33479
12316971501353788406.png
  • DeerHunter01
    #17306
    a hüvelykujjad nem fáj mikor kinyomod ?
    mert kipróbáltam igy és mintha "meghúzódna" egy kicsit :D
  • Roger6
    #17305
    Én inkább linkelek egy videót, mindent nézz meg rajta. Magyarúúúú van, érteni fogsz mindent, ha így csinálod, tuti bedurrantod a melled minden mell-edzésen. Videjó. 2:59-nél nézd meg, hogy fogja meg a rudat. Számomra rendkívül nagy előrelépés volt mell edzést terén az, hogy a hüvelykujjammal nem fogtam át a rudat. Így minden a mellre ment, be is durranok tőle mindig.
  • Jamirofan89
    #17304
    Hűűű köszönöm szépen a segítséget!!!
  • oliwwer
    #17303
    Szia.
    Sok volt a súly. Tartsd szem előtt, hogy a karjaid ne kapjanak terhelést, vagy legalábbis ne az kapja a legnagyobb terhelést. A fekve nyomás ilyen, meg kell tanulni. Majd rá fogsz érezni. Próbáld meg úgy, hogy kevesebb súllyal, és mikor engeded le, lassan engedd, levegőt beszív, és próbálod összenyomni a rudat, tehát mintha próbálnád meghajlítani. majd lendületesebben kinyomod, de nem úgy, hogy a csípődet fölemeled, mert megsérülhetsz, plusz szabálytalan, és ne úgy, hogy a könyöködet "kiakarsztod". adja majd rendesen, meglátod.
  • DeerHunter01
    #17302
    nekem is szokott ilyen lenni elég sokszor.
    de multkori edzésnél rendesen izomláza volt a mellemnek is :)
  • Tyler1
    #17301
    nehéz súllyal tolod, átveszi a kéz a nyomást.
  • Jamirofan89
    #17300
    Fogalmam sincs.Ma voltam először és kb. leszartak.
  • csuszi
    #17299
    szerinted?
  • Jamirofan89
    #17298
    Hello! Az normális,hogy fekvenyomás után csak karom,bicepsz & tricepszben van rohadt nagy izomláz,de a mellizmomnál semmi?
  • SeanJRRussel
    #17297
    2 éve csináltam :D
  • plck
    #17296
    Kedvenc vidóm:P
  • cash888
    #17295
    Köszi srácok, ezek jók lesznek!
    Beépítem az edzéstervembe. (Csak szeretnék egy picit formásabb férfipopsit.) :P
  • Roger6
    #17294
    Hát én nem vagyok nagy szakmabeli a fenék-formálásnál, de úgy gondolom, hogy pl. a kitörés, illetve a guggolás hasznos lehet a fenék számára. Persze ezek főleg lábra való gyakorlatok, de a seggemet is szoktam érezni mocskosul egy-egy ilyen durvább lábazós nap után. Ha pedig kimondottan csak seggre: link.
  • Lazarus
    #17293
    Szabad súlyos kétkezes guggolástól nekem duplájára nőtt a seggem
  • cash888
    #17292
    Fenékre milyen otthon végezhető gyakorlatot javasoltok?
    Mert az edzéstervem nem dolgozza meg a fenékizmokat.
  • Sequoyah
    #17291
    Naigen, a fehérje még csakcsak, abból a por van olyan minőségű, mint ami a kajában van. De a CH kiegészítőben kb csak cukorként található meg, annál mindenképp jobb a rendes kaja, és olcsóbb is.
    Edzés után egy(pár:)) banán, a legjobb CH utántöltés:)
    Szóval én is ezt támogatom, fehérje+vitamin ami kell.
  • plck
    #17290
    vettem.köszönöm
  • jazzy
    #17289
    A tojásban többnyire igen, a túróban kazein van, ami egy lassú felszívódású fehérje, ezért azt északára szokás enni mert hosszabb ideig ellátja a testet tápanyagokkal.
  • plck
    #17288
    Én meg azt szeretném kérdezni hogy a tojásban, túróban a testépítők számára 100%-osan megfelelő fehérje van?(Ami tudtommal tejsavófehérje.Ha nem sajnálom.)
  • plck
    #17287
    EDZÉSTERVEK
    Szerintem 1000 meg millió "valami tipp" van.(esetleg konkrét kérdésre)
  • fook
    #17286
    Sziasztok! El szeretnék kezdeni edzeni , tudtok valami tippeket adni ? esetleg edzéstervet egy kezdőnek ? Illetve melyik oldalakon érdemes olvasgatni ? Előre is köszi!
  • plck
    #17285
    Valamiért jó volt olvasni ezt az utolsó pár hsz.t
  • jazzy
    #17284
    Ebben egyetértek veled, én távol lakom a teremtől, úgyhogy én is preferálom ezt az edzés utáni turmixot, szükségem is van rá, hogy legyen erőm hazamenni sokszor. (ésmégfinomisacsokisidevelemoströgtön) :D
  • csuszi
    #17283
    na itt van egy kis véleménykülönbség, de nem baj az. szerintem semmit nem számít.
  • Eagle16
    #17282
    Szerintem a legjobb megoldás: lemegy az edzés, be a turmixot, aztán ha hazaérünk akkor kajálni kell valami szilárdat. Én fontosnak tartom az edzés utáni turmixot, amit már az öltözőben meg szoktam inni. Mire megemészted a csirke-rizst (vagy akármi más szilárd kaját) addig az izmok éheznek, az edés utáni percek kritikusak, gyors tápanyag kell.
    És emellett fontosnak tartom az edzés utáni szilárd étkezést is, amivel a nap további részében biztosítjuk a tápanyagot az izmoknak.

