33479
12316971501353788406.png
  • Sippie
    #31878
    azzal is azért óvatosan. Mi is vettünk egyszer "házi" feldolgozottat, amit telenyomtak gyógyszerekkel, és sütés után is rohadtul lehetett érezni a gyógyszer ízt, úgyhogy ment is a kukába. Szóval ott is előbb kipróbálni, melyik a megbízhatóbb.
  • csuszi
    #31877
    letai ut hentes.
  • The Protector
    #31876
    Nekem nincsen de iszonyat jó ötlet magából a feldolgozóból venni,esetleg a környező kis falvakból hátha van gazda aki nagyban nyomja és tudsz tőle jó áron venni.
  • DaniloCorleone
    #31875
    Sziasztok! Van itt aki Debrecenben lakik vagy arra fele jártas? Arról lenne szó hogy honnan tudnék venni olcsón csirkemellfilét? hallottam hogy van valami baromfi-feldolgozó üzem és ott tán lehet venni olcsón? Előre is köszi a válaszotokat. [email protected] várom a választ vagy ide is jó!!!!
  • Prince of Máté
    #31874
    Változó nekem a rekord 2 nap volt, de 8 napos szállítási időre is volt példa.
  • Renjike
    #31873
    Hétfőn rendeltem Myprotenről és most 2 perce érkezett meg. Mindig ilyen gyorsak a srácok?
  • Prince of Máté
    #31872
    Írásaid alapján neked nem Jumbora van szükséged, hanem étrendre...
  • Darth Sith
    #31871
    1 adag emlékeim szerint 3 vagy 4 adagolókanál, de rajta van az oldalán, olvasd el. Azt fogod, bevágod a shakerbe, rá 4 deci víz, összerázod, lehúzod. A jumbo-t csak edzés után javallot inni, mivel a magas szénhidrát tartalma miatt, amelyben sok az egyszerűbb szénhidrát, csak edzés után tudja igazán jól felvenni a szervezeted (izmaid), a nap többi részében ne használd. Napközben, pláne reggel a szervezetünk inzulin-érzékenysége meglehetősen alacsony, így nem ajánott neki a sok egyszerű szénhidrát, hanem valami lassabban felszívódó, pl zabpehely, kivéve ha reggel edzel, mert akkor reggeli edzés után természetesen mehet.
    A jumbot én edzés után használnám, a nap többi részében pedig rizs, zabpehely stb.. szénhidrátforrásokra építkeznék.
  • DarkHorSe
    #31870
    belerakod a szadba es lenyeled, ugy erdemes hasznalni, fuledbe is szorhatod csak ugy nem olyan hatekony, Hetvegente meg mehet 3 nyugodtan, unnepnapokon meg 5
    Utoljára szerkesztette: DarkHorSe, 2014.08.21. 10:35:45
  • Fradi88
    #31869
    A zöld jumbot, hogy érdemes használni? Egy alkalommal mennyi vízbe kell beletenni mennyi adagolókanálnyit?

    És akkor edzés napján mehet a napi 2 adag , amikor meg nincs edzés akkor napi 1?
  • The Protector
    #31868
    Sajnos tényleg nem vagyok egy égi meszelő.Csak 176cm magas vagyok.Sajnos ez fiúknál tényleg alacsony.Ezt adta a sors.
  • veszelka
    #31867
    elég alacsony lehetsz. nekem sose volt célom a nagydarabság...alapjáraton az voltam mindig is...nekem a max 193 cm/115kg volt...most 91el elégedett vagyok :)
  • The Protector
    #31866
    Csatlakozom.Sok fehérjét próbálok bevinni ami annyit tesz az én mércémen,hogy alig elég így is ahhoz ami a napi energiához kell,nemhogy építkezni belőle.Amit nem tudok magamba vinni evésben azt edzésben teszem oda.Szerintem ha rendesen ennék akkor nagyobb lehetnék de nem tudok,pusztán abból adódik a dolog,hogy nem vagyok valami nagy evő és válogatós is vagyok.Régen ugyebár 120kiló körül voltam,lefogytam most 68-70kg vagyok.
  • adam46
    #31865
    Én is erre a boltra gondoltam, ez van is itt nálunk Debrecenben, lonsdale cuccok tényleg olcsóak itt. Valamelyik nap benézek. Köszönöm. :)

    david8803
    Fú, ez nagyon jól néz ki, kicsit az ára húzós, de ha tartós... :)
  • david8803
    #31864
    Vannak külön erőemelőknek, súlyemelőknek készített cipők.

