33479
12316971501353788406.png
  • plck
    #17185
    Srácok, ugye az elsődleges Ch. forrás a rizs, és mivan a rizskóffal?:D
  • Roman
    #17184
    Tozó, két kérdés:

    1. "Botondos" Tozó vagy-é?
    2. honnan ilyen aranyajánlat?
  • tozo88
    #17183
    No uraim, kis frissítés:

    4.54 kg Tejsavófehérje izolátum+koncentrátum 50-50% keverék 80%-os, csoki, vanília, banán, eper, málna ízben házhozszállítással most 15 900 Ft.
  • dragon11
    #17182
    Köszi! A lépcsőzés megvalósítható, az utóbbi meg nem kérdéses.:)

    Köszi még1x
  • Freeeee
    #17181
    Lépcsőzés a legjobb,persze nem gépen,hanem akár egy lépcsőházban. Budapesten a Gellért-hegy tökéletes választás,csak lefele vigyázni kell a térdekre. Valamint iramfutások pl: 10x 400 méter (gyorsan) 1 perc pihenő.
  • Tyler1
    #17180
    én is ezt néztem ki.
  • oliwwer
    #17179
    link
  • Tyler1
    #17178
    vitamin pakkból milyen? én is mostanában gondoltam h rendelek vmi komolyabbat, mert a mostani(sima multi) az kb. semmit nem ér.
  • Roman
    #17177
    Csuszi, egyesek meg kifejezetten mentálfókusz javítóként szednek cavintont edzés előtt :) hallottam olyanról is, aki nootropillal tolta, esküdtek rá, hogy segít az idegi fáradtság, edzéskedvtelenség eltüntetésében.

    Hmm jó kis gomba lehet, sajnos a környéken a tagok max. lábgombával tudnak meglökni..
  • DaemoonHunter
    #17176
    Lehet kurva nagy hülyeseget beszelek de a guggolas tüdöt tagitja, oxigenellatast serkenti. Persze ez mar futason kivül P
  • dragon11
    #17175
    Ez lehet nem pont témába vág, elnézést érte, de meg kell kérdeznem.:(

    Testépítés mellett időre futok, mert focizom. A tüdőmet hogy tudnám a legjobban edzeni, milyen módszerekkel?(A futáson belül persze.:|)

    most kezdeném el az egész futást komolyabban, mert ősszel igazolnék egy jobb csapathoz és bírni kell szusszal.:)

    köszi!
  • cargame
    #17174
    koszi
  • csuszi
    #17173
    húzódzkodás. fogásszélességet változtasd.
  • cargame
    #17172
    #17163 ???
  • Sequoyah
    #17171
    Mondjuk ebbe nem gondoltam bele, h kefír->jobb bélflóra->jobb emésztés->hatékonyabb táplálkozás->NŐVÉS:D:D

    Megyek veszek kefírt.
  • csuszi
    #17170
    Édesapám lökött meg vele, igazi kaukázusi gomba. 24h alatt legyárt egy adag kefirt, aranyos kis gombasrácok:):) a zsírt utálja, csak soványból szabad. én csakis egészség miatt eszem, akkor is szarnék bele, enném ugyanúgy, ha testépítés szempontból nem lenne jó. de nem igazán számít, így pláne tolom. öregedés ellen, meg a hosszú (reménybeli) élet okán:)
    +vitamin pakk, + 5 g c-vitamin, + kaukázusi kefir, + gondolkodom a cavintonon, tévhit hogy csak memóriazavarra jó, öregkori elhülyülés ellen, agy épségben tartására ugyanúgy jó, olyan mint a ránctalanító krém a hölgyeknek, nem akkor kell elkezdeni amikor már kibaszott hülye vagy, hanem 30-on évesen megelőzésnek. kérdezd csak meg öreged.;)
  • cash888
    #17169
    Akkor csak ér valamit, ha már csak azt nézzük, hogy jobb lesz az étvágy, így jobban lehet tartani a napi többszöri étkezés fontosságának elvét... :P
  • Roman
    #17168
    Csuszi, sovány tejből sikerült kefirt készítened? Irigyellek. Honnan szereztél gombát? Én csak a házitejből, meg a zsíros zacskósból tudtam kefirt gyártani, bár szerintem lófasz aludttej volt, mert kaukázusi bóti kefirrel oltottam be.

