox Therapy-t, régebben használtam, csak nekem túlságosan megdobogtatta a szívem.
  • McKenny
    #16838
    de mivel még csak 1 hónapja edzek(+3kiló) nem hiszem hogy kreatint kéne szednem
  • McKenny
    #16837
    agyatokra ment a gyúrás, leirom mégegyszer!
    Olyan szert keresek aminek olyan az edzésre való hatása mint az említett cuccnak csak nincs benne kreatin.
  • MEdievil
    #16836
    de remélem véletlen se akar húsokat enni főleg valami szép marha steaket... a rohadt marhák biztos doppingolnak ezzel a csoda szerrel
  • Roger6
    #16835
    De vazze! Nem értelek. Nem akarsz kreatint szedni, erre olyan terméket fogyasztasz, amiben van kreatin (szerintem nem is kevés). Most én vagyok a hülye?
  • jazzy
    #16834
    Miért nem akarsz kreatint szedni ?
  • Tyler1
    #16833
    az oldalon nincs írva, de a WPC80 10 kilós 20 ezer, a Instant WPI tejsavófehérje izolátum 3300/kiló, és 5 kilós a kiszerelés. a postadíj 2000 Ft.
  • McKenny
    #16832
    igen olvastam,fel is tettem shop buildren a kérdést hogy mennyi is van benne, de ők se tudták.
    de válaszolhatnál a kérdésre is...
  • Roger6
    #16831
    Nem tudom, láttad-e a Hot Blood összetevőit, ami így kezdődik: "Mutli-vector creatine matrix" - ennyit arról, hogy nem akarsz kreatint szedni...
  • McKenny
    #16830
    tegnap beszedtem egy tasak hotbloodot edzés előtt,
    hát ezentúl mindig ilyen intenzitással akarok edezeni, de nem akarok kreatint szedni, esetleg tudnátok ajánlani vmit aminek ilyen energizáló hatása van, lehetőleg ne túl sok kreatinnal. 19éves vok
  • csumkox007
    #16829
    és hol vannak az árak?
  • Panzermeyer
    #16828
    www.tejpor.hu
  • rolika1111
    #16827
    mert az sima natúr tejsavú fehérje.
    de akkor inkább úgy kérdezem hogy nagy mennyiségben és olcsón hol lehet venni fehérjét szerintetek?
  • SeanJRRussel
    #16826
    Nem akarok köcsög lenni meg nem is ismerem a terméket de 2500/kg? messzire elkerülném....
  • Tyler1
    #16825
    igen ott rontottam el h magyarul kerestem, és zászlóra(és kb. 1000 féle permutációjára) semmit nem adott ki e téren. de közben megvan azért köszi :)