33479
12316971501353788406.png
  • Retsu
    #16944
    Nagyrészt a 8-10es ismétlések 3-4 sorival. Kivételt képez a láb, főleg a vádli ahol 25-30as sorozatokat érzem jónak személy szerint. Alapgyakorlatoknál van hogy 5-6ig lemegyek hogy az erőt se hanyagoljuk azért:)
  • MadRidkA
    #16943
    kinek mennyi ismétlés és sorozat vált be?
  • donkompot
    #16942
    eladó harom darab BSN póló, darabja 2000 Ft, egyben 5500 Ft.
    új, (fel sem probalt)
    nagyon jo minoseg, igazi BSN minoseg.
    L es XL-es meret!
    email: [email protected]
    tel.: 0630/596-71-81

    keresre kuldok kepet
  • F1re
    #16941
    ha van cukrász ismed akkor beszélj azzal én cukrásztól vettem annó 300 ftér kiloját
  • Retsu
    #16940
    Kemény edzés, jó kajálás(részletekért olvass vissza, és/vagy ALAPISMERETEK), elegendő pihenés, és meglesz az eredménye.
  • Retsu
    #16939
    Scitec elég jó, de ha találsz más céget ami azért minőségi cuccot ad jobb áron, kipróbálhatod. A rákkeltéssel kapcsolatban: manapság szinte minden az vmennyire, úgyhogy semmivel sem rákkeltőbb mint más kiegek vagy szintetikus kaják. A kockázatot nem tudm statisztikailag hogy mennyi, de mondom ennyi erővel kenyéren és vízen éljünk, mert mindenben van olyan ami veszélyes lehet.
  • hitman55
    #16938
    üdv.

    Lenne egy kérdésem.
    Hogy tudnék +5 kg "felszedni" úgy hogy mellette edzek töümegnövelő cuccok néálkül??
  • MadRidkA
    #16937
    dextróz-t hol lehet kapni Debrecenben?
  • McKenny
    #16936
    széles fogású húzódzkodás
  • MadRidkA
    #16935
  • MadRidkA
    #16934
    azt az izmot amit bekarikáztam melyik gyakorlattal lehet jól megedzeni?
  • Muttley
    #16933
    Kössz. Ahogy mondod, ez már valami. :)
    Márkából milyet? Scitec, Weider, ..., mi?
    Szójáról mi a kereskedelmi érdek mentes jelenleg objektív info? Rákkeltő vs. nem rákkeltő.
  • csuszi
    #16932
    csak a szokásos - nem kell baszogatni, a társadalom 99%a országtól függetlenül sík hülye mind táplálkozás, mind sport terén. és ezt ne vegye sértésnek a delikvens, én se venném ha lehülyéznének klasszikus zene terén. csak sajnos ez a foci kategóriába esik, az emberek azt hiszik értenek a táplálkozáshoz, sportokhoz. igaz nagy sportcsapatoknál külön team figyel a kajára és sportorvosok az edzésre. én simán bevezetném az ált. iskola felső tagpzatában heti 1 órában a kajáról, sportról, életmódról szóló órát, fogadni merek hogy minden befektetett forint 10szeresen jönne vissza a tb-én keresztül.

    amúgy pont most vettem gyógybigyó boltban a zöldséget megtámogatandó egy kis kieg.et lúgosítás miatt. 3 rugó per hónap.
  • SeanJRRussel
    #16931
    Erre nem tok mit mondani,ne is haragudj de egy nagy marha vagy....
  • Retsu
    #16930
    Mielőtt bárki oltana, elmondanám h hszem tartalmának nagyrésze sztem megfelel 1 viszonylag korrekt válsznak, pedig nem vagyok túl szomjas... hétvége van na:D
  • Retsu
    #16929
    Konkrét termékat nem ajánlok,de keresd a szójafehérjét, az már valami. És növényi! a abbahagyod, aztán sincs gáz ha vigyázol a kalóriabevitelre. De! A fehérjetartalmú kieget nem kúrának szokták használni, állandóan illene. Persze ha elég fehérjét eszel kajából akkor jól szintentarthatod magadat.
  • Gyúrógép
    #16928
    Oreg te vmi telibevert modon el vagy itt tevedve a dolgokkal.Mellkas meg pille...:DD LOL jesszus fasza
    Megiszom a "port" es ugymaradok , megis mitol maradnal ugy ? Kivanod vagy nem ha nem eszel nem nosz , ennyi. Megis mitol maradna rajtad a megszerzett izomtomeg ? Ebben a sportban kemenyen kell tolni es vasat es melle nem enni hanem zabalni. A savasodas ellen meg ott a sok zoldseg ...
    Olvasgass itt :
    http://body.builder.hu/bbcomment_post.htm4?id=45
  • Muttley
    #16927
    185 cm 85 kg vagyok 10 éves korom óta sportolok. Vízilabda, önvédelem, atlétika - a fő vonalak.

