33479
12316971501353788406.png
  • dragon11
    #17025
    Nem hiszem, hogy sokunkat érint, mert konditerembe járunk.. de azért köszi.
  • atiati100
    #17024
    Az Arnold Goldosoknal a kuva olcso kék tárcsát ne vegyétek meg, mer
    iszonyatos gyártás pontatlansággal készül, kb az egyik szemmel láthatóan vastagabb a masiknál. Továbbá egykezes gumis markolatos
    rudat se vegyetek mer kb. 1 havi napi használat után szétmegy a gumi,
    a tárcsákat meg nem fogja meg befelé semmi oszt mászkálnak a rudon ...
    Udv : atiati
  • Retsu
    #17023
    Nem szedett elég joint xet:D na jó, előfordulhat bárkinél. Én is kíváncsi vagyok mit nyilatkouik, hátha megtudjuk mit nem ajánlott végezni melledzés címén.
  • SeanJRRussel
    #17022
    Ok ok látom builderen....Hátha beszél róla majd a vidiken.
  • SeanJRRussel
    #17021
    NEm,miko?
  • TVelvet
    #17020
    jah. A mell alsó részénél.
  • Roger6
    #17019
    Hallottátok, hogy Vörös Zoli részleges mellizom-szakadást szenvedett?
  • DeerHunter01
    #17017
    döntetlen.
    -ki javára?
  • MEdievil
    #17016
    jobb oldalt? a jobb vagy bal kezeden?
  • DeerHunter01
    #17015
    jóvan na :D
    mert idáig mindig csak azt éreztem hogy jobb oldalt van izomlázam amikor a tricepsz gyakorlatokat csinálom..
  • McKenny
    #17014
  • DeerHunter01
    #17013
    kössz :D
  • TVelvet
    #17012
    az a tricepsz :)


    Megnéztem a glutaminos redrockot, csak mások véleményére is kiváncsi lettem volna.:)
  • DeerHunter01
    #17011
    erre gondoltam:
  • McKenny
    #17010
    alkar? oldalsó,első delta?
  • DeerHunter01
    #17009
    nem a tricepszre hanem a bal oldali részre.
  • SG rock
    #17008
    Ha tricepszre gondolsz akkor pl így:
    video1
    video2
    video3
    én a 3. videón lévő módszerrel szoktam, nekem az jött be, bár nagyobb inteztással mint a fószer a vidin.
  • DeerHunter01
    #17007
    a bicepsz alatti részt mivel lehet jól megedzeni?
  • Panzermeyer
    #17006
    A glutamin az nagyon jó cucc, egyrészt növeli a HGH termelést, másrészt az izomzat 60%-a ebből áll. Komoly szálkásító diétában alap cucc. Kreatin kúra során is használva állati jó, mert mindkettőnek van sejttérfogat növelő hatása. De pont a Red Rock Reality 6. részében a glutaminról van szó, nézd meg és meglátod :)
  • plck
    #17005
    oks:D
  • SeanJRRussel
    #17004
    NEm....
  • MEdievil
    #17003
    Ha ráfeküdnék már is túl léptem 17 kilóval? Szerinted még is melyik adat hihetőbb a 80 vagy 250kg?
  • Danny1987
    #17002
    Azért kérdezem mert itt meg 80 kg-ot írnak.
    Szerintem a kettő pad pedig ugyanaz.

    Írtam a shopbuildernek de még nem jött válasz.
  • plck
    #17001
    Nekem meg az lenne a kérdésem, hogy ha scott-padon csinálom a bicepszet egy kezessel, az végülis ugyanolyan mintha 2kezessel csinálnám nem?
  • TVelvet
    #17000
    Na lányok, tapasztalatot kérnék, a Glutaminról, minden amit tapasztaltatok, infót összeszedtetek. Aki szedi persze, mert ahogy én így utánna néztem ez eléggé must have ha valaki rendesen edz hosszú ideig.
  • Roman
    #16999
    nekem pofonegyszerű vállrutinom van. Nyomás mellről, oldalemelés, döntött törzsű oldalemelés. Ha nem érzem a pumpát a hátsó részben megfelelően, még bedobok egy széles fogású álló evezést (nem állighúzó a mozdulat, mert fizikai képtelenség addig felhúzni :D )

    néha, ha gyengének érzem magam, oldalemeléssel kezdek. Szvsz ez nagyon fontos, nagyon szép kis labdák közé szorítja a fejed idővel.
  • oliwwer
    #16998
    szerintem egyáltalán nem. a mi padunk is annyit bír kb és csak 40 volt. veled együtt 250 kilót bír. megéri ennyiért szvsz, annyi hogy negatívba ha jól néztem nem lehet rajta nyomni.
  • Danny1987
    #16997
    Iron body alfa súlyzópad
    Véleményetek?
    Nem sok az a 250kg egy 30e Ft-os padhoz?
  • MadRidkA
    #16996
    http://tejpor.hu
  • rolika1111
    #16995
    TEJSAVÓ FEHÉRJE KONCENTRÁTUM 80-AT szerintetek honnan lehet nagyobb mennyiségbe olcsón rendelni?
    VatErán kg-ját 2900-ért adják. De ők is valahonnét rendelik csak honnét?...

  • SG rock
    #16994
    Ok, kipróbálom ezeket, Köszönöm Szépen!
  • Panzermeyer
    #16993
    Na jó, én a következőket szoktam végezni:
    oldalemelés, döntött törzsű oldalemelés, Arnold nyomás, előre emelés, vállvonogatás, vállvonogatás hátrafelé, az alábbinak nem tudom a nevét de leírom hogyan kell csinálni: döntött szögben, de vízszintesen tartod a két kézisúlyzót, miközben fekvő helyzetben vagy, és az a lényeg, hogy a hátsó vállizmoddal nyomd felfelé a súlyt, majd engedd vissza, miközben a karod végig kinyújtva, max egy kicsit hajlítva van (ezt a youtube-on láttam). Olykor a végén szoktam még az extra terhelésért olyat is csinálni, hogy irreális súllyal csinálok oldalemelést. Továbbá van egy saját fejlesztésű gyakorlatom (legalábbis ezt mástól nem láttam még soha), hogy fogsz két kisebb kézisúlyzót a kezedbe, és állva utánozod a "békaúszás" kézi mozdulatát, és megcsinálsz belőle annyit, hogy égjen, mint az állat. Remek kis gyakorlat :) Szóval van miből válogatni, amint látod.
  • SG rock
    #16992
    pont ezekre vagyok kíváncsi, hogy mik azok a gyakorlatok?
  • Panzermeyer
    #16991
    A vállizom 3 részből áll: mellső, középső, és hátsó váll. Mindre külön gyakorlatokat kell végezni, és szép nagy kerek vállad lesz.
  • SG rock
    #16990
    Heló

    1 kérdésem lenne, vállizmot mivel lehet jól kigyúrni?
  • jazzy
    #16989
    Ahhoz nem kell Arnoldként kijönni, hogy egy olyan szart ne vegyél meg, amire egyrészt rá van írva, hogy "édes", másrészt kb egy lisztes zacskónak néz ki, és "Leírás:Jelenleg nincs a termékhez leírás.".
  • Muttley
    #16988
    A fütyim sem akar pénzt elszexualizálni :) nyilván, ezért kérdeztem.

    Kezdek hozzászokni, hogy (tisztelet a kivételnek) néhányan személyes támadásnak veszik, ha egy adott objektív kérdésre, objektív választ szeretnének kapni olyanok (köztük én is), akik nem Arnoldként jöttek ki anyuciból. :) Dehát a tesztoszteron nagy úr... :)

    Mindenesetre kössz, Roman.
  • McKenny
    #16987
    vm35be jó a vanilia, ebbe meg fos.
    Vmi tanácsot adhatnátok mit kevehetnék hozzá hogy jobbá tegye az izét.

    másik "tesztem":Múlt héten minden edzés előtt bevettem 1 tasak Hot Bloodot, első tasi után úgy edzettem mint az állat még bevétel után 3 óréval is eléggé pörögtem, a töbii tasinál (szerda,péntek) semmit se éreztem. pedig pontosan úgy vettem be mint előzőleg.
  • MadRidkA
    #16986
    kreatin-monohidrátot hogy érdemes 2alkalmazni"?
  • Roman
    #16985
    vedd meg azt a tejsavót tessék. a natúr sima nyers tejsavó köbö 98%-ban tejcukker. Meg az ilyen gyógynövényboltos tejsavóporok ált. kb. 20-30% fehérgyetartalmú cukrozott szennyek, szar emészthetőséggel (ezért étvágycsökkentőek, ergó diétásak)

    hatásfokban a különbséget nem tudom, mert a két termék homlokegyenest eltérő célokra készült, annyira hasonló a természetük, mint a dagadt bálnának és a szélviharban kétségbeesetten csapkodó csivító kicsi kolibrinek. Ha a borotvám fele olyan éles lenne, mint a kontraszt az általad emlegetett cuccok közt, annyira finom pergament hántanék magamról semmi perc alatt, hogy már csak azt venném észre, hogy van egy rakat irkám és enyhén vörös lettem.

    De ha gondolod, kipróbálhatod Te magad is. :)