33479
12316971501353788406.png
  • matthias92
    #17065
    nem gondolkoztál azon, hogy az nem is ínhüvelygyulladás, hanem köszvény??
    én is 1 évig ínhüvelygyulladást állítgattam, aztán kiderült hogy köszvény. persze az orvostudomány, ami olyan nagyravan magasztalva, sz*rt rá, ráadásul amióta mondtam nekik, azóta sem csináltak velem semmit. az a megoldás rá hogy ne szedjem a jumbot mert biztos attólvan...
  • Roman
    #17064
    Látod, erre nem is gondoltam. hónapok óta sírok, hogy gyenge a hasfalam, most itt az alkalom. Ez a sín még súlynak is jó a lábemeléshez függeszkedve. :)
  • SeanJRRussel
    #17063
    Sok fekvő és hasprés.Fekvő ágyra fel a hátat hátizsákot fel vmi bele aztán csak mozognak az izmok...jobbulást
  • jazzy
    #17062
    fejezd be
  • donkompot
    #17061
    eladó BSN póló, darabja 2000 Ft,
    elol endorush felirat, hatul BSN logo
    új,
    nagyon jo minoseg, igazi BSN minoseg.
    L es XL-es meret!
    email: [email protected]
    tel.: 0630/596-71-81
  • Roman
    #17060
    ez érdekes. Ínhüvelygyulladás boka tájékán. Körülbelül egész nap egy bőrszíjat rágnék legszívesebben, a járás meg nehezen megy.

    Cserébe döglök, de ez nagyon unalmas-lélekölő, rossz. Tippek?
  • Roman
    #17059
    Hm a kezdő inkább ne állítson össze magának edzéstervet.

    Nézzen körül az alaprendszerekben (pl. starting strength, westside for skinny bastards etc) és kezdjen el valami olyat, ami már sokaknak bevált.

    Aztán idővel ahogy tapasztalatot szerez, s fejlődik, kitapasztalja, mi kell neki s mi nem. Én ezt javaslom.

    De csak azért mert nem bírok járni úgy tönkrement a talpam s a fájdalomcsillapítóktól filozofikus s szentimentális lettem. :)
  • Viktorr
    #17058
    Ja és a 3.napon pihenek,vagyis melózok.
    Utána kezdődik minden előről!
  • Viktorr
    #17057
    Sziasztok!

    Összeállítottam magamnak egy edzéstervet,szeretném kikérni a véleményeteket!Kezdő vagyok :)

    1. nap:
    Bicepsz : állva váltott karral súlyzózás 4*10
    lábhoz szorítva súlyzózás 4*10
    gépen lehúzással 4*12

    Tricepsz : fejfölött egykezes súlyzóval 4*10

    Alkar: Csuklóbehúzás 2*30

    2.nap
    Mell: Tárogatás gépen 4*10
    Váll: Fejfölé nyomás súlyzóval 4*10
    Oldalemelés 4*10
    Hát: Csigás letolás nyújtott karral 4*10
    Nyakhoz húzás gépen 4*10
  • TVelvet
    #17056
    haszálér lehet amugy.
  • plck
    #17055
    Nekem eddig 2szer fordultak elő mind a 2 bicepszemen vörös foltok:D
  • SeanJRRussel
    #17054
    sztem megnyomhattad vmivel....
  • redbull0304
    #17053
    Ma edzés után észrevettem, hogy egy lila folt van a vállam és a hátam találkozásánál, úgy néz ki mint amikor megüti magát az ember és belilul rá jó pár nappal. Akkor ért a meglepetés amikor láttam, hogy a másik oldalon is van ilyen folt. Mitől lehet ez? Találkozott már ilyennel valaki? Megpattanhattak ott a hajszálerek? Tapintásra se fáj, se semmi...

  • redbull0304
    #17052
    NutreX Ignite használt már valaki? Tapasztalatok?
  • SeanJRRussel
    #17051
    Inkább osztott.Három nap hétfő szerda péntek és egy napra 2 izomcsoport legyen h ne legyél túledzett és szokja az izmod h miújság van az elején...
  • Kornél67
    #17050
    *nap
  • Kornél67
    #17049
    Kezdőknek ( 1 hónapja kezdtem el) meik éri meg jobban, az osztott edzés vagy egy nagy mozgassak meg 3-4 izmot is ?
  • Sequoyah
    #17048
    Mi az hogy diéta nélkül? Az edzés, táplálkozás biológiai alapjai mindig ugyanazok, akármelyik sportágról van szó. Diéta nélkül nincs hatékony fogyás, ahogy edzés nélkül sem.
    De helyes táplálkozással, edzésmódszerrel nagyon hatékony (sőt szerintem az egyik leghatékonyabb).
  • Muttley
    #17047
    Kössz.
    A tojásfehérje hogyan értelmezve teljesen jó?

