33479
12316971501353788406.png
  • DarkHorSe
    #31918
    tldr
  • Breki33
    #31917
    Így kell profin
    izomtömeget növelni
    A dolog látszólag egyszerű, enni kell, gyúrni és pihenni. De tényleg így van ez jól?

    http://bodybuilding.blog.hu/2014/09/23/itt_van_az_osz_itt_van_ujra_lehet_tomegelni_fullra_868
  • Darth Sith
    #31916
    igen, de azt ne felejtsd el, ahogy a műugrás, torna vagy a testépítés, szubjektív sport. A bírók szubjektíven pontozhatnak, rá lehet fogni, hogy így látta, úgy látta stb.. És ha a két fél kb egálban van, elég minden bírónak 1-1 ponttal többet adnia akár egy 100as skálán is, azzal pont nyer, és senki sem kérdőjelezheti meg, mert szubjektív.
  • Tyler1
    #31915
    Pont ez a lényeg, hogy ezekben a sportokban a közönségnek nem tűnik fel az esetleges manipuláció. Ha Tyson pofán gyűr valakit úgy, hogy az a kórházban tér magához, akkor nem lehet megkérdőjelezni a végeredményt, függetlenül hogy esetleg az a meccs már előzetesen el volt döntve.
  • balintk
    #31914
    Sajnos ugyanúgy megtudják játszani BÁRMELYIK sportot.
    Most mondok egy nagyon egyszerű példát: pankráció, ami pont erről szól. Egy gyerek akár 12 éves korig el is hiszi - ha senki sem mondja el neki - hogy valódi. Profi szinten, kellő pénz fejében bármelyik MMA-s, Boxos olyan meccset nyom neked, hogy semmi se tűnik fel.
    Meglepődnél mennyire korrupt a profi sport, mind a háttere, mind pedig ahogy a versenyzők felkészülnek testileg (szerek).

  • Tyler1
    #31913
    Azért nem hasonlítanám egy boxhoz, vagy más küzdősporthoz. Ott az esetek nagy többségében az győz, aki egyértelműen jobb. Még ha megy ott is a show rész, magát a küzdelmet már nem tudják megjátszani. Testépítésben ez nem így van.
  • Darth Sith
    #31912
    azt nem értik sokan, hogy ez show és politika. Nézd meg a boxot, mma -t, ugyanez megy. A kamerákon kívül a versenyzők fele egy teremben edz és haver, meccs/show előtt meg balhéznak és majdnem összeverik egymást miközben elküldik egymás anyukáját melegebb éghajlatra. Ez egyszerű színészkedés, a show része.

    Mellesleg Phil amúgy is egy eléggé unszimpatikus beképzelt tapló, aki minden évben ezt csinálja, csak Kai-nél idén gurult el a gyógyszer.

    Kai sok pózban jobb és szárazabb volt mint phil, ez nem kétség. De ahhoz, hogy az aktuális bajnokot megtudja verni, nem elég kicsit jobbnak lenni, hanem egyértelműen, dominánsan jobbnak kell lenni. Ez nem volt meg, csak az éppen egál vagy picit jobb, az pedig nem elég. Régóta nem a teljesen objektív versenyzésről szól az olimpia, hanem politikáról. Ezért van az, hogy nagyon sok versenyző nem szereti az olimpiát, hanem sokkal minőségibb versenynek tartja pl. az Arnold classic-ot, mert korrektebb a pontozás.

    De ha megnézitek, ugyanígy pontoztak Zsuzsi esetében is. Ha a top4-5be nem is fért be, de egy 5-7. hely simán kijárt volna neki, és észre sem vették. Olyanok kerültek elé, mint akik nem hogy más ligában, de más sportágban versenyeznek. Szubjektív, politika az egész, semmi más.
  • tucumán
    #31911
    büdös niggerek, sorba lőném le mindet
  • Tyler1
    #31910
    Ők csinálják a showt, ahogy látható volt. Nélkülük még unalmasabb lenne már csak ez a sport, ennyi érdeklődőt sem vonzana, holott forma alapján akár egy Rhoden is lehetett volna első.
  • adam46
    #31909
    Igen, de számomra még mindig Kai előtt van. Megint behúzta az olimpiát, amúgy nem értem, hogy egy Dennis Wolf például miért nem tud odaérni egy évben sem az első két helyre, nem láttam, hogy olyan rossz lett volna, már jó pár éve csak róluk szól az olimpia, hogy folyik itt a zsűrizés?
    Utoljára szerkesztette: adam46, 2014.09.21. 09:28:04
  • Tyler1
    #31908
    Heath se különb.
  • adam46
    #31907
    Remélem Kai nem nyeri meg, gusztustalan az a forma komolyan. Tanuljon már meg viselkedni.
  • Tyler1
    #31906
    Röhej már ez az olimpia is

