33479
12316971501353788406.png
  • Tyler1
    #17105
    én se vettem észre alatta a szöveget, de eltudtam olvasni a levelet :D de nagyon fake szagúnak tűnik a dolog.
  • DeerHunter01
    #17104
    :DDDDDD
  • Roger6
    #17103
    Alatta ott van vazze az e-mailok szövege is, azokat olvas, ne a kézírást.
  • plck
    #17102
    énnemtudom elolvasni!:D:D:D
  • BADE
    #17101
    ezen jót derültem:)
    Panaszlevél Edzőterem
  • oliwwer
    #17100
    Akkor azért volt :)
  • DaemoonHunter
    #17099
    Ebben igazad lehet, mivel tavaly így csináltam és komoly lábfájásaim voltak, bár nem tudom ettől volt-e vagy sem, de csontig hatoló fájdalmak voltak már kisebb futás után is. (akkor 15kg jött fel 5 hónap alatt).
    Az biztos, hogy most még jobban ráállok a lábazásra is, mert tavaly elhanyagoltam, illetve kajálásban még több fehérje, és gyümölcs, zöldség lesz.
  • SeanJRRussel
    #17098
    sztem az relatíve sok,meg terheli aaszervezetet...
  • Atrium
    #17097
    hello. valaki nem szokott Capriovus kft-től rendelni szolnokra vagy környékére? már ha egyáltalán van ilyen
  • DaemoonHunter
    #17096
    Én akkor szoktam fogyni ha van nő:D Nem is kicsit. De most tömegelés van 1000 el, heti 1kg plusz jó lenne, úgy gondolom tartható lesz.
  • matthias92
    #17095
    fel a fejjel, a kezedet a villával emeld a szádhoz, ne fordítva. :))
  • sapkafej
    #17094
    na, miután elhagyott a barátnőm és fogytam 1 hét alatt 4-5 kilót, úgy döntöttem, hogy újra edzés. és újra evés
  • SeanJRRussel
    #17093
    Diéta van és nincs nagy kedvem írni,amúgy is özönlik a hülye és már 100aadjára nincs kedvem ugyan arra a kérdésre vélaszolni
  • plck
    #17092
    alap
  • Roger6
    #17091
    De nagy csend van errefelé mostanában. Mindenki nyom ezerrel?
  • matthias92
    #17090
    mmint nem azért betegedtem le, mert abbahagytam, hanem mert megfáztam, vagynemtudom. jövőhéten ha már végre tuti egészségesebb leszek, megyek edzeni. hízniakaroook.
    amúgy nagyonjó anyag, forróvízzel keverem, meg teszek a shékerbe még 1 kanál cukrot meg egy kanál kakaóport is (teáskanál). így a fini (y)
  • matthias92
    #17089
    én szedtem, meg még maradt is egy pici. abbahagytam a szedését, lebetegedtem, elfeledtem, de ujból elővettem manapság.
  • plck
    #17088
    én heti 2X 4X20-25 felülés + hasprés
  • Tibi7
    #17087
    Heti 2-3X 3-4 szétria hasprésből, lábemelésből. Nem mondom, lehetne szebb is a hasam...
  • Retsu
    #17086
    Személy szerint heti 2X olyan 2-3 szériát végzek lábemelésből és hasprésből. Egyelőre elégnek tűnik, ha belegondolunk az alapgyakorlatoknál mindig dolgozik a has is. Nyilván igyekszem mindig jól megfeszíteni hogy stabil legyen a törzs+a teljesítményt is növeli bizonyos fokig.
  • Tyler1
    #17085
    hassal ki mennyit foglalkozik mondjuk edzésre és hétre lebontva???
  • Retsu
    #17084
    Én se lábazok túl régóta, de most is elég egyszerűen csinálom:guggolás, lábnyújtás+hajlítás. Valamennyire mintha megdobta volna a fejlődést. Persze lehet hogy csak simán az újdonság az oka, de állítólag jót tesz a tesztoszterontermelésnek.
  • Tibi7
    #17083
    Hát igen... Nekem alapból nem túl vaskos a lábam, mivel rengeteget futottam régebben míg fociztam, viszont erőnlétben jó... Lehet meg kellene próbálnom, mert eléggé frusztráló ennyi erőbefektetés mellett ilyen ütemben fejlődni... Valaki más esetleg?
  • Viktorr
    #17082
    Szed valaki zöld Jumbot?
  • SeanJRRussel
    #17081
    Én növök nőttem nem különösebben foglalkoztam a lábamma mert hálistennek nem kicsik de se nem gugolok és egyéb néha egy kis lábhajlító/toló iylesmi.....Vannak akik mondják h vmi hormonra jó ha lábazol és az segít a fejlődésbe de nem tom pontosan és hülyeséget nem akarok mondani..
  • plck
    #17080
    a szoja növényi.aztmondjáknemolyanjó:P
  • oliwwer
    #17079
    Szerintetek Whey pro 3kg + maltodextrin és zabpehely vagy Power protein + malto és zabpehely? Sok különbség van a szója és a tejsavó fehérje között? csak mert anyagi okok miatt eléggé a power p. felé hajlok.
  • Tibi7
    #17078
    Van itt olyan aki úgy érezte régebben, hogy a kajálása, edzése és minden más rendben van, és mégis csak akkor indult igazán fejlődésnek amikor komolyabban kezdett el foglalkozni a lábával?
  • plck
    #17077
    jórendben majd írok;)
  • MEdievil
    #17076
    Én konkrétan nem próbáltam soha azért is írtam hogy általában ezt szokták ajánlani ha olcsón kell de: "100%-ban tejsavófehérjéből!" szóval nem szabadna hogy szója legyen benne.

    http://shop.builder.hu/termekek_reszletes.htm4?id=2675
  • oliwwer
    #17075
    Aztán majd egy véleményt toljál róla, mert ha fasza akkor bepályázok egyre én is.
  • redbull0304
    #17074
    Most épp azt tolom! :D De sajnos a következőre már nincs keret...
  • SeanJRRussel
    #17073
    Szoktam mondani h olcsó húsnak híg a leve...ha nagyon csóró vagy inkább költsd húsra a pénzed sem mint ezekre..sokkal többet érsz vele.Mint a nevében is benne van tápkieg nem táphelyettetsítő...
  • SeanJRRussel
    #17072
    Én már ezért a 22e forintért az 5kg-s 100% Whey Pro-t venném sokkal többre mész vele mert az tejsavó nem iylen szar szója és egyéb mix.....
  • jazzy
    #17071
    csokisat kell inni
  • redbull0304
    #17070
    Cytogen whey pro is tele van szójával. De annyira, hogy szinte ihatatlan, pedig nem vagyok finnyás, le is küldtem, de szenvedtem vele 1hónapot.

    Én most ilyet rendeltem! Szerintem árba nagyon korrekt és tuti jobb mint a cytogen...
  • plck
    #17069
    Köszi szépen.Szerintem ő lesz a kiválasztott
  • center86
    #17068
    hol találok részletes cikket a kajálásról, glikémiás indexről, kalória számításról, és minden másról ami szükséges?
  • MEdievil
    #17067
    Nagy része szója, kis mennyiségű vitamin fölösleges ha amúgy is megvan a nagy adag bevitt szóval van ennél jobb is az biztos. Talán a cytogen whey pro-t szokták ajánlani ha "olcsón" kell relatíve jó.
  • plck
    #17066
    Erről a PowerProtein-ről szeretnék véleményt hallani.légyszives