33479
12316971501353788406.png
  • plck
    #17266
    De ha jól tudom ezekbe elemi rost van(vagymi:D)ÉS a Vitargo-ba pedig valami más, ÁLLÍTÓLAG jobb!
  • Tyler1
    #17265
    bazmeg 5 ezerért vennél szénhidrátot, mikor az a legalapbb dolog minden kajában??? ez már csak marketing dolog, hülyeségnek tartom(főleg amatőr szinten). rizs, tészta, zabpehely, kenyér...semmivel sem rosszabb szénhidrátforrások.
  • cash888
    #17264
    Mondok pár indokot:
    - mert egészséges
    - mert szeretem
    - mert jobb, mint a bolti
    - mert olcsóbb, mint a bolti
    - mert így jobb, mint vízzel
    - stb.

    Kérsz még? :S
  • plck
    #17263
    Ahova járok edzőterem az a neve hogy Etalon:D(bocsi:D)

    Vélemények a VITARGO-ról?
  • Jamirofan89
    #17262
    Minimum 3744 kcal
  • SeanJRRussel
    #17261
    Érdekes én sose irattam senkivel étrendet...A testetdet kell csupán figyelni és ennyi.De már vagy 9999999999999X leírtuk de body.builder.hu-n van is kalkulátor!!!! h fehérje 2-2,5g/tskg ch 3-4g/tskg és zsír az 1 körüli ez ha tömegelsz.Persze van akki ettől zsírosodik mint állat mások meg nem is híznak és van akinek ez az etalon és nő mint a gomba.Nagy álltalánosságot írtam.Szépen kiszámolgatod ezeket h miből mennyi kell neked,nem egy nagy ördöngősség...
  • SeanJRRussel
    #17260
    De mondd már meg h mi a retkes faszért kell ezt kevírrel inni?
  • Jamirofan89
    #17259
    Mindegy!Majd szenvedek az étrend összeállítással.Csak ha túl kevés lesz a szénhidrát akkor magam alatt vágom a fát...
  • Jamirofan89
    #17258
    1.nem egyet az tény,de nem bírok olyan sokat enni akaratom ellenére sem.
    2.az nem gyúrás volt az ló****.az igazi gyúrás csak most jön majd.
  • sapkafej
    #17257
    hány mintaétrendet raktak má itt össze neked?
    hányszor kezdesz még el gyúrni?
  • csuszi
    #17256
    és ez minden táplálékkieg.re vonatkozik, ha nem így lenne basszátok meg akkor talán klinikailag kellene őket tesztelni és gyógyszertárban vennéd nem a neten. ja és ha jól láttam még egy szaros dm-ben is árulnak meg némely áruházban is. láttam már sportszerboltban COOP-ban!!! vidéki falusi kisboltban. akkor meg?
  • csuszi
    #17255
    semmi olyat nem látok benne, ami ne lenne egy adag globus konzervben vagy egy magyar ebédben természetesen más arányokban és minőségben + vitamin (némi aroma ízesítők, de ez van a konzervben is ne szarj be.
    kérdésedre a válasz:
    ha egy grillcsirkénél, köröm pörköltnél, vitamin pakknál, tortánál, zserbónál, húslevesnél, kinder csokinál felmerülhet a kérdés, akkor itt is. amúgy NEM. ez nem gyógyszer mellékhatásokkal, hanem étel por formájában (annak hátrányaival és előnyeivel).
  • cash888
    #17254
    Bocsi, de valami mégis megnyomta és tényleg hirtelen, reggel még semmi bajom nem volt... :S
    Csak érdeklődök, hogy lehetnek-e ilyen hatásai vagy nem.
  • csuszi
    #17253
    ez nem szer bazdmeg hanem kibaszott kaja, mikor szoktok már le erről. a kérdés kb ennyire releváns:
    ma megettem egy kurva finom rántott húst, egy adag rizzsel, mellé toltam egy pohár ásványvizet, a vérnyomásom úgy felment, bazdmeg álljak le az evéssel, nekem nem hiányzik hogy ilyen dolgokat produkáljon a "szer".
  • Jamirofan89
    #17252
    Sikerült erőt vennem magamon és lekűzdenem a depressziót,zárkózottságot,lustaságot és egyes egyedül elmentem ma kiváltani az első bérletemet
    A srác kedves volt meg segítőkész,de csomó dolgot elfelejtettem megkérdezni,mert zavart voltam.A tömegelésre azt mondta,hogy tök mindegy mit eszek.(azt nem tette hozzá,hogy napi hányszor és hogy mennyit,de ezeket már úgy is tudom)
    Igaz egy minta étrend nem ártana...
    A kérdésem az lenne,hogy ha a gyúrást kombinálnám nagy intenzítású (H.I.T) sprintekkel akkor lehetséges e minimális zsírosodással izmot növesztenem?
  • cash888
    #17251
    Ma (pihenőnap) reggel bevettem a Serious Mass adagot (egy mérőkanál) egy kis kefirrel, de aztán hirtelen felment a vérnyomásom, a szívem is majd kiugrott a helyéről. Ez lehet a tömegnövelő szer hatása? Egyébként is magas szokott lenni a vérnyomásom, de nekem nem hiányzik, hogy állandóan ilyesmiket produkáljon a szer...
    Álljak le vele? Vagy csökkentsem az adagot? Esetleg pihenőnapon ne fogyasszam?
  • csuszi
    #17250
    5kg testsúly (nem zsír) fogyásánál 2kg izom, jobb esetben 1, rossz esetben fele - így az arány nem változik ez a MAGYAR (hollywoodban azért már nem hülyék ebben a témában) sztárdiéta effektus, lefogy de szarul néz ki. izomvesztés mindenképp van, csak minimalizálni lehet a + fehérjével, összetett ch-val, minőségi zsírral, lassú fogyással (heti 0.5-1kg) és edzéssel.
  • csuszi
    #17249
    szerintem semmit nem érnek, pénzkidobás. az egyetlen ami hatékonyan belenyúl a hormonháztartásodba, az a koksz. de az meg igen veszélyes, nem kell piszkálni szegénykét. talán még a mozgás ami hosszú távon fokozza, pl a guggolás állítólag (mérget nem vennék rá). de úgy általában a kondizás, főleg komoly súlyokkal, pörgős kemény edzések, azok fokozzák. de ugye ez alap? ;)
  • csuszi
    #17248
    semmi gáz, csak van egy szint. szerinted ez a szint alacsonyabban kellene legyen nálam, ahol már segítek. szerintem meg így is magasan van, olyanoknak is segítek, akik nem érdemlik meg INGYEN, és nem pénz a lényeg, hanem az IDŐM és az ELVEIM (tapasztalat, személyesen is, életben is - évek, sok ember).
  • Lazarus
    #17247
    Tudnátok ajánlani tesztoszteron fokozót? Elsősorban olyanok véleményére lennék kíváncsi akik ki is próbálták azt amit javasolnak
  • Eagle16
    #17246
    Pontosabban ez a rész fog téged érdekelni (kicsit lentebb kell görgetni) Fogyás (nem csak testépítőknek - átlagembereknek)
  • Eagle16
    #17245
    Igaz, ha csökkented a szénhidrát mennyiségét, akkor izomból is fogsz fogyni. Rendes étrend nélkül sajnos nem fog lemenni a felesleges zsír, szóval ha nem tudsz lemondani bizonyos ételekről (a szemét kajáról), nem lesz sikeres a diétád. Itt nagyon sok mindent olvashatsz ezekről a dolgokról, ezek az alapok, hát átolvasod, kevesebb kérdésed lesz majd.
  • poruljartal
    #17244
    köszi

