33479
12316971501353788406.png
  • Roger6
    #16904
    Nem vágtam, hogy szar a kalkulátor, de most már ezt is tudom. De a 240 akkor reális ezek szerint (60 kilós emberre veítve)? Nekem még mindig kevésnek tűnik. Vagy én zabálok túl sok rizst.
  • jazzy
    #16903
    Minimálisan 4, de lehet 6-7x tskg-t is simán, tömegelésben ha nehezen hízó vagy többet is.
    De mivel nem tudtam róla semmit, vagy nem emlékeztem, azért írtam ezt.
  • csuszi
    #16902
    szar a kalkulátor sokszor leírták bunny-ék. az az 540 marha sok. 9g ch/tskg? egy 100kg-os ember: 900gch, 300g fehérje, és még cirka 100g zsír? ez sacc 6000kcal. rengeteg, súlyos elhízás lenne az eredmény. én max 4000-et mondanék. de inkább 3000-3500 lassú de biztos nem zsíros eredmény.
    diétában nálam nagyobb állatok mennek le 100 meg 50g-ra. néha 0, az a nem mindegy. én 1g/tskg-nál embert ölök fázisban vagyok.
  • redbull0304
    #16901
    Egyetértek veled! :) Napi 240g a fehérje legyen ne a szénhidrát! :D
  • redbull0304
    #16900
    Kíváncsi vagyok a véleményetekre! Több profit (versenyző szint) is láttam, hogy tömegelés közben zsírégető kapszulákat szednek. Ennek mi az értelme? Nem üti a kettő egymást? Vagy azért csinálják ezt, mivel extra mennyiségű szénhidrátot visznek be és nem szeretnének egyáltalán zsírosodni?
  • Roger6
    #16899
    Biztos én vagyok a hülye, de én napi 4-500 g ch viszek be, pedig nem vagyok 100 kilós. Az a 240 nekem nagyon karcsúnak tűnik...

    Megnéztem bodybuilder.hu-n, 60 kilós, csak súlyzós edzéseket végző, tömegnövelő időszakban lévő férfinek 540 g szénhidrátot kéne bevinnie. Tehát több, mint kétszer annyit, mint ami te leírtál. Én ezt látom helyesnek, hiába a "szorozd meg néggyel aztánjóleszaszénhidrátbevitel", én a kalkulátornak hiszek. 240... Diétban esetleg.
  • jazzy
    #16898
    Ha lehet a szendvicset kerüld, amúgy jó, gyümölcsből ha lehet ilyen normálisat egyél, mondjuk ne banánt ami tele van cukorral stb de ezeknek az összetételét megtalálod neten.

    Azt ugye tudod, hogy a csirkének kb a 20%-a fehérje?
    Szóval a 120g fehérjéhez mondjuk 100g-ot betolsz csirkéből az fél kiló csirkemell naponta, a maradék 20-at benyomod turmixból, ehhez még az a mennyiségű rizs, minden étkezéshez dobsz zöldséget szerintem jól fogsz lakni. Főleg ha mondjuk 5 fele dobod szét a kaját + 1 turmix, a 4 nem annyira elég.
  • plck
    #16897
    najó...kicsit túldramatizáltam.Fogok 240g szénhidrátnyi rizst 120g fehérjényi(dehülyeszó)csirkemellet, elosztom 4felé és kész.nemhiszemhogy evvel jól lakok egy nap...mellé a suliba szendvicsek plusz a maradék tömegnövelőm, turó, gyümölcsök, zöldségek,majd fehérje ha lesz.

    Ez így jónem?
  • Tyler1
    #16896
    köszi! többen is ezt vagy a joint health-et ajánlották.
  • plck
    #16895
    1.nemerőltetem de már előtte jóvalmegvettem:S
    2.nemtudokmitírni:D
    3.Igen elolvastam 2Xis:Dés nemteszi ki a kaja felét, 1adag...
  • MEdievil
    #16894
    1. 80 gramm szénhidrát 8 gramm fehérje.. jó arány mit is mondtam arról hogy 30% alatti fehérjetartalmú "izét" nem kellene erőltetni?