    Nem azt mondom, hogyha nem iszol turmixot, akkor nem leszel izmos, de szerintem sokat segít a fejlődésben az a kanálnyi protein edzés után.
  • csuszi
    #17281
  • csuszi
    #17280
    én ezért jövök haza edzés után, tolok le egy kiadós ebédet, reggelit, ahogy van a napszak. fogadunk, hogy az enyém jobb fejlődés, kulináris, anyagi szempontból is?
  • jazzy
    #17279
    " és milyen jó érzés 2 30-as egykezessel bicepszezni;)"

    karonként!
  • Eagle16
    #17278
    Értem én mit akarsz mondani, de a vitargo-t nem kaja helyett szokták használni, hanem az edzés utáni turmixba teszik szőlőcukor helyett (ami nagyon okos ötlet, mert nem lesz olyan íze, mintha cukrot ennél vízzel) illetve kreatin transzportrendszernek is tökéletes.
    Amúgy én is csak fehérjét meg multivitamint használok, a többi pénzt rendes kajára költöm.
  • csuszi
    #17277
    "nem vagy hülye, én is vettem egy csomó baromságot."
    8 éve:D:D
  • csuszi
    #17276
    nem vagy hülye, én is vettem egy csomó baromságot.
    szigorúan egyéni vélemény és tapasztalat (de szerintem 99.99%-nál ez van):
    ha 100%ot ér egy ilyen nap, egészséges reggeli, tízórai, ebéd, uzsi, vacsi, egy jó edzés, akkor 1% ez a sok hanta...
    én 5-10ezerért a henteshez járok, meg max a sajtpultba, fehérjét is csak azért veszek, mert azzal ízesítem a túrómat nem boleroval. és milyen jó érzés 2 30-as egykezessel bicepszezni;)
  • plck
    #17275
    Jó, nem az hogy nyomom a hülyeségeimet az van oda írva hogy nincsen benne cukor naaa:D
    Azt hittem létezik valami űberdurva szénhidrát féle amiről én nemtudok.
    Lehet hogy hülye voltam ez van.
  • csuszi
    #17274
    0.5kg darált csirke, fűszerek, grill paprika, rozskenyér.
    ezt csináltam tegnap (nem az én fotóm, de ugyanilyen volt, "jobb" zsömlében.


    én eszem/veszem ezt és hasonlókat, más vegye a vitargot. és még olcsóbb is. ja és a testnek is jobb.
  • csuszi
    #17273
    én veled értek egyet. adhatunk hangzatos neveket a különböző ch-áknak, meg nyomathatjuk a marketing dumát, de a ch az ch marad.
    rizs, zab, lenmag, burgonya, inkább eszem finomakat mintsem fizessek a szarabbért többet. egyek kapszulát vagy port, amikor ehetek finom főtt burgonyát? hülye vagyok én? vegye az aki nem tudja hova rakni a pénzét, vagy balfasz a főzéshez. még minkig tartom, hogy táplálékkieg.ből csak vitamin a kell kategória. többi lustáknak, gazdagoknak való...
    ui.: a fehérje még okés módjával, sacc napi 50g.
    de ez csak az én véleményem, tőlem vehetitek a glutamint, fokozót, ginzeng faszomat dögivel...
  • Eagle16
    #17272
    Pedig nincs benne cukor. Én annyi előnyét látom, hogy gyorsabban halad át a gyomron, mint a szőlőcukor, és nem olyan borzalmasan édes, mint a szőlőcukor. (amúgy valami árpa keményítőből készül)
  • SeanJRRussel
    #17271
    Amúgy nem azért csak h tisztán láss a DEXTRÓZ=szőlőcukor ÉS mellesleg a maltodextrin egy poliszaharid ami megint csak tartalmazza.Ezek után ne mondd h nincs benne cukor.Jah h nem cukorrépából való a cukor...és???CSUSZI

    Ha nagy hülyeséget mondok javítsatok ki de én így tudom
  • SeanJRRussel
    #17270
    Akkor vedd meg!Minek kérdezőcködsz mikor úgy is nyomod a saját hülyeségedet?????Emberi hülyeség szénhidrátért fizetni mikor benne van mindenben.Speciel én a tömegelős turmixokat is feleslegesnek tartom mert vegyen az emebr fehérjét és azt rak hozzá amit akar....
  • plck
    #17269
    ottvan hogy cukor 0
  • csuszi
    #17268
    Élelmi rost 0 g 0%

    leírásban mi van benne? 30g-ban van 30g ch. fasza üzlet:) eladják a cukrot sokszoros áron:) persze meg molekulasúly meg tököm tudja. handa banda.
  • Tyler1
    #17267
    felesleges! ha vmi versenyre készülnél, akk oké h nem mind1 milyen a szénhidrát, de amatőr szinten csak pénzkidobás. hidd el h nem fogsz különbséget találni a vitargo, és egy tányér rizs között.