    nem kockás hasat szeretnék, csak, hogy kinézzek valahogy, ne mint a kisgömböc :)

    valahol olvastam egyszer egy írást ami a fogyózásról, azaz a testsúlyvesztésről szólt.
    valami olyasmi volt benne, hogy izomveszéssel jár a fogyókúra, ez mennyire igaz? Ill talán arról volt szó, hogy 100kiló zsírral 30 kiló izom is fogy , vagy így százalékosan...
    A kajákról egyelőre nem vagyok hajlandó lemondani, de mint mondtam pocakos vagyok , de az alakom úgymond jó, szerintem(lehet tévedek :))
  • Eagle16
    #17243
    Alkarra ez nagyon jó gyakorlat. A hasadon lévő zsírt diétával tudod leszedni, máshogy nem. A kerékpározás aerob edzésnek jó, de a hasad nem lesz tőle izmosabb.
  • poruljartal
    #17242
    Észrevettem hogy segítőkész vagy, ez becsülendő, viszont vannak olyan fórumozók, akiknek nincs lehetősége, vagy ideje mélyebben beleásnia magát, vagy csak tényleg nem elég okos ahhoz, hogy megtudjon dolgokat.
    Ők is szeretnének sportolni, és lehet rosszul csinálják.
    Én pl nem tudom milyen izmok vannak az alkarban, de lehet mire ezt megírom már 5ször megtudhattam volna a neten;nekem ehhez volt kedvem, és erőm.
    Viszont az, hogy ha valaki sportolni akar vagy egészségesen élni, az sokkalta jobb dolog, még ha sután is fejezi ki magát, mintsem.