    2. De ettől függetlenül a tömegnövelők nem valami jó ötlet mert ált. egy nagy adag cukor az egész. Inkább a tiszta fehérje és mellé zabpehely vagy egyéb (pl pufi rizs) ÖSSZETETT szénhidrát.

    3. Amikor leírtam múltkor mi a rossz az étrendedben.. azt elolvastad? Mert én tisztán emlékeztem hogy külön leírtam, hogy lehetőleg még a kaja felét se tegyék ki a turmixok.

    4. ha már megvetted keverd fehérjével legalább, ennek így magában sok értelmét nem látom.

  • plck
    #16893
    http://www.biotechusa.hu/Tomegnovel%C5%91k/614-Max-Gain-Plus.html?keyword=max

    tessék:D
  • Roger6
    #16892
    Miafaszomat iszol, amiben egy adagban 162 g szénhidrát van? Te elnéztél valamit szerintem...
  • plck
    #16891
    naizésrácok.megvan az étrend és az úgy oké hoogy vagyok 60kilóX4=240
    A tömegnövelőmben van 162g szh.(1adag),deakkormár alig kell rizst ennem nem?:DLehet hogy nemlessz kevés az a rizs majd meglássuk:)
  • Roger6
    #16890
    Nekem gyengécskének tűnik, azért kérdeztem, mennyi a teherbírása. Hiába 15 rongy, ha leszakad alattad 100 kg-al a rúdon...
  • center86
    #16889
    jó az ár. 50 kg súly 13e Ft-ért ajándék. 15 a padért nem sok. ha a padot le lehet venni az állványról, (szerintem le lehet) akkor guggolni is simán lehet vele. Lábedzést lehet csinálni. Van rajta ez a csigás valami, ezzel lehet edzeni tricepszet, hátat, meg mit tudom én mit (leleményesség és fogantyúk kérdése). gondolom rúd is jár hozzá. azzal meg alap fekvenyomás, 2 kezes bicepsz, evezés vagy t-rudas evezés. Ha a pad dőlésszögét lehet állítani akkor mégjobb. Szerintem megéri. Ha majd jobban megtetszik a sport és komolyabbra vágysz, elmész 1 terembe. De ha nem lesz időd elmenni, akkor is tudsz edzeni otthon. Még vennék hozzá 2 egykezes rudat és akkor tárogatás is mehet meg minden frinc-franc.
  • Roger6
    #16888
    Mennyi a teherbírása a padnak? Nem látszik valami stabilnak, persze fényképen minden más.
  • Tibi7
    #16887
    De ennyi pénzből jó pár havi kondibérleted meglenne...
  • 16gaborm
    #16886
    #16857 Kérlek segítsetek!!
  • Tibi7
    #16885
    Srácok ugye az nem gáz ha a lenmag 99%át rágás nélkül csak szimplán lenyelem? Attól még úgyan úgy használja fel a szervezet, nem?
  • plck
    #16884
    Jaésmégannyi hogy nemazafajta vagyok aki elkezd valamit és 1-2 hónap után abbahagyja.5-6év min.
  • plck
    #16883
    Majd este kiszámolom,összerakom mert most megyek edzésre:)
  • plck
    #16882
    tartom;)
  • Panzermeyer
    #16881
    scitec féle mega msm és mega glucosamine - olcsó, nagy dózisú és jó is
  • TVelvet
    #16880
    az tegnap nekem is így volt ... :D akkora tömeg volt hogy csak lestem a terembe.
  • csuszi
    #16879
    1 millióm van rá hogy minden marad a régiben:)
  • plck
    #16878
    köszi szépen srácok:)Hát magamnak nemfogok főzni...majdanyu:DD

