33479
12316971501353788406.png
  • sapkafej
    #17226
    sajnos erre nem lehet egyértelműen a válaszolni. a jobb vagy a bal karodra gondolsz?
  • poruljartal
    #17225
    ilyenkor miért kell megnyilvánulni? senki nem kiváncsi arra, mennyire vagy eltelve magaddal
    egy képet igazán betehetnél már magadról, plána ha már írod is a fenyegetőző kommentet

    on: alkart mivel lehet szálkásítani?
  • SeanJRRussel
    #17224
    30mp pihenő kéne.de max 1 perc tovább ne pihenj mert csökken az intenzitás.
  • csuszi
    #17223
    a francia rúd azoknak kell, akiknek fáj a simától. amúgy sima on.
    4 napon át fekvenyomni, szintén az a kategória, amihez nem megyek le. majd valaki más megteszi.
  • oliwwer
    #17222
    bb-tv-n találsz erről videót, Bunny azt mondja, hogy aki tudja edzeni a karját egyenes rúddal, az azzal tegye, mert az plusz egy izmot megmozgat /már nemtudom melyiket/. Nekem pl. nem áll rá a karom az egyenes rúdra, fáj tőle az alkarom, ezért francia rúddal nyomom. De ennek is van a maga techikája; amikor a rúd a mozgássorozat legmagasabb pontját eléri, told egy kicsit előre a könyököd a testedtől, nem kell sokat, egy 8 centit, és feszíts rá bicepszre, majd engedd vissza szépen lassan, és a könyöködet is. De ha bejön az egyenes rúd, és érzed h adja mint állat, akkor azzal nyomd.
  • oliwwer
    #17221
    Nekem akkor volt ilyen, amikor túledzettem magam, ami a te esetedben is elképzelhető. Alvászavaraid nincsenek? én alig tudtam aludni, amikor túledzettem magam.
  • DeerHunter01
    #17220
    és kb mennyi különbség van pl. bicepszezésnél a franci rúd és a sima kétkezes rúd között ?
  • MEdievil
    #17219
    "4 napon át fekvenyomtam"

    És meg sem fordult a fejedben hogy "talán" nem kellene? :) Esetleg némi alapismeretekkel kellene kezdened.
  • Fülüke
    #17218
    Üdv!

    4 napon át fekvenyomtam, és az utána levő néhány napon meg nem, és azóta a mellizmomban fura fájdalom van,(nem nyilaló, és nem erős) nem olyan mint egy izomláz. Lehetséges, hogy nő az izom? Vagy esetleg más miatt van?
  • plck
    #17217
    Intenzív edzés:40mp.

    (nembiztos.):D:D:D
  • jazzy
    #17216
    Próbáltad külön is edzeni?

    Ha nem, nem tudhatod, hogy jobban bevált-e mint külön.
  • DaemoonHunter
    #17215
    En mindig egy napon edzem a kettöt, nekem ez valt be, de majd a tapasztaltabbak megmondjak.
  • Viktorr
    #17214
    Hello!

    Edzésnél baj,ha a hátat és a tricepsztet egy napon edzem?

    Még annyit,hogy mennyi pihenőidőt érdemes tartani 1-1 sorozat között?
  • DeerHunter01
    #17213
    én is arra gondoltam :)
  • Roger6
    #17212
    Francia rúd, szerintem.
  • DeerHunter01
    #17211
    Gumikötelet érdemes venni ?
    bicepszre mennyire jó ?

    vagy vegyek francia rudat inkább ?
  • plck
    #17210
    Hát nem versenyre:D
    Egyenlőre tömegelek
  • SeanJRRussel
    #17209
    Sztem tök mind1 nem versenyre készülsz...De azért ne diétakor egyél tejberizst.
  • plck
    #17208
    Heló!
    Az lenne a kérdésem, hogy tudom hogy például a fehérje kicsapódik X hőmérsékleten, de mi a helyzet a szénhidráttal.Arra akarok kilyukadni, hogy legalább annyira jó ha tejberizst eszek mint sima rizst?

    Előre is köszönöm.Üdv, PLCK
  • Tyler1
    #17207
    te nem anabolikus cuccokról olvastál bazmeg hanem SZTEROIDOKRÓL! olvass utána az anabolizmus szó jelentésének, és rájössz h ami anabolikus az nem egyenlő a szteroiddal.
    aztán másodszor pedig nézd meg h mi az a 2 termék amit felsoroltál. de én azt mondom h amíg ennyire nem vágod a témát, ne gondolkozz kiegészítő cuccokban.
  • Roger6
    #17206
    Úr Isten! Te tudod mit jelent maga az anabolikus szó? Ne kösd már össze a szteroiddal! Az anabolikus állapot nézd meg milyen kedvező a test számára, ami szteroid nélkül is elérhető. Olvass szerintem sokat, rengeteget, mert ez elég .... kérdés volt.
    Mondjuk tegnap megkérdezte tőlem egyik srác, hogy miért szennyezem magam amino-savval, az már majdnem szteroid, meg savasít is. Igen... És már két éve együtt edzünk, hát majdnem elsírtam magam, de csak azért sem válaszoltam neki, hanem mondtam, hogy olvass utána barátom.
  • csuszi
    #17205
    kritikán aluli a kérdés...van egy szint, amire én speciel nem megyek le.
  • Viktorr
    #17204
    Olvastam egy cikket az anabolikus cuccokról,pl a G-Bomb vagy L-Glutamin -ra is igaz ez?