    Meséltek nekem arról, hogy milyen gyakorlatokkal lehet akkor az alkart növelni, ill mi a neve az izmoknak, hogy youtube on esetleg rákeressek?
    Pocakot futással érdemes leszedni ugye? Kerékpár is megdolgoztatja azokat az izmokat?
  • cash888
    #17241
    Nem olyan durva...
    Kb. 2,5 dl vízben oldottam fel fél mérőkanálnyit és jól elkevertem, már amennyire lehetett, de még így is voltak a tetején kis darabkák, amik sehogysem akartak feloldódni, ezeket gyorsan bekapkodtam, majd a vizes cuccal leöblítettem. :P Jah és ezt megcsináltam mégegyszer, hogy legyen meg az egy mérőkanálnyi.
    Apropó, te mióta tolod a Serious Mass-t? Mi a véleményed róla?
  • oliwwer
    #17240
    Majd írd meg hogy ízlik a serius mass vízben :D én ma edzés után toltam úgy, mert nem volt itthon tej, de azt hittem visszajön :D
  • cash888
    #17239
    Akkor maradjunk annyiban, hogy edzésnapokon edzés előtt kb. 2 órával 1 mérőkanálnyi Serious Mass-t fél liter vízben oldva megiszok, edzés után rögtön megint 1 mérőkanálnyi SM szintén fél liter vízben. Pihenőnapon meg 3-4dl kefirrel összeturmixolt 1 mérőkanálnyi Serious Mass-t fogyasztok, esetleg kukoricapehellyel reggelire.
    Ez így megteszi, ugye?
    Jah és persze ha erősen zsírosodok, akkor visszaveszem az adagot, de szerintem ez a veszély nem fenyeget - irtó nehezen hízok, már pár éve ugyanannyi a súlyom... :S
  • SeanJRRussel
    #17238
    Én 2-2,5 órával edzés előtt otlnék egyet meg edzés után közvetlen..Igazából a két adag az 2500kalória ami sztem nem kevés...Próbáld ki,h miylen a kajálás mellett de ha nagyon zsírosodsz akko inkább csak fél adagokat igyál.Annyi h én vízzel javaslom semmi témát nem kell belerakni...Edzés után csak is vízzel idd mert a tej késlelteti a felszívódást és edzés után minnél hamarabb hasznosulnak a tápanyagok annál jobb!
  • DeerHunter01
    #17237
    van itthon tejsavó fehérjém.
    még van jópár adag, úgy szoktam hogy edzés után 4-5 dl tejbe beleteszem az előirt adagt, felturmixolom és megiszom.
    de valamit nem tudok amitől kicsit jobb izü lesz?
    csokis izü, de nem a legjobb igy innom hogy habos mint állat meg tömény.
  • matthias92
    #17236
    szerintem ha ragaszkodsz az egy adaghoz, akkor felét előtte félórával-órával, meg felét utána.
    pihenőnapokon is fontos a kaja! még fontosabb szerintem, mint edzésnapokon.
  • Eagle16
    #17235
    Edzés után jó lesz. Pihenőnapokon is ihatod, például reggelire nagyon jó.

    Edzés után a legjobb kombó a tejsavóprotein + szőlőcukor, majd utána szilárd kaja. Esetedben edzés után megiszod a tömegnövelőt, amiben van fehérje és szénhidrát is. Utána meg szilárdat eszel.