    Na télleg köszi így már menni fog
    sziasztok!
  • jazzy
    #16877
    Joint-x. Nekem bevált.
  • Tyler1
    #16876
    szed vki izületvédőt? ha igen akk milyet? néztem már bádibilderen csak hátha vkinek van vmi személyes tapasztalata.
  • MEdievil
    #16875
    Mintha te nem tudnál de lusta vagy és igazából élvezed ahogy szenved! :)

    plck:

    Megfogod elkészíted a napi hús+köret+zöldség adagod reggel és felosztod teszem azt 4 részre. Most csirke rizst fogok írni DE nem azt kell enni egész héten, millió elkészítési mód van de azokat találd meg te de példának 1-2 ötlet: rablópecsenye, sima sült-grillezet húsok ezer féle fűszeres elgondolásban, párolva stb. stb. lényeg hogy az alapanyagokat sütés előtt lemérd utána meg már a kész ételt lehet szemmértékkel is felosztani.

    1. ébredés után: fehérjeturmi+zabpehely+ kis gyümölcs ízesítésnek

    2. 1-1,5 óra mulva mehet az első csirke-rizs

    3. Ebéd szintén csirkerizs

    4. Edzés előtt 1 órával csirkerizs

    5. Edzés után közvetlen fehérjeturmix

    6. Rá 0,5-1 órával csirkerizs

    7. zsírszegény túró, cottage sajt (én naturan eszem ha nagyon kell lehet ízesíteni)



    Nekem reggel első kajával megy a multivitamin+ásványi anyagok aztán naponta többször étkezésekkor 1-1-1g C vitamin. Lenmagolajat főleg az edzés előtti vagy valamelyik nap közbeni étkezéskor viszem be. Legyen sok zöldség a csirke-rizshez. Hagytam ki valamit?
  • jazzy
    #16874
    Megméred magad mérlegen. Megszorzod 2vel, ennyi fehérjét egyél.
    Megméred magad mérlegen. Megszorzod 4-el, ennyi szénhidrátot egyél.

    Fogsz 1 tápanyagtáblázatot, kiszámolod, hogy a fehérjebeviteledhez mennyi hús kell.
    Fogsz 1 tápanyagtáblázatot, kiszámolod, hogy a szénhidrátbeviteledhez mennyi rizs kell.

    Felkelsz, megfőzöd a rizst amennyi kell, megsütöd a húst, amennyi kell, 6 fele szétosztod amelyikhez akarsz dobsz zöldséget.

    Ha turmixot is akarsz levonod a fehérjéből, kevesebb fele osztod el a rizst és a húst, de max 2x igyál turmixot 1 nap.

    VOILA!
  • csuszi
    #16873
    valaki segítsen már nekiiiii
    :)
  • plck
    #16872
    tanácstalanvagyok ezzel az étrendgecivel
    Szeretném komolyan venni, illetve komolyan is veszem, és szeretném jólcsinálni de...:Dmind1 tehát a kajátösszekellraknom valahogy.
    és kösziszépen a felvilágosítást:)
  • plck
    #16871
    Értágító mert hátha jó...sokszépetolvastamróla:DAztán igen a vitaminok mármegvannak:)
  • Panzermeyer
    #16870
    Scitec Whey Protein és ugyanebből a Professional verzió, valamint a Cytogen Whey Pro, valamint a Peak fehérjéi is rendben vannak teljesen.
  • Panzermeyer
    #16869
    Aranyáron akarnák adni, csak azért, mert nyelv alá fújható.
  • Roman
    #16868
    Szász Máténak, a molecoolmannek kéne má' írni, hogy a nitromintből már régóta van nyelv alá fújható kiszerelés, kéne a szájtekes értágítókból is.

    egész kellemes lenne.
  • Rash87
    #16867
    Egyenlőre csak kíváncsiság, használ/szed(kinek h tetszik) valaki valamilyen fehérjekészítményt? Csak mert étrend általában rendben van,de most gondolkozok, hogy veszek ilyet. Csak nem tudom,melyek azok,amelyek árban is rendben vannak,s minőségben is :)
  • Panzermeyer
    #16866
    :DDDD
  • csuszi
    #16865
    olyan kegyetlen vagy:)