    Az anabolikus szteroidoknak vannak azonban árnyoldalai is. Ezek a májkárosodás, az első fázisban szexuális féktelenség, melyet impotencia követ, hajhullás, érzelmi instabilitás, dührohamok, később depresszió

    .. ?
  • Viktorr
    #17203
    Melyik glutamin készítményt érdemes megvenni?
  • winona
    #17202
    na erről lemaradtam ;)
    mármint, hogy nem szabad linkelni, ill. a hsz-edről.

    akkor a lényeg már úgyis ott van.
    a lenyúlás meg az "ingyenes" próbacsomagok utáni havi rendszerességgel levont "automatikus rendelésekből" (100-200$/hó) ill. a lemondás nehézségéből áll.

    bár tudomásom szerint nálunk a bankok figyelnek erre - legalábbis engem szinte mindig felhívtak még bármilyen külföldi rendelés után és megkérdezték, hogy tudok-e róla.
    remélhetőleg senkit sem sikerül becsapniuk!
  • csuszi
    #17201
    11kg mínusz:) lassan alakulnak a dolgok. még 4-5kg-ot letolok heti 0.8-1 kg-al, a maradékot űberlassan, heti 0.5-el, vagy alatta.
  • Roger6
    #17200
    Hiba volt a linket betenned, direkt nem linkeltem pár hsz-el lejjebb...
  • plck
    #17199
    amugy meg igen rizskókre gondoltam:D
  • Tibi7
    #17197
    Ez nekem tökéletes! Köszi. Olaj azért gondolom kell alá...??
  • oliwwer
    #17196
    szerintem rizskók-ra gondolt
  • SeanJRRussel
    #17195
    Bigbangbe benne vannak azok az anyagok mint ami a hot bloodba is.Én a kettőt nem tolnám egybe de ott van a body.builder.hu-n a Vörös Zolinak a Red Rock Reality műsora vmeliyk részben kivesézték a témát kresed meg..
  • TOMARGUS
    #17194
    mi az a "rizskóff"? :| Rizsfelfújt?
  • TOMARGUS
    #17193
    Kicsit érdekes téma:

    SZÉKESFEHÉRVÁRON keresek vállalkozó kedvű emberkét, aki kipróbálná a Big Bang et, ugyanis szeretnék vásárolni de vegyesen szeretném használni Hot Blood al. Aki úgy gondolja ideje kipróbálni ezt a terméket és elsőre nem akar 8500 at fizetni, megelégszik fél vödörrel, az írhatna nekem!
    Természetesen shop builderből rendelek, előreutalással EGYSZERRE IS RENDELHETJÜK! A dobozt bontatlanul kapja meg, és konyhai mérleggel grammra el tudom osztani ("csalás" kizárva). Fontos volna, mert szeretném használni, de jelenleg se kedvem, se pénzem egy 10.000 Ft os rendelésre :(

    Email címem: tomarguskukacgmail.com
  • Roger6
    #17192
    Félbevágod a csirkemell-filét hosszában (nem kötelező, de én szeretem a vékonyabb szeleteket), megszórod fűszersóval, állni hagyd egy fél órára. Utána serpenyőbe bele, gáz megnyit, és 10-15 percig sütöd, ízlés szerint. Én ennél egyszerűbbet nem tudok.
  • Tibi7
    #17191
    Srácok nem vagyok vmi konyhatündér, szal abban kérném segítségeteket, hogy a csirkemellett hogyan tudnám minél egyszerűbben finom állapotba hozni, gázon készítve?? Nem akarok ilyen mindenféle öntetes dolgot, csak vmi egyszerűt...
  • DaemoonHunter
    #17190
    Tavaly sok kukoricapelyhet ettem tömegeles idejen, most kihagyom, igazabol nem tudom mennyire szamit jonak tömegelesnel.
  • Tyler1
    #17189
    reggel én is joghurttal eszem, csak én túrót is rakok bele. amúgy meg vízbe főzöm fahéjjal.
  • oliwwer
    #17188
    Én éppen most úgy eszem, hogy teszkós kukoricapehely, meg zabpehely összekavarva, és leöntöttem nagy danone-os meggyes joghurttal / teszkóban 125ft a 400gr-os/, és nagyon finom.
  • tozo88
    #17187
    Nem az a Tozo vagyok, az aranyajánlat meg valós, csak ismerni kell a megfelelő csatornákat :)De szóljál adom én drágábban :)
  • MadRidkA
    #17186
    A zabpelyhet mivel lehet finomat elkészíteni? mert nem nagyon ízlik:)