  • The Protector
    #31905
    De.De lehet az a B vitamintól is ha azt is szedsz.A b vitamin sziníezi a vizeletet illetve a székletet.A kreatin csak szagosítja.
  • veszelka
    #31904
    nektek a kreatintól nem lett szúrós szagú a vizeletetek?
  • The Protector
    #31903
    Edzés előtt bemelegítés.Törzskörzés,karok,kaszálás(nem füvet) mindent átmozgatni.
    Edzés végén nyújtás.Én mondjuk nyújtás közben hálát adok Istennek(de ugye mindenki amiben hisz),az egészségemért stb......NEkem az edzés legalább annyira jót tesz lelkileg mint testileg.
  • Roger6
    #31902
    Gyakorlatok után nyújtok én speciel, nem edzés végén. Levezetésnek meg hazatekerek bringával.
  • StephenKing
    #31901
    Semmi edzés utáni nyújtás vagy valami? Egyszerűen abbahagyod és kész?
  • 0Fritz0
    #31900
    Fürdés, pakolás, lelépés.
  • StephenKing
    #31899
    Ti edzés végén milyen levezető gyakorlatokat szoktatok csinálni? Nem nagyon találtam erről infot.
  • Stockbauer33 #31898
  • Mor3llo
    #31897

    :D
  • Stockbauer33 #31896
  • Roger6
    #31895
    Kurva jól néz ki!
  • Mor3llo
    #31894
    wow, ez hívják fehérjebombának
  • Tyler1
    #31893
    Mai edzés előtti töltőanyag, aztán international chest day :)

  • Bazsalusz
    #31892
    vagy hajdinatésztát, annál nem sok minden undorítóbb :D
  • Neoncsoves
    #31891
    egyetek bogyiszlói paprikát meg kovászos uborkát, segíti a protein beépülését az izomzatba!!!
  • The Protector
    #31890
    XD.Kakót is nyomass mellé.Bár én a túsósbatyura esküszöm,érzem ahogy tölti fel a bicepszeimet.
  • Dizson
    #31889
    Most ettem kakaós csigát. Már érzem, ahogy erőteljesen épül az izomzat.
    Tömegelés a legjobb.
    Utoljára szerkesztette: Dizson, 2014.08.29. 16:20:48
  • Bazsalusz
    #31888
    Ha frissen felrakott fogszabályzód van és nem tudsz harapni.Naná! :) Egyébként nem is rossz.Krémleves feeling.
  • TakácsBálint
    #31887
    Az is shaker-be?
  • Bazsalusz
    #31886
    Nagyon értelmes ember lehetsz, ha egy hozzászólás után már a szteroiddal jössz...Agyadra ment a...Ja arra biztos nem...:D
  • Bazsalusz
    #31885
    Nekem anno a következő kombó volt a reggeli tuning:

    50g zab
    40g tejsavó
    20g dió, mandula vagy egyéb mogyoróféle
    10g lenmagolaj
    7g monohidrát
    pici méz az íz miatt

    Minden darálva bele a shaker-be.Tudom nem tökéletesek az arányok, nekem bevált. :)

    A rizses madártej meg a brokkolis csirkemellturmix sem maradt el. :D
  • Roger6
    #31884
    Nagyon értelmes ember lehetsz, ha egy hozzászólás után már faszkalapozol. Agyadra ment a szteroid?
  • Bazsalusz
    #31883
    Teljesen egyetértek!

    #31881: Tessék f*szkalap, kikerestem neked ha már a bodybuilderes cikkekkel szeretsz dobálózni, "olvass":

    "Felkelés után alacsony a vércukorszintünk, és ekkor a legrosszabb az inzulinérzékenységünk is. Ha ilyenkor egyszerű szénhidrátokat, cukrokat veszel magadhoz, hidd el, előbb-utóbb tenyészállattá fogsz zsírosodni. Az izmaid inzulinreceptorai reggel nem igazán szeretik csak úgy beengedni a glükózt az izmokba, erről már beszéltünk. Hová is megy a cukor, ha nem az izmokba? Bizony, pontosan oda. A zsírsejtjeidbe. Eszedbe ne jusson cukros tömegnövelővel indítani a napot az egyszerűség jegyében, vagy maltodextrint, szőlőcukrot keverni a fehérjédbe pusztán azért, mert nehezedre esik szilárd szénhidrátforrásokhoz nyúlni. "

    Forrás
  • Riddick21
    #31882
    Osztogassál csak balfasz tanácsokat, amelyik tirpák gyökér megfogadja (mert mondták neki a neten), az meg is érdemli.
    Jumbot CSAK edzés után.
    Amúgy érdekes módon én meg tudom oldani, hogy ne kelljen tápkieget fogyasztani kb. soha, csak az edzés utáni turmixban, mert lazán össze lehet hozni egy olyan étrendet, ami betakar.
    Jumbot reggel, te jó kurva élet... :(
  • Roger6
    #31881
    Amikor már 8 órája éhezik már a szervezet, igen. Problem?
  • Bazsalusz
    #31880
    pont erre gondoltam, én sem tepertőt reggelizek fehérkenyérrel, mostanság nagy barátom lett a köles, de csak mert felforralom a vizet belebaszom letakarom és kész, még főzni sem kell mint a rizsát :D
  • Bazsalusz
    #31879
    "edzésnapon reggel" zöld jumbót ami tele van szőlőcukorral...reggel amikor egyébként is érzékenyebb az ember az inzulinra...csak gratulálni tudok!jó zsírdisznósodást kívánok! :D