    Vagy akár jó joghurtbacitenyészet-forrást is elfogadnék, annak úgyis szebb állaga van.
  • Roman
    #17167
    Ö szart sem ér testépítő szempontból.

    DE. A jó joghurt és kefir egész pofás állapotban tartja a bélflórádat, puffadásnak útilaput köt a talpára, és elkergeti jó messzire. Aztán ha jól muzsikálnak hastekervényeid, s szinte kívánod a kaját, egész nap éhes vagy és tök jól emészted még a családi ebédeket is, akkor könnyebben vonzod majd a tömeget.

    Ez fontos. Én kőkemény napi 2-2 kanállal eszek joghurtból és kefírből is. Anyámtól tanult rossz szokás, hogy ált. ő is ha felbont 1 joghurtot, vagy ilyen dobozolt tejterméket, kb. 3-4 napig kitart még, mert mindig csak 1-2 kanállal vesz ki a dobozból :D
  • csuszi
    #17166
    csak a sovány tejet szereti a gombinyó.
    tolok bele 30 g proteint, így a kefirben van durván 15g ch, 45g fehérje. 1 nap 1-et tolok. tömegelésnél lófasz, diétánál nem vészes, magyarul egészségre gyakorolt hatása miatt jó az.:)
  • Sequoyah
    #17165
    Tömegnövelés szempontjából tökmindegy milyen gombából, baktériumokból készül a kefír, csak az számít, hogy mind tejből van, ez határozza meg a zsír és fehérjetartalmát.
    Szóval a tejjel mind1 mit csinálsz, tej marad, csak más alakban:)

    Más kérdés az egészségre gyakorolt hatása.
  • csuszi
    #17164
    én is tolom, ugyanúgy otthonit. egészséges. fehérjével meg kell toldani, és máris királyságos.
  • cargame
    #17163
    Csao!
    Lassan egy eve , h edzek teremben es most az lenne a kerdesem, h milyen gyakorlatokkal vagy gepekkel tudnam azt elerni h szelesebb hatam legyen meg h az izmok nem egymasonn surun legyenek hanem h szelesen es a szarnyaim is jobban latszodjanak. Remelem ertitek :P
  • cash888
    #17162
    Tömegnövelő otthoni edzéseimet pedig eszerint végzem, amit még annak idején éppen ti tanácsoltátok nekem:

    http://body.builder.hu/edzestervek_reszletes.htm4?id=61#8

    Gondolom, ez így megfelelő számomra.
    Az étrendem beállításán és az étkezéseim gyakoriságán még dolgozom.
  • cash888
    #17161
    Természetesen kaukázusi kefír gombából készített kefírről van szó, csak épp én készítem otthon magamnak.
    Szóval akkor hagyjam, mert ettől csak zsírosodni fogok, ugye? Hatásos és látványos tömegnövelést ezzel nem fogok elérni, jól gondolom?
  • Tyler1
    #17160
    ha már kefír akk kaukázusi, a többi sz*rt sem ér. főleg nem a házi amit általában aludttejből készítenek, és a népnyelv nevezi kefírnek, igazából azonban köszönő viszonyban sincsenek. a másik h a kefírben igen kevés a fehérje és a szénhidrát, a zsír viszont annál több, úgyhogy horribilis mennyiség mellett sem valami jó tömegnövelő étel.
    a zsírszegény túró viszont megfelelő ilyen célra!
  • cash888
    #17159
    Szerintetek napi fél-1 liter kefir (házi, nem bolti) napi 3-4 megfelelő táplálkozás mellett eredményes lehet a tömegnövelésben. (amellett, hogy egészséges, ad rám egy kis pluszt?) Természetesen heti 3 edzésnapot is tartok.
    Mert én nem bírok naponta 5-6-szor étkezni, a kiszámíthatatlan munkarendem miatt.
    Szóval, van valakinek tapasztalata a kefirrel?
  • suba53
    #17158
    Sziasztok!
    Megoldódott az elszakadt sodrony beszerzése:
    Bp. Őcsai út 1. Sodronykötél kft.
    Negyed óra alatt elkészült, a vonószemet, és a súly tartó csavart rögzítő pántokat egy profi olajpréssel sajtolta rá a kábelre.
    Jobb, teherbíróbb mint a gyári eredeti.
    Ha valaki hasonló problémával szembesül, itt a megoldás.