    pl.: http://www.roguefitness.com/adipower-weightlifting-shoe ez is ilyen.
  • Riddick21
    #31863
    Én innen rendelem mostanában a ruháimat, eredeti minden és az akciós cuccok brutál olcsók, főleg, ha összeállunk haverokkal, mert x összeg fölött (nem tudom fejből) postaköltség sincs :)
  • Roger6
    #31862
    Mehet minden nap, sőt, edzésnapon reggel, meg edzés után közvetlenül.
  • Fradi88
    #31861
    Sziasztok!

    A zöld Jumboból melyiket érdemes megvenni a 4,4 kg-osat vagy először elég még a 2,8-as?
    Mindennap kell inni vagy csak edzés napokon? Ha mindennap akkor hányszor egy nap?
  • veszelka
    #31860
    én úgy tolom. annyi különbséggel, hogy nem eszek össze mindenféle szart, tésztát hurkával, meg ilyesmi, de nem csak csirkerizsből áll az étrendem (mondjuk a hízással sose volt gondom)

    jelenleg, másfél év után, kezd kockásodni a hasam, és pólón keresztül is észrevehetőek az izmok.....
  • Roger6
    #31859
    Szintén.
  • 0Fritz0
    #31858
    "Gondolom itt senki nem próbálta ki milyen úgy testépíteni hogy nem úgy kajál mint egy testépítő."

    Remélem vannak még ilyen faszságaid, mert már egy ideje ezen röhögünk.
  • adam46
    #31857
    Köszönöm szépen és ilyen cipőt hol találtál?
  • Riddick21
    #31856
    Igen, nagyon. Próbáltam előtte más jellegű cipőkben is, azokban nem volt ennyire jó...
  • Neoncsoves
    #31855
    nekem mondhatnátok egy olyan cipőt, aminek nem törik meg a talpa a vádlizástól... az egyik adidas teremcipőm megadta magát, a jobb lábamon lévő cipő talpa kettétört a közepénél
  • adam46
    #31854
    Guggolásnál és felhúzásnál is kényelmes?
  • Riddick21
    #31853
    Én egy ilyenben, nagyon bejött, faszán tartja a lábamat, masszív, de kényelmes.

  • adam46
    #31852
    Ti milyen cipőbe edzetek, mit ajánlanátok, ami kényelmes? A mostani cipőm egy ősrégi teremcipő csak sajnos már nagyon lestrapálódott az évek során. így érdemes lenne cserélnem. Olyan kéne, ami jó egyaránt guggoláshoz és felhúzáshoz is. Mostanában minden kicsit picsa fiún, a Nike Air Max-et látom, ezek jók ilyen célokra?
  • DarkHorSe
    #31851
    Ez a zabpehely, csokis izben olyan kibebaszottul finom. Nem birom megunni :D Aki teheti probalja ki, minden penzt meger



    Utoljára szerkesztette: DarkHorSe, 2014.08.17. 18:20:10
  • DarkHorSe
    #31850
    esetleg egyel normalisan, minek egyaltalan kiegeszito lol
  • Roger6
    #31849
    Szerintem kezdjük az elején. Hogy is jöttél ide? "hamar köszvényes lesz a paraszt" - nem tudom ilyen parasztozás után mit vársz. Aztán azt írod, hogy tudod mi a google, ismered, mégis hülyeséget írsz a köszvényről.