    Edzés előtt is kell szénhidrát meg fehérje is, különben nem lesz energiád.
    (de azért ne előtte fél órával egyél, hanem előtte 1,5-2 órával)
  • cash888
    #17234
    Akkor kipróbálom.
    Egyébként edzésnapon edzés előtt, után vagy közben fogyasszam el ezt a kis turmixot a tömegnövelővel? Mikor a leghatásosabb? És pihenőnapon is fogyasszam?
    Edzés után fontos az étkezés? Mi a szükséges az edzés után: a fehérje vagy a szénhidrát? ÉS edzés előtt?
    Bocsi srácok, asszem ezek számomra igen fontos kérdések, ezért kérdezősködök annyit... :P
  • Eagle16
    #17233
    Nem szedni kell, hanem enni. Az csak kaja. Amúgy jó cucc, mehet nyugodtan. Persze emellett ne hanyagold el a szilárd táplálékbevitelt se.
    Hogy tudsz megenni fél liter kefírt, úristen :D
    Amúgy én is ilyen nehezen hízó típus vagyok. Ha megvan a megfelelő mennyiségű szénhidrát, akkor híznod kell. (csak az egyszerű szénhidrátot hanyagold, különben zsírban jön föl az a tömeg)
  • cash888
    #17232
    Üdv srácok!
    Ismét egy kérdéssel jelentkezem. Az általatok ajánlott otthoni edzés tökéletes, gyakorlatilag minden izmot megmozgatok heti 3 alkalommal és még konditerembe sem kell járnom, otthon végzem a gyakorlatokat, a "kis" kézi súlyzóimmal.
    Az egyik haverom pedig meglepett egy táplálékkiegészítővel, arra hivatkozva, hogy jobban menjen a tömegnövelés, mivel nagyon nehezen hízok csak. Ezt kaptam tőle: http://shop.builder.hu/termekek_reszletes.htm4?id=3814
    Az lenne a kérdésem, hogy merjek én ilyesmit szedni? Mert a napi hatszori étkezést még mindig nem sikerült megvalósítanom, csak max. 4-5-öt. Ez pedig elvileg pótol egy étkezést és elvileg tele van minden jóval is. Ha turmixba töltök fél liter kefirt és mondjuk rá ebből a "csodaszerből" 1-2 kanálnyit, az úgy kb. megfelelő? Mit tanácsoltok?
    Próbáljam ki egyáltalán?
  • Viktorr
    #17231
    Tehát 30-60 sec,oké köszönöm :)
  • csuszi
    #17230
    ja és azért nyilvánulok meg, mert ennyi energiát érdemelsz te is meg a anabolikus szteroid kolléga pár hozzászólással lentebb, meg a jövőbeni delikvensek, hogy azért leírom, tudjál róla kibaszottul idióta színvonalon vagytok, hátha elgondolkoztok és pótoljátok hiányosságaitok.
    pénzért természetesen elmagyarázom miért nem anabolikus szteroid a g-bomb, miért vagy ökör 4 napos fekvenyomásnál. :)
  • csuszi
    #17229
    1. tudnám mikor fenyegettelek?:D nem vagyok én oly agresszív.
    2. tudod nagyon szívesen segítek, de az ilyen 4 nap fekvenyomás olyan szinten -100 színvonal, hogy ne haragudj, de nem tépem a szám, fektetek beléd energiát, ha te 5 percet nem szánsz a dologra. de lefordítom neked közérthetőre: bemegyek autós-szerelős topicba, figyeljetek már srácok, nem megy a verda, víz van a tankban, a motorban tortakrém és kurvára nem MEGY, mi a fasz. a válasz: tegyél bele norbis updatest, akkor jó lesz.

    gondolkodom rajta, hogy itt a tavasz, sok a fogynivágyó, akik eléggé nem értenek hozzá, évről évre küzdenek a kilókkal, és pénzért el kezdek segíteni nekik. vagy valami hasonló, minden nap egyre több embert látok futni, kínlódni ahogy közeledik a nyár. ők meg nyomják a kiskegyed diétát...

    jazzy köszönöm:)
  • jazzy
    #17228
    Már rakott be képet, sőt videót is amúgy is kicsit régebb óta van itt, szóval hiába támadod le, először is olvass vissza jópár oldalt és keresd meg a képét, illetve a hsz-eket hogy hányszor segített embereknek.

    Alapokat valóban illene tudni mielőtt az ember elmegy edzeni, vicc, hogy emberek mennyire leszarják hogy 1-1 hülye idióta dologgal mekkora kárt tudnak okozni maguknak, ez a napokon át fekvenyomás, majdénmostjólkinyomomegyszer a 100 kilót és jól a fejemre esik témákkal, stbstb.
  • Sequoyah
    #17227
    Pontosan melyik szálkára gondolsz?