    Ja, és az egész 1500.- Ft ba került. :-)
  • redbull0304
    #17157
    4
  • Tyler1
    #17156
    ugyan ha büntetnének érte akk nem lenne világszintű már ez a faszság. ez egy olyan fogyasztói kiskapu amit vagy elhiszel és bedőlsz, vagy nem és azt hiszed csalás, pedig az sem.
  • dragon11
    #17155
    Egy kérdés.. ki hány gyakorlattal edzi a vállát?

    Én oldalemelés, és arnold nyomással erősítem.

    ez elég ahhoz, hogy a vállam 3része edződjön?(kerek vállat szeretnék)

    Kösz.
  • Sequoyah
    #17154
    Ez konkrétan csalás úgy ahogy van, vagy vásárlók megtévesztése legalább. Ezért büntetnek... Menjen a feljelentés.
  • Roger6
    #17153
    Hát ezen beszartam! Nem akarom az oldalt linkelni, mert hátha valami ember idetéved, és még a végén elhiszi ezt a sok baromságot, de idézek egy két szöveget:

    "Két hónapon keresztül heti háromszor edzettem úgy, hogy mindennap protein shakeket ittam és SEMMI eredménye nem volt. Ezzel az anyaggal 3 NAP után látom az eredményt. KIRÁLY! KÖSZ SZÉPEN. "

    Na és ezt is figyeljétek, még kép is van hozzá, 3 hét a kettő kép között eltelt idő (na persze...)

    "Józsi (ezek a nevek bazmeg...)

    A haverom mesélt erről a cuccosról, megrendeltem 3 hete kábé és olyan gyorsan megváltoztatta a testem hogy nem hittem a szememnek
    "


    "Kov87

    Eltelt 4 hét és kivégeztem a próba üvegeket. Ahogy láthatjátok a milyen volt előtte és utána képeimen, ez a szer tényleg hat! Csak köszönetet akartam mondani, mert ez a termék tényleg megváltoztatta az életemet! "



    Most komolyan, miért hisznek ennek a sok faszságnak az emberek? Az emberi testet nem lehet ilyen gyorsan formálni, ez nem természetes. Szánalmas az az oldal, ráadásul szerintem az összes kommentet egy ember írta. Mindig cuccosnak, anyagnak, szernek nevezi ezt a valamit, ez már eleve feltűnő kellene hogy legyen. Ami természetes (úgy mint táplálékkiegszítők), azt nem cuccosnak nevezi az ember...
  • redbull0304
    #17152
    2 szabály? szoli + evés :D:D:D:D:D
  • Tyler1
    #17151
    amúgy linket bedobhattad volna, hogy megtudjuk mi az a 2 szabály :D eddig ilyet csak angolba láttam, de ez már fejlődés, h mi is átvesszük az ilyeneket... :D
  • dragon11
    #17150
    lol, minek edzek? tiszta hülye vagyok.xÐ

    btw, az Abtronic X2-n vagy min is lehet szakadni.:D
  • plck
    #17149
    ezt adom:D
  • Tyler1
    #17148
    ez nem olyan hülyeség ám, mert az emberi butaságot kihasználva kurva sok pénzt lehet keresni. :)
  • Roger6
    #17147
    És ezt elhiszik az emberek, te jószagú... Minek küzdök itt, két szabály, négy hét, és kész.
  • SeanJRRussel
    #17146
    Én sajan beleesek ebbe a dologba h nagyon is "profi" ként próbálok enni és már néha azt se tom h hol áll a fejem és ha nem úgy fogyok ahogy szeretném elborul az agyam és elmegy a kedvem az egésztől.Most is diétán vagyok sajna a has,derék részről nem nagyon akar lemenni a zsír és már tiszta ideg vagyok.Ezt a hetet még megcsinálom így lesz 1 hónap és utána leszarom.Majd jön a 40 fok aztán leizzadom.Strandra amúgy se nagyon járok meg akinek nem tetszik ne nézze...