    Cél: 2-3 kg izmot szeretnék magamra szedni (lehetőleg mellkas és pille), gyomorfal kitágulás és 3 hónapos kismama poci jellegű kitüremkedés nélkül.

    Kaja: Odafigyelek rá. Pont ez a gondom. Teljesen jó minden, viszont 28 vagyok és nem kívánom (még a heti 3 edzés mellett sem) a korábban természetesnek ható kajamennyiséget már. Kerülöm a nagy mennyiségű hús fogyasztását a savas kémhatásuk ízületekre gyakorolt távlati "jótékony" hatása miatt (+ nem is kívánom már annyira).

    Tudtok-e ajánlani (iszonyat sok a reklám és a parasztvakítás, nehéz kiismerni magát benne az embernek) olyan lehetőleg természetes NŐVÉNYI eredetű táplálékkiegészítő fehérjét, amit a fenti cél eléréséhez por vagy ital formájában heti szinten X alkalommal az izmok épüléséhez fogyaszthatok?

    Cél lenne még az is, hogy ha adott oknál fogva vmiért leállok a tápl. kieg. szedésével akkor az így felszedett izom, a további rendszeres edzésekkel fenntartható legyen és "ne essek össze". Szteroidok és kreatin nem játszik.

    Várom az ötleteiteket.
  • csuszi
    #16926
    megnézet mit írtam, ez 1700. de a fehérjét lefelé kerekítettem, amúgy van az 250is. és a sütéshez használt 1-2 kanál olíva nincs is pl benne. szal én vigyázok nagyon, heti 1 felé sose megyek, de inkább heti 0.75 az általános.
  • csuszi
    #16925
    heti 1kg sincs. azért ha ezt kiszámolod, 2000kckal körül van, csak nagyon alacsony a ch aránya.
  • Sequoyah
    #16924
    A bemelegítésnek két része van:
    Először egy általános rész, erre bármilyen intenzívebb gyakorlat jó, mihelyst megizzadtál, készen állsz az edzésre. Ez független az izomcsoporttól. (kettlebell swing, kis futás, karkörzések, azért érdemes mindent átmozgatni közben) Lényege, hogy tested felvegye az üzemi hőmérsékletet.
    Utána sportspecifikus bemelegítés, hogy az adott izmok olajozottak legyenek, az idegpályák bejáratódjanak, a használt izmokban vérbőséget idézzünk el. Ez esetben a kívánt gyakorlatot kell kisebb súllyal végezni, nagyobb ismétlésszámmal.
  • Nestor75
    #16923
    sziasztok,

    ha szeretnétek minőségi étrendkiegészítőt OLCSÓN, keressétek a profigym nevű netes áruházunkat. 4 országban árulunk konkurenciamentes árakon -ez termékeink 80%-ára érvényes. Kézbesítés gyors és olcsó.Fizetés utánvéttel.
    Ha van kérdés, szívesen megválaszolom - akár itt is, amíg ki nem moderálnak...
  • Sequoyah
    #16922
    Sport-, vagy gyógymasszőr. Ha jót találsz, csodákra képes:)
    Helyes technika. Ha jól csinálod, akkor nem szabad, hogy fájjon.

    Pontosan hol is fáj, és milyen gyakorlatok közben?
  • MadRidkA
    #16921
    milyen gyakorlattal lehetne jól bemelegíteni a hátamat?
  • Panzermeyer
    #16920
    Biztos vmi sérülés lesz, ki kellene pihenned. Krém, bemelegítés, nyújtás, na meg persze elefántoknak való vitamin mennyiség.
  • Freeeee
    #16919
    Nem fogysz túl gyorsan?
  • MadRidkA
    #16918
    mostanában sokszor fáj a hátam, edzés közben is.mit csináljak, használjak kisebb súlyokat?esetleg valami vitamin vagy egyéb dolog tudna segíteni hogy ne fájjon?
  • plck
    #16917
    jóóóó...de olyan volt:PakkorbocsiXD
  • Roger6
    #16916
    Amúgy én egy szóval nem mondtam, hogy a diéta egyenlő a fogyókúrával.
  • plck
    #16915
    Használom és eszem is már régóta a mellet csak nem étrend szerint:D Amikor vett apu(majdnem minden hétvégén)akkor ettem.Csak most már komolyabbra fordítom a témát:)
  • csuszi
    #16914
    "elő nem keresem"... mert ezt még csak 3x írtam le.
  • csuszi
    #16913
    elő nem keresem, de elárulom hogy a hús a legolcsóbb fehérjeforrás, csak nyugodtan ess neki egy számológépnek.
    5kg scitec 22rugó, benne van sacc 3800g protein. ez 5.7ft/protein.
    hús:
    1100ft 1kg csirkemell, ebben van 200min, de egyes táblázatok szerint 250g protein. legyen kettő között, az 225. 4.8 ft/protein g.
    csak használni kéne a buksit a nyakadon, öskolában erre kellene tanítani a lurkókat, nem deriválásra.
  • csuszi
    #16912
    és ebben hol látsz turmixot? sehol...az egy kis plusz. amúgy pont most rendeltem 5kg scitecet, de csak a túróhoz keverni, unom a gyümölcsös ízt, jöhet egy kis rocky road/nutella téma:)
  • plck
    #16911
    köszi:)Nem az hogy beérem a szarabbal..másra nem telik:D
  • csuszi
    #16910
    pl én ma megettem 0.5kg túrót, 80g lenmagot, 0.5kg húst, 0.5kg zöldséget. ez durván 200g prot, 40-50g zsír, 100g ch. azt hogy ezt hogy kotyvasztod össze, az részletkérdés, idő, ízlés, lehetőség, kedv. lásd alant kép kajámról.
  • csuszi
    #16909
    300g ch, 150g protein, 50g zsír.
    kiszámolni nem fogom helyetted.
    hús 100g-ban 20-25g protein, rizs: 75g ch. sovány túró: 13prot, 3-4 ch, 2-4zsír.
    házi feladat: zab, buresz, lenmag, meg amelyik zöldséget/gyümölcsöt szereted.
    turmixos baromságodra csak annyit, hogy lustáknak való, akik beérik a szarabbal. max napi 2, de inkább 1.
  • csuszi
    #16908
    nem. kicsit kevés egy nehezen hízónak, olyan 300-360. de az a plafon. bunny egyszer írta, mivel rákérdeztem pár ellentmondásra az oldallal kapcsolatban, hogy iszonyat sok adat van az oldalon, és sajnos nincs ideje utólag gyomlálni, de tele van baromsággal, érdemes fenntartásokkal kezelni az ott olvasottakat (természetesen ez az alapismeretekre nem vonatkozik, ahol amúgy 5grammot írnak).
  • plck
    #16907
    Amúgy tudtommal a diéta nem azt jelenti hogy fogyókúra, hanem valamilyen célú étrend!Lehet hülyeség...tegnap olvastam
  • Panzermeyer
    #16906
    A tömegnövelés célja, hogy a lehető legtöbb izmot pakoljuk magunkra. Ahhoz, hogy ezt elérjük, túl kell magunkat biztositani a táplálékból, amelynek mellékhatásaként zsir is jön fel. A zsirégetővel a mellékhatást próbálják kiküszöbölni, nem pedig a hatást, ezért nem üti a kettő egymást.
  • plck
    #16905
    nacsuszi akkor jó az amit írtam?:DNeked elhiszem:P