    Ha ismered, olvass, ha nem, olvass.
  • hungary27
    #31848
    Biztosan azt is sokan kipróbálták, de 2-3 hónap után rájöttek, hogy nincs semmi értelme.
  • Bazsalusz
    #31847
    Nem kértelek semmire, ezért nem is köszönök meg semmit, haver...Nem is tudom mi a f*szt okoskodsz itt egy kimásolt szöveggel.A googlt én is ismerem, csupán beszélgetni jöttem ide okostojás.Gondolom itt senki nem próbálta ki milyen úgy testépíteni hogy nem úgy kajál mint egy testépítő.
  • Sippie
    #31846
    "A húgysav egy purin nevű vegyületből képződik, ami a fehérjékkel kerül a szervezetbe. Étrendi változtatásokkal, diétával elérhető az, hogy kevesebb purin jusson a szervezetbe és kevesebb húgysav képződhessen belőle."
    "A szervezetben lejátszódó anyagcsere-folyamatok során, valamint a táplálkozáskor bevitt anyagok felszabadulásakor képződött húgysav lebomlása lelassul, nem távozik tökéletesen a szervezetből, így elkezd felhalmozódni. A szövetekben, ízületekben rakódik le, kikristályosodik, majd gyulladást okoz, és kialakul a köszvény. Ha a vesében halmozódik fel, vesekövet is okozhat."
    "Milyen lehetőségek vannak a húgysav ürülésének a fokozására?
    A köszvényben szenvedő betegeknek bőséges mennyiségű folyadékot kell fogyasztaniuk, akár napi 2, 5 litert is, ezzel elősegítve a húgysav vizelettel való távozását."

    szívesen
  • Neoncsoves
    #31845
    Zöld jumbo, ha megengedheted anyagilag. Ha nem, akkor veszel egy tejsavó koncentrátumot + maltodextrint + szőlőcukrot
  • Fradi88
    #31844
    Sziasztok!

    Egy kezdő, nehezen fejlődő egyénnek mit ajánlotok?(Esetleg zöld Jumbo vagy valamilyen házi turmix?)
    Tanácsokat szeretnék kérni, mert elég vékony testalkatú vagyok és nehezen jönnek fel a kilók.
  • Roger6
    #31843
    "A köszvény kialakulása is sokoldalúbb annál, mint hogy csak a hús fogyasztása a felelős, pl.: túlsúly, alkoholfogyasztás vagy más purin tartalmú élelmiszerek fogyasztása. A hús csak nagyon ritkán az egyedüli okozója a köszvény kialakulásának."

    Olvass
  • Bazsalusz
    #31842
    Nem trollkodni jöttem.4 éve edzek.Az elején jó gyúróshoz méltóan kajáltam.Most negyed annyi húst eszek + általában azt amit megkívánok, azóta sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok, jobb a közérzetem és jobban is fejlődök, bár kicsit több rajtam a zsír.Ha hiszitek, ha nem ez így van.Azt meg ne mondja nekem senki hogy napi 0,5-1kg hústól nem lesz valaki köszvényes, illetve hogy nem terheli szarrá a vesét.A sportolóknak még jobban le vannak terhelve az ízületeik, és szerintem erre a sok hús általi savasodás rátesz egy lapáttal.Tudnillik a köszvény ízületi betegség nem csak "ne rakódjanak le a "kristályok" vagy mi a tököm". :D Ráadásul ne azt mondtam hogyha fehérjét/húst eszel köszvényes leszel, hanem azt hogyha SOK fehérjét/húst eszel, márpedig amennyit a "fajtám" eszik az rengeteg. :)
  • 0Fritz0
    #31841
    Azért az nem úgy működik, hogy fehérjét/húst eszel és köszvényes leszel.
    Ehhez nem árt némi túlsúly és az ebből eredő kezdeti cukorbetegség, a masszív alkoholfogyasztás és genetikai hajlam/zavar.
    Amennyiben ez a hármas nem játszik és mozog is az ember, akkor öregkoráig nem is kell erre gondolnia.
  • Roger6
    #31840
    Mondjuk a köszvényesek általában nem sokat sportolnak a napi munkába menetelen kívül, meg nem étkeznek megfelelően, meg nem isznak eleget, és az életmódjuk sem egészséges. De szerintem te csak trollkodni jöttél.
  • Sippie
    #31839
    inni is kell mellé eleget, hogy ne rakódjanak le a "kristályok" vagy mi a tököm. És ja főleg a sok vöröshús az nem jó, de nem is húsevők vagyunk, hanem mindenevők, kiegyensúlyozott étrend kell.