    16996#:
    Az ott megvásárolható tejsavófehérje ugyanaz a tisztaságú és hatásfokú, mint pl. ez: http://langsport.hu/product/show/scitecnutrition100_wheyprotein920gr ?
  • MEdievil
    #17046
    Tejsavófehérje gyorsabban szívódik fel ami edzés után jobb.
    Tojásfehérje teljesen jó.
    A szója pedig növényi így a szervezet nehezebben és nem olyan jó hatásfokkal tudja feldolgozni.
  • Muttley
    #17045
    Az izomzat épülésének, formálásának bármilyen ismérve alapján van-e különbség, ha tejsavófehérjét, tojásfehérjét, vagy szójafehérjét fogyasztunk?
  • MEdievil
    #17044
    Sőt elég csak nézegetni és becézni a golyócskát.
  • Tyler1
    #17043
    tudom nem rég volt szó a kettlebellről, csak most nézegettem én is pár ilyen oldalt, ahol írták h a leghatékonyabb zsírégető, diéta nélkül. ez most nagyon nagyon reklám szöveg vagy van igazság alapja?
  • jazzy
    #17042
    Azt a kurva mindenségit ez nem fog gyorsan gyógyulni jobbulást neki...
  • plck
    #17041
  • Roger6
    #17040
    Body-builderen vannak fotók Zoli sérüléséről. Remélem gyorsan rendbe jön.
  • Roger6
    #17039
    Tegnap elég durva volt a hátedzésem, jól jött hogy felidegesítettek. Valamint rendkívül jól aludtam, fel sem keltem, 9 óra nyugalom. Rég nem voltam már ilyen kipihent.
  • plck
    #17038
    dobd a csajt:D
  • redbull0304
    #17037
  • jazzy
    #17036
    Lehet ezért nem növök bazeg és nem szólsz??
  • Roman
    #17035
    :) életben is bevált a sodródás. Bármikor bárki bármilyen olyan szóáradatot zúdít rám, ami nem érdekel, nem akarom magam rajta stresszelni, nem áll szándékomban segíteni neki, csak nézek nagy távolbameredő szemekkel, halkan dúdolászok, aztán úgy repülök arrébb, mintha a másik egy szoborhoz intézte volna hosszas monológját.

    Ugyanez neten: nem válaszolok semmilyen kérdésre, amire fölöslegesnek érzem.

    Csuszi, ez szép munka! Mintha rémlene rólad egy videó tube-on, ahol egész masszív súlyokkal dolgozol. Elismerésem. A kaja meg olyan dolog, hogy amióta nem a sárga bibliával kelek-fekszek, hanem olvasom Szász Máté rovatát, egyéb fórumokat, azóta jóval rugalmasabban gondolkozom ilyen téren.

    Elvégre. Egy jó húsos pizza sok sajttal meg zöldséggel mi? Szénhidrát-fehérje-rost meg zsír. Nem öl meg tömegeléskor senkit. >magamra persze nem érvényesítem eme rugalmasságot, mert a testem hálásan megjutalmaz tokával és szubkutpaclikkal<
  • csuszi
    #17034
    faszt:), használja fel növekedéshez;)
  • jazzy
    #17033
    Fogjál magadnak egy nőt apám túlteng benned a tesztoszteron, ilyeneken minek baszod fel magad?
  • csuszi
    #17032
    thx guys.
    #17030 aki hülye megérdemli hogy felbaszd magad rajta? le kell szarni, amikor én el kezdtem edzeni még net se nagyon volt, mégis megoldottuk az info gyűjtést, ha kellett könyv formájában, ha kellett órákat bénáztunk a számtech teremben oldalakat böngészve, fordítással ügyetlenkedve. persze nem kell ilyen energiabefektetést mindenkitől elvárni, de azért egy min. nem ártana.
  • MEdievil
    #17031
    Lehet nem is a kreatin kell neki csak így próbál közeledni :))
  • Roger6
    #17030
    Mindenkinek szeretném jelezni, hogy 02.18-án kaptam egy levelet, miszerint hogyan kell fogyasztani a kreatint. Én élből nem válaszoltam rá, egyszerűen elegem van a büdöstalpú, rohad lusta, értetlen faszkalap parasztokból, akik nem képesek visszaolvasni. Ja, és ha visszaolvas, nem tudja értelmezni. Üzenem itt is: ENNÉL EGYSZERŰBBEN NEM LEHET ELMAGYARÁZNI, HOGYAN KELL A TETVES KREATINT FOGYASZTANI. Kurvára felbaszta az agyam, mert én voltam a paraszt, hogy nem válaszoltam. Nem tehetek róla, hogy egyes embereknek a felfogóképessége nem haladja meg azt a szinten, amilyen alacsonyan elmagyaráztuk a kreatin fogyasztását.

    És így köszönt el tőlem: köszipuszi - ez most csak szerintem buzis?
  • SeanJRRussel
    #17029
    keep up the great work...
  • Roger6
    #17028
    Gratulálok!
  • csuszi
    #17027
    megvallom őszintén, nem vagyok az a nagyon kajára odafigyelős, se nem vagyok versenyző, se nem akarok az lenni. simán letolok pizzát is, hamburgert is, rántott húst stb. kivétel a diétás időszak, de ott is inkább úgy csinálom, hogy 7 napból 5 tökély, 2 elbaszott:) de most, kb 1 hónapja, 7-ből 7 nap tökély, plusz megemeltem a fehérjeadagom 300g-re, plusz c mellé vettem vitamint is. szal kivételesen versenyzősen tolom.
    az eredmény, -5kg, erőben rekord:) tegnap toltam 150-be, 103kg-osan.
  • Roger6
    #17026
    "megtudjuk mit nem ajánlott végezni melledzés címén" - mondjuk 260-al nyomni? Nekem